Skocz do zawartości

Poland

Użytkownicy
 • Zawartość

  7748
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

66 Świetna

2 obserwujących

O Poland

 • Tytuł
  Ekspert
 • Urodziny 20.12.1991

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Trzciana k. Bochni
 • Zainteresowania
  Eurowizja, Media i Mikronacje

Sprzęt

 • Antena
  Cyfrowy Polsat 70x60
 • Multifeed
  Wiele LNB
 • Odbiornik
  Evobox PVR & HD 6000
 • Operator
  Cyfrowy Polsat
 • Oferta
  Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Eleven HD + 1/2 VOD

Ostatnie wizyty

1514 wyświetleń profilu
 1. Poland

  TVP 3

  Od 25 marca drobne zmiany w krakowskiej Kronice - w tym wprowadzenie codziennego serwisu sportowego.
 2. Poland

  Ci, którzy odeszli...

  Pogrzeb artystki odbędzie się pojutrze czyli we środę 20 marca o godzinie 13:00 w kościele środowisk twórczych na pl. Teatralnym w Warszawie a urna (koloru różowego bo takie było życzenie zmarłej aktorki) zostanie pochowana w rodzinnym grobowcu na Cmentarzu Komunalnym - Północnym. Wiadomo już że spełnione też zostanie inne życzenie zmarłej aktorki - utwór "My Way" z repertuaru Franka Sinatry zaśpiewa Jacek Stachursky, który nagrał też kiedyś polską wersje tej piosenki pod tytułem "Żyłem jak chciałem" i to być może ona zabrzmi na pogrzebie aktorki - no chyba że ostatnie życzenie dotyczyło oryginalnej wersji anglojęzycznej:
 3. Poland

  TVN

  Coś tam z tego co pamiętam było - wtedy chyba wprowadzono podział na autopromocje, ogłoszenia nadawcy itp. Co do projektu to nie ten temat droga Kasiu :)
 4. Poland

  TVP 3

  Moim zdaniem to byłyby pomysł na TVP3 w połączeniu z optymalną ilością pasm lokalnych w ilości od 8 do 12 godzin a więc mniej więcej jak za czasów własnych logotypów. Obecna TVP3 jest cieniem pierwszej wersji tej stacji jak i TVP Regionalnej która to miała pomysł na siebie. Myślę nawet że TVP3 o formule regionalnej Polonii 1 byłaby lepszym rozwiązaniem. Na konkurencyjnym forum piszą o jakiś zmianach ale w praktyce ich jeszcze nie widać
 5. Poland

  TVP 3

  Moim zdaniem obecnie Trójka ze względu na spady z regionów a nawet głównych anten jest stacją bez wyrazu więc zapowiadane przez Prezesa Kurskiego traktowanie jej na równo z TVP1 i TVP2 coraz bardziej się oddala.
 6. Poland

  Polo TV

  Nie wiem Polsat ale akurat ZPR Media w przypadku Eski TV było zdolne do takich rzeczy. O ile jednak w przypadku Polo TV rebranding nie jest konieczny (no chyba że po stronie Disco Polo Music) o tyle już w przypadku Esek i VOX Music TV taka zmiana byłaby już konieczna z racji że to już marki kojarzone z stacjami radiowymi ZPR'u.
 7. Poland

  Polo TV

  Póki co od kwietnia szykują się zmiany w Polo TV: Wyczuwam jeszcze większe scalenie Polo TV z Disco Polo Music a nawet połączenie tych stacji. Analogicznie może być w przypadku Esek i Polsatu Music
 8. Poland

  Polsat

  Dla mnie minusem dziwna lokalizacja godziny i dnia emisji programu. Owszem na początek jest w dobrym miejscu ale na koniec gdy pojawia się nazwa programu całość mogłaby wyglądać mniej więcej tak: Zresztą minusem obecnych zapowiedzi jest to że nazwa programu zajmuje dwie linijki kiedy to jest zupełnie zbędne. Swoją drogą mogliby uprosić logo ekranowe do mniej więcej takiej formy: Minus byłby taki że chyba loga ekranowe innych stacji trzeba byłoby robić od początku a nie wiem czy logo bez obwódki nie gryzłoby się z dotychczasowym.
 9. Poland

  Eurowizja

  Na dorosłą Eurowizje pojedzie... Zena - prowadząca Junior Eurowizji 2018:
 10. Poland

  Eurowizja

  W środę o 13:00 konferencja prasowa na temat Junior Eurowizji 2019 w siedzibie TVP: https://dziennik-eurowizyjny.pl/2019/03/04/w-srode-konferencja-prasowa-tvp-ws-eurowizji-junior-2019-znamy-szczegolowe-wyniki-z-serbii-i-islandii/
 11. Poland

  Prasa telewizyjna... dawniej

  Na razie dam im spokój. Wystarczająco dużo u nich zamówiłem. Wystarczy się skontaktować
 12. Poland

  Prasa telewizyjna... dawniej

  Takiego tęczowego wariantu Tele Ramy jeszcze nie widziałem. Dzięki za skany
 13. Poland

  Eurowizja

  Z wybranych dzisiaj najlepsza jest Norwegia: Co ciekawe wczoraj ruszył maraton w którym codziennie do 12 marca poznawać będziemy nowe piosenki.
 14. Poland

  Eurowizja

  Teraz śmieszkuje się że niby Verka Serduckha (czyli Andriy Daniłko - juror preselekcji) chce ratować honor Ukrainy. Tymczasem mam newsa z Polski ze świata Juniora. W tym tygodniu mieliśmy dowiedzieć się które miasto i arena będą gościć Junior Eurowizji 2019 tak się jednak nie stało. W zamian za to dowiedzieliśmy się czego innego a mianowicie to że Ania "AniKa" Dąbrowska (zwyciężczyni 2 edycji The Voice Kids i finalistka (zdobywczyni prawdopodobnie 3 miejsca) pierwszych po "wielkim powrocie" Junior Krajowych Eliminacji w 2016 roku) zadeklarowała chęć wzięcia udziału w barwach Polski na Junior Eurowizji 2019 roku. Jak już wiadomo jest to kolejne marzenie które chciałaby spełnić po wygranej w The Voice Kids. W wywiadzie dla Polskiego Radia Rzeszów emitowanym w piątek 1 marca 2019 roku stwierdziła wraz z swoim tatą oraz trenerką wokalną p. Anną Czenczek (dyrektor Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, odpowiedzialnego za "Mój Dom" Alicji Regii z 2017 roku) że będzie pracować nad sprawą ale dopiero po uregulowaniu i uporzadkowaniu spraw związanych z zwyciestwem w "The Voice Kids" oraz restartem w postaci chwili odpoczynku. AniKa w przypadku udziału w Junior Eurowizji może liczyć na pomoc ze strony swojej wytwówni Universal Music Polska, Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie a także dwóch poprzednich reprezentantek Polski - Alicji Regii i Roksany Węgiel. Pomoc (przynajmniwj poradową) być moźe też zadeklaruje duet Donatan & Cleo (reprezentanci Polski z Eurowizji 2014) odpowiedzialni za jej debiutancki (choć drugi po słynnej preselekcyjnej "Fryzurce") singiel pt. Małe Skrzydła. To właśnie Cleo była trenerką i mentorką młodej wokalistki w programie The Voice Kids. Wspomniana deklaracja nie jest pierwszą - w grudniu podobną odnośnie Junior Eurowizji. W grudniu takową przedstawiła zwyciężczyni francuskiego The Voice Kids czyli Emma Cerchi. Powód w tym przypadku jest ten sam - spełnianie marzeń.
 15. Poland

  Prasa telewizyjna... dawniej

  Dla porównania Antena jeszcze wcześniejsza od tych które zaprezentowałem wcześniej:
×