Jump to content

monter1981

Users
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About monter1981

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli chodzi o muzykę dance, to polecam portugalskie Radio Orbital dostępne z HotBirda (f=11919 MHz). Z tego samego transpondera nadaje chilloutowa włoska stacja RMC2 (Radio Monte Carlo 2). Na obu programach nie uświadczyłem prezenterów...
 2. Jeśli chodzi o Łódź, to czy jest szansa na oficjalne włączenie obszaru pokrywanego przez ten nadajnik do rezerwacji częstotliwości MUX-L3? Od wielu lat emisja z tej lokalizacji prowadzona jest na podstawie czasowych pozwoleń wydawanych przez UKE.
 3. Przykład nie potwierdza tezy, bo z obiektu wykorzystywanego w Łodzi nie są prowadzone emisje żadnych innych MUX-ów. Chyba, że masz na myśli wszystkie nadajniki MUX-L1...
 4. Kanaly Comedy Central i Comedy Central Family nadawane są w oparciu licencję wydaną przez holenderskiego regulatora CVDM -Commissariaat voor de Media. Polską koncesją dysponuje jedynie Nickelodeon.
 5. Mam prośbę do kogoś będącego z zasięgu MUX-L4 o odczytanie na dekorze/odbiorniku TV (i podanie) numerów SID i LCN stacji nadawanych obecnie w tym multipleksie. Z góry dziękuję!
×
×
 • Create New...