Jump to content

Poland

Users
 • Content Count

  8482
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

278 Rewelacyjna

3 Followers

About Poland

 • Rank
  Ekspert
 • Birthday 12/20/1991

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Trzciana k. Bochni
 • Hobby
  Eurowizja, Media i Mikronacje

Equipment

 • Dish
  Cyfrowy Polsat 70x60
 • Multifeed
  Wiele LNB
 • Receiver
  Evobox PVR & HD 6000
 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat
 • Package
  Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Eleven HD + 1/2 VOD

Recent Profile Visitors

5651 profile views
 1. Zmiana oprawy "Informacji" w marcu 2002: A tutaj pierwszy w historii spot programu: Pierwotnie prowadził go sam Janusz Zadura i to w terenie a nie studiu. Interwencja z 2004 roku - prowadzi dzisiejsza żona prezesa Kurskiego: Swoją drogą jeszcze 2 lata temu jej odcinki były na Ipli. Teraz już ich nie ma
 2. Tegoroczna piosenka wyborcza PiS'u brzmi znajomo:
 3. Poland

  Radio Wnet

  Radio Wnet już nadaje we Wrocławiu
 4. Ja do tego grona dopiszę jeszcze Małopolskę, gdzie istnieje dodatkowo górski odłam tego typu muzyki. Utwory w gwarze dodatkowo spotkać można także na Kaszubach.
 5. Ja bym nawet na miejscu właścicieli Folxa zrobił przed startem osobnej stacji bloki w głównym kanale o długości takiej, jak obecność muzyki w TVS'ie.
 6. Zmiany na antenie TO!TV mają wejść w życie od 15 lipca.
 7. Dodatkowo mając na uwadze apetyt stacji, dotyczący stworzenia polskiej wersji, zmiana może okazać się opłacalna, choć zmusi ona zapewne ich fanów niemieckojęzycznych, mających tylko Astrę do dokupienia zeza na Hot Bird. Póki co, ci fani narzekają na Facebooku stacji Folx TV, że nie wróciła na Astrę.
 8. Wiem, że TVP to najsłynniejszy cyrk w Polsce (obok Parlamentu, którego zresztą budynek przypomina namiot cyrkowy), ale nie wiedziałem, że ma już rangę światową.
 9. Poland

  TVP Stream

  Na telewizorach Samsung z kolei jest TVP VOD, ale nie ma w nim streamu na żywo. Jednym słowem, Telewizja Polska leży ze streamingiem.
 10. Tak w uzupełnieniu wygląda moja lista kanałów od strony kanałów zagranicznych: Ma to sens bo gdy zepsuje mi się dekoder to na miejscu mam ściągawkę do następnego.
 11. Raczej obstawiałbym tylko szlagiery + ewentualnie folk, a we wcześniejszym poście miałem na myśli to, że tego typu muzyce niedaleko do disco polo. @Bloo411 Jesika to ta piosenkarka z tego profilu: https://www.youtube.com/user/jesiczka15 Zaczynała od szlagierów a potem poszła w stronę muzyki dance.
 12. Tylko, że ze szlagierów można się wybić i przejść do muzyki disco polo i dance - przykładowo wymienię tu Jesikę, która po przejściu do muzyki dance stała się "księżniczką" tego gatunku. Inny przykład to Mariusz Kalaga, który to jako Max Mario występował w Disco Relaxie. Poza tym, Sławomir ma program o szlagierach w TVS'ie.
 13. Z tego co się dowiedziałem to EBU korprodukowała ten film więc stacje emitujące Eurowizję pewnie go dostaną. Pierwszeństwo dostanie Islandia (RUV) i inne kraje biorące udział w produkcji. Swoją drogą mam kilka ciekawostek: 1. Demi Lovato gra faworytkę preselekcji Islandii czyli "Söngvakeppin" 2. W filmie reprezentantów ma nie tylko Islandia czy Rosja ale też Grecja. Swoje 5 minut w filmie dzięki realnym reprezentantom (m.in Alexandrowi Rybakowi, Conchicie, Nettcie, Salvadorowi Sobralowi, Loreen czy Annie Odobescu) mają też Portugalia, Szwecja, Izrael, Austria, Norwegia czy nawet Mołdawia choć niektórym artystom kraje zostały zmienione. 3. W filmie można dostrzec inspiracje występu z Ukrainy 2014 (facet-chomik) czy piodenkę z regionem w tytule co przypomina Słowację 2010. 4. Polski wątek zaczyna się i kończy na ubijaniu masła co w filmie przypisane zostało Islandii. 5. W filmie samego siebie gra Graham Norton. 6. Zasady Eurowizji przekręcono w ten sposób że na scenie jest 7 osób a nie 6, głosowanie w półfinale jest jak w finale a piosenki można zmienić w trakcie konkursu. Swoją drogą w sieci jest już pełny soundtrack z filmu:
 14. Oto wydana w dniu dzisiejszym płyta AniKi Dąbrowskiej pt. "Afirmacja" w pełnej okazałości:
×
×
 • Create New...