Jump to content

Anita Kaźmierska

Administration
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Dobra

About Anita Kaźmierska

 • Rank
  Redakcja SAT Kurier

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Eleven Sports 1 z dopiskiem "TEST 50fps 1080" nie jest już widoczny na liście. Były to raczej jakieś wewnętrzne testy, które w wyniku omyłki podejrzeć mogła większa grupa użytkowników.
 2. Anita Kaźmierska

  TVP Polonia

  Taka ciekawostka, że na facebookowym profilu TVP Polonia to nowe logo jest już od 30 maja. Tu można sobie je podejrzeć i porównać ze starym: https://www.facebook.com/pg/tvppolonia/photos/?tab=album&album_id=105134982885065&ref=page_internal
 3. Potwierdzam, mam to samo. Spróbuję dowiedzieć się coś w tym temacie.
 4. Do newsa dodałam aktualizację z wypowiedzią rzecznika Platformy Canal+. Tylko tyle udało mi się uzyskać. https://satkurier.pl/news/184681/platforma-canal-wprowadzi-dekoder-android-tv-akt.html
 5. Poza tym @g0nz0s ma rację, że na fotografii z IBC nie ma na panelu tylnym wejścia sat, tylko naziemne. Jest to ewidentnie model tylko naziemny.
 6. @Mikez555 Dzięki za ciekawe informacje. Ja staram się uzyskać jakieś informacje u rzecznika Platformy Canal+.
 7. Nie mogę wykluczyć, że będą dwa różne. Jest to możliwe. @Mikez555 Myślę, że Skyworth przez przypadek pokazał na stoisku urządzenie, które nie powinno być jeszcze publicznie zaprezentowane. Stąd te dziwne wyjaśnienia z ich strony.
 8. Rzeczywiście są w miarę nowe. Być może jest coś na rzeczy z tą głowicą satelitarną. Mimo wszystko nadal widzę tu sprzeczność z opisem urządzenia prezentowanego podczas IBC2019, gdzie jest zero informacji na temat DVB-S/S2.
 9. Jakoś nie bardzo ufam tym screenom. Nie wiadomo, kto je zrobił, z kiedy są. Może to jakieś bardzo wczesne testy. Jak dla mnie dość to podejrzane. Pewne jest to, że na niedawnych targach IBC2019 pokazano konkretny model urządzenia. Możemy sobie tutaj spekulować na forum, ale do newsa mogę dodać tylko informacje w miarę jasne i pewne. Nic na ten temat nie wiem.
 10. Wszystkie w miarę pewne informacje zebrałam w newsie: https://satkurier.pl/news/184681/platforma-canal-wprowadzi-dekoder-android-tv.html
 11. Mam nieco dokładniejsze info na temat TVP Kultura HD. Potrzebuję jedynie potwierdzenia, ale u samego źródła, czyli PR TVP, może być to trudne. Osoby będące w temacie (przedstawicieli sieci kablowych, itp.), proszę o info na priva. Źródło pozostanie anonimowe.
 12. Rozumiem, że @PowerTV nie chce komentować sprawy, a obrazu jak nie było, tak nie ma. Temat warty poruszenia na portalu satkurier.pl.
 13. Czarny obraz na Power TV z 23,5°E. Lokalne media piszą, że stacja całkiem kończy z dystrybucją satelitarną na Astrze i pozostanie tylko w kablówkach. Czy to prawda @PowerTV?
 14. @SatExpert miał nosa. Tuż po północy dokonano podmiany testu (SID: 4808) na tp. Platformy Canal+ (10,892 GHz, pol. H) na Playboy TV HD.
 15. Skoro nigdzie go nie ma na HB, to albo pojawi się na tp. Platformy Canal+, albo na jakimś innym jako droga dystrybucji dla większej liczby platform. Wszystko jest możliwe. Zobaczymy.
×
×
 • Create New...