Jump to content

Poland

Users
 • Content Count

  8109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

191 Rewelacyjna

2 Followers

About Poland

 • Rank
  Ekspert
 • Birthday 12/20/1991

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Trzciana k. Bochni
 • Hobby
  Eurowizja, Media i Mikronacje

Equipment

 • Dish
  Cyfrowy Polsat 70x60
 • Multifeed
  Wiele LNB
 • Receiver
  Evobox PVR & HD 6000
 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat
 • Package
  Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Eleven HD + 1/2 VOD

Recent Profile Visitors

3230 profile views
 1. Telewizja Regionów była dwugodzinnym pasmem emitowanym w TVP3 w niedziele od 12:30. Jak sama nazwa programu wskazuje była programem robionym w terenie na żywo. Prezentowano w nim lokalne wydarzenia jak i daną miejscowość w której znajdowała się ekipa programu. Tutaj znajduje się czołówka programu: Zaś tutaj zapis jednego z programów - tego realizowanego w Zielonej Górze: Jak dobrze pamiętam program prowadziła Miłka Skalska plus jeden z dziennikarzy pochodzący z właściwego dla danej miejscowości ośrodka regionalnego TVP. Program realizowany w 2005 i 2006 roku został zastąpiony później nieco tańszą "Telewizją Objazdową" w formie cyklu reportaży. Sam program pasuje bardziej do obecnej TVP3 niż ówczesnej nastawionej na informacje. Chyba zresztą teraz " (pora roku) w regionach" jest nieco skromniejszym ale jednak odpowiednikiem tego programu.
 2. Po tym materiale pani Jachirze może wzrosnać poparcie: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1110829239307280&id=100011406423475&fs=1&focus_composer=0
 3. @nieczęstygość Linki ci się zepsuły w twoich projektach
 4. Jaka to jest teraz pora emisji? Przypomnę że LSŚ jest propozycją niemal kultową już od czasu jego obecności w TVS'ie.
 5. Kulisy filmu w Polsacie jednak 8 (w dniu premiery kinowej) a nie 9 listopada o 19:40.
 6. Poland

  Roksana Węgiel

  Polska nagroda MTV Europe Music Awards trafia do Roksany Węgiel! W sumie to dobrze bo to woda na młyn przed Junior Eurowizją w Gliwicach. TVP, EBU oraz Universal Music Polska ( a konkretniej Magic Records) muszą czuć się dumni.
 7. Historia o tym jak TVP chce zrobić najlepszą do tej pory edycje Junior Eurowizji.
 8. Pewnie tu też chodzi o wymianę nazwy. Szczerze mówiąc tu przerzuciłbym nazwę TVR - wszak NTL ma większy zasięg.
 9. Poland

  My3

  Jeżeli się nie boicie to zobaczcie co na Halloween przygotowały dziewczyny z My3 : To pierwsza tak duża autorska produkcja filmowa dziewczyn więc warto o tym wspomnieć
 10. Tymczasem świat Konkursu Piosenki Eurowizji pożegnał niemal kultową postać. Nie żyje bowiem reprezentantka Rosji w 2012 roku a konkretniej mówiąc 83-letnia Nataliya Pugacheva, chyba najbardziej charakterystyczna członkini zespołu Buranovskie Babushki który reprezentował w Baku naszych wschodnich sąsiadów z skoczną piosenką pt. "Party for Everybody": Zmarłą Babuszkę widzimy szczególnie w tym materiale od 3 minuty i 10 sekundy.
 11. Pora na zmianę czasu więc Stephanie Forrester zacierałaby rączki a póki co radzi i informuje:
 12. Oto oficjalna piosenka z filmu "Jestem M. MIsfit" w wykonaniu Sylwii Lipki czyli odtwórczyni roli Julii Morskiej - głównej bohaterki filmu:
 13. Drobna mapka z przypomnieniem sieci TVP Regionalnej w latach 90tych:
 14. Kulisy filmu 9 listopada (dzień po premierze) o 19:40 w Polsacie gdzie pewnie ten film trafi za około 2 lub 3 lata: https://tvpolsat.info/news/31876/kulisy-jestem-m-misfit-kiedy-emisja-w-polsacie/ Polsat potwierdził współpracę z Tako Media przy filmie.
 15. Skoro Jedynka to lek na niedobór propagandy to musi być i formułka: Ja bym formułkę zmienił na następującą: Przed włączeniem zapoznaj się z treścią ulotki i listy kanałów dołączonej do odbiornika bądź skonsultuj się z forumowiczem bądź dziennikarzem gdyż każde kłamstwo płynące z przekazu zagraża Twojemu życiu i zdrowiu oraz szkodzi Polsce.
×
×
 • Create New...