Skocz do zawartości
  1. Sprawy serwisów i forum

    1. Forum SAT Kurier

      Sprawy związane z funkcjonowaniem forum SAT Kurier, prośby do administracji/moderatorów, problemy z działaniem forum

      10.3 tys.
      odpowiedzi
    2. Serwisy grupy medialnej SAT Kurier

      Dyskusja związana z funkcjonowaniem serwisów: satkurier.pl, digi-tv.pl oraz sklepu hollex.pl

      2.7 tys.
      odpowiedzi
    3. Magazyn SAT Kurier i wystawa SAT Krak

      Tematy związane z Magazynem Telewizji Cyfrowej SAT Kurier oraz wystawą SAT Krak

      2.2 tys.
      odpowiedzi
  2. Początkujący

    1. SAT Kurier FAQ

      Zbiór przewodników poświęconych podstawowym zagadnieniom z zakresu TV satelitarnej. Nie ma możliwości zakładania nowych wątków w tym dziale

      36
      odpowiedzi
    2. Dobór sprzętu

      Pomoc w wyborze niezbędnego sprzętu SAT przy tworzeniu nowych, lub rozbudowie istniejących instalacji

      18.6 tys.
      odpowiedzi
    3. Problemy

      Problemy występujące podczas instalacji, oraz korzystania z zestawu TV Sat

      18.8 tys.
      odpowiedzi
  3. TV w Polsce

    1. Platforma CANAL+

      Pytania i problemy związane z ofertą platformy CANAL+

      317.9 tys.
      odpowiedzi
    2. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)

      Pytania i problemy związane z ofertą platformy Polsat Box (wcześniej pod nazwą Cyfrowy Polsat).

      194.2 tys.
      odpowiedzi
    3. Telewizja na Kartę/n na kartę/Smart HD+

      Dyskusja na temat projektów telewizji pre-paid tworzonych przez spółkę nc+ i podmioty jej podległe

      31.9 tys.
      odpowiedzi
    4. Orange TV

      Dyskusja na temat usługi telewizji w Orange (przekaz satelitarny oraz IPTV)

      12.3 tys.
      odpowiedzi
    5. TVP

      O telewizji publicznej w Polsce. Bieżące wydarzenia i plany nadawcy

      81.4 tys.
      odpowiedzi
    6. Polskie kanały FTA/CI

      Dyskusja poświęcona polskim i polskojęzycznym kanałom FTA i kodowanym, a także zapowiedziom i nowościom

      276.3 tys.
      odpowiedzi
  4. TV naziemna w Polsce i Europie

    1. 19.1 tys.
      odpowiedzi
    2. DVB-T/DVB-T2: dyskusja ogólna

      Dyskusja ogólna na temat naziemnej telewizji cyfrowej - oferta, przyszłość, standardy, problemy

      21.3 tys.
      odpowiedzi
    3. DVB-T2: sprzęt, tunery, karty

      Kwestie sprzętowe związane z DVB-T2, odbiorniki, karty DVB-T2 dla PC
      UWAGA! Nie piszemy tu o TV z wbudowanymi DVB-T2!

      4.6 tys.
      odpowiedzi
    4. Anteny, wzmacniacze, pozostały osprzęt

      Anteny telewizji naziemnej, kable, wzmacniacze, rozdzielacze, pozostały osprzęt

      5.1 tys.
      odpowiedzi
  5. Sieci kablowe, IPTV, streaming i VOD

    1. Sieci kablowe i IPTV: dyskusja ogólna

      Odbiór kanałów TV poprzez sieci kablowe oraz dostawów IPTV - pytania, problemy, dyskusje

      112.8 tys.
      odpowiedzi
    2. Sieci kablowe i IPTV: pytania techniczne

      Dyskusja związana z kwestiami technicznymi odbioru kanałów w sieciach kablowych i IPTV. Tunery, kable, rozdzielacze, gniazda, routery, pozostały osprzęt, problemy w odbiorze spowodowane złym wykonaniem instalacji

      3.4 tys.
      odpowiedzi
    3. Streaming i usługi VOD

      Legalne oferty streamingu oraz dostępu do wydarzeń sportowych, filmów i seriali na żądanie. Usługi typu Netflix, Amazon Prime Video, itp.

      107.6 tys.
      odpowiedzi
  6. Rozmaitości DVB: Świat, Wspomnienia & Radio

    1. Zagraniczne kanały FTA/CI

      Dyskusja poświęcona zagranicznym kanałom FTA i kodowanym, a także zapowiedziom i nowościom

      21.2 tys.
      odpowiedzi
    2. Zagraniczne platformy cyfrowe

      Dyskusje poświęcone ofercie i możliwości legalnej subskrypcji zagranicznych platform cyfrowych w Polsce

      5.2 tys.
      odpowiedzi
    3. Wspomnień czar

      Miejsce na wasze wspomnienia związane z dostępem do TV Satelitarnej

      30 tys.
      odpowiedzi
    4. Kanały erotyczne

      Legalny dostęp do oferty erotycznej z satelity - pytania, problemy

      1.6 tys.
      odpowiedzi
    5. Radio

      Stacje radiowe dostępne w Polsce, jak i zagranicą. Odbiór, oferta, jakość przekazu

      13.5 tys.
      odpowiedzi
  7. Kącik DX-era

    1. Kącik DX-era: Dział ogólny

      Dyskusje nie mieszczące się w ramach działu Kącik DX-era: Satelitarne niebo, m.in.: dotyczące wielu satelitów jednocześnie, w tym przerwy w kodowaniu

      6.9 tys.
      odpowiedzi
    2. Kącik DX-era: Satelitarne niebo

      Wykaz poszczególnych pozycji satelitarnych wraz z informacjami o stacjonujących na nich obiektach

      10.3 tys.
      odpowiedzi
    3. Wykazy

      Wykazy tworzone przez użytkowników forum. Za aktualizacje odpowiada specjalna grupa spośród użytkowników. Aktualność poszczególnych wykazów może nie zawsze być dobra, w przypadku wątpliwości proszę kontaktować się z autorami wykazów

      179
      odpowiedzi
  8. Podzespoły satelitarnych instalacji antenowych

    1. Anteny satelitarne, konwertery, obrotnice, kable

      Czyli wszystko to, co znajduje się na zewnątrz i dostęp jest często utrudniony

      4.7 tys.
      odpowiedzi
    2. Inne akcesoria

      Pozycjonery, przełączniki, moduły CI, gniazda, złączki - wszystko oprócz odbiorników cyfrowych

      1.2 tys.
      odpowiedzi
  9. Odbiorniki cyfrowe i TV

    1. Ferguson Ariva

      Dyskusja poświęcona odbiornikom Ferguson z serii Ariva (100, 100E, 102E, 102mini, 120 Combo, 150 Combo, 152 Combo, 200, 200 Combo, 202E, 210 Combo, 220 Combo, 250 Combo, 252 Combo, 52E, HDcombo, TT HD PVR, @Link). Dyskusja o starszych modelach w osobnych działach w środku

      22.8 tys.
      odpowiedzi
    2. AX, Opticum, Globo, Optibox, Orton

      Dyskusje na temat odbiorników cyfrowych od AX Technology, sprzedawanych pod markami AX, Opticum, Optibox oraz im podobnym

      10.7 tys.
      odpowiedzi
    3. Odbiorniki Linux E2

      Tematy poświęcone odbiornikom opartym o system operacyjny Linux - AB IPBox (Relook), Dreambox, AzBox, dBox2, Kathrein, Triple Dragon, Vu+ Solo/Duo, QBox, Coolstream, ItGate i wielu innych

      6.1 tys.
      odpowiedzi
    4. Inne odbiorniki

      Miejsce na tematy dla pozostałych sprzętów. Bardziej znaczące marki na Polskim rynku posiadają własne podkategorie

      9.5 tys.
      odpowiedzi
    5. Telewizory LCD/LED/OLED/Plazma z tunerami

      Telewizory i monitory posiadające wbudowane tunery DVB-S/S2, DVB-T/T2 i DVB-C. Pozwalające na korzystanie z telewizji cyfrowej bez dodatkowych urządzeń.

      6.9 tys.
      odpowiedzi
    6. Karty DVB-PC

      Karty DVB-PC - odbiorniki cyfrowe dla komputerów. M.in.: popularne SkyStar, oraz Twinhan, TechnoTrend i X3M

      4.7 tys.
      odpowiedzi
  10. Nowe technologie

    1. Komputery, software, gry, Internet, programowanie

      Dyskusja dotycząca komputerów PC/laptopów, oprogramowania/aplikacji, gier, stron WWW/Internetu oraz tematów związanych z programowaniem

      7.9 tys.
      odpowiedzi
    2. Telefony, smartfony, tablety, akcesoria, technologie mobilne

      Dyskusje poświęcone telefonom, smartfonom, tabletom i ogólnie technologii mobilnej. Oprogramowanie urządzeń, aktualizacja - Android, Windows Phone i inne. Operatorzy telefonii komórkowej i Internetu mobilnego

      5.6 tys.
      odpowiedzi
    3. Nowe trendy w technologii

      Forum specjalne poświęcone nowym trendom w rozwoju technik przekazu treści multimedialnych - Ultra HD/4K, 3D, HbbTV, DVB-H, Internet via Sat

      2.5 tys.
      odpowiedzi
  11. W mediach & czas wolny

    1. Sport

      Dział będący miejscem dyskusji na tematy sportowe, a także zabawy w typowaniach

      114.2 tys.
      odpowiedzi
    2. Kino oraz filmy, seriale i animacja

      Dyskusje poświęcone filmom i serialom

      25.4 tys.
      odpowiedzi
    3. Programy, show i teleturnieje

      Dyskusje poświęcone programom, magazynom, teleturniejom i różnym show

      4.2 tys.
      odpowiedzi
    4. Muzyka

      Muzyka - nowości, ciekawostki, czego słuchamy

      17.5 tys.
      odpowiedzi
    5. Prasa i książka

      Dział poświęcony książkom oraz prasie, od gazet po wydawnictwa ukazujące się okazjonalnie

      8.7 tys.
      odpowiedzi
  12. Other languages section

    1. English language section

      Here You can ask questions in english language. All topics about illegal watching Pay TV are prohibited!

      76
      odpowiedzi
  13. Off-topic

    1. Hyde Park

      Dyskusje o tematach związanych z TV satelitarną i nie tylko. O wszystkim i o niczym

      51.5 tys.
      odpowiedzi
    2. Ankiety

      Tu zadajemy pytania w formie ankiet. Inne tematy będą usuwane

      18.6 tys.
      odpowiedzi
    3. Archiwum

      Tematy zamknięte z uwagi na zmiany na rynku medialnym, ale obrazują stan wiedzy na dany temat w pewnym czasie, przez co nie mogą zostać usunięte

      224.2 tys.
      odpowiedzi
    4. Kosz

      Wysypisko śmieci - ląduje tu wszystko, co łamie regulamin, lub forum nie jest dobrym miejscem na taką dyskusję. Tematy w tym dziale są automatycznie kasowane po 30 dniach! Nie ma możliwości odpowiadania na posty tu trafiające

      504
      odpowiedzi
  • Odpowiedzi

    • W mediach każą się nazywać "Telewizja Polska S.A w likwidacji" , a sami wystawiają faktury z nazwą "Telewizja Polska S.A.". Na stronach Emitela dotyczących prac serwisowych widnieje prawidłowa nazwa "Telewizja Polska S.A". https://twitter.com/Ogladam1930/status/1790427101977546862  
    • Co ciekawe literówka została poprawiona poprzez edycję posta zanim ją zacytowałeś   Zastanawiałem się aby jej nie zostawić i nie było domniemywań co usunąłem ale czułem, że doczepisz się powtórzenia. Nie wspomnę o tym, że ewentualny błąd ortograficzny lub składniowy nie jest wyznacznikiem ogólnego poziomu intelektualnego a może się zdarzyć każdemu.
    • Żeby to pierwszy raz.  Chyba nie jest tak źle z moim "poziomem intelektualnym" skoro już wiem, że to jest napisane znowu to samo, co było już pisane przez niego wiele razy. A w dobie dużej ilości tekstów raczej chce czytać te bardziej wartościowe.    A co do "poziomu intelektualnego". Mój intelekt podpowiada, że coś z poniższym zdaniem jest nie tak. 🤣😂   I Ty o poziomie intelektualnym innych się wypowiadasz... 🤣😂
    • Ja miałem wypowiedzenie, kilka dni do końca umowy i rozmow z konsultantami. Nie pomogło.  Ale tak jak mówisz - niech próbuje. 
    • Mało kto to czyta, bo on pisze ciągle to samo HBO super, a reszta bee. No ale cóż, taka praca...
    • Tego typu wypowiedzią wystawiasz sobie samemu świadectwo. W dobie TIktoków i coraz krótszych treści małolatom nie chce się czytać a raczej Ciebie bym do Zetek nie zaliczał. Świadczy to zatem raczej o poziomie intelektualnym...
    • W sensie, że nie wiadomo ile trzeba będzie dodatkowo za nią płacić, a przy przedłużeniu może być korzystniej.      Wszystko zależy kogo trafisz po drugiej stronie słuchawki. Ja bym próbował, ale on ma jeszcze dużo kontraktu do wyrobienia, więc trzeba poczekać do końca i oczywiście podstawa to wypowiedzenie. 
    • @spotify szacun za taki komentarz.. a raczej że chciało Ci się taki elaborat walnąć 
    • Ta ściana tekstu aż zniechęca do czytania. W sumie bez czytania i tak wiem co tam jest napisane. 😂
    • Kto Ci takich bzdur nagadał, że SVOD miał być filmowo-serialowy? Serwisy miały być czymś lepszym od kablówki ze względu na jakość techniczną, brak reklam, ekskluzywne treści i możliwość oglądania kiedy ma się ochotę. Oczywistym jest, że im więcej różnorodnych treści tym lepiej, gdyż to powoduje przyrost subskrybentów, a co za tym idzie większe wpływy.
    • Jedyne mecze siatkarskiej ligii narodów jakie Polsat musi pokazać na antenie otwartej to mecze reprezentacji siatkarzy w turnieju finałowym czyli od 1/4 finału bo te będą rozgrywane w Polsce. Cała reszta to ich dobra wola. Pokaże kilka wybranych w Polsacie i TV4 choć wg. ustawy nie ma takiego obowiązku.
    • Przyjdzie moment, że obejrzysz co masz obejrzeć i odepniesz kartę.
    • Bo tak się robi marketing. Walnąć Watahę i już większa uwaga na to co nas czeka od D+
    • A Ty też na serio? Jakie papki na dzień dzisiejszy masz w HBO MAX? Gdzie prawie 100% to albo filmy albo seriale. Podaje mi papkę z Apple TV. Poza programem rozrywkowym z Pazurą co kojarzę, że jest - podaj mi papki na Amazon. To Ty żyjesz w innym świecie. VOD to miała być oferta filmowo serialowa a nie filmowo serialowo reality show + kanały telewizyjne + inne śmieci zwane papką = kablówka BIS.  Netflix przypomnę był kiedyś wypożyczalnią a później przemienił się w VOD i oferował seriale i filmy jako agregat różnych treści od różnych dostawców - Warner, Sony, Disney itd. + swoje Originalse w małej ilości, gdzie dbał o jakość i budował tym markę. Teraz jest śmietnikiem. "Wielcy" większość zabrali ze sobą a Netflix zaczął produkować wszystko co się da, na ilość byle sztuki premier się zgadzały i zbiera wszystko wkoło co może kupić lub nabyć czasowo. I jeszcze na deser programy reality show z całego świata i coraz więcej. I stał się tym co się stał - mydło, widło i powidło (więc nie płacę za to, bo nie potrzebna mi nowa kolejna kablówka).   Najgorsze jest to, że z niektórymi można pisać i pisać i tak dalej nie rozumieją. Następnym razem to narysuję w paincie na schemacie i jeszcze pokoloruje. Nie bez powodu napisałem jak napisałem i podzieliłem to na dwie grupy - user i biznes. A Ty nadal swoje. 🙈 Więc powtórzę - jako user jestem przeciw. Jeśli popatrzymy od strony biznesowej - to rozumiem. Co w tym jak tak trudnego do zrozumienia, że masz z tym problem? Rozumiem, bo wiem że papka ma największą oglądalność. Ludzie zawsze lubili oglądać szajs. Jak ktoś nie chciał tej papki, kupował kanały premium albo dzisiaj uciekał do platformy streamingowej (ale nadal A teraz platformy streamingowe zamieniają się w kablówki, bo widz kablowy tam masowo przeszedł i nabija biznes na produkowanie papki. Jedyny, który nie rozumiesz to jesteś Ty. Wykupując platformę np Apple, płacę dostęp do serwisu i wiem co ten serwis oferuje. Jestem nastawiony na otrzymywania filmów i seriali na wysokim poziomie. I to dostaje. Chce oglądać Marvela, biorę Disney+. Chce oglądać DC - wybieram HBO. Chce mieć dostęp do jakiś treści, wybieram taki serwis, który mi to daje. To się nazywa wybór VOD nam dał wybór 1) Nie musisz płacić co miesiąc i nie podpisujesz umowy ramowej na ilęś tam czasu. 2) Nie podobają Ci się treści, rezygnujesz 3) Oglądasz co chcesz i kiedy chcesz. Nie ma narzuconego programu telewizyjnego, że o tej godzinie tylko możesz obejrzeć (ewentualnie liczysz na powtórkę, czy też używasz nagrywarki) 4) Nie płacę za 200 kanałów (bo musisz, żeby dostać te najlepsze), żeby oglądać 10 czy 20. 5) Mogę wziąć YT albo streaming (Spotify, Tidal, Apple Music), że posłuchać muzyki jakiej chce lub oglądać teledyski jakie chce. 6) I wiele wiele innych. A niech Cię bawi, jeśli nie jesteś świadomym widzem i oglądasz co Ci pod nos podrzucą. Nie korzystam z TVN i żadnej innej telewizji, które są tylko pralką od prania mózgów. Nie oglądam serialików w kablówce na FOX czy AXN (lub innym kanale), bo głównie to produkcje niskich lotów skierowane głownie do masowego widza. Nie oglądam hitów filmowych wałkowanych po naście razy albo z takim opóźnieniem, że juz zdążysz to obejrzeć kilka razy wcześniej. Nie interesują mnie programy rozrywkowe, które są niskiej jakości itd. Z tego powodu, człowiek uciekł do VOD aby otrzymać tą lepszą jakość. Ma YT albo ogólnie internet, żeby korzystać z tego co chce (a najczęściej jest dużo lepszej jakości niż programy do przeciętnych ludzi w TV). Jak potrzebujesz sport możesz wykupić C+, Viaplay, Polsat Sport itd. Ogólnie dopasowujesz sobie ofertę rozrywkową pod to, co chcesz oglądać. Masz szeroki wybór. Płacisz za to co Cię interesuje i głównie to dostajesz. To jest właśnie wybór. Co Ty oglądasz to mnie to nie interesuje. Mnie interesuje to, co jest dla mnie interesujące. O nowoczesnej kablówce to pisałem jeden z pierwszych na tym forum. Bo tak nazywam obecnie Netflix (od dłuższego czasu go tak nazywałem). I nie korzystam. Wspomniałeś o Kardiashankiach. Disney mam tylko po to, żeby obejrzeć co nie widziałem z FX oraz HULU. Resztę oferty mam gdzieś i jak tylko skończę, co mam obejrzeć, to Disney jak Netflix - out. Z tym, że dzisiaj Netflix jak ktoś się chociaż trochę orientuje, to wie co dostaje. Podobnie jak brał Disney to wie, co dostał (te wszystkie ich marki). HBO MAX dzisiaj masz z jednego powodu. Teraz dostaniesz jakiś badziew, za który musisz dopłacić. Oczywiście - mam nadzieje, że HBO MAX nadal będzie miejscem jakościowych produkcji na tle tego gratisu papkowego. Jeśli z czasem okaże się, że zrobi się z tego drugi Netflix, czyli nagrywanie pod algorytm najwiekszej oglądalności na ilość (bo to biznes a widzów mamy jakich mamy) ze spadkiem jakości - odłączę kartę i również będzie out. Dobitny przykład, że zabierasz głos i cytujesz moje wypowiedzi a w ogóle nie rozumiesz co napisałem 😬 Po pierwsze - dlaczego zadajesz pytania na to co już napisałem :)?   Po drugie.  Jest promowane Playerem i TVN, bo to ma większą oglądalność niz HBO w Polsce. Po trzecie - skierowane jest do widza masowego, typowego kablarza. Po czwarte - nikt nie jest głupi i widzi co ma oglądalność u konkurencji - np na Netflixie, który w tym momencie jest największym konkurentem a przede wszystkim celem. Netflix poszedł papką właśnie po widza kablowego, bo sami właściciele NF nie raz powtarzali, jaki klient i co jest ich celem (chcą być nowoczesną kablówką). I wiele innych czynników, co jest proste jak budowa cepa, jeśli w ogóle ma pojęcie dlaczego Netflix ma taką popularność (co było wałkowane setki razy) Mógłbym też skomentować słynne tutaj stwierdzenie "bo się liczy różnorodność oferty" Ale się wstrzymuje, bo każdy ma prawo do swojego zdania (choć chyba nadal nie dotarło do nich co oznacza "ta różnorodność treści" albo w ogóle tego nie rozumieją i czym to się skończy)   Na koniec. Dobrze wiem, dlaczego się łączy HBO Max z Discovery i Playerem. Wiem jaki to jest cel. Wiem o tym, że tak miało być. Itd. O tym pisałem wiele razy. Ale w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem ignorantem. Po prostu nie jestem z tego zadowolony i mam do tego prawo. Ja nie chce mieć teraz zamienionej kablówki tradycyjnej z dekoderem po kablu na platformy streamingowe po kablu internetowym. Reklamy już zaczynają też wpychać. Zaraz będzie ta sama papka i zatoczymy koło. Wrócimy do tego samego punktu, gdzie wielu z tego uciekało. Zamienimy jeden szajs na drugi, który właśnie jesteśmy świadkami. W kablówce mieliśmy pakiety kanałów - sportowy, edukacja, bajki, muzyka, filmowy itd a teraz będziemy mieli pakiety - Disney+, Netflix, HBO, Skyshowtime. Zamienimy skakanie po kanałach na pilocie w dekoderze na skakanie z tytułu na tytuł, żeby znaleźć coś ciekawego. Jeszcze. Bo zaraz przez oglądalność zjadaczy hamburgera (bo to biznes), którzy uciekli z kablówki masowo (teraz psują streaming) będą głównie twórcy tworzyć kontent tylko opłacalny, który ma oglądalność - czyli powrót do korzeni  - oby NIE i tego się właśnie najbardziej obawiam. Chociaż już widać z roku na rok coraz większy spadek jakościowy u wszystkich (tylko jeszcze Apple daje radę), bo gonitwa za ilością treści ma swoje drugie dno. Wisienką na torcie jest to, że program telewizyjny zastępuje dzisiaj takie np TOP 10 na Netflixie, bo ludzie głównie klikają w TOP 10 (nie wybierają treści jakiej chcą choć mają wybór, tylko klikają co im algorytm aplikacji podrzuci). Mnie się to nie podoba, jestem tego przeciwnikiem i dlatego mnie irytuje dzisiaj dopłacać do tego, czego nie chce lub z czego uciekłem (zmiana z HBO MAX na MAX + papka za wyższą cenę). Najpierw Netflix, później Disney a teraz Max. I jak się biznes będzie kręcił, to inni też nie pozostaną z boku (Amazon i Apple już też mają reklamy wprowadzać) Jak kogoś to jara co dostanie lub co idzie, bo i tak mu psia ryba co leci na ekranie i za co płaci, to jego sprawa. Dla mnie jest ważne co oglądam i za co płacę. Natomiast rozumiem, bo taki jest biznes. Zwłaszcza dzisiaj, gdzie widzowie karmieni od cyca mają wpajany konsumpcjonizm i mają coraz mniejsze wymagania co do treści.   Nie ma oglądalność, nie ma zwrotu. Sprzedanie gdzie indziej daje - kasę za sprzedaż + możliwe drugi życie oglądalności. Lub też odpis od podatku. Disney też poszedł w kreatywną księgowość, bo coś co leży a nie generuje zysków przez oglądalność jest kosztem. Więc ze sprzedaży/odpisu od podatku masz hajs. Gdyby mieli oglądalność, to by tego nie robili. Jest to w sumie gupie posunięcie ale jak trzeba ratować biznes, czasami niechciane ruchy trzeba robic, bo jesteś zmuszony. Niestety, łatwo się krytykuje Disney czy Warner za usunięcie treści. Ale wina jest tylko po stronie widzów. Jeśli oglądalność jest większa na jakimś szajsie, który ludzie oglądają podczas obiadu czy prasowania to czyja wina, że coś lepszego nie ma oglądalności? Tego co stworzył czy ten który ogląda? To że dobry tytuły są kasowane lub nie dostają kolejnych sezonów na rzecz produkcji niskich lotów, które oglądalność mają to wina tylko i wyłącznie widzów. Jeśli serial za 10mln ze scenariuszem napisanym podczas lunchu w McDonaldzie ma większą oglądaność niż serial za 70 czy więcej baniek z rozmachem, to normalne, ze firma skasuje ten drogi a będzie robić więcej takich za 10mln, bo oni muszą mieć z tego biznes. Przed Zaslavem, HBO ze względu na widzów ciągnęło seriale (nawet gdy nie było dużej widowni) i mieliśmy tego efekt - w ciągu ostatnich lat zmieniło dwóch właścicieli i popadło w długi. Gdyby dalej to robili, to dzisiaj nie byłoby narzekania na nowego CEO, tylko wcześniej byłoby zgaszanie światła a dzisiaj by stawiono świeczkę pod pomnikiem Warner Bros/HBO.
    • Niektórym nie wytłumaczysz. Po postach niektórych widać jaka jest tragiczna wiedza społeczeństwa z ekonomii. 
    • No nie jestem. Po przeskanowaniu częstotliwości uzyskałem dostęp do tych kanałów . Wysłane z mojego 22101316G przy użyciu Tapatalka
    • @Mark'o no nie wiadomo. Skoro zawnioskowali do KRRiTV o nowe koncesje to oznacza zmiany w paczce C+. Póki co nie wiadomo jakie.  Więc nie wiadomo co z Ligą Mistrzów. 
    • Tak, jasne. Prywatny nadawca kupił prawa na kilka lat wykładając grube miliony licząc na przyciągnięcie klientów, ale ze względu na sukcesy Polaków będzie musiał podzielić się nimi, bo ustawa się zmieniła - w końcu wszyscy muszą mieć dostęp do sukcesów swoich rodaków. A to, że nadawca będzie stratny to już kogo to interesuje? W końcu duża korporacja ba pewno sobie poradzi. 🤣😂   Proszę Cię. Ta ustawa nie ma żadnego sensu w dzisiejszych czasach. Jeżeli już to jedynie naprawdę pojedyncze transmisje typu Igrzyska Olimpijskie. Chociaż i tak ceny za pakiety tv są tak niskie, że kto chce to sobie kupi i zobaczy. 
    • Witam, umowa do lipca/ sierpnia, dwie oddzielne karty, które działają w dwóch różnych lokalizacjach że względu na brak możliwości używania kameleonów.. Właścicielem umowy jest kobieta około 60 letnia, umowa przedłużona, Oferta zaakceptowana jaka jest to Superpremium+ filmbox pack , hbo max, mistrzowska piłka, viaplay medium z tego co widzę na 6m za 0zl , opłata za najem wifibox 20 zł , chociaż z tą opłata to nie wiem , na dole jest ,że 0zl dla abonentów , całość 134.99 zł   Druga umowa ( dodatkowa karta)  Extra+ z canal+ mistrzowska piłka, całość 45 zł    Co o tym sądzicie? Wypowiadać te nowo zawarte umowy? 
    • To znany problem z TV Sony. To nie wina MM. Sony wie o tym i nic z tym nie robi. Jest długi wątek na jednym forum. Kolega też miał ten problem i wrócił do dekodera i teraz jest OK. 
    • Z oferty Canal+ online na stronie zniknęła oferta na pełny pakiet Canal+ z płatnością na 12 miesięcy z góry. Jest tylko oferta miesięczna za 54 zł. Może szykują zmiany na ligę mistrzów w ofercie. Pewnie będzie drożej.
    • Większy zysk mają z kreatywnej księgowości niż z potencjalnego licznika oglądalności.. 
    • To nie są żadne naruszenia praw autorskich. Jest to odpis od podatku, przez co strata jest mniejsza. Dlatego wywalili m.in. Batgirl Jak będzie inny CEO te produkcje też nie wrócą.
    • Dopoki Zaslav jest przy władzy kontent który został wywalony nie wróci na platformę niezależnie jak będzie się nazywać...ale moze pokawi sie na ktoryms kanale FAST 
    • Niestety tak ten kanał działa, jak go wymyślono w 2020 to tak zostało do dziś. 
    • Dla mnie to głupota bo 90mln$ poszło w piach. Mogli chociaż spróbować do VOD dać tą "Batgirl"
    • Chłopie oni usunęli gotowca za kilkadziesiąt baniek który już do kina pukał a dziwisz się że serial wywalili
    • Nie rozumiem, dlaczego ich produkcja- o ile się nie mylę, jest niedostępna dla subskrybentów usługi. Jak coś nie wyszyło, to nie musieli tego usuwać. Chyba, że naruszyli prawa autorskie czy coś takiego.. Oprócz Westworld znikły też inne produkcje.
  • Nowe tematy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...