Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Chciałbym na pewno HBO GO, Eleven Sports i tak jak pisałem fajnie byłoby mieć Ligę Mistrzów. Wobec tego rozumiem, że jednak pakiet Superpremium 4K byłby lepszy. Na jaką kwotę mogę jeszcze próbować się targować?
 3. Nowy pakiet SUPERPREMIUM+ 4K zawiera: podstawę w postaci pakietu Extra+, wszystkie kanały Canal+, kanały HBO, kanały Eleven Sports, paczkę kanałów Filmbox Pack, kolekcje nc+go TV oraz HBO GO, kanał CANAL+ 4K ULTRA HD.
 4. Jak kablówka z 1 mln abonentów tv cyfrowej może mieć 15% zasięgu... TVN Turbo ma trochę ponad 60% zasięgu technicznego, a jest dostępny praktycznie wszędzie poza naziemną.
 5. Jak masz to potwierdzone na piśmie to wstaw to tutaj i wszyscy Ci uwierzą.
 6. Today
 7. A jest pakiet Superpremium? Rozumiem, że różni się tylko tym jednym kanałem Canal+4K? No, nie mam teraz argumentów, ponieważ umowa kończy mi się dopiero za 0,5 roku...
 8. @ircios odniosłem się tylko do tego jak to wygląda ze strony CANAL+. Nie komentuję tego czy dla danego abonenta jest to opłacalne czy nie bo każdy musi sam zdecydować na czym mu zależy. W tym konkretnym przypadku nikt nie zmusza do wymiany, chcesz to wymieniasz nie to zostajesz ze starym sprzętem...tyle. Sam mam mediaboxa i jako mtr (na drugiej umowie) jeszcze PACEa. Operator nie eliminuje PACE do mtr tylko wszystkie PACE. Z resztą jak patrzę ile tego sprzętu było a ile jest teraz u abonentów to już jest ich "garstka".
 9. Ja mogę w MMP narzekać jedynie na słabą ofertę programową i dość słabe oferty dla dotychczasowych klientów (o ile nie składają wypowiedzień...).
 10. W zakładce "Szczegóły rozliczenia" jak się zalogujesz na komputerze... będzie podane do kiedy możesz oglądać i czy kasa została pobrana. My ze znajomymi 3 konta doładowujemy zdrapkami "na zaś" i wszystko jest pięknie pobierane bez żadnej karty...
 11. A ja mam dosyć multimedii i jak będzie okazja to uciekam od nich.
 12. Ciekawe czemu nie chcą dawać PVR do multiroom, choćby starego Pejsa. Ja byłbym gotów nawet zapłacić za niego.
 13. @michal_dragon: To chyba zależy od lokalizacji. To samo miasto Gdynia - u mnie w domu Internet naprawdę działa dobrze, nie ma awarii, etc. W biurze, w pracy, w centrum Gdyni, Internet ostatnimi czasy szwankuje coraz częściej. Co chwile są jakieś przerwy, idzie się wkur...
 14. Moim zdaniem, trzeba mieć nie po kolei w głowie, albo być nieświadomym, aby z dobrej woli wymienić Pejsa na ten szajs. Trzeba stwierdzić że operator cichaczem eliminuje dodatkowe Pejsy, aby ograniczyć ilość abonentów z 2 PVR, aby przy przymusowym przejściu na MR od ITI, było jak najmniej oburzonych. A ja nadal twierdzę. Ma ktoś 2 PVR to wymiana każdego na PVR.
 15. 10 pkt Czerwone Gitary - Gdy kiedyś znów zawołam Cię (1968) 9 pkt Obywatel G.C. - Tak długo czekam (1986) 8 pkt Fashion - You In The Night (1984) 7 pkt Nightwish - Sleeping Sun (1999) 6 pkt Gregorian - Moment Of Peace (2001) 5 pkt Halina Frąckowiak - Napisz proszę (1969) 4 pkt Travis - Side (2001) 3 pkt Schiller - Ruhe (1999) 2 pkt Adamski feat. Nina Hagen - Get Your Body (1992) 1 pkt Al Bano & Romina Power - Liberta (1987) Propozycja. Mike Oldfield and Bonnie Tyler - islands (1987)
 16. @morfeusz-22 A po co Ci Superpremium 4k,? Tam jest wliczona opłata za Canal+4k , którego na oczy nie zobaczysz . Szukają Jelenia...I to jeszcze, który będzie dalej przepłacał, bo na dzień dzisiejszy przepłacasz. Nie rozumiem, jak nie masz argumentów, aby wypowiedzieć umowę.?
 17. Dziwne. Ja załatwiłem parę spraw/reklamacji na chacie, z kolei nawet nie przyszło mi do głowy żeby tam podpisywać umowę...
 18. Ja dostałem teraz Comfort + 10x Canal i wymiana dekodera na premiumbox za 50.50zl. powiedziałem że max mogę dać 50zl i poszedł do przełożonego i przeszło. Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
 19. Nowy dekoder 4K od AB-COM. Na razie tylko zdjęcia ...
 20. Czy ktoś brał pakiet Start w promocji 3 miesiące gratis, a później podnosił do Comfort + i ewentualnie jaką cena za pakiet ?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...