Jump to content

Anita Kaźmierska

Administration
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Świetna

About Anita Kaźmierska

 • Rank
  Redakcja SAT Kurier

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Polsat News zaliczył przed chwilą niezłą wpadkę. Wyemitował prognozę pogody z temperaturami na poziomie 15-20°C Według nich, dziś w Krakowie po południu 14°C i deszcz, podczas gdy jest 0°C i słoneczko. Przełączam na TVP Info, a tam tekst: „Angela Merkel powoli się spóźnia” Ciekawy dzień.
 2. Też to zauważyłam wczoraj, choć statystyki serwera się poprawiły - wykresy wykorzystania poszły w dół. Dziwne. Poobserwujmy jeszcze kilka dni. Jak się nie ustabilizuje, to będziemy zgłaszać sprawę.
 3. Dzisiaj około godz. 23 może wystąpić 90-minutowa przerwa w działaniu naszych internetowych serwisów. Ma to związek z poprawą wydajności serwera.
 4. Uzyskałam taką informację, że nowa wersja promocji startuje dziś, jednak doładowania wykonane między 18-26.11.2019 także będą brały udział w promocji. Trzeba czekać te 72 godziny, a jeśli nie uda się zyskać dodatkowych 10 zł, to należy kontaktować się w tej sprawie z dostawcą usług.
 5. W sklepie Hollex (stacjonarnie w Krakowie przy ul. Anieli Krzywoń 14 oraz przez stronę hollex.pl), u naszych autoryzowanych dystrybutorów (ich lista na str. 66 w SAT Kurierze), Empiku, Kolporterze, Garmond Press, InMedio. Brak w Ruchu (zrezygnowaliśmy jakiś czas temu z dostawy do ich salonów). Istotna uwaga jest taka, że dostępność w danym punkcie może być uzależniona od zapotrzebowania w danej lokalizacji.
 6. Na pewno każdy dostaje? Dwie osoby zgłosiły się do nas, że dzwoniły na infolinię i dowiedziały się, iż takiej promocji nie ma. Ale nie wiem, jak dokładnie te rozmowy wyglądały. Może te osoby opierały się na nazewnictwie +miesiąca i wyszło z tego jakieś nieporozumienie.
 7. Aha, czyli chodzi im o nazewnictwo... Zastanawiam się jeszcze, czy to promocja skierowana do wszystkich, czy tylko do wybranych abonentów (że tylko u niektórych pojawia się w panelu ICA).
 8. Dostałam przed chwilą informację od CANAL+, że takiej promocji na +miesiąca, o jakiej napisaliśmy wczoraj w newsie, aktualnie platforma nie prowadzi.
 9. Bardzo dziękuję kolegom @bugmenot i @neblyn za rzeczowe wyjaśnienie tematu. Za emisję reklam na portalu odpowiada zewnętrzny dom mediowy, z którym mamy podpisaną umowę. To on podsyła odpowiednie kody, które my implementujemy. Zajmuje się on też obsługą reklam Google. Prywatnie nie uważam, żeby reklam było znacznie za dużo czy by były jakoś szczególnie inwazyjne. Może na jakichś starszych urządzeniach czy przy wolnym internecie są bardziej uciążliwe - tego nie wiem. Przyznam, że czasami pojawiają się u nas reklamy kierujące na podejrzane strony, ale jak tylko zauważymy lub dostaniemy takie zgłoszenie od czytelnika od razu reagujemy i kontaktujemy się w ten sprawie z naszym domem mediowym z prośbą o ich wyłączenie.
 10. Poszukujemy osoby, która byłaby chętna i posiada ku temu podstawowe umiejętności, by wstawiać i redagować newsy na nasz portal satkurier.pl. Chodzi głównie o wsparcie działów Media i Sport. Wszelkie pytania prosimy kierować na nasz adres redakcja(małpa)satkurier.pl.
 11. Temat złego działania autocenzury jest znany od dawna, ale nie są planowane żadne zmiany w tym zakresie. Teoretycznie wymagałoby to wyłączenia wychwytywania obraźliwych wyrazów wewnątrz słów przy jednoczesnym znacznym rozszerzeniu słownika o wiele odmian i wersji wulgaryzmów, ale z praktycznego punktu widzenia jest to w tym enginie forum na tyle źle pomyślane, że nie będziemy się tego podejmować. Poza tym uważam, że taki sposób autocenzury gwarantuje lepsze wychwytywanie niechcianych treści aniżeli przy nawet bardzo rozbudowanym słowniku z różnymi odmianami i wersjami słów.
 12. W listopadzie TOYA zaoferuje dekoder i kanały 4K. https://satkurier.pl/news/184981/toya-zaoferuje-dekoder-i-kanaly-4k.html
 13. @Kurgan @shevchenko1987 Mimo wszystko w Polsce utarło się, że dekodery to urządzenia stricte do odbioru telewizji. Moim zdaniem bardziej poprawne jest nazywanie Liveboxa routerem. Zmieniłam nazwę tematu.
 14. Eleven Sports 1 z dopiskiem "TEST 50fps 1080" nie jest już widoczny na liście. Były to raczej jakieś wewnętrzne testy, które w wyniku omyłki podejrzeć mogła większa grupa użytkowników.
 15. Anita Kaźmierska

  TVP Polonia

  Taka ciekawostka, że na facebookowym profilu TVP Polonia to nowe logo jest już od 30 maja. Tu można sobie je podejrzeć i porównać ze starym: https://www.facebook.com/pg/tvppolonia/photos/?tab=album&album_id=105134982885065&ref=page_internal
×
×
 • Create New...