Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Yesterday
 3. Patrz ,zapomniałem o tej promocji. No to jeszcze trzeba będzie coś pomyśleć przy kolejnej rozmowie.
 4. Temat o DTM juz istnieje
 5. Jeżeli mam umowę Comfort +, do 18 . 03 i jeżeli jej nie przedłużę to ta umowa staje się umową obowiązującą.?
 6. Wszystkich filmów i seriali z lektorem raczej nie będzie, bo nawet Netflix nie wszystkie pozycje ma z lektorem. Oby tylko ich produkcje własne miały lektora. Ja natomiast mam nadzieję, że w APV będą się pojawiać również starsze seriale. A seriali których nie ma na żadnej platformie jest sporo, że wpomnę tylko kilka - "Zagubieni", "Z archiwum X", "Przystanek Alaska", "Cudowne lata", "Dowody zbrodni", "Ally McBeal" i wiele innych których tu wszystkich nie sposób wyliczyć. APV co jakiś czas takie starsze seriale dadaje jak choćby - "Mentalista" czy "Biuro". My z żoną obejrzeliśmy wszystkie sezony "Mentalisty", gdyż wcześniej oglądaliśmy tylko wyrywkowe odcinki. I pewnie na takie klasyki byłby popyt.
 7. "Taki lajf" się skończy i pojawi się "Miłość na bogato", a w ostatnim tygodniu marca skończy się to i będą "Nastoletnie matki".Muzyka pozostaje bez zmian od 1:00 do 20:00.
 8. A słyszał w szkole rzekomo informatycznej, że za przepustowość serwerów się płaci? Rzucę ci linkiem, bo twoje zdolności informatyczne, to chyba jedynie twoje fantazje. https://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/upgrade-przepustowosc.xml
 9. Nie trzeba było tego robić @Poland nawet zrobił to dosyć nieźle, zwłaszcza nawet z powiększonym napisem POLSAT sprytnie to wygląda.
 10. Tylko z tego co kojarzę, to MTV Europe nie nadaje w HD. Dosyć późno przeszli też na format 16:9, gdzie większość lokalnych oddziałów dawno nadawało w 16:9. To wcale nie musi oznaczać, że będą piosenki po polsku. Czas wszystko zweryfikuje, ale wcale bym się nie zdziwił, jak skończy się na Margaret i Roxi oraz jakiś EDM-wych gwiazdach pokroju C-Bool.
 11. Ja od Amazon oczekuję na chwilą obecną dwóch rzeczy czyli aby wszystkie seriale i filmy były dostępne z lektorem polskim i aby płatność była w złotówkach a nie w euro jak jest obecnie.
 12. @informatyk2017, jak zwykle wina IPLI... https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ipla-liga-mistrzow-transmisje-cyfrowy-polsat-przeprasza-za-problemy-mozliwe-rekompensaty?fbclid=IwAR1zf3s96CwRj-fO1s6Od0uBE0aTmLAObqqjYkC18zAZzabCoVQWSvxdqo4
 13. Trudno zaznaczyć coś co jest nieprawdą. Jeden z wielu przykładów piosenek w oryginale emitowanych na tych kanałach, akurat zarchiwzowany na YT: https://www.youtube.com/watch?v=fTrrui56aN0 Oczywiście pewnie Męskiego Grania, mającej krótkie momenty Darii Zawiałow i Dawida Podsiadło nie będzie już tam 10 razy dziennie, ale to można nadrobić na reszcie kanałów typu Eska, 4fun, Polsat Music itd ;).
 14. wislok

  TVP Sport

  Ostatecznie mecz Clijsters-Muguruza był wyłącznie z polskim komentarzem. Przepraszam bo mi chodziło o to,że transmisje będące wyłącznie na ich stronie są bez komentarza/ język angielski. Nie ma możliwości wybrania ścieżki. Ostatnio zauważyłem że w TVP Sport wybrane mecze są także z komentarzem audio deskrypcyjnym.
 15. Do @ARTIPAPK i @swordfish Jak nie oglądaliście serialu Ozark, to zacznijcie bo naprawdę jest bardzo godny polecenia i moim zdaniem to jest jeden z najlepszych seriali w Netflix.
 16. To można by teraz zadać pytanie – kto nie odchodzi z Polsatu Sport? 😄
 17. Polscy wykonawcy, którzy nagrywają po angielsku. Należałoby to zaznaczyć.
 18. tyrla

  TVP Sport

  Była mowa, że studio będzie dostępne na sport.tvp.pl
 19. Pamiętacie? A kiedyś MTV Networks pędziło jak burza z uruchamianiem lokalnych wersji kanału MTV w kolejnych krajach i główne MTV Europe miało zostać zamknięte po tym zabiegu. A teraz po tylu latach wracają do punktu wyjścia czyli jedno MTV Europe, jedno Vh1 Europe i dodatkowe kanały MTV typu MTV Music 24 itd. Viacom zabił przejete kanały konkurencyjne takie jak VIVA czy TMF. Jeszcze wkrótce Vh1 i MTV także polecą i nic już nie zostanie. VIVY i TMF zawsze bedę żałować ale MTV i Vh1 nigdy bo to już nie ma nic wspólnego z muzyką.
 20. Chodzi o to że teraz mam super premium + Multiroom (236 kanałów) Canal+, HBO, cinemax, eleven, h i H2 , adventure.prawda jest taka że głównie dziecko ogląda bajki, a ja sporadycznie mecze ligi polskiej. chciałbym zejść trochę z ceny (126 zł) tak do 100 zł z Multiroomem. Cinemax nie oglądam, adventure także. Chciałbym eleven sport, ligę mistrzów, c+ i HBO, H i H2 też by się przydało. Jest możliwe coś zejść z ceny? Wysłane z mojego Xiaomi Mi6
 21. A co zastąpią? Bo mam nadzieję że nie wydłużą pasma o 2 godziny
 22. dsd

  TVP Sport

  Ostatnie zdanie od komentatora było: „HALO STUDIO!” No więc dostaliśmy pełny, 15-minutowy blok reklamowy i zero studia
 23. Ja zrozumiałem to troszkę inaczej[emoji16] Kolega ma chyba na myśli, że za mniej więcej tydzień powinny się pojawić jakieś informacje w tej sprawie.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...