Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. XMAREKK30

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Teraz będzie ciekawy mecz pomiędzy Śląsk Wrocław vs Górnik Zabrze i Arka Gdynia z Miedź 3 i tu się rozstrzygnie kto spadnie do 1 ligi
 3. djadijos

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Muszą się utrzymać, na mecz z Arką jedzie wsparcie z Legnicy bo pewnie wtedy powinniśmy już być pewni utrzymania. Oczywiście o ile nie s[beep]ą czegoś... Dzisiaj już pokazali,że można zremisować wygrany mecz...
 4. XMAREKK30

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  W głównej strefie spadkowej jest Zagłębie Sosnowiec a Arka ma jeszcze szansę się wyrobić jak reszta zespołów tej grupy prócz Korony Kielce i Wisły Kraków
 5. BW134

  Nickelodeon

  Nickelodeon chyba długo nie przejdzie na HD, dopóki będzie w tej TV Mobilnej. No chyba że odpalą HD, ale w MUX-4 będzie downscale do 576i (śladem Comedy Central) W tym roku nic nowego animowanego się nie pojawiło na Nicku, jak i Nicktoons (na razie do czerwca). Jedynie jakieś nowe odcinki co kilka miesięcy. Ale co nowego by mieli dać, jak właściwie animacje Nickelodeon są już ograniczone do kilku produkcji (Harmidom, SpongeBob, Witajcie w Wayne np.)
 6. Frontowiec

  Ci, którzy odeszli...

  W wieku 91 lat zmarł Martin Boettcher - niemiecki kompozytor, autor muzyki do filmów z serii ''Winnetou''. https://www.tagesschau.de/inland/boettcher-gestorben-101.html
 7. kingofsouth

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Nadzieja umiera ostatnia. Słabo grają i jak zostaną w Ekstraklasie to kolejny raz będzie to tylko fartem. Niestety nie da się tego oglądać.
 8. ezequiel93

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Śląsk Wrocław pewnie się ogarnie. Oni są znani z tego, że jak się robi nieciekawie, to potrafią wygrać ze dwa mecze po 4:0. 😜 Głównym kandydatem na drugiego spadkowicza jest Arka w tym momencie. Zwolnili trenera, a nawet nie mieli konkretnego następcy. Na razie Jacek Zieliński błyszczy tylko przed kamerami telewizyjnymi po meczach.
 9. Nie dadzą jeśli obecnie nie masz takiej ceny. Umowa na czas nieokreślony nie pozwala korzystać z niektórych promocji, więc jeśli ktoś nie zamierza rezygnować z usług operatora korzystniej jest jednak przedłużyć umowę.
 10. XMAREKK30

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Dla Śląska Wrocław dobra wiadomość że Arka Gdynia przegrała i Zagłębie Sosnowiec ale to nic jeszcze nie znaczy bo każdy może zamienić się miejscami. To teraz więcej będzie działo w grupie spadkowej niż mistrzowskiej :)
 11. Pawel

  Oferty - dla nowych abonentów nc+

  W każdej chwili możesz dokupić rozszerzenie w standardowej cenie 30 zł na miesiąc. Ze zobowiązaniem najczęściej do końca trwania umowy będzie to w zależności od dostępnej promocji od 10 do 20 zł miesięcznie.
 12. kingofsouth

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Śląsk woli grać w na stadionie przy Oporowskiej w pierwszej lidze........ Ultrasi już czekają, w końcu lany poniedziałek dzisiaj mamy.
 13. Today
 14. XMAREKK30

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  2:0 dla Korony i co Śląsk Wrocław leci w dół ale będzie do końca ciekawie
 15. FanMMA

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Dawno zaskoczyła ..to 3 zwycięstwo z rzędu pod jego wodzą..
 16. Pepek94

  Ci, którzy odeszli...

  Dwie smutne wiadomości: 1. W wieku 85 lat zmarł Alojzy Jarguz, pierwszy w historii polski arbiter główny, który wystąpił na Mundialu '78 oraz '82. Sędziował ponad 1200 meczach, w tym: Peru - Iran na Mundialu '78 zakończony wynikiem 4:1 oraz Irlandia Północna - Francja na Mundialu '82 dający awans trójkolorowym. 2. Wczoraj zmarł Tomasz Perkowski, autor wielu realizacji radiowych nagrodzonych na wielu międzynarodowych konkursach.
 17. Nie ma to jak wyłożyć kasę na szybki dysk i go nie używać:)
 18. XMAREKK30

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  O Śląsk Wrocław przegrywa i coś czuję że o 2 miejsce spadkowe będzie wesoło i będzie jakaś nie spodzianka że znanych klubów:)
 19. XMAREKK30

  TVP 3

  To jest mecz dla Widzewa bardzo ważny żeby myśleć jeszcze o awansie do 1 ligi , choć dziś czytam że zarząd ma złożyć 2 wnioski jeden o 1 ligę jak Widzew awansuje a drugi gdyby Widzew nie awansował. Czyżby zarząd nie do końca wierzył w awans ??? https://www.widzewtomy.net/widzew-przygotowuje-sie-rowniez-na-czarny-scenariusz-czyli-brak-awansu/
 20. Leo73

  Multimedia

  Bytom,brak tego kanału.
 21. ezequiel93

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  W trzech meczach Ojrzyński zdobył tyle punktów, ile jego poprzednik w ostatnich 14 spotkaniach. Po wygranej Wisły Płock i remisie Miedzi, coraz goręcej robi się w Gdyni, Wrocławiu i Zabrzu. 😛
 22. Czego Ty znów nie skomentujesz?Ja mam na ssd wszystkie gry,na HDD pare filmów...
 23. xut2zs

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Miotła Ojrzyńskiego w końcu zaskoczyła.
 24. xut2zs

  Eurosport 1 i Eurosport 2

  Przecież jesteś sportowym specjalistą. Powinieneś wiedzieć takie rzeczy.
 25. xut2zs

  TVP 3

  W środę o 19 mecz Widzew Radomiak. Szlagier 2 ligi. Mecz ważny w bezpośredniej walce o awans.
 1. Load more activity
×