Jump to content

Anita Kaźmierska

Administration
 • Content Count

  220
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

103 Rewelacyjna

1 Follower

About Anita Kaźmierska

 • Rank
  Redakcja SAT Kurier

Informacje o profilu

 • Gender
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oficjalna premiera nowego TV Boxa może jeszcze w tym tygodniu (jeśli nie dojdzie do opóźnień): https://satkurier.pl/news/194485/wkrotce-premiera-nowego-tv-boxa-w-ofercie-play-now-tv.html
 2. Wydaje mi się, że raczej będzie to możliwość opłacania usługi OTT CANAL+ na jednym rachunku. Ewentualnie też dodanie usługi CANAL+ do strony głównej interfejsu - tak samo jak to teraz ma miejsce np. w przypadku Netflixa. https://satkurier.pl/news/194442/kanaly-i-vod-od-canal-wkrotce-w-play-now-tv-box.html Jak wiadomo Play Now TV Box to urządzenie Android TV, na którym i tak już można korzystać z usługi OTT CANAL+, po samodzielnym pobraniu ze sklepu.
 3. W piątek zrobiliśmy wysyłkę do prenumeratorów, a gazetkę oczywiście oczywiście kupić u nas na miejscu w sklepie Hollex w Krakowie lub zamówić z przesyłką. W salonach prasowych i kioskach nowy numer SAT Kuriera też już powinien zacząć się pojawiać.
 4. Drukowany tak, a elektroniczny będzie przed końcem tygodnia.
 5. Tu jest historia zmian: https://invisioncommunity.com/release-notes/ Była wersja 4.4.3, a teraz jest 4.4.10.
 6. Uwaga! Na dniach przeprowadzona zostanie aktualizacja silnika forum do najnowszej dostępnej wersji. Prawdopodobnie późnym wieczorem lub w nocy. Będzie się to wiązało z chwilowym wyłączeniem forum.
 7. Co ciekawe Polsat Sport News HD jest nadawany FTA: https://satkurier.pl/news/194293/test1-i-test2-na-tp-cyfrowego-polsatu.html
 8. Z pewnego źródła dowiedziałam się, że na stronie trwają jakieś prace i stąd widoczność kanałów. Cyfrowy Polsat nie ma aktualnie planów rozszerzenia oferty DTH o ES4.
 9. TV Trwam i Radio Maryja pojawiły się w MPEG-4 na transponderze DVB-S2/8PSK na tym samym satelicie na 19,2°E: https://satkurier.pl/news/194180/19-2e-tv-trwam-z-nowego-transpondera.html
 10. Czyli sprawa wydaje się jasna. Osoby, którym akurat pojawia się problem z błędem 403, proszę o wysłanie adresu IP na priva (logując się z innej sieci, np. przez dane komórkowe) lub na maila.
 11. Zalecam korzystanie z protokołu HTTPS. Odnośnie błędu, pomocny może okazać się restart routera. EDIT: @Inspektor, jeszcze jedną rzecz mogę sprawdzić. Podczas gdy wystąpi u Ciebie ten błąd 403, sprawdź publiczny IP i podrzuć mi na priva. Sprawdzę, czy czasem nie ma go w jakiejś puli blokowanych adresów.
 12. Przed wstawieniem newsa na ten temat na satkurier.pl zadzwoniłam do rzecznika prasowego Toya, który potwierdził, że dostali oficjalne pismo od nadawcy mówiące o zakończeniu nadawania Mango 24.
 13. Czy ktoś jeszcze ma podobny problem? Ja nic takiego nie obserwuję. @Emil.1603 na jakiej przeglądarce to występuje? Czy za każdym razem, czy tylko po włączeniu na nowo przeglądarki?
 14. Garść informacji po polsku na temat oficjalnego przyjęcia nowego standardu H.266/VCC: https://satkurier.pl/news/193540/
 15. Doradzam, tak jak wcześniej koledze Pawel, restart routera.
×
×
 • Create New...