Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. kunkore

  TVP Sport

  Ale co się czepiasz szefa Energa Basket Ligi? https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/797471/prezes-ebl-komentuje-wyniki-ogladalnosci-badania-nielsena-nie-sa-wiarygodne
 3. no to napisz, a obwieszczaj publicznie, że możesz 😜 ty to pisałeś na trzeźwo?
 4. Yesterday
 5. Czasami tutaj wchodzę ale mnie gościu rozwaliłeś... Może byś tak na stronę banku wlazł i ...pupy nie zawracał [beep]ołami?
 6. Vojthas

  TVP Sport

  Cytując słowa pewnego wielokrotnego kłamcy "ciemny lud wszystko kupi" ... ale nie brnijmy w politykę.
 7. Póki co nie ma się co podniecać, zobaczymy co czas pokaże. Niemniej zamiana SD na HD byłaby sporą niespodzianką. Na nowości nie ma co liczyć,.......raczej Wysłane z mojego Huawei P30 Pro przy użyciu Tapatalka
 8. Brak epg i plansza z informacją jest na 19 kanałach, robią miejsce na podmiany programów sd na hd lub nowości ? 😃
 9. Czy ma ktoś też taki problem z nc + go jak ja na dekoderze 4k, mianowicie nc+ go wczytuje się normalnie ale jak uruchamiam obojętnie czy hbo go, hbo on demand, czy canal plus vod wczytują się wszystkie filmy i seriale ale jak chcę jakiś uruchomić to czarny ekran i nie zaczytuje dalej nic😕 Ma ktoś jakąś radę na to ? 
 10. W LM zostały tylko drużyny z TOP 5 lig Europy.
 11. Aaa, zapomniałem jeszcze wtedy dodać, że posiadam wersję z 256 GB wbudowanej pamięci masowej. Bo oprócz tej jest jeszcze wersja z 512 MB pamięci masowej, za cenę już wręcz absurdalną...
 12. Dobra to pokolei, do kazdego pakietu z NF udostepniany jest plan z 2 ekranami, za doplata 9zl mozemy miec 4 ekrany. W ramach pakietu VIP+ MAX dostajemy 2 ekrany plus zwiekszenie pakietu do najwyzszego 4 ekrany za 0zl. VIP+ kosztuje 149,99
 13. Październik 2017 nowa umowa 12 m-cy moduł CAM CI+. Canal+ 4K dobierałem z początkiem roku 2018.
 14. Jest teoria że technicolory przychodzą z zamówienia internetowego od momentu wprowadzenia oferty z netflixsem nie trzeba kupować pakietu z tą usługą.
 15. A mam pytanie. Czy macie dostęp do kanałów: TV Narew Malopolska TV Dębica TV? Są na liście ale brak możliwości odbioru (Lubelska TV także )
 16. No właśnie jak kurier potwierdzi odbiór paczki. Przed świętami w natłoku przesyłek nieliczcie, że kurierzy będą się zajmowali takimi [beep]ołami jak potwierdzenie odbioru paczki. Poczekajcie do wieczora ale o do dnia następnego.
 17. Czy ta aktualizacja jest konieczna??
 18. ircios dzięki za poradę, nie wiem czy przeczytałeś całość co napisałem, generalnie przystałbym na jej ofertę za 72,48zł przez cały okres za: Comfort+ Canal+ HBO+GO + FightBox + H1/H2 + trzy ostatnio dodawane kolekcję za free, przystałbym gdybym dostał za 0zł wymianę dekodera na UltraBoxa 4k wraz z C+4k (obecnie nie płacę za WifiPremiumBoxa). Pani konsultantka powiedziała jednak, że do pakietu Comfort+ nie może mi dać dekodera 4k z dodatkowym programem C+ 4k, za 0zł dają do pakietu Extra+, w przypadku Comfort+ może mi zaproponować za 10zł/m-c. Potwierdzasz, że do pakietu Comfort+ nie dają UltraBoxa 4k za free??
 19. Właśnie tam to ustawiłem wyłącza się wszystko tylko nie amplituner Ps. Są logotypy szkoda że tylko przy wpisaniu numeru kanału ale zawsze to coś.
 20. K63

  MUX VIII

  Jeden z portali branżowych (sat*nfo24.pl) podał informację, że od lutego 2020 kanał JAZZ TV będzie dostępny w MUX8. Jeżeli to prawda, to prawdopodobnie zajmie miejsce któregoś kanału testowego (HbbTV).
 21. Czyli coś się zmieniło, skoro wcześniej jako NOWY mogłem w ten sam sposób wykonać zlecenie telefoniczne o włączeniu tego kanału do pakietu Extra+.
 22. @ewako W takim przypadku korzystniej jest złożyć reklamację u sprzedawcy tego tunera i to od niego domagać się wymiany sprzętu na nowy. Nie korzystać tutaj z gwarancji producenta (gdyż w tym przypadku to właśnie on sam ustala warunki gwarancji, ba, może nawet nie udzielać jej wcale, bo nie ma takiego obowiązku), tylko z tzw. rękojmi (zwie się to chyba "niezgodność towaru z umową", czy jakoś tak), która jest prawem ustawowym i z reguły korzystniejszym, niż gwarancja producenta. Rękojmia obowiązuje przez okres 2 lat od daty zakupu sprzętu.
 23. Tu jest pisane dla nowych umów, że nie dają, bo na obecnych to jest możliwe.
 24. Jeśli Romance TV z niemieckimi tasiemcami i filmami telewizyjnymi od tylu lat jest w rankingach oglądalności Ale Kino, Kino Polska, czy Comedy Central Family, to o widzów TDC też bym się nie martwił ;).
 25. @Pawel @turek @qnik @pepe40 Też miałem przez kilka dni problem z dźwiękiem DD zawsze na TAK mimo zmiany ustawień. Teraz już zawsze po uruchomieniu dekodera dźwięk domyślnie jest na NIE. Ustawiłem NIE, wyłączyłem dekoder. Wyciągnąłem wtyczkę z prądu. Włączyłem ponownie po paru minutach. Dźwięk DD był na TAK. Ponownie zmieniłem na NIE i od tamtej chwili już zawsze jest na NIE.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...