Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. https://legia.com/pilka-nozna/drita-ukarana-walkowerem-legia-zagra-z-linfield/10182 Mafia UEFA już rozdaje walkowery - zgodnie z zapowiedziami. Może jak Legia teraz potraktuje na poważnie kwarantannę, to jeszcze podniesie puchar Ligi Mistrzów niebawem.
 3. No, to od początku żem tak pisał 👍☺️ Wilk syty i owca cała. A C+ zgarnie od ciebie przez najbliższe 1,5 roku o 20 zł miesięcznie więcej, o to im chodziło
 4. W niektórych APS dają albo Premiumbox+ albo propozycja 10 zł (5 zł za dekoder 5 zł za dysk) Ultrabox+ 4K. Bo podobno MediaBox+ za bardzo nie ma, bo wymieniałem wczoraj i mediabox+ nie mieli na stanie, a tylko mieli PremiumBox+ (najem bez zmian) lub kombinacja 10 zł i 4K Ultrabox.
 5. Falcon

  Koronawirus

  Co Wy na to? https://zyciestolicy.com.pl/polacy-to-sa-takie-[beep]-paniusia-w-aucie-obraza-polakow-wideo-18/
 6. Aktywowałem bo mistrzowska piłka faktycznie jest jako opcja dodatkowa która i tak zostaje tak mi powiedział konsultant jak dopytałem w sumie same plusy więcej kanałów ta sama cena i niższy abonament na czasie nieokreślonym.
 7. Spoko, zapewniam, że wszystko zostaje, To inaczej, wejdź sobie na stronę c+ i sprawdź w liście kanałów czy w superpremium-4k czy vip + Max 4k jest polsat sport premium, dostaniesz odpowiedź że nie ma - bo nie ma, to opcja dodatkowa
 8. Jak na tym samym kablu odbierał poprzedni tv to przejściówka z F na wtyk antenowy męski mogła zostać niewyjęta z głowicy telewizora tylko ktoś odkręcił kabel z niej. Na jednym końcu kabla musisz mieć wtyk F lub wtyk antenowy żeński w zależności od tego jakie masz gniazdo z kablówki a na drugim końcu wtyk męski.
 9. Jutro dopytam ale boje się że podnosząc cały pakiet do wipa akceptuje nowy regulamin i jednak tą mistrzowską mi wyłączą
 10. Rasheed

  Koronawirus

  Może nie cała szkoła lecz klasa ? A razem z nimi ich rodzice i inni domownicy. To będzie ciezki czas, teraz covid uderzyl w naszą firmę więc wiem jakie to zagrożenie (i nie chodzi mi o zdrowotne lecz finansowe, dotyczące funkcjonowania firmy)
 11. Nie zabiorą, wszystkie opcje zostają bez zmian, tylko pakiet się zwiększa do vipa. A zrezygnować można przez bok / formularz
 12. Z czasem znikna gdyż będą mieli zerową oglądalność
 13. Rewelacyjny teledysk. Jak to wszystko idzie, idealnie pasuje i ten wokal. Bass rewelacja.
 14. Te prawa ostatnimi czasy były dla nich za drogie. Jeszcze tego brakowało UFC przez tyle lat w Polsacie. Choć z drugiej strony dobrze pokazują i komentuja te gale.
 15. Nie widzę takiego pakietu. Jest VIP + Max 4K za ok 220 zł. Może dlatego, że mam już opcje dodatkową H/ H2 na całą umowę...
 16. Prezesi muszą dostać wypłatę. CP robi kanały HD z mniejszym bitrate to i PC+ idzie jego śladem.
 17. Zgadza się- lecz nie wiadomo czy dokładnie na tyle będzie oferowana innym stacjom. Oczywiście bardziej jednak myślę o siatkówce bo tam równiez długa umowa Infrontu ręczna u nas lekko w odwrocie. Ale od tego pośrednika jak również IMG Polsat kupuje chętnie i dużo więc kto wie. Umowa na Siatkówkę też jest dłuższa- do 2032 roku. Jedyne prawa stricte do 2028 roku infront ma do Hokejowej Ligi Mistrzów. Ale nie sądzę, że Marian Kmita określiby te prawa jako ciekawe.
 18. Zabiorą mi chyba albo zrobią za dopłatą wole nie ryzykować a nie chce mi się potem bawić w pisma......
 19. Niestety, chyba za szybko pochwaliłem. Nada szatkuje, choć już nie tak często. Ktoś wyżej zasugerował, że może być winny konwerter. Nie wiem, nie znam się, ale wymieniony był nie dalej jak w marcu tego roku na taki jak pod linkiem https://www.inverto.tv/lnb/358/single-universal-40mm-pll-lnb. Sygnały na większości, czy z przełącznikiem, czy teraz na beczce na takim poziomie jak niżej: W serwisie powiedzieli, że przy MER 14 dB, to sygnał bdb. Więc konwerter chyba można wykluczyć?
 20. Jak z cytowaniem Biznes24? Czy pojawiła się jakaś śmiała teza, któregoś z gości, aby odbiła się szerokim echem w innych mediach? Coś tak mocno jak cytowanie Kaczyńskiego z TV Republika o "najgorszym sorcie Polaków"? I czy zamiast częstego zapraszania Mariana Nogi jest szansa na wywiad z Erykiem Łona? Lepiej posłuchać aktualnego członka RPP niż dawnego członka?
 21. Zamiast podnieść jakość swoich kanałów to jeszcze oddają miejsce na zapchanych tp.
 22. Today
 23. To zrób tam takie porównanie tu by zrobiło tylko zamieszanie.
 24. Disney+ ma być serwisem familijnym. Najwyższa granica wiekowa PG13. Produkcje mroczniejsze i odważniejsze już w Star. I tam pasują właśnie "Opowieści podręcznej" i "Castle Rock". Tegoroczna premiera Hulu "Little Fires Everywhere" pojawiła się u nas w Prime, a nie w HBO GO.
 25. Było łączenie i był Rojek i Iwanow, któryś z nich będzie komentował mecz.
 26. Czyli niestety mój strach był uzasadniony. Można się spodziewać, że to dopiero początek. Najbardziej mnie dziwiło, że przenoszą stamtąd kanały. Bo gdyby chodziło o nowe kanały dla naszych platform, to prawdopodobnie trafiłyby one na te transpondery, gdzie obecnie są Kino Polska i FilmBox Premium.
 27. Hej, Dzięki Mam taki kabel - czyli F. A potrzebuje taki: Jeśli dobrze zrozumiałem i doczytałem.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...