Jump to content

Anita Kaźmierska

Administration
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Świetna

2 Followers

About Anita Kaźmierska

 • Rank
  Redakcja SAT Kurier

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Użytkownicy VIP to zamknięta grupa, w skład której wchodzą m.in. Przyjaciele Forum, Redaktorzy i Moderatorzy.
 2. Na propozycję jednego z użytkowników dokonałam właśnie przebudowy sekcji "TV naziemna w Polsce i Europie". Luźne tematy z kategorii "DVB-T: odbiór" zostały przeniesione do nowej kategorii "DVB-T/DVB-T2: dyskusja ogólna". Ponadto nie ma już możliwości tworzenia nowych luźnych tematów w "DVB-T: odbiór". Propozycja została wcześniej przedstawiona użytkownikom VIP i nie spotkała się ze sprzeciwami.
 3. Warto zauważyć, że jeśli coś dotyczy polskiego rynku, to jest w bloku "Informacje dnia", a zagranicznego w bloku "Top News". Co prawda newsy pojawiają się też po prawej w bloku "Nowe", ale wówczas staramy się napisać w podtytule, o jaki rynek chodzi, np. "Formuła 1 na Canal+ do 2022" z podtytułem "Canal+ przedłużył we Francji umowę transmisji Formuły 1". W samej treści newsa również jest to jasno określone już na samym początku "Francuski Canal+ przedłużył swoją umowę...". W newsletterze informacja także pokazała się w sekcji "Top News" i są tam też fragmenty newsa, które jasno wskazują, o co chodzi. Jednak dzięki za sugestię! Będziemy starali się unikać tego typu tytułów w przyszłości.
 4. Anita Kaźmierska

  Abonament RTV

  @umek Za pisanie takich nienawistnych postów o "nierobach" powinieneś dostać ostrzeżenie, ale widzę, że @Barti potraktował się bardzo ulgowo. Okazało się jednak, że nie dotarło do Ciebie, gdyż śmiesz pisać "Dlaczego ten post wylądował w koszu!", podważając decyzję moderatora. Masz ode mnie ostrzeżenie za dyskusję.
 5. Według flysat.com, część multipleksów zostało przełączonych na nowego satelitę Eutelsat 5 West B. Wykaz można znaleźć m.in. na https://www.parabola.cz/clanky/6764/eutelsat-5-west-b-v-provozu-prvni-transpondery-z-nove-druzice/ Czy próbował ktoś z Was odebrać sygnał z nowej wiązki? U nas w Krakowie na antenach 1,2m i 2m łapie bez problemów, ale już w Białymstoku na 85cm brak odbioru.
 6. Podobne zgłoszenia z prośbami o interwencję otrzymujemy czasami na redakcyjny adres mailowy. Nie zajmujemy się jednak interwencjami, chyba że chodzi o jakiś poważny błąd czy awarię (w takich sprawach od razu staramy się zgłaszać problem do nadawcy czy operatora). Interwencji w sprawie wyglądu logo na ekranie czy oferty programowej jakiegoś kanału nie prowadzimy. Czasami możemy o pewnych sprawach wspomnieć na autorskim blogu na portalu - jako opinia danego redaktora, ale to rzeczywiście musi być jego opinia. Poza tym uważam, że to, co dla pewnej grupy osób może wydawać się dobrym pomysłem, dla innej grupy jest już nietrafione. My jako redakcja nie chcemy obierać żadnej z opcji, staramy się być bezstronni, dlatego nie praktykujemy pisania do firm medialnych w imieniu pewnych grup czytelników. Dodam jeszcze, że chyba przeceniana jest nasza rola - niekoniecznie nasza prośba zostanie bardziej wzięta pod uwagę niż prośba pojedynczego czytelnika. W związku z powyższym uważam, że zakładanie takiego tematu nie ma sensu.
 7. Wprowadziliśmy pewne poprawki. Prośba do osób, którym to nie działało: spróbujcie przełączyć się po stronach komentarzy i dajcie znać, czy błąd nadal wyskakuje.
 8. Już parę osób zgłosiło nam ten błąd z komentarzami. Choć u nas nikt z redakcji tego nie zauważył ani na mobilu, ani na desktopie, to podejrzewamy, że występuje na jakichś konkretnych konfiguracjach. Będziemy badać sprawę.
 9. Życzę Wam radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, a na przyszły rok dużo sukcesów, spełniania marzeń oraz byście często odwiedzali forum i zaglądali na portal
 10. Polsat News zaliczył przed chwilą niezłą wpadkę. Wyemitował prognozę pogody z temperaturami na poziomie 15-20°C Według nich, dziś w Krakowie po południu 14°C i deszcz, podczas gdy jest 0°C i słoneczko. Przełączam na TVP Info, a tam tekst: „Angela Merkel powoli się spóźnia” Ciekawy dzień.
 11. Też to zauważyłam wczoraj, choć statystyki serwera się poprawiły - wykresy wykorzystania poszły w dół. Dziwne. Poobserwujmy jeszcze kilka dni. Jak się nie ustabilizuje, to będziemy zgłaszać sprawę.
 12. Dzisiaj około godz. 23 może wystąpić 90-minutowa przerwa w działaniu naszych internetowych serwisów. Ma to związek z poprawą wydajności serwera.
 13. Uzyskałam taką informację, że nowa wersja promocji startuje dziś, jednak doładowania wykonane między 18-26.11.2019 także będą brały udział w promocji. Trzeba czekać te 72 godziny, a jeśli nie uda się zyskać dodatkowych 10 zł, to należy kontaktować się w tej sprawie z dostawcą usług.
 14. W sklepie Hollex (stacjonarnie w Krakowie przy ul. Anieli Krzywoń 14 oraz przez stronę hollex.pl), u naszych autoryzowanych dystrybutorów (ich lista na str. 66 w SAT Kurierze), Empiku, Kolporterze, Garmond Press, InMedio. Brak w Ruchu (zrezygnowaliśmy jakiś czas temu z dostawy do ich salonów). Istotna uwaga jest taka, że dostępność w danym punkcie może być uzależniona od zapotrzebowania w danej lokalizacji.
 15. Na pewno każdy dostaje? Dwie osoby zgłosiły się do nas, że dzwoniły na infolinię i dowiedziały się, iż takiej promocji nie ma. Ale nie wiem, jak dokładnie te rozmowy wyglądały. Może te osoby opierały się na nazewnictwie +miesiąca i wyszło z tego jakieś nieporozumienie.
×
×
 • Create New...