Jump to content

lukas_k

Friends
  • Content Count

    9523
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

267 Rewelacyjna

About lukas_k

  • Rank
    Przyjaciel forum SAT Kurier
  • Birthday 07/17/1996

Informacje o profilu

  • Gender
    Mężczyzna
  • Location
    Okolice Radomia
  • Hobby
    TV SAT, Gry komputerowe, Internet, Komputery, Media, Sport etc.

Recent Profile Visitors

1375 profile views
  1. Przepraszam za przerwę w typowaniu - niestety wiele spraw spadło mi na głowę i nie miałem czasu na przygotowanie zestawień Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 46 Obowiązuje na dni: 7-8.12.2019 1. Gaziantep Basketbol - Istanbul Buyuksehir Belediyesi (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 2. Real Madryt - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 3. Hannover 96 - FC Erzgebirge Aue (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 4. MMTS Kwidzyn - SPR Chrobry Głogów (TVP Sport 12:55 SOB) - piłka ręczna, liga polska 5. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Teksut Bandirma (Sportklub 13:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 6. Everton FC - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 7. Huddersfield Town - Leeds United (Eleven Sports 3 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska 8. Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport, nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 9. GKS Katowice - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 10. Atalanta Bergamo - Hellas Verona (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 11. Borussia Dortmund - Fortuna Dusseldorf (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 12. Borussia Monchengladbach - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 13. RB Lipsk - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 14. Darussafaka Tekfen - Besiktas Sompo Sigorta Stambuł (Sportklub 15:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 15. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Niżnym Tagile* (TVP Sport 15:30 SOB) 16. Bournemouth AFC - Liverpool FC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska 17. Granada CF - Deportivo Alaves (Eleven Sports 4 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 18. Red Bull Salzburg - WSG Swarovski Tirol (nSport+ 16:55 SOB) - piłka nożna, liga austriacka 19. Lech Poznań - ŁKS Łódź (C+ Sport, TVP 1 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska 20. Start Lublin - Anwil Włocławek (Polsat Sport 17:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska 21. Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin (Polsat Sport Extra 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 22. Udinese Calcio - SSC Napoli (Eleven Sports 1 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 23. Filip Hrgovic - Eric Molina (TVP Sport 17:55 SOB) - boks, walka o pas WBC International w Ad-Dirijji 24. Tofas SK - Pinar Karsiyaka (Sportklub 18:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 25. Manchester City - Manchester United (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 26. Bayer Leverkusen - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 27. UD Levante - Valencia CF (Eleven Sports 3 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 28. Dillian Whyte - Mariusz Wach (TVP Sport 19:10 SOB) - boks, gala w Ad-Dirijji 29. Lechia Gdańsk - Wisła Płock (C+ Sport 19:30 SOB) - piłka nożna, liga polska 30. PSV Eindhoven - Fortuna Sittard (Polsat Sport News 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 31. Aleksandr Powietkin - Michael Hunter (TVP Sport 20:00 SOB) - boks, gala w Ad-Dirijji 32. Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Ślepsk Malow Suwałki (Polsat Sport 20:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 33. Unicaja Malaga - Herbalife Gran Canaria (Sportklub 20:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 34. Lazio Rzym - Juventus Turyn (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska 35. FC Barcelona - RCD Mallorca (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 36. Andy Ruiz Jr. - Anthony Joshua (TVP Sport 21:35 SOB) - boks, walka o pasy WBA Super World, IBF World, WBO World i IBO World w Ad-Dirijji 37. St. Louis Blues - Toronto Maple Leafs (TVP Sport 1:05 ND) - hokej na lodzie, NHL 38. Alistair Overeem - Jairzinho Rozenstruik (Polsat Sport 3:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night 39. Chris Eubank Jr. - Matwiej Korobow (TVP Sport 3:55 ND) - boks, gala w Nowym Jorku 40. Jermall Charlo - Dennis Hogan (TVP Sport 3:55 ND) - boks, gala w Nowym Jorku 41. Fenerbahce Beko Stambuł - OGM Ormanspor (Sportklub 11:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 42. SD Eibar - Getafe CF (C+ Sport 2, nSport+ 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 43. Cracovia Kraków - Raków Częstochowa (C+ Sport 12:10 ND) - piłka nożna, liga polska 44. Vitesse Arnhem - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 12:10 ND) - piłka nożna, liga holenderska 45. US Lecce - Genoa CFC (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska 46. Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 12:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 47. Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze (TVP Sport 12:55 ND) - piłka ręczna, liga polska 48. West Bromwich Albion - Swansea City (Eleven Sports 2 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska 49. TSV Hannover-Burgdorf - Fuchse Berlin (Sportklub 13:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka 50. Real Betis - Athletic Bilbao (C+ Sport 2 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 51. Pogoń Szczecin - Piast Gliwice (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 52. PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 53. Aston Villa - Leicester City (C+ 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska 54. Torino FC - AC Fiorentina (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 55. SPAL 2013 - Brescia Calcio (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 56. US Sassuolo - Cagliari Calcio (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 57. Leo Shoes Modena - Calzedonia Werona (Polsat Sport News 15:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 58. 1.FC Union Berlin - 1.FC Koln (Eleven Sports 1 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 59. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Niżnym Tagile* (TVP Sport 15:30 ND) 60. Real Valladolid - Real Sociedad (C+ Sport 2 15:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 61. Dojlidy Białystok - Poltarex Pogoń Lębork (Sportklub 16:00 ND) - tenis stołowy, liga polska 62. Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 63. Brighton & Hove Albion - Wolverhampton Wanderers (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 64. Hydrotruck Radom - Asseco Arka Gdynia (Polsat Sport 17:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska 65. Grot Budowlani Łódź - DPD Legionovia Legionowo (Polsat Sport Extra 17:30 ND) - siatkówka kobiet, liga polska 66. Sampdoria Genua - Parma FC (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 67. Werder Brema - SC Paderborn (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 68. Vero Volley Monza - Globo Banca Popolare del Frusinate Sora (Polsat Sport News 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 69. CD Leganes - Celta Vigo (Eleven Sports 3 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 70. Baxi Manresa - FC Barcelona (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 71. Turk Telekom - Bursaspor (Sportklub 20:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 72. Bologna FC - AC Milan (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 73. Osasuna Pampeluna - Sevilla FC (nSport+ 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 74. Brooklyn Nets - Denver Nuggets (C+ Sport 2 21:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA 75. HC Erlangen - SC DHfK Leipzig (Sportklub 22:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka 76. Sparta Praga - Mlada Boleslav (Polsat Sport Extra 23:00 ND) - piłka nożna, liga czeska 77. Philadelphia 76ers - Houston Rockets (C+ Sport 2 0:00 PN) - koszykówka mężczyzn, NBA 1. Gaziantep Basketbol - Istanbul Buyuksehir Belediyesi 1 2. Real Madryt - Espanyol Barcelona 1 3. Hannover 96 - FC Erzgebirge Aue 1 4. MMTS Kwidzyn - SPR Chrobry Głogów 2 5. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Teksut Bandirma 1 6. Everton FC - Chelsea Londyn 2 7. Huddersfield Town - Leeds United 2 8. Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin 1 9. GKS Katowice - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 2 10. Atalanta Bergamo - Hellas Verona 1 11. Borussia Dortmund - Fortuna Dusseldorf 1 12. Borussia Monchengladbach - Bayern Monachium 2 13. RB Lipsk - TSG 1899 Hoffenheim 1 14. Darussafaka Tekfen - Besiktas Sompo Sigorta Stambuł 1 16. Bournemouth AFC - Liverpool FC 2 17. Granada CF - Deportivo Alaves 1 18. Red Bull Salzburg - WSG Swarovski Tirol 1 19. Lech Poznań - ŁKS Łódź 1 20. Start Lublin - Anwil Włocławek 2 21. Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin 1 22. Udinese Calcio - SSC Napoli 2 23. Filip Hrgovic - Eric Molina 2 24. Tofas SK - Pinar Karsiyaka 2 25. Manchester City - Manchester United 1 26. Bayer Leverkusen - Schalke 04 Gelsenkirchen 2 27. UD Levante - Valencia CF 2 28. Dillian Whyte - Mariusz Wach 2 29. Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1 30. PSV Eindhoven - Fortuna Sittard 1 31. Aleksandr Powietkin - Michael Hunter 1 32. Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Ślepsk Malow Suwałki 1 33. Unicaja Malaga - Herbalife Gran Canaria 1 34. Lazio Rzym - Juventus Turyn 2 35. FC Barcelona - RCD Mallorca 1 36. Andy Ruiz Jr. - Anthony Joshua 2 37. St. Louis Blues - Toronto Maple Leafs 1 38. Alistair Overeem - Jairzinho Rozenstruik 1 39. Chris Eubank Jr. - Matwiej Korobow 1 40. Jermall Charlo - Dennis Hogan 1 41. Fenerbahce Beko Stambuł - OGM Ormanspor 1 42. SD Eibar - Getafe CF X 43. Cracovia Kraków - Raków Częstochowa 1 44. Vitesse Arnhem - Feyenoord Rotterdam 2 45. US Lecce - Genoa CFC 2 46. Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 47. Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze 2 48. West Bromwich Albion - Swansea City 1 49. TSV Hannover-Burgdorf - Fuchse Berlin 2 50. Real Betis - Athletic Bilbao 2 51. Pogoń Szczecin - Piast Gliwice X 52. PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie 1 53. Aston Villa - Leicester City 2 54. Torino FC - AC Fiorentina 2 55. SPAL 2013 - Brescia Calcio 1 56. US Sassuolo - Cagliari Calcio 2 57. Leo Shoes Modena - Calzedonia Werona 1 58. 1.FC Union Berlin - 1.FC Koln 1 60. Real Valladolid - Real Sociedad 2 61. Dojlidy Białystok - Poltarex Pogoń Lębork 1 62. Śląsk Wrocław - Legia Warszawa X 63. Brighton & Hove Albion - Wolverhampton Wanderers 2 64. Hydrotruck Radom - Asseco Arka Gdynia 1 65. Grot Budowlani Łódź - DPD Legionovia Legionowo 1 66. Sampdoria Genua - Parma FC 1 67. Werder Brema - SC Paderborn 1 68. Vero Volley Monza - Globo Banca Popolare del Frusinate Sora 1 69. CD Leganes - Celta Vigo 1 70. Baxi Manresa - FC Barcelona 2 71. Turk Telekom - Bursaspor 1 72. Bologna FC - AC Milan 2 73. Osasuna Pampeluna - Sevilla FC 2 74. Brooklyn Nets - Denver Nuggets 2 75. HC Erlangen - SC DHfK Leipzig 2 76. Sparta Praga - Mlada Boleslav 1 77. Philadelphia 76ers - Houston Rockets 1
  2. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 45 Obowiązuje na dni: 11-17.11.2019 1. VakifBank Stambuł - Savino Del Bene Scandicci (C+ Sport 2 15:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń 2. Grot Budowlani Łódź - LP Viesti Salo (C+ Sport 17:30 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń 3. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 17:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska 4. Lokomotiw Kaliningrad - Nova KBM Branik Maribor (C+ Sport 2 17:55 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń 5. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy (TVP Sport 17:55 ŚR) - piłka ręczna, liga polska 6. Asseco Arka Gdynia - Buducnost Podgorica (Eurosport 1 19:50 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup 7. Igor Gorgonzola Novara - Chimik Jużne (Polsat Sport 20:25 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń 8. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska 9. Gas Sales Piacenza - Sir Safety Conad Perugia (Polsat Sport Extra 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 10. Reale Mutua Fenera Chieri - Epiu Pomi Casalmaggiore (nSport+ 20:45 ŚR) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń 11. FC Barcelona - Fenerbahce Beko Stambuł (Polsat Sport News 21:00 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Euroliga 12. Allianz Milano - Leo Shoes Modena (Polsat Sport Extra 23:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 13. Montreal Canadiens - Ottawa Senators (TVP Sport 1:30 CZW) - hokej na lodzie, NHL 14. Dinamo Moskwa - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg (nSport+ 16:55 CZW) - siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń 15. Start Lublin - GTK Gliwice (Polsat Sport 17:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska 16. AZS AGH Kraków - APP Krispol Września (Polsat Sport Extra 18:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska 17. SC Magdeburg - Fuchse Berlin (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka 18. Włochy - Tahiti (TVP Sport 20:10 CZW) - piłka nożna plażowa, Mistrzostwa Świata w Paragwaju 19. HSG Nordhorn-Lingen - SG Flensburg-Handewitt (Sportklub 21:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka 20. Urugwaj - Meksyk (TVP Sport 23:20 CZW) - piłka nożna plażowa, Mistrzostwa Świata w Paragwaju 21. Paragwaj - Japonia (TVP Sport 0:55 PT) - piłka nożna plażowa, Mistrzostwa Świata w Paragwaju 22. Górnik Zabrze - Wisła Płock (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska 23. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka kobiet, liga polska 24. PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń (Polsat Sport Extra 17:30 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska 25. FC Erzgebirge Aue - FC St. Pauli (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 26. Polska - Litwa (TVP Sport 20:05 PT) - piłka ręczna kobiet, turniej w Lublinie 27. Borussia Dortmund - SC Paderborn (C+ Sport 2 20:20 PT) - piłka nożna, liga niemiecka 28. Lech Poznań - Piast Gliwice (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska 29. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu CMC Zawiercie (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska 30. Fulham Londyn - Queens Park Rangers (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska 31. Kirolbet Baskonia - Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Extra 20:45 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga 32. UD Levante - RCD Mallorca (Eleven Sports 1 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska 33. Portugalia - Nigeria (TVP Sport 21:50 PT) - piłka nożna plażowa, Mistrzostwa Świata w Paragwaju 34. Brazylia - Oman (TVP Sport 0:55 SOB) - piłka nożna plażowa, Mistrzostwa Świata w Paragwaju 35. Los Angeles Clippers - Houston Rockets (C+ Sport 4:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA 36. Gaziantep Basketbol - Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 37. GKS Bełchatów - Warta Poznań (Polsat Sport 12:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska 38. Torus Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn (TVP Sport 12:35 SOB) - piłka ręczna, liga polska 39. CD Leganes - FC Barcelona (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 40. HSV Hamburg - Dynamo Drezno (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 41. Tofas SK - Besiktas Sompo Sigorta Stambuł (Sportklub 13:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 42. West Ham United - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 43. Orlen Wisła Płock - GOG Haandbold (C+ Sport 14:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 44. Korona Kielce - Raków Częstochowa (nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 45. MKS Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 46. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 47. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Wiśle* (TVP Sport, Eurosport 2 15:05 SOB) 48. 1.FC Union Berlin - Borussia Monchengladbach (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 49. Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 50. Werder Brema - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 51. Turk Telekom Ankara - Teksut Bandirma BK (Sportklub 15:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 52. Crystal Palace - Liverpool FC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska 53. Real Betis - Valencia CF (Eleven Sports 3 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 54. Red Bull Salzburg - SK Niederostereich Sankt Polten (C+ Now 16:55 SOB) - piłka nożna, liga austriacka 55. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska 56. Sigma Ołomuniec - Slavia Praga (Polsat Sport News 17:00 SOB) - piłka nożna, liga czeska 57. Telekom Veszprem HC - PGE VIVE Kielce (C+ 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 58. Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia (Polsat Sport 17:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska 59. BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice (Polsat Sport Extra 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 60. AC Milan - SSC Napoli (Eleven Sports 1 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 61. Fraport Skyliners - Brose Bamberg (Sportklub 18:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka 62. Manchester City - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 63. Granada CF - Atletico Madryt (nSport+ 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 64. RB Lipsk - 1.FC Koln (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 65. Polska - Ukraina (TVP Sport 18:55 SOB) - piłka ręczna kobiet, turniej w Lublinie 66. Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 67. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo (Polsat Sport News 19:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 68. FC Barcelona - SG Flensburg-Handewitt (C+ Now 19:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 69. Patryk Szymański - Andrij Welikowskij (Polsat Sport 20:00 SOB) - boks, gala MB Boxing Night 6 w Radomiu 70. Callum Smith - John Ryder (Polsat Sport Fight 20:00 SOB) - boks, walka o pasy WBA i WBC w Liverpoolu 71. Unet E-Work Busto Arsizio - Bosca S.Bernardo Cuneo (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska 72. Torino FC - Inter Mediolan (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska 73. Real Madryt - Real Sociedad (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 74. Kione Padova - Top Volley Latina (Polsat Sport News 22:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 75. Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns (C+ Sport 2 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA 76. Urugwaj - Włochy (TVP Sport 23:20 SOB) - piłka nożna plażowa, Mistrzostwa Świata w Paragwaju 77. Winnipeg Jets - Columbus Blue Jackets (TVP Sport 1:05 ND) - hokej na lodzie, NHL 78. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Wiśle* (Eurosport 2, TVP Sport 10:45 ND) 79. Afyon Belediyesi - Pinar Karsiyaka (Sportklub 11:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 80. Espanyol Barcelona - Getafe CF (Eleven Sports 2 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 81. FC Groningen - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 12:15 ND) - piłka nożna, liga holenderska 82. Bologna FC - Parma FC (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska 83. Stomil Olsztyn - Radomiak Radom (Polsat Sport 12:30 ND) - piłka nożna, liga polska 84. Middlesbrough FC - Hull City (Eleven Sports 3 12:55 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska 85. Widzew Łódź - Bytovia Bytów (TVP 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga polska 86. Iberostar Tenerife - Coosur Real Betis (Sportklub 13:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 87. Osasuna Pampeluna - Athletic Bilbao (C+ Sport 2 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 88. PSV Eindhoven - sc Heerenveen (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska 89. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 90. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 91. Hellas Verona - AC Fiorentina (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 92. AS Roma - Brescia Calcio (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 93. US Sassuolo - Lazio Rzym (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 94. THW Kiel - SC DHfK Leipzig (Sportklub 15:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka 95. FC Augsburg - Hertha Berlin (Eleven Sports 2 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 96. SD Eibar - Deportivo Alaves (C+ Sport 2 15:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 97. Aalborg Handbold - Paris Saint-Germain (nSport+ 16:45 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 98. Polska - Białoruś (TVP Sport 16:45 ND) - piłka ręczna kobiet, turniej w Lublinie 99. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 100. Sheffield United - Manchester United (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 101. Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław (Polsat Sport 17:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska 102. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk (Polsat Sport Extra 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 103. Sampdoria Genua - Udinese Calcio (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 104. TSG 1899 Hoffenheim - 1.FSV Mainz (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemeicka 105. Sir Safety Conad Perugia - Consar Ravenna (Polsat Sport News 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 106. Villarreal CF - Celta Vigo (C+ Sport 2 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 107. Kirolbet Baskonia - Valencia Basket Club (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 108. Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom (Polsat Sport 20:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 109. Leo Shoes Modena - Itas Trentino (Polsat Sport News 20:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 110. Fenerbahce Beko Stambuł - Darussafaka Tekfen (Sportklub 20:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 111. US Lecce - Cagliari Calcio (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 112. Real Valladolid - Sevilla FC (Eleven Sports 1 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 113. Houston Rockets - Dallas Mavericks (C+ Sport 2 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA 114. Nigeria - Oman (TVP Sport 21:45 ND) - piłka nożna plażowa, Mistrzostwa Świata w Paragwaju 115. Białoruś - Senegal (TVP Sport 23:20 ND) - piłka nożna plażowa, Mistrzostwa Świata w Paragwaju 116. Brazylia - Portugalia (TVP Sport 0:55 PN) - piłka nożna plażowa, Mistrzostwa Świata w Paragwaju 1. VakifBank Stambuł - Savino Del Bene Scandicci 1 2. Grot Budowlani Łódź - LP Viesti Salo 1 3. PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 1 4. Lokomotiw Kaliningrad - Nova KBM Branik Maribor 1 5. PGE VIVE Kielce - KS Azoty-Puławy 1 6. Asseco Arka Gdynia - Buducnost Podgorica 1 7. Igor Gorgonzola Novara - Chimik Jużne 1 8. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa 1 9. Gas Sales Piacenza - Sir Safety Conad Perugia 2 10. Reale Mutua Fenera Chieri - Epiu Pomi Casalmaggiore 2 11. FC Barcelona - Fenerbahce Beko Stambuł 2 12. Allianz Milano - Leo Shoes Modena 2 13. Montreal Canadiens - Ottawa Senators 1 14. Dinamo Moskwa - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg 1 15. Start Lublin - GTK Gliwice 1 16. AZS AGH Kraków - APP Krispol Września 1 17. SC Magdeburg - Fuchse Berlin 1 18. Włochy - Tahiti 1 19. HSG Nordhorn-Lingen - SG Flensburg-Handewitt 2 20. Urugwaj - Meksyk 1 21. Paragwaj - Japonia 2 22. Górnik Zabrze - Wisła Płock X 23. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź 2 24. PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń 2 25. FC Erzgebirge Aue - FC St. Pauli 2 26. Polska - Litwa 1 27. Borussia Dortmund - SC Paderborn 1 28. Lech Poznań - Piast Gliwice 1 29. Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu CMC Zawiercie 1 30. Fulham Londyn - Queens Park Rangers 1 31. Kirolbet Baskonia - Zenit Sankt Petersburg 2 32. UD Levante - RCD Mallorca 1 33. Portugalia - Nigeria 1 34. Brazylia - Oman 1 35. Los Angeles Clippers - Houston Rockets 2 36. Gaziantep Basketbol - Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol 1 37. GKS Bełchatów - Warta Poznań 2 38. Torus Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn 2 39. CD Leganes - FC Barcelona 2 40. HSV Hamburg - Dynamo Drezno 1 41. Tofas SK - Besiktas Sompo Sigorta Stambuł 2 42. West Ham United - Tottenham Hotspur 2 43. Orlen Wisła Płock - GOG Haandbold 1 44. Korona Kielce - Raków Częstochowa 2 45. MKS Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 2 46. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn 2 47. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Wiśle - Polska 48. 1.FC Union Berlin - Borussia Monchengladbach 2 49. Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium 2 50. Werder Brema - Schalke 04 Gelsenkirchen 2 51. Turk Telekom Ankara - Teksut Bandirma BK 1 52. Crystal Palace - Liverpool FC 2 53. Real Betis - Valencia CF X 54. Red Bull Salzburg - SK Niederostereich Sankt Polten 1 55. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2 56. Sigma Ołomuniec - Slavia Praga 2 57. Telekom Veszprem HC - PGE VIVE Kielce 2 58. Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 2 59. BKS Visła Bydgoszcz - GKS Katowice 2 60. AC Milan - SSC Napoli 2 61. Fraport Skyliners - Brose Bamberg 1 62. Manchester City - Chelsea Londyn X 63. Granada CF - Atletico Madryt 2 64. RB Lipsk - 1.FC Koln 1 65. Polska - Ukraina 1 66. Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź 1 67. Ajax Amsterdam - Heracles Almelo 1 68. FC Barcelona - SG Flensburg-Handewitt 1 69. Patryk Szymański - Andrij Welikowskij 1 70. Callum Smith - John Ryder 1 71. Unet E-Work Busto Arsizio - Bosca S.Bernardo Cuneo 2 72. Torino FC - Inter Mediolan 2 73. Real Madryt - Real Sociedad 1 74. Kione Padova - Top Volley Latina 2 75. Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns 1 76. Urugwaj - Włochy 2 77. Winnipeg Jets - Columbus Blue Jackets 2 78. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Wiśle - K. Stoch 79. Afyon Belediyesi - Pinar Karsiyaka 2 80. Espanyol Barcelona - Getafe CF 1 81. FC Groningen - Feyenoord Rotterdam 2 82. Bologna FC - Parma FC 1 83. Stomil Olsztyn - Radomiak Radom 2 84. Middlesbrough FC - Hull City 1 85. Widzew Łódź - Bytovia Bytów 1 86. Iberostar Tenerife - Coosur Real Betis 1 87. Osasuna Pampeluna - Athletic Bilbao 2 88. PSV Eindhoven - sc Heerenveen 1 89. Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 1 90. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 1 91. Hellas Verona - AC Fiorentina 2 92. AS Roma - Brescia Calcio 1 93. US Sassuolo - Lazio Rzym 2 94. THW Kiel - SC DHfK Leipzig 1 95. FC Augsburg - Hertha Berlin 2 96. SD Eibar - Deportivo Alaves 1 97. Aalborg Handbold - Paris Saint-Germain 2 98. Polska - Białoruś 1 99. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1 100. Sheffield United - Manchester United 2 101. Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 1 102. Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 2 103. Sampdoria Genua - Udinese Calcio 1 104. TSG 1899 Hoffenheim - 1.FSV Mainz 1 105. Sir Safety Conad Perugia - Consar Ravenna 1 106. Villarreal CF - Celta Vigo 1 107. Kirolbet Baskonia - Valencia Basket Club 1 108. Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom 2 109. Leo Shoes Modena - Itas Trentino 1 110. Fenerbahce Beko Stambuł - Darussafaka Tekfen 1 111. US Lecce - Cagliari Calcio 2 112. Real Valladolid - Sevilla FC 2 113. Houston Rockets - Dallas Mavericks 1 114. Nigeria - Oman 1 115. Białoruś - Senegal 2 116. Brazylia - Portugalia 1
  3. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 44 Obowiązuje na dni: 11-17.11.2019 1. Bułgaria U-21 - Polska U-21 (TVP Sport 16:50 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 2. ŁKS Commercecon Łódź - #VolleyWrocław (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka kobiet, liga polska 3. King Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz (Polsat Sport Extra 17:30 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska 4. Finlandia - Liechtenstein (Polsat Sport News 17:50 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 5. Armenia - Grecja (Polsat Sport Premium 1 17:50 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 6. Jastrzębski Węgiel - MKS Ślepsk Malow Suwałki (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska 7. Rumunia - Szwecja (Polsat Sport News 20:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 8. Szwajcaria - Gruzja (Polsat Sport Premium 1 20:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 9. Bośnia i Hercegowina - Włochy (Polsat Sport Premium 2 20:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 10. Real Madryt - FC Barcelona (Polsat Sport Extra 23:00 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga 11. Hiszpania - Malta (Polsat Sport 0:30 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 12. Golden State Warriors - Boston Celtics (C+ Sport 4:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA 13. OGM Ormanspor - Bahcesehir Koleji (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 14. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec (Polsat SPort 12:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska 15. Teksut Bandirma BK - Gaziantep Basketbol (Sportklub 13:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 16. Aluron Virtu CMC Zawiercie - Projekt Warszawa (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 17. Cypr - Szwecja (Polsat Sport News 14:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 18. Pinar Karsiyaka - Galatasaray Doga Sigorta Stambuł (Sportklub 15:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 19. PGE VIVE Kielce - HC Vardar Skopje (C+ Sport 17:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 20. Trefl Sopot - Start Lublin (Polsat Sport Extra 17:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska 21. GKS Katowice - Cuprum Lubin (Polsat Sport News 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 22. Rosja - Belgia (Polsat Sport Premium 2 17:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 23. Anadolu Efes Stambuł - Turk Telekom Ankara (Sportklub 18:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 24. Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 25. PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin (Polsat Sport News 20:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 26. Izrael - Polska (TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport 20:35 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 27. Niemcy - Białoruś (Polsat Sport Premium 1 20:35 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 28. Irlandia Północna - Holandia (Polsat Sport Premium 2 20:35 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 29. Chorwacja - Słowacja (Polsat Sport News 23:00 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 30. Austria - Macedonia Północna (Polsat Sport Premium 1 23:00 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 31. Chicago Bulls - Brooklyn Nets (C+ Sport 0:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA 32. Boston Bruins - Washington Capitals (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL 33. Jan Błachowicz - Ronaldo Souza (Polsat Sport 2:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night 34. Warta Poznań - Stal Mielec (Polsat Sport 12:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska 35. FC Barcelona - Movistar Estudiantes (Sportklub 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 36. Torus Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Tarnów (TVP Sport 12:55 ND) - piłka ręczna, liga polska 37. Znicz Pruszków - GKS Katowice (TVP 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga polska 38. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 39. Luksemburg - Portugalia (Polsat Sport Extra 14:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 40. Serbia - Ukraina (Polsat Sport News 14:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 41. Besiktas Sompo Sigorta Stambuł - Bursaspor (Sportklub 15:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 42. Paris Saint-Germain - SG Flensburg-Handewitt (C+ Sport, nSport+ 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 43. Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport Extra 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 44. Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa (Polsat Sport News 17:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska 45. Kosowo - Anglia (Polsat Sport Premium 1 17:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 46. Bułgaria - Czechy (Polsat Sport Premium 2 17:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 47. Formuła 1 - Grand Prix Brazylii* (Eleven Sports 1 18:05 ND) 48. Retabet Bilbao Basket - Real Madryt (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 49. Kadetten Schaffhausen - Orlen Wisła Płock (C+ Sport 18:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 50. Brose Bamberg - ratiopharm Ulm (Sportklub 20:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka 51. Albania - Francja (Polsat Sport Extra 20:35 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 52. Andora - Turcja (Polsat Sport News 20:35 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 53. Mołdawia - Islandia (Polsat Sport Premium 1 20:35 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 54. Sacramento Kings - Boston Celtics (C+ Sport 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA 55. Sir Safety Conad Perugia - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia (Polsat Sport News 23:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 1. Bułgaria U-21 - Polska U-21 2 2. ŁKS Commercecon Łódź - #VolleyWrocław 1 3. King Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz 2 4. Finlandia - Liechtenstein 1 5. Armenia - Grecja 1 6. Jastrzębski Węgiel - MKS Ślepsk Malow Suwałki 1 7. Rumunia - Szwecja 2 8. Szwajcaria - Gruzja 1 9. Bośnia i Hercegowina - Włochy 2 10. Real Madryt - FC Barcelona 1 11. Hiszpania - Malta 1 12. Golden State Warriors - Boston Celtics 2 13. OGM Ormanspor - Bahcesehir Koleji 1 14. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 1 15. Teksut Bandirma BK - Gaziantep Basketbol 2 16. Aluron Virtu CMC Zawiercie - Projekt Warszawa 2 17. Cypr - Szwecja 2 18. Pinar Karsiyaka - Galatasaray Doga Sigorta Stambuł 1 19. PGE VIVE Kielce - HC Vardar Skopje 1 20. Trefl Sopot - Start Lublin 2 21. GKS Katowice - Cuprum Lubin 1 22. Rosja - Belgia 2 23. Anadolu Efes Stambuł - Turk Telekom Ankara 1 24. Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara 1 25. PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin 1 26. Izrael - Polska 2 27. Niemcy - Białoruś 1 28. Irlandia Północna - Holandia 2 29. Chorwacja - Słowacja 1 30. Austria - Macedonia Północna 1 31. Chicago Bulls - Brooklyn Nets 1 32. Boston Bruins - Washington Capitals 1 33. Jan Błachowicz - Ronaldo Souza 1 34. Warta Poznań - Stal Mielec 2 35. FC Barcelona - Movistar Estudiantes 1 36. Torus Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Tarnów 2 37. Znicz Pruszków - GKS Katowice 2 38. Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 2 39. Luksemburg - Portugalia 2 40. Serbia - Ukraina 1 41. Besiktas Sompo Sigorta Stambuł - Bursaspor 1 42. Paris Saint-Germain - SG Flensburg-Handewitt 2 43. Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 44. Asseco Arka Gdynia - Legia Warszawa 1 45. Kosowo - Anglia 2 46. Bułgaria - Czechy 2 47. Formuła 1 - Grand Prix Brazylii - L. Hamilton 48. Retabet Bilbao Basket - Real Madryt 2 49. Kadetten Schaffhausen - Orlen Wisła Płock 2 50. Brose Bamberg - ratiopharm Ulm 1 51. Albania - Francja 2 52. Andora - Turcja 2 53. Mołdawia - Islandia 2 54. Sacramento Kings - Boston Celtics 2 55. Sir Safety Conad Perugia - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia 1
  4. Ponawiam swoje pytanie sprzed kilku dni Mam pakiet Extra+ 8x C+ i kanały Polsat Sport Premium. Jest teraz szansa, żeby przy przedłużeniu umowy wymienić dekoder mediaBOX+ na UltraBox+ bez dopłaty miesięcznej?
  5. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 43 Obowiązuje na dni: 4-10.11.2019 1. Borussia Dortmund - Inter Mediolan (Polsat Sport Premium 1 13:50 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów 2. Olympique Lyon - Benfica Lizbona (Polsat Sport Premium 1 15:50 WT) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów 3. Stelmet Enea BC Zielona Góra - PARMA Perm (Eurosport 2 17:50 WT) - koszykówka mężczyzn, Zjednoczona Liga VTB 4. Orlen Wisła Płock - Torus Wybrzeże Gdańsk (TVP Sport 17:55 WT) - piłka ręczna, liga polska 5. APP Krispol Września - KFC Gwardia Wrocław (Polsat Sport 18:00 WT) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska 6. FC Barcelona - Slavia Praga (Polsat Sport Premium 1 18:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 7. Zenit Sankt Petersburg - RB Lipsk (Polsat Sport Premium 2 18:45 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 8. Asseco Arka Gdynia - EWE Baskets Oldenburg (Eurosport 2 19:55 WT) - koszykówka męzczyzn, Eurocup 9. SSC Napoli - Red Bull Salzburg (Polsat Sport Premium 1 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 10. Borussia Dortmund - Inter Mediolan (Polsat Sport Premium 2 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 11. Liverpool FC - KRC Genk (Polsat Sport Premium 3 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 12. Chelsea Londyn - Ajax Amsterdam (Polsat Sport Premium 4 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 13. Valencia CF - LOSC Lille (Polsat Sport Premium 5 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 14. Olympique Lyon - Benfica Lizbona (Polsat Sport Premium 6 20:50 WT) - piłka nożna, Liga Mistrzów 15. Atalanta Bergamo - Manchester City (Polsat Sport Premium 1 13:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów 16. Real Madryt - Galatasaray Stambuł (Polsat Sport Premium 2 15:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów 17. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Ślepsk Malow Suwałki (Polsat Sport 17:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska 18. Hapoel Jerusalem BC - Anwil Włocławek (Eurosport 2 18:25 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów 19. Lokomotiw Moskwa - Juventus Turyn (Polsat Sport Premium 1 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 20. Bayern Monachium - Olympiakos Pireus (Polsat Sport Premium 2 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 21. SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain (nSport+ 18:55 ŚR) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 22. Asseco Resovia Rzeszów - BKS Visła Bydgoszcz (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga polska 23. Vero Volley Monza - Sir Safety Conad Perugia (Polsat Sport News 20:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 24. Real Madryt - Galatasaray Stambuł (Polsat Sport Premium 1, TVP 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 25. Bayer Leverkusen - Atletico Madryt (Polsat Sport Premium 2 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 26. Paris Saint-Germain - Club Brugge (Polsat Sport Premium 3 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 27. Atalanta Bergamo - Manchester City (Polsat Sport Premium 4 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 28. Crvena Zvezda Belgrad - Tottenham Hotspur (Polsat Sport Premium 5 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 29. Dinamo Zagrzeb - Szachtar Donieck (Polsat Sport Premium 6 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 30. New York Rangers - Detroit Red Wings (TVP Sport 2:05 CZW) - hokej na lodzie, NHL 31. Zenit Sankt Petersburg - BK Chimki Moskwa (Polsat Sport News 17:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga 32. Lazio Rzym - Celtic Glasgow (Polsat Sport Premium 1 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 33. Standard Liege - Eintracht Frankfurt (Polsat Sport Premium 3 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 34. LASK Linz - PSV Eindhoven (Polsat Sport Premium 4 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 35. F91 Dudelange - Sevilla FC (Polsat Sport Premium 5 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 36. FC Kopenhaga - Dynamo Kijów (Polsat Sport Premium 6 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 37. Rhein-Neckar Lowen - THW Kiel (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga polska 38. WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot (Polsat Sport News 20:20 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska 39. Espanyol Barcelona - Ludogorec Razgrad (Polsat Sport Premium 1 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 40. Rangers FC - FC Porto (Polsat Sport Premium 2 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 41, Feyenoord Rotterdam - Young Boys Berno (Polsat Sport Premium 3 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 42. Manchester United - Partizan Belgrad (Polsat Sport Premium 4 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 43. Borussia Monchengladbach - AS Roma (Polsat Sport Premium 5 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 44. Sporting Braga - Besiktas Stambuł (Polsat Sport Premium 6 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 45. Cucine Lube Civitanova - Top Volley Latina (Polsat Sport 23:35 CZW) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 46. ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska 47. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka kobiet, liga polska 48. Polska - Japonia (TVP Sport 17:45 PT) - hokej na lodzie, turniej EIHC w Gdańsku 49. FC St. Pauli - VfL Bochum (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 50. Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia (Polsat Sport News 19:50 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska 51. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska 52. 1.FC Koln - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka 53. Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice (Polsat Sport 20:30 PT) - siatkówka mężczyzn, liga polska 54. US Sassuolo - Bologna FC (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, liga włoska 55. Dulwich Hamlet - Carlisle United (Eleven Sports 3 20:50 PT) - piłka nożna, Puchar Anglii 56. Real Sociedad - CD Leganes (nSport+ 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska 57. Norwich City - Watford FC (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska 58. Denver Nuggets - Philadelphia 76ers (C+ Sport 3:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA 59. Bahcesehir Koleji - Pinar Karsiyaka (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 60. Stomil Olsztyn - Warta Poznań (Polsat Sport 12:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska 61. Deportivo Alaves - Real Valladolid (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 62. Holstein Kiel - HSV Hamburg (Eleven Sports 3 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 63. Bursaspor - Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol (Sportklub 13:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 64. Chelsea Londyn - Crystal Palace (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 65. Nottingham Forest - Derby County (Eleven Sports 1 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska 66. Wisła Płock - Cracovia Kraków (C+ Sport, nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 67. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu CMC Zawiercie (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 68. Polska - Włochy (TVP Sport 14:45 SOB) - hokej na lodzie, turniej EIHC w Gdańsku 69. Brescia Calcio - Torino FC (Eleven Sports 3 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 70. Hertha Berlin - RB Lipsk (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 71. Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 72. 1.FSV Mainz - 1.FC Union Berlin (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 73. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Darusssafaka Tekfen (Sportklub 15:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 74. Southampton FC - Everton FC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska 75. Valencia CF - Granada CF (Eleven Sports 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 76. FK Jablonec - Sparta Praga (Polsat Sport News 16:50 SOB) - piłka nożna, liga czeska 77. Legia Warszawa - Górnik Zabrze (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska 78. RK Vardar Skopje - PGE VIVE Kielce (nSport+ 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 79. Stelmet Enea BC Zielona Góra - HydroTruck Radom (Polsat Sport 17:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska 80. Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa (Polsat Sport Extra 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 81. Inter Mediolan - Hellas Verona (Eleven Sports 1 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 82. Cosntract Lubawa - GI Malepszy Futsal Leszno (Sportklub 18:00 SOB) - futsal, liga polska 83. SD Eibar - Real Madryt (C+ 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 84. Leicester City - Arsenal Londyn (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 85. Bayern Monachium - Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 86. Wisła Kraków - Arka Gdynia (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 87. Alexander Volkov - Greg Hardy (Polsat Sport 20:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night 88. Banca Valsabbina Millenium Brescia - Epiu Pomi Casalmaggiore (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska 89. Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport Extra 20:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 90. SSC Napoli - Genoa CFC (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska 91. FC Barcelona - Celta Vigo (Eleven Sports 1 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 92. Tottenham Hotspur - Sheffield United (C+ Sport 2 21:00 SOB) - piłka nożna, liga angielska 93. San Antonio Spurs - Boston Celtics (C+ Sport 2 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA 94. Pittsburgh Penguins - Chicago Blackhawks (TVP Sport 1:00 ND) - hokej na lodzie, NHL 95. RCD Mallorca - Villarreal CF (C+ Sport 2 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 96. KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa (C+ Sport 12:10 ND) - piłka nożna, liga polska 97. Ajax Amsterdam - FC Utrecht (Polsat Sport News 12:15 ND) - piłka nożna, liga holenderska 98. Cagliari Calcio - AC Fiorentina (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska 99. Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport 12:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska 100. Monbus Obradoiro - Kirolbet Baskonia (Sportklub 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 101. Polska - Węgry (TVP Sport 12:45 ND) - hokej na lodzie, turniej EIHC w Gdańsku 102. Dover Athletic - Southend United (Eleven Sports 3 12:55 ND) - piłka nożna, Puchar Anglii 103. Znicz Pruszków - Widzew Łódź (TVP 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga polska 104. Borussia Monchengladbach - Werder Brema (Eleven Sports 2 13:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 105. Athletic Bilbao - UD Levante (nSport+ 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 106. Willem II Tilburg - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska 107. HSG Nordhorn-Lingen - Fuchse Berlin (Sportklub 14:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka 108. Lech Poznań - Korona Kielce (C+ 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 109. MKS Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 110. Wolverhampton Wanderers - Aston Villa (C+ Sport 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska 111. Sampdoria Genua - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 112. Lazio Rzym - US Lecce (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 113. Udinese Calcio - SPAL 2013 (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 114. VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen (C+ Sport 2 15:20 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 115. Atletico Madryt - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 2 15:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 116. NMC Górnik Zabrze - KS Azoty-Puławy (TVP Sport 15:55 ND) - piłka ręczna, liga polska 117. PKS Kolping FRAC Jarosław - Dojlidy Białystok (Sportklub 16:00 ND) - tenis stołowy, liga polska 118. Feyenoord Rotterdam - RKC Waalwijk (Polsat Sport News 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska 119. Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg (C+ Now 16:55 ND) - piłka nożna, liga austriacka 120. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 121. Liverpool FC - Manchester City (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 122. Czechowskie Niedźwiedzie - Orlen Wisła Płock (C+ Sport 2 17:30 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 123. Legia Warszawa - King Szczecin (Polsat Sport 17:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska 124. Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Będzin (Polsat Sport Extra 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 125. SC Freiburg - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 126. Parma FC - AS Roma (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 127. Istanbul Buyuksehir Belediyesi - Teksut Bandirma BK (Sportklub 18:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 128. Getafe CF - Osasuna Pampeluna (Eleven Sports 3 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 129. Manchester United - Brighton & Hove Albion (C+ Sport 20:00 ND) - piłka nożna, liga angielska 130. Aalborg Handbold - FC Barcelona (nSport+ 20:30 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 131. BKS Visła Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport Extra 20:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 132. Real Madryt - Unicaja Malaga (Sportklub 20:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 133. Juventus Turyn - AC Milan (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 134. Real Betis - Sevilla FC (C+ Sport 2 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 135. Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets (C+ Now 21:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA 136. Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia (Polsat Sport 23:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 137. Slavia Praga - FK Teplice (Polsat Sport Extra 23:00 ND) - piłka nożna, liga czeska 1. Borussia Dortmund - Inter Mediolan 2 2. Olympique Lyon - Benfica Lizbona 2 3. Stelmet Enea BC Zielona Góra - PARMA Perm 1 4. Orlen Wisła Płock - Torus Wybrzeże Gdańsk 1 5. APP Krispol Września - KFC Gwardia Wrocław 1 6. FC Barcelona - Slavia Praga 1 7. Zenit Sankt Petersburg - RB Lipsk X 8. Asseco Arka Gdynia - EWE Baskets Oldenburg 1 9. SSC Napoli - Red Bull Salzburg 1 10. Borussia Dortmund - Inter Mediolan 1 11. Liverpool FC - KRC Genk 1 12. Chelsea Londyn - Ajax Amsterdam 1 13. Valencia CF - LOSC Lille 1 14. Olympique Lyon - Benfica Lizbona X 15. Atalanta Bergamo - Manchester City 2 16. Real Madryt - Galatasaray Stambuł 1 17. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Ślepsk Malow Suwałki 1 18. Hapoel Jerusalem BC - Anwil Włocławek 2 19. Lokomotiw Moskwa - Juventus Turyn 2 20. Bayern Monachium - Olympiakos Pireus 1 21. SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain 1 22. Asseco Resovia Rzeszów - BKS Visła Bydgoszcz 1 23. Vero Volley Monza - Sir Safety Conad Perugia 2 24. Real Madryt - Galatasaray Stambuł 1 25. Bayer Leverkusen - Atletico Madryt 2 26. Paris Saint-Germain - Club Brugge 1 27. Atalanta Bergamo - Manchester City 2 28. Crvena Zvezda Belgrad - Tottenham Hotspur 2 29. Dinamo Zagrzeb - Szachtar Donieck 1 30. New York Rangers - Detroit Red Wings 1 31. Zenit Sankt Petersburg - BK Chimki Moskwa 1 32. Lazio Rzym - Celtic Glasgow 1 33. Standard Liege - Eintracht Frankfurt 2 34. LASK Linz - PSV Eindhoven 2 35. F91 Dudelange - Sevilla FC 2 36. FC Kopenhaga - Dynamo Kijów 2 37. Rhein-Neckar Lowen - THW Kiel 2 38. WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 1 39. Espanyol Barcelona - Ludogorec Razgrad 1 40. Rangers FC - FC Porto X 41, Feyenoord Rotterdam - Young Boys Berno 1 42. Manchester United - Partizan Belgrad 1 43. Borussia Monchengladbach - AS Roma 1 44. Sporting Braga - Besiktas Stambuł 1 45. Cucine Lube Civitanova - Top Volley Latina 1 46. ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław 2 47. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grupa Azoty Chemik Police 2 48. Polska - Japonia 1 49. FC St. Pauli - VfL Bochum 1 50. Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia 2 51. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1 52. 1.FC Koln - TSG 1899 Hoffenheim 2 53. Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice 1 54. US Sassuolo - Bologna FC 1 55. Dulwich Hamlet - Carlisle United 2 56. Real Sociedad - CD Leganes 1 57. Norwich City - Watford FC 1 58. Denver Nuggets - Philadelphia 76ers 1 59. Bahcesehir Koleji - Pinar Karsiyaka 2 60. Stomil Olsztyn - Warta Poznań 2 61. Deportivo Alaves - Real Valladolid 1 62. Holstein Kiel - HSV Hamburg 2 63. Bursaspor - Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol 1 64. Chelsea Londyn - Crystal Palace 1 65. Nottingham Forest - Derby County X 66. Wisła Płock - Cracovia Kraków 2 67. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu CMC Zawiercie 1 68. Polska - Włochy 1 69. Brescia Calcio - Torino FC 2 70. Hertha Berlin - RB Lipsk 2 71. Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna Dusseldorf 1 72. 1.FSV Mainz - 1.FC Union Berlin 1 73. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Darusssafaka Tekfen 1 74. Southampton FC - Everton FC 1 75. Valencia CF - Granada CF 1 76. FK Jablonec - Sparta Praga 2 77. Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1 78. RK Vardar Skopje - PGE VIVE Kielce 2 79. Stelmet Enea BC Zielona Góra - HydroTruck Radom 1 80. Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa 2 81. Inter Mediolan - Hellas Verona 1 82. Cosntract Lubawa - GI Malepszy Futsal Leszno 2 83. SD Eibar - Real Madryt 2 84. Leicester City - Arsenal Londyn 2 85. Bayern Monachium - Borussia Dortmund 1 86. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1 87. Alexander Volkov - Greg Hardy 2 88. Banca Valsabbina Millenium Brescia - Epiu Pomi Casalmaggiore 1 89. Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów 2 90. SSC Napoli - Genoa CFC 1 91. FC Barcelona - Celta Vigo 1 92. Tottenham Hotspur - Sheffield United 1 93. San Antonio Spurs - Boston Celtics 1 94. Pittsburgh Penguins - Chicago Blackhawks 1 95. RCD Mallorca - Villarreal CF 2 96. KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 1 97. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1 98. Cagliari Calcio - AC Fiorentina 2 99. Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 100. Monbus Obradoiro - Kirolbet Baskonia 2 101. Polska - Węgry 1 102. Dover Athletic - Southend United 2 103. Znicz Pruszków - Widzew Łódź 2 104. Borussia Monchengladbach - Werder Brema 1 105. Athletic Bilbao - UD Levante 1 106. Willem II Tilburg - PSV Eindhoven 2 107. HSG Nordhorn-Lingen - Fuchse Berlin 2 108. Lech Poznań - Korona Kielce 1 109. MKS Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk 2 110. Wolverhampton Wanderers - Aston Villa 1 111. Sampdoria Genua - Atalanta Bergamo 2 112. Lazio Rzym - US Lecce 1 113. Udinese Calcio - SPAL 2013 1 114. VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen 1 115. Atletico Madryt - Espanyol Barcelona 1 116. NMC Górnik Zabrze - KS Azoty-Puławy 1 117. PKS Kolping FRAC Jarosław - Dojlidy Białystok 1 118. Feyenoord Rotterdam - RKC Waalwijk 1 119. Wolfsberger AC - Red Bull Salzburg 2 120. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1 121. Liverpool FC - Manchester City 1 122. Czechowskie Niedźwiedzie - Orlen Wisła Płock 2 123. Legia Warszawa - King Szczecin 1 124. Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Będzin 1 125. SC Freiburg - Eintracht Frankfurt 2 126. Parma FC - AS Roma 2 127. Istanbul Buyuksehir Belediyesi - Teksut Bandirma BK 1 128. Getafe CF - Osasuna Pampeluna 1 129. Manchester United - Brighton & Hove Albion 1 130. Aalborg Handbold - FC Barcelona 2 131. BKS Visła Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 2 132. Real Madryt - Unicaja Malaga 1 133. Juventus Turyn - AC Milan 1 134. Real Betis - Sevilla FC 2 135. Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets 2 136. Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia 1 137. Slavia Praga - FK Teplice 1
  6. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 42 Obowiązuje na dni: 28.10-3.11.2019 1. Stomil Olsztyn - Wisła Płock (Polsat Sport 17:15 CZW) - piłka nożna, Puchar Polski 2. Polpharma Starogard Gdański - Start Lublin (Polsat Sport News 17:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska 3. SD Eibar - Villarreal CF (C+ Sport 2 18:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska 4. RCD Mallorca - Osasuna Pampeluna (nSport+ 18:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska 5. THW Kiel - MT Melsungen (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka 6. Panathinaikos OPAP Ateny - Anadolu Efes Stambuł (Polsat Sport News 19:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga 7. Hiszpania U-17 - Tadżykistan U-17 (TVP Sport 20:50 CZW) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17 w Brazylii 8. AC Milan - SPAL 2013 (Eleven Sports 1 20:55 CZW) - piłka nożna, liga włoska 9. Getafe CF - Granada CF (Eleven Sports 3 21:10 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska 10. Kamerun U-17 - Argentyna U-17 (TVP Sport 23:50 CZW) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17 w Brazylii 11. Nowa Zelandia - Walia (Polsat Sport 10:00 PT) - rugby, Puchar Świata 12. Cucine Lube Civitanova - Leo Shoes Modena (Polsat Sport Extra 15:30 PT) - siatkówka mężczyzn, Superpuchar Włoch 13. Zenit Sankt Petersburg - CSKA Moskwa (Polsat Sport News 17:45 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga 14. Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentina (Polsat Sport Extra 18:00 PT) - siatkówka mężczyzn, Superpuchar Włoch 15. Hannover 96 - SV Sandhausen (Eleven Sports 2 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 16. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 20:00 PT) - piłka nożna, liga holenderska 17. TSG 1899 Hoffenheim - SC Paderborn (Eleven Sports 2 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka 18. Barnsley FC - Bristol City (Eleven Sports 3 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska 19. Australia U-17 - Nigeria U-17 (TVP Sport 20:50 PT) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17 w Brazylii 20. Brooklyn Nets - Houston Rockets (C+ Sport 0:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA 21. New York Islanders - Tampa Bay Lightning (TVP Sport 0:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL 22. Anglia - Republika Południowej Afryki (Polsat Sport 10:00 SOB) - rugby, Puchar Świata 23. Besiktas Sompo Sigorta Stambuł - Arel Universitesi Buyukcekme (Sportklub 11:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 24. Miedź Legnica - Radomiak Radom (Polsat Sport 12:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska 25. Espanyol Barcelona - Valencia CF (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 26. FC St. Pauli - Karlsruher SC (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 27. Pinar Karsiyaka - Turk Telekom Ankara (Sportklub 13:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 28. Bournemouth AFC - Manchester United (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 29. Wigan Athletic - Swansea City (Eleven Sports 3 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska 30. PGE VIVE Kielce - Telekom Veszprem (C+ Sport 14:30 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 31. Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin (nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 32. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 33. AS Roma - SSC Napoli (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 34. Polska - Niemcy (Polsat Sport News 15:00 SOB) - rugby, turniej Rugby Europe Trophy 35. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 36. Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 37. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 38. Aston Villa - Liverpool FC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska 39. UD Levante - FC Barcelona (Eleven Sports 3 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 40. SV Mattersburg - Red Bull Salzburg (nSport+ 16:55 SOB) - piłka nożna, liga austriacka 41. Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska 42. AZS Uniwersytet Gdańsk - Politechnika Gdańska (Sportklub 17:00 SOB) - koszykówka kobiet, liga polska 43. Asseco Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport 17:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska 44. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin (Polsat Sport News 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 45. Bologna FC - Inter Mediolan (Eleven Sports 4 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 46. Watford FC - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 47. 1.FC Union Berlin - Hertha Berlin (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 48. Sevilla FC - Atletico Madryt (Eleven Sports 3 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 49. Nashville Predators - New York Rangers (TVP Sport 19:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL 50. FC Porto Sofarma - Montpellier Handball (nSport+ 19:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 51. Pogoń Szczecin - Lech Poznań (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 52. Christina Linardatou - Katie Taylor (Polsat Sport Fight 20:00 SOB) - boks, walka o pas WBO World Female w Manchesterze 53. GKS Katowice - Trefl Gdańsk (Polsat Sport 20:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 54. Slavia Praga - Banik Ostrawa (Polsat Sport Extra 20:30 SOB) - piłka nożna, liga czeska 55. Torino FC - Juventus Turyn (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska 56. Real Madryt - Real Betis (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 57. Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans (C+ Now 22:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA 58. Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 23:00 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 59. Holandia U-17 - USA U-17 (TVP Sport 23:50 SOB) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17 w Brazylii 60. Saul Alvarez - Siergiej Kowaliow (Polsat Sport 2:00 ND) - boks, walka o pas WBO World w Las Vegas 61. Jorge Masvidal - Nate Diaz (Polsat Sport Extra 3:00 ND) - sporty walki, gala UFC 244 62. Fenerbahce Beko Stambuł - Afyon Belediyesi (Sportklub 11:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 63. Villarreal CF - Athletic Bilbao (C+ Sport 2 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 64. Real Valladolid - RCD Mallorca (Eleven Sports 2 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 65. Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź (C+ Sport 12:10 ND) - piłka nożna, liga polska 66. Atalanta Bergamo - Cagliari Calcio (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska 67. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport 12:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska 68. Widzew Łódź - Resovia Rzeszów (TVP 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga polska 69. Anadolu Efes Stambuł - Istanbul Buyuksehir Belediyesi (Sportklub 13:15 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 70. VfB Stuttgart - Dynamo Drezno (Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 71. Osasuna Pampeluna - Deportivo Alaves (C+ Sport 2 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 72. VVV Venlo - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska 73. Górnik Zabrze - Piast Gliwice (C+ 14:30 ND) - piłka nożna, liga polska 74. Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 75. Crystal Palace - Leicester City (C+ Sport 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska 76. Hellas Verona - Brescia Calcio (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 77. Genoa CFC - Udinese Calcio (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 78. Fortuna Dusseldorf - 1.FC Koln (Eleven Sports 1 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 79. Darussafaka Tekfen - Bahcesehir Koleji (Sportklub 15:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 80. Arka Gdynia - Legia Warszawa (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 81. Everton FC - Tottenham Hotspur (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 82. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek (Polsat Sport 17:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska 83. FC Augsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen (C+ Sport 2 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 84. AC Fiorentina - Parma FC (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 85. KGHM Zagłębie Lubin - Gwardia Opole (TVP Sport 17:55 ND) - piłka ręczna, liga polska 86. Calzedonia Verona - Gas Sales Piacenza (Polsat Sport Extra 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 87. ALBA Berlin - ratiopharm Ulm (Sportklub 18:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka 88. CD Leganes - SD Eibar (nSport+ 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 89. Celta Vigo - Getafe CF (Eleven Sports 3 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 90. Formuła 1 - Grand Prix USA* (Eleven Sports 1 20:05 ND) 91. Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Będzin (Polsat Sport 20:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 92. AC Milan - Lazio Rzym (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 93. Granada CF - Real Sociedad (C+ Sport 2 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 94. Indiana Pacers - Chicago Bulls (C+ Sport 2 23:00 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA 95. SFC Opawa - Sparta Praga (Polsat Sport Extra 23:30 ND) - piłka nożna, liga czeska 96. Włochy U-17 - Paragwaj U-17 (TVP Sport 23:50 ND) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17 w Brazylii 1. Stomil Olsztyn - Wisła Płock 2 2. Polpharma Starogard Gdański - Start Lublin 1 3. SD Eibar - Villarreal CF (2 4. RCD Mallorca - Osasuna Pampeluna 1 5. THW Kiel - MT Melsungen 1 6. Panathinaikos OPAP Ateny - Anadolu Efes Stambuł 1 7. Hiszpania U-17 - Tadżykistan U-17 1 8. AC Milan - SPAL 2013 1 9. Getafe CF - Granada CF 1 10. Kamerun U-17 - Argentyna U-17 2 11. Nowa Zelandia - Walia 1 12. Cucine Lube Civitanova - Leo Shoes Modena 1 13. Zenit Sankt Petersburg - CSKA Moskwa 1 14. Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentina 1 15. Hannover 96 - SV Sandhausen 1 16. PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 2 17. TSG 1899 Hoffenheim - SC Paderborn 1 18. Barnsley FC - Bristol City 1 19. Australia U-17 - Nigeria U-17 2 20. Brooklyn Nets - Houston Rockets 2 21. New York Islanders - Tampa Bay Lightning 1 22. Anglia - Republika Południowej Afryki 2 23. Besiktas Sompo Sigorta Stambuł - Arel Universitesi Buyukcekme 1 24. Miedź Legnica - Radomiak Radom 2 25. Espanyol Barcelona - Valencia CF 2 26. FC St. Pauli - Karlsruher SC 1 27. Pinar Karsiyaka - Turk Telekom Ankara 1 28. Bournemouth AFC - Manchester United 2 29. Wigan Athletic - Swansea City 2 30. PGE VIVE Kielce - Telekom Veszprem 1 31. Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin 2 32. Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1 33. AS Roma - SSC Napoli X 34. Polska - Niemcy 1 35. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg 1 36. Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 2 37. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach X 38. Aston Villa - Liverpool FC 2 39. UD Levante - FC Barcelona 2 40. SV Mattersburg - Red Bull Salzburg 2 41. Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk X 42. AZS Uniwersytet Gdańsk - Politechnika Gdańska 1 43. Asseco Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 1 44. PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin 1 45. Bologna FC - Inter Mediolan 2 46. Watford FC - Chelsea Londyn 2 47. 1.FC Union Berlin - Hertha Berlin X 48. Sevilla FC - Atletico Madryt X 49. Nashville Predators - New York Rangers 2 50. FC Porto Sofarma - Montpellier Handball 2 51. Pogoń Szczecin - Lech Poznań X 52. Christina Linardatou - Katie Taylor 1 53. GKS Katowice - Trefl Gdańsk 2 54. Slavia Praga - Banik Ostrawa 1 55. Torino FC - Juventus Turyn 2 56. Real Madryt - Real Betis 1 57. Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans 1 58. Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven 2 59. Holandia U-17 - USA U-17 1 60. Saul Alvarez - Siergiej Kowaliow 1 61. Jorge Masvidal - Nate Diaz 2 62. Fenerbahce Beko Stambuł - Afyon Belediyesi 1 63. Villarreal CF - Athletic Bilbao 2 64. Real Valladolid - RCD Mallorca 2 65. Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź 1 66. Atalanta Bergamo - Cagliari Calcio 1 67. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 1 68. Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 1 69. Anadolu Efes Stambuł - Istanbul Buyuksehir Belediyesi 1 70. VfB Stuttgart - Dynamo Drezno 1 71. Osasuna Pampeluna - Deportivo Alaves 2 72. VVV Venlo - Feyenoord Rotterdam 2 73. Górnik Zabrze - Piast Gliwice 2 74. Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 75. Crystal Palace - Leicester City 2 76. Hellas Verona - Brescia Calcio 1 77. Genoa CFC - Udinese Calcio 1 78. Fortuna Dusseldorf - 1.FC Koln X 79. Darussafaka Tekfen - Bahcesehir Koleji 1 80. Arka Gdynia - Legia Warszawa 2 81. Everton FC - Tottenham Hotspur 2 82. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 1 83. FC Augsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen 2 84. AC Fiorentina - Parma FC 1 85. KGHM Zagłębie Lubin - Gwardia Opole 1 86. Calzedonia Verona - Gas Sales Piacenza 1 87. ALBA Berlin - ratiopharm Ulm 1 88. CD Leganes - SD Eibar 2 89. Celta Vigo - Getafe CF 1 90. Formuła 1 - Grand Prix USA - L. Hamilton 91. Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Będzin 1 92. AC Milan - Lazio Rzym 1 93. Granada CF - Real Sociedad 2 94. Indiana Pacers - Chicago Bulls 1 95. SFC Opawa - Sparta Praga 2 96. Włochy U-17 - Paragwaj U-17 1
  7. Mam pakiet Extra+ 8x C+ i kanały Polsat Sport Premium. Jest teraz szansa, żeby przy przedłużeniu umowy wymienić dekoder mediaBOX+ na UltraBox+ bez dopłaty miesięcznej?
  8. Na Facebooku mignęła mi dzisiaj oferta przedłużenia umowy z zakupem telewizora 4K. Znacie jakieś szczegóły? Bo nigdzie nie mogę ich znaleźć. EDIT: Okej, znalazłem Słaba oferta.
  9. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 41 Obowiązuje na dni: 21-27.10.2019 1. Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn (Polsat Sport Premium 1 13:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów 2. Korona Kielce - Real Saragossa (Polsat Sport Premium 1 15:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów 3. Inter Mediolan - Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 2 15:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów 4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa (Polsat Sport 17:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Superpuchar Polski 5. Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn (Polsat Sport Premium 1 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 6. RB Lipsk - Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Premium 2 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 7. Dolomiti Energia Trento - Asseco Arka Gdynia (Eurosport 2 19:25 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup 8. ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka kobiet, liga polska 9. Slavia Praga - FC Barcelona (Polsat Sport Premium 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 10. Inter Mediolan - Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 2, TVP 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 11. Benfica Lizbona - Olympique Lyon (Polsat Sport Premium 3 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 12. Red Bull Salzburg - SSC Napoli (Polsat Sport Premium 4 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 13. KRC Genk - Liverpool FC (Polsat Sport Premium 5 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 14. LOSC Lille - Valencia CF (Polsat Sport Premium 6 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 15. Hiszpania - Polska (TVP Sport 0:45 CZW) - piłka ręczna, turniej towarzyski w Argentynie 16. Odra Opole - Stal Mielec (Polsat Sport 17:15 CZW) - piłka nożna, 1.liga polska 17. Polpharma Starogard Gdański - WKS Śląsk Wrocław (Polsat Sport Extra 17:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska 18. FC Porto - Rangers FC (Polsat Sport Premium 1 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 19. Partizan Belgrad - Manchester United (Polsat Sport Premium 2 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 20. Young Boys Berno - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Premium 3 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 21. AS Roma - Borussia Monchengladbach (Polsat Sport Premium 4 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 22. Ludogorec Razgrad - Espanyol Barcelona (Polsat Sport Premium 5 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 23. Slovan Bratysława - Wolverhampton Wanderers (Polsat Sport Premium 6 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 24. Gwardia Wrocław - Stal Nysa (Polsat Sport 20:15 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska 25. Arsenal Londyn - Vitoria Guimaraes (Polsat Sport Premium 1 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 26. Celtic Glasgow - Lazio Rzym (Polsat Sport Premium 2 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 27. Dynamo Kijów - FC Kopenhaga (Polsat Sport Premium 3 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 28. PSV Eindhoven - LASK Linz (Polsat Sport Premium 4 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 29. Eintracht Frankfurt - Standard Liege (Polsat Sport Premium 5 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 30. Sporting Lizbona - Rosenborg Trondheim (Polsat Sport Premium 6 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 31. Polska - Argentyna (TVP Sport 0:25 PT) - piłka ręczna, turniej towarzyski w Argentynie 32. Houston Rockets - Milwaukee Bucks (C+ Sport 2:00 PT) - koszykówka mężczyzn, NBA 33. Atlanta United - Philadelphia Union (Polsat Sport 2:05 PT) - piłka nożna, MLS 34. Montreal Canadiens - San Jose Sharks (TVP Sport 2:05 PT) - hokej na lodzie, NHL 35. Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy (Polsat Sport 4:00 PT) - piłka nożna, MLS 36. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska 37. BKS Stal Bielsko-Biała - DPD Legionovia Legionowo (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka kobiet, liga polska 38. Dojlidy Białystok - UKS Warta Kostrzyn nad Odrą (Sportklub 18:00 PT) - tenis stołowy, liga polska 39. Holstein Kiel - VfL Bochum (Eleven Sports 2 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 40. Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska 41. 1.FSV Mainz - 1.FC Koln (Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, liga włoska 42. PGE GKS Bełchatów - Miedź Legnica (Polsat Sport 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska 43. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin (Polsat Sport Extra 20:30 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska 44. Hellas Verona - US Sassuolo (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, liga włoska 45. Southampton FC - Leicester City (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska 46. Villarreal CF - Deportivo Alaves (Eleven Sports 3 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska 47. AX Armani Exchange Mediolan - Fenerbahce Beko Stambuł (Polsat Sport News 23:00 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga 48. Golden State Warriors - Los Angeles Clippers (C+ Sport 23:10 PT) - koszykówka mężczyzn, NBA 49. Polska - Rosja (TVP Sport 1:25 SOB) - piłka ręczna, turniej towarzyski w Argentynie 50. Los Angeles Lakers - Utah Jazz (C+ Sport 4:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA 51. Anglia - Nowa Zelandia (Polsat Sport 10:00 SOB) - rugby, Puchar Świata 52. Bahcesehir Koleji - Tofas SK (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 53. Anwil Włocławek - Trefl Sopot (Polsat Sport Extra 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska 54. HSV Hamburg - VfB Stuttgart (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 55. Manchester City - Aston Villa (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 56. Sheffield Wednesday - Leeds United (Eleven Sports 2 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska 57. Demian Maia - Ben Askren (Polsat Sport Fight 14:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night 58. Gaziantep Basketbol - Pinar Karsiyaka (Sportklub 14:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 59. ŁKS Łódź - Raków Częstochowa (C+ Sport, nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 60. Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 61. US Lecce - Juventus Turyn (Eleven Sports 3 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 62. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 63. Bayern Monachium - 1.FC Union Berlin (C+ Sport 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 64. CD Leganes - RCD Mallorca (Eleven Sports 4 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 65. Piast Gliwice - Korona Kielce (C+ Sport 17:10 SOB) - piłka nożna, liga polska 66. Cuprum Lubin - Aluron Virtu CMC Zawiercie (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 67. Inter Mediolan - Parma FC (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 68. Gas Sales Piacenza - Leo Shoes Modena (Polsat Sport News 18:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 69. Pogoń Lębork - Energa Manekin Toruń (Sportklub 18:00 SOB) - tenis stołowy, liga polska 70. Bayer Leverkusen - Werder Brema (C+ 18:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 71. Burnley FC - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 72. Real Valladolid - SD Eibar (nSport+ 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 73. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 74. Daniel Rutkowski - Adrian Zieliński (Polsat Sport 20:00 SOB) - sporty walki, gla Babilon MMA 10 75. Il Bisonte Firenze - Bartoccini Fortinfissi Perugia (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska 76. BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport Extra 20:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 77. Sparta Praga - Bohemians Praga (Polsat Sport News 20:30 SOB) - piłka nożna, liga czeska 78. Genoa CFC - Brescia Calcio (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska 79. Atletico Madryt - Athletic Bilbao (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 80. Herbalife Gran Canaria - Divina Seguros Joventut (Sportklub 21:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 81. Vitesse Arnhem - ADO Den Haag (Polsat Sport News 22:30 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 82. Milwaukee Bucks - Miami Heat (C+ Sport 2 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA 83. Ekwador U-17 - Australia U-17 (TVP Sport 0:50 ND) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata 84. Walia - Republika Południowej Afryki (Polsat Sport Extra 10:00 ND) - rugby, Puchar Świata 85. Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol - Teksüt Bandirma BK (Sportklub 11:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 86. Celta Vigo - Real Sociedad (C+ Sport 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 87. Wisła Płock - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 12:10 ND) - piłka nożna, liga polska 88. Bologna FC - Sampdoria Genua (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska 89. Chrobry Głogów - Stal Mielec (Polsat Sport 12:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska 90. Start Lublin - Asseco Arka Gdynia (Polsat Sport Extra 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska 91. Swansea City - Cardiff City (Eleven Sports 3 12:55 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska 92. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Fenerbahçe Beko Stambuł (Sportklub 13:15 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 93. Granada CF - Real Betis (C+ Sport 2 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 94. PSV Eindhoven - AZ Alkmaar (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska 95. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 96. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 97. Newcastle United - Wolverhampton Wanderers (C+ 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska 98. SPAL 2013 - SSC Napoli (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 99. Atalanta Bergamo - Udinese Calcio (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 100. VfL Wolfsburg - FC Augsburg (Eleven Sports 2 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 101. Türk Telekom - Darüşşafaka Tekfen (Sportklub 15:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 102. UD Levante - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 3 15:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 103. Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska 104. Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń (nSport+ 16:55 ND) - piłka nożna, liga austriacka 105. Legia Warszawa - Wisła Kraków (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 106. Liverpool FC - Tottenham Hotspur (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 107. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 108. Casademont Zaragoza - FC Barcelona (Sportklub 17:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 109. AS Roma - AC Milan (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 110. Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 3 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 111. Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Verona (Polsat Sport Extra 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 112. Sevilla FC - Getafe CF (Eleven Sports 4 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 113. Viktoria Pilzno - Slavia Praga (Polsat Sport News 19:00 ND) - piłka nożna, liga czeska 114. s. Oliver Würzburg - FC Bayern Monachium (Sportklub 19:45 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka 115. Formuła 1 - Grand Prix Meksyku (Eleven Sports 1 20:05 ND)* 116. Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors (C+ Sport 2 20:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA 117. AC Fiorentina - Lazio Rzym (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 118. Osasuna Pampeluna - Valencia CF (Eleven Sports 3 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 119. Vegas Golden Knights - Anaheim Ducks (TVP Sport 1:00 PN) - hokej na lodzie, NHL 1. Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn 1 2. Korona Kielce - Real Saragossa 1 3. Inter Mediolan - Borussia Dortmund 2 4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa 1 5. Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn X 6. RB Lipsk - Zenit Sankt Petersburg 1 7. Dolomiti Energia Trento - Asseco Arka Gdynia 2 8. ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź 1 9. Slavia Praga - FC Barcelona 2 10. Inter Mediolan - Borussia Dortmund X 11. Benfica Lizbona - Olympique Lyon 2 12. Red Bull Salzburg - SSC Napoli X 13. KRC Genk - Liverpool FC 2 14. LOSC Lille - Valencia CF 2 15. Hiszpania - Polska 1 16. Odra Opole - Stal Mielec 2 17. Polpharma Starogard Gdański - WKS Śląsk Wrocław 2 18. FC Porto - Rangers FC 1 19. Partizan Belgrad - Manchester United 2 20. Young Boys Berno - Feyenoord Rotterdam 2 21. AS Roma - Borussia Monchengladbach X 22. Ludogorec Razgrad - Espanyol Barcelona 2 23. Slovan Bratysława - Wolverhampton Wanderers 2 24. Gwardia Wrocław - Stal Nysa 1 25. Arsenal Londyn - Vitoria Guimaraes 1 26. Celtic Glasgow - Lazio Rzym 2 27. Dynamo Kijów - FC Kopenhaga 1 28. PSV Eindhoven - LASK Linz 1 29. Eintracht Frankfurt - Standard Liege 1 30. Sporting Lizbona - Rosenborg Trondheim 1 31. Polska - Argentyna 1 32. Houston Rockets - Milwaukee Bucks 1 33. Atlanta United - Philadelphia Union 2 34. Montreal Canadiens - San Jose Sharks 1 35. Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy 1 36. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 2 37. BKS Stal Bielsko-Biała - DPD Legionovia Legionowo 1 38. Dojlidy Białystok - UKS Warta Kostrzyn nad Odrą 1 39. Holstein Kiel - VfL Bochum 1 40. Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin 1 41. 1.FSV Mainz - 1.FC Koln 2 42. PGE GKS Bełchatów - Miedź Legnica 2 43. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin 1 44. Hellas Verona - US Sassuolo 1 45. Southampton FC - Leicester City 2 46. Villarreal CF - Deportivo Alaves 1 47. AX Armani Exchange Mediolan - Fenerbahce Beko Stambuł 2 48. Golden State Warriors - Los Angeles Clippers 1 49. Polska - Rosja 1 50. Los Angeles Lakers - Utah Jazz 1 51. Anglia - Nowa Zelandia 1 52. Bahcesehir Koleji - Tofas SK 2 53. Anwil Włocławek - Trefl Sopot 1 54. HSV Hamburg - VfB Stuttgart 1 55. Manchester City - Aston Villa 1 56. Sheffield Wednesday - Leeds United 2 57. Demian Maia - Ben Askren 1 58. Gaziantep Basketbol - Pinar Karsiyaka 2 59. ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2 60. Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom 2 61. US Lecce - Juventus Turyn 2 62. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund 2 63. Bayern Monachium - 1.FC Union Berlin 1 64. CD Leganes - RCD Mallorca 1 65. Piast Gliwice - Korona Kielce 1 66. Cuprum Lubin - Aluron Virtu CMC Zawiercie 2 67. Inter Mediolan - Parma FC 1 68. Gas Sales Piacenza - Leo Shoes Modena 2 69. Pogoń Lębork - Energa Manekin Toruń 1 70. Bayer Leverkusen - Werder Brema 1 71. Burnley FC - Chelsea Londyn 2 72. Real Valladolid - SD Eibar 2 73. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1 74. Daniel Rutkowski - Adrian Zieliński 1 75. Il Bisonte Firenze - Bartoccini Fortinfissi Perugia 1 76. BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 2 77. Sparta Praga - Bohemians Praga 1 78. Genoa CFC - Brescia Calcio 1 79. Atletico Madryt - Athletic Bilbao 1 80. Herbalife Gran Canaria - Divina Seguros Joventut 1 81. Vitesse Arnhem - ADO Den Haag 1 82. Milwaukee Bucks - Miami Heat 2 83. Ekwador U-17 - Australia U-17 1 84. Walia - Republika Południowej Afryki 1 85. Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol - Teksüt Bandirma BK 2 86. Celta Vigo - Real Sociedad 2 87. Wisła Płock - Jagiellonia Białystok X 88. Bologna FC - Sampdoria Genua 1 89. Chrobry Głogów - Stal Mielec 2 90. Start Lublin - Asseco Arka Gdynia 2 91. Swansea City - Cardiff City 1 92. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Fenerbahçe Beko Stambuł 2 93. Granada CF - Real Betis 2 94. PSV Eindhoven - AZ Alkmaar 1 95. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1 96. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 2 97. Newcastle United - Wolverhampton Wanderers 2 98. SPAL 2013 - SSC Napoli 2 99. Atalanta Bergamo - Udinese Calcio 1 100. VfL Wolfsburg - FC Augsburg 1 101. Türk Telekom - Darüşşafaka Tekfen 1 102. UD Levante - Espanyol Barcelona 2 103. Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam 1 104. Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 1 105. Legia Warszawa - Wisła Kraków 1 106. Liverpool FC - Tottenham Hotspur 1 107. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2 108. Casademont Zaragoza - FC Barcelona 2 109. AS Roma - AC Milan X 110. Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt 1 111. Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Verona 1 112. Sevilla FC - Getafe CF 1 113. Viktoria Pilzno - Slavia Praga 2 114. s. Oliver Würzburg - FC Bayern Monachium 2 115. Formuła 1 - Grand Prix Meksyku - L. Hamilton 116. Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors 2 117. AC Fiorentina - Lazio Rzym 1 118. Osasuna Pampeluna - Valencia CF 2 119. Vegas Golden Knights - Anaheim Ducks 2
  10. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 40 Obowiązuje na dni: 21-27.10.2019 1. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Legia Warszawa (Polsat Sport 17:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska 2. TSV Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar Lowen (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka 3. Lechia Tomaszów Mazowiecki - BBTS Bielsko-Biała (Polsat Sport 20:00 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska 4. Panathinaikos OPAP Ateny - AX Armani Exchange Mediolan (Polsat Sport Extra 20:15 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga 5. HSG Wetzlar - THW Kiel (Sportklub 20:45 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka 6. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska 7. Polpharma Starogard Gdański - GTK Gliwice (Polsat Sport 17:30 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska 8. FC Erzgebirge Aue - 1.FC Nurnberg (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 9. DPD Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police (Polsat Sport 20:00 PT) - siatkówka kobiet, liga polska 10. Wisła Kraków - Piast Gliwice (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska 11. Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka 12. Miedź Legnica - Stomil Olsztyn (Polsat Sport Extra 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska 13. Cardiff City - Sheffield Wednesday (Eleven Sports 2 20:55 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska 14. Granada CF - Osasuna Pampeluna (C+ Sport 2, nSport+ 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska 15. Pittsburgh Penguins - Dallas Stars (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL 16. Dominick Reyes - Chris Weidman (Polsat Sport Extra 3:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night 17. Ołeksandr Gwozdyk - Artur Bietierbijew (Polsat Sport 4:00 SOB) - boks, walka o pasy IBF World i WBC World w Filadelfii 18. Anglia - Australia (Polsat Sport 9:15 SOB) - rugby, Puchar Świata 19. Afyon Belediyesi - Galatasaray Doga Sigorta Stambuł (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 20. Nowa Zelandia - Irlandia (Polsat Sport Extra 12:15 SOB) - rugby, Puchar Świata 21. WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska 22. SD Eibar - FC Barcelona (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 23. FC St. Pauli - SV Darmstadt (Eleven Sports 2 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 24. Everton FC - West Ham United (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 25. Blackburn Rovers - Huddersfield Town (Eleven Sports 3 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska 26. Pinar Karsiyaka - sigortam.net ITU Basketball (Sportklub 14:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 27. Korona Kielce - Wisła Płock (C+ Sport, nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 28. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Polonia Londyn (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, mecz towarzyski 29. Lazio Rzym - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 30. FC Augsburg - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 31. 1.FC Union Berlin - SC Freiburg (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 32. Fortuna Dusseldorf - 1.FSV Mainz (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 33. Atletico Madryt - Valencia CF (C+ 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 34. Chelsea Londyn - Newcastle United (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska 35. Tofas SK - Turk Telekom Ankara (Sportklub 16:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 36. Mieszków Brześć - PGE VIVE Kielce (C+ Now, nSport+ 16:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 37. Legia Warszawa - Lech Poznań (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska 38. Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska 39. Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach (C+ 18:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 40. Crystal Palace - Manchester City (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 41. SSC Napoli - Hellas Verona (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga włoska 42. Getafe CF - CD Leganes (Eleven Sports 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 43. RKC Waalwijk - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 18:25 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 44. Sturm Graz - Red Bull Salzburg (C+ Now 18:45 SOB) - piłka nożna, liga austriacka 45. Besiktas Sompo Sigorta Stambuł - Teksut Bandirma BK (Sportklub 19:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 46. Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków (C+ Sport 19:55 SOB) - piłka nożna, liga polska 47. FC Barcelona - Paris Saint-Germain (nSport+ 19:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 48. Damian Wrzesiński - Miguel Cesario Antin (Polsat Sport 20:00 SOB) - boks, gala Tymex Boxing Night w Łomiankach 49. Robbie Davies Junior - Lewis Ritson (Polsat Sport Fight 20:00 SOB) - boks, gala w Newcastle 50. Vero Volley Monza - Allianz Milano (Polsat Sport News 20:30 SOB) - siatkówka mężczyn, liga włoska 51. Juventus Turyn - Bologna FC (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska 52. FC Utrecht - PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra 20:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 53. RCD Mallorca - Real Madryt (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 54. Slavia Praga - 1.FK Przybram (Polsat Sport Extra 23:00 SOB) - piłka nożna, liga czeska 55. Toronto Maple Leafs - Boston Bruins (TVP Sport 1:05 ND) - hokej na lodzie, NHL 56. Walia - Francja (Polsat Sport Extra 9:15 ND) - rugby, Puchar Świata 57. Deportivo Alaves - Celta Vigo (Eleven Sports 3 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 58. Fenerbahce Beko Stambuł - Bahcesehir Koleji (Sportklub 12:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 59. Japonia - Republika Południowej Afryki (Polsat Sport Extra 12:15 ND) - rugby, Puchar Świata 60. US Sassuolo - Inter Mediolan (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska 61. Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska 62. Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna (TVP 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga polska 63. VfB Stuttgart - Holstein Kiel (Eleven Sports 2 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 64. Real Sociedad - Real Betis (C+ Sport 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 65. OGM Ormanspor - Bursaspor (Sportklub 14:15 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 66. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk (C+ 14:30 ND) - piłka nożna, liga polska 67. RzKS Juvenia Kraków - MKS Ogniwo Sopot (Polsat Sport Fight 14:35 ND) - rugby, liga polska 68. Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka kobiet, liga polska 69. Sampdoria Genua - AS Roma (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 70. Cagliari Calcio - SPAL 2013 (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 71. 1.FC Koln - SC Paderborn (Eleven Sports 2 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 72. Orlen Wisła Płock - CS Dinamo Bukareszt (C+ Sport 2 15:30 ND) - piłka ręczna, liga polska 73. Espanyol Barcelona - Villarreal CF (nSport+ 15:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 74. Bergischer HC - FRISCH AUF! Goppingen (Sportklub 16:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka 75. Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo (Polsat Sport News 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska 76. Górnik Zabrze - ŁKS Łódź (C+ 17:10 ND) - piłka nożna, liga polska 77. Manchester United - Liverpool FC (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 78. TSG 1899 Hoffenheim - Schalke 04 Gelsenkirchen (C+ Sport 2 17:50 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 79. Parma FC - Genoa CFC (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 80. Stelmet Enea BC Zielona Góra - CSKA Moskwa (Eurosport 2 17:55 ND) - koszykówka mężczyzn, Zjednoczona Liga VTB 81. Top Volley Latina - Sir Safety Conad Perugia (Polsat Sport Extra 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 82. Athletic Bilbao - Real Valladolid (Eleven Sports 2 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 83. Valencia Basket Club - Unicaja Malaga (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 84. AC Milan - US Lecce (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 85. EWE Baskets Oldenburg - FC Bayern Monachium (Sportklub 20:45 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka 86. Sevilla FC - UD Levante (Eleven Sports 2 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 87. Philadelphia Union - New York Red Bulls (Polsat Sport Extra 21:00 ND) - piłka nożna, MLS 88. Minnesota United - Los Angeles Galaxy (Polsat Sport Extra 2:30 PN) - piłka nożna, MLS 1. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Legia Warszawa 1 2. TSV Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar Lowen 2 3. Lechia Tomaszów Mazowiecki - BBTS Bielsko-Biała 1 4. Panathinaikos OPAP Ateny - AX Armani Exchange Mediolan 1 5. HSG Wetzlar - THW Kiel 2 6. KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1 7. Polpharma Starogard Gdański - GTK Gliwice 1 8. FC Erzgebirge Aue - 1.FC Nurnberg 2 9. DPD Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police 2 10. Wisła Kraków - Piast Gliwice 2 11. Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen 2 12. Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 1 13. Cardiff City - Sheffield Wednesday 1 14. Granada CF - Osasuna Pampeluna 1 15. Pittsburgh Penguins - Dallas Stars 1 16. Dominick Reyes - Chris Weidman 2 17. Ołeksandr Gwozdyk - Artur Bietierbijew 1 18. Anglia - Australia 1 19. Afyon Belediyesi - Galatasaray Doga Sigorta Stambuł 2 20. Nowa Zelandia - Irlandia 1 21. WKS Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia 2 22. SD Eibar - FC Barcelona 2 23. FC St. Pauli - SV Darmstadt 1 24. Everton FC - West Ham United 2 25. Blackburn Rovers - Huddersfield Town 2 26. Pinar Karsiyaka - sigortam.net ITU Basketball 1 27. Korona Kielce - Wisła Płock 2 28. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Polonia Londyn 1 29. Lazio Rzym - Atalanta Bergamo 1 30. FC Augsburg - Bayern Monachium 2 31. 1.FC Union Berlin - SC Freiburg 2 32. Fortuna Dusseldorf - 1.FSV Mainz 1 33. Atletico Madryt - Valencia CF 1 34. Chelsea Londyn - Newcastle United 1 35. Tofas SK - Turk Telekom Ankara 2 36. Mieszków Brześć - PGE VIVE Kielce 2 37. Legia Warszawa - Lech Poznań 2 38. Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec X 39. Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach 1 40. Crystal Palace - Manchester City 2 41. SSC Napoli - Hellas Verona 1 42. Getafe CF - CD Leganes 1 43. RKC Waalwijk - Ajax Amsterdam 2 44. Sturm Graz - Red Bull Salzburg 2 45. Besiktas Sompo Sigorta Stambuł - Teksut Bandirma BK 1 46. Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków X 47. FC Barcelona - Paris Saint-Germain 1 48. Damian Wrzesiński - Miguel Cesario Antin 1 49. Robbie Davies Junior - Lewis Ritson 1 50. Vero Volley Monza - Allianz Milano 1 51. Juventus Turyn - Bologna FC 1 52. FC Utrecht - PSV Eindhoven 2 53. RCD Mallorca - Real Madryt 2 54. Slavia Praga - 1.FK Przybram 1 55. Toronto Maple Leafs - Boston Bruins 1 56. Walia - Francja 2 57. Deportivo Alaves - Celta Vigo 2 58. Fenerbahce Beko Stambuł - Bahcesehir Koleji 1 59. Japonia - Republika Południowej Afryki 1 60. US Sassuolo - Inter Mediolan 2 61. Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek 2 62. Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 2 63. VfB Stuttgart - Holstein Kiel 1 64. Real Sociedad - Real Betis 1 65. OGM Ormanspor - Bursaspor 1 66. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2 67. RzKS Juvenia Kraków - MKS Ogniwo Sopot 2 68. Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz 1 69. Sampdoria Genua - AS Roma 2 70. Cagliari Calcio - SPAL 2013 1 71. 1.FC Koln - SC Paderborn 1 72. Orlen Wisła Płock - CS Dinamo Bukareszt 1 73. Espanyol Barcelona - Villarreal CF 2 74. Bergischer HC - FRISCH AUF! Goppingen 1 75. Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo 1 76. Górnik Zabrze - ŁKS Łódź 1 77. Manchester United - Liverpool FC 2 78. TSG 1899 Hoffenheim - Schalke 04 Gelsenkirchen 1 79. Parma FC - Genoa CFC 2 80. Stelmet Enea BC Zielona Góra - CSKA Moskwa 2 81. Top Volley Latina - Sir Safety Conad Perugia 2 82. Athletic Bilbao - Real Valladolid 1 83. Valencia Basket Club - Unicaja Malaga 2 84. AC Milan - US Lecce 1 85. EWE Baskets Oldenburg - FC Bayern Monachium 2 86. Sevilla FC - UD Levante 1 87. Philadelphia Union - New York Red Bulls 1 88. Minnesota United - Los Angeles Galaxy 2
  11. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 38 Obowiązuje na dni: 7-13.10.2019 1. Brazylia - Senegal (TVP Sport 13:55 CZW) - piłka nożna, mecz towarzyski 2. Kazachstan - Cypr (Polsat Sport 15:50 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 3. Exact Systems Norwid Częstochowa - Stal Nysa (Polsat Sport Extra 17:30 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska 4. Łotwa - Polska (Polsat Sport, TVP Sport, TVP 1 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 5. Holandia - Irlandia Północna (Polsat Sport Extra 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 6. Austria - Izrael (Polsat Sport News 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 7. Rosja - Szkocja (Polsat Sport Premium 1 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 8. Macedonia Północna - Słowenia (Polsat Sport Premium 2 20:35 CZW) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 9. THW Kiel - HSG Nordhorn-Lingen (Sportklub 22:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka 10. CSKA Moskwa - Bayern Monachium (Polsat Sport News 22:50 CZW) - koszykówka mężczyzn, Euroliga 11. Polska - Australia (Polsat Sport, TVP Sport 5:25 PT) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 12. Tunezja - Brazylia (Polsat Sport News 6:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 13. Włochy - Rosja (Polsat Sport 7:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 14. Argentyna - Iran (Polsat Sport News 9:07 PT) - siatkówka mężczyzn, Puchar Swiata 15. USA - Kanada (Polsat Sport 10:50 PT) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 16. Japonia - Egipt (Polsat Sport News 12:10 PT) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 17. Australia - Gruzja (Polsat Sport Fight 12:15 PT) - rugby, Puchar Świata 18. Rosja U-21 - Polska U-21 (TVP Sport 15:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 19. Developres SkyRes Rzeszów - DPD Legionovia Legionowo (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka kobiet, liga polska 20. Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Polsat Sport Extra 17:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska 21. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra (Polsat Sport News 18:00 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska 22. Czechy - Anglia (Polsat Sport, TVP Sport 20:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 23. Islandia - Francja (Polsat Sport Extra 20:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 24. Portugalia - Luksemburg (Polsat Sport News 20:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 25. Turcja - Albania (Polsat Sport Premium 1 20:35 PT) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 26. Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks (TVP Sport 1:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL 27. Nowa Zelandia - Włochy (Polsat Sport 6:45 SOB) - rugby, Puchar Świata 28. Anglia - Francja (Polsat Sport 10:15 SOB) - rugby, Puchar Świata 29. Bahcesehir Koleji - Afyon Belediyesi (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 30. PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska 31. Irlandia - Samoa (Polsat Sport Fight 12:45 SOB) - rugby, Puchar Świata 32. Polska - Reszta Świata (TVP Sport 13:05 SOB) - żużel, mecz towarzyski 33. Jastrzębski Węgiel - Power Volley Milano (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, Giganci Siatkówki 2019 34. Gruzja - Irlandia (Polsat Sport News 14:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 35. RC Lechia Gdańsk - RzKS Juvenia Kraków (Polsat Sport Fight 15:00 SOB) - rugby, liga polska 36. Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów (TVP Sport 15:35 SOB) - piłka ręczna, liga polska 37. PGE Skra Bełchatów - Gas Saley Piacenza Volley (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, Giganci Siatkówki 2019 38. PGE VIVE Kielce - Montpellier HB (C+ Sport 17:35 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 39. Dania - Szwajcaria (Polsat Sport Extra 17:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 40. Wyspy Owcze - Rumunia (Polsat Sport News 17:50 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 41. New York Rangers - Edmonton Oilers (TVP Sport 19:00 SOB) - hokej na lodzie, NHL 42. Andrzej Grzebyk - Robert Fonseca (Polsat Sport 20:00 SOB) - sporty walki, gala FEN 26 we Wrocławiu 43. Unicaja Malaga - C.Joventut Badalona (Sportklub 20:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 44. Włochy - Grecja (Polsat Sport Extra 20:35 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 45. Norwegia - Hiszpania (Polsat Sport News 20:35 SOB) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 46. Joanna Jędrzejczyk - Michelle Waterson (Polsat Sport 2:00 ND) - sporty walki, gala UFC Fight Night 47. Jessica McCaskill - Erica Anabella Farias (TVP Sport 3:00 ND) - boks, walka o pasy WBC World i WBA World w Chicago 48. Argentyna - Rosja (Polsat Sport Extra 3:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 49. Dmitry Bivol - Lenin Castillo (TVP Sport 3:55 ND) - boks, walka o pasy WBC World i WBA World w Chicago 50. Ołeksandr Usyk - Tyrone Spong (TVP Sport 5:00 ND) - boks, walka o pasy WBC World i WBA World w Chicago 51. Namibia - Kanada (Polsat Sport Fight 5:15 ND) - rugby, Puchar Świata 52. Włochy - Kanada (Polsat Sport News 5:20 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 53. USA - Australia (Polsat Sport Extra 6:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 54. Formuła 1 - Grand Prix Japonii* (Eleven Sports 1 7:05 ND) 55. USA - Tonga (Polsat Sport Fight 7:45 ND) - rugby, Puchar Świata 56. Polska - Brazylia (Polsat Sport 7:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 57. Tunezja - Egipt (Polsat Sport News 9:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 58. Walia - Urugwaj (Polsat Sport Fight 10:15 ND) - rugby, Puchar Świata 59. Arel Universitesi Buyukcekmece Baskebol - OGM Ormanspor (Sportklub 12:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 60. Japonia - Iran (Polsat Sport News 12:10 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 61. WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska 62. Japonia - Szkocja (Polsat Sport Fight 12:45 ND) - rugby, Puchar Świata 63. Jastrzębski Węgiel - Gas Sales Piacenza Volley (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, Giganci Siatkówki 2019 64. Kazachstan - Belgia (Polsat Sport Extra 14:50 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 65. GOG Handbold - Orlen Wisła Płock (C+ Sport 15:05 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 66. Arged Malesa TŻ Ostrovia - truly.work Stal Gorzów (nSport+ 16:45 ND) - żużel, mecz barażowy o ekstraklasę 67. Paris Saint-Germain - RK Celje Pivovarna Lasko (C+ Sport 16:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 68. Arka Gdynia - CCC Polkowice (Sportklub 17:00 ND) - koszykówka kobiet, liga polska 69. PGE Skra Bełchatów - Power Volley Milano (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, Giganci Siatkówki 2019 70. Białoruś - Holandia (Polsat Sport Extra 17:50 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 71. Szkocja - San Marino (Polsat Sport News 17:50 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 72. Polska - Macedonia Północna (Polsat Sport, TVP Sport, TVP 1 20:35 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 73. Walia - Chorwacja (Polsat Sport Extra 20:35 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 74. Słowenia - Austria (Polsat Sport News 20:35 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 75. Estonia - Niemcy (Polsat Sport Premium 1 20:35 ND) - piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Europy 76. Słowacja - Paragwaj (Polsat Sport Premium 2 20:35 ND) - piłka nożna, mecz towarzyski 77. FC Barcelona - Valencia Basket Club (Sportklub 22:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 78. USA - Rosja (Polsat Sport Extra 3:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 1. Brazylia - Senegal 1 2. Kazachstan - Cypr 1 3. Exact Systems Norwid Częstochowa - Stal Nysa 1 4. Łotwa - Polska 2 5. Holandia - Irlandia Północna 1 6. Austria - Izrael 1 7. Rosja - Szkocja 1 8. Macedonia Północna - Słowenia 2 9. THW Kiel - HSG Nordhorn-Lingen 1 10. CSKA Moskwa - Bayern Monachium 1 11. Polska - Australia 1 12. Tunezja - Brazylia 2 13. Włochy - Rosja 2 14. Argentyna - Iran 2 15. USA - Kanada 1 16. Japonia - Egipt 1 17. Australia - Gruzja 1 18. Rosja U-21 - Polska U-21 2 19. Developres SkyRes Rzeszów - DPD Legionovia Legionowo 1 20. Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 21. Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1 22. Czechy - Anglia 2 23. Islandia - Francja 2 24. Portugalia - Luksemburg 1 25. Turcja - Albania 1 26. Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks 1 27. Nowa Zelandia - Włochy 2 28. Anglia - Francja 1 29. Bahcesehir Koleji - Afyon Belediyesi 1 30. PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 2 31. Irlandia - Samoa 1 32. Polska - Reszta Świata 1 33. Jastrzębski Węgiel - Power Volley Milano 1 34. Gruzja - Irlandia 2 35. RC Lechia Gdańsk - RzKS Juvenia Kraków 1 36. Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów 1 37. PGE Skra Bełchatów - Gas Saley Piacenza Volley 1 38. PGE VIVE Kielce - Montpellier HB 1 39. Dania - Szwajcaria X 40. Wyspy Owcze - Rumunia 2 41. New York Rangers - Edmonton Oilers 1 42. Andrzej Grzebyk - Robert Fonseca 1 43. Unicaja Malaga - C.Joventut Badalona 1 44. Włochy - Grecja 1 45. Norwegia - Hiszpania 2 46. Joanna Jędrzejczyk - Michelle Waterson 1 47. Jessica McCaskill - Erica Anabella Farias 1 48. Argentyna - Rosja 2 49. Dmitry Bivol - Lenin Castillo 1 50. Ołeksandr Usyk - Tyrone Spong 1 51. Namibia - Kanada 2 52. Włochy - Kanada 1 53. USA - Australia 1 54. Formuła 1 - Grand Prix Japonii - L. Hamilton 55. USA - Tonga 1 56. Polska - Brazylia 1 57. Tunezja - Egipt 2 58. Walia - Urugwaj 1 59. Arel Universitesi Buyukcekmece Baskebol - OGM Ormanspor 1 60. Japonia - Iran 2 61. WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin 1 62. Japonia - Szkocja 2 63. Jastrzębski Węgiel - Gas Sales Piacenza Volley 1 64. Kazachstan - Belgia 2 65. GOG Handbold - Orlen Wisła Płock 2 66. Arged Malesa TŻ Ostrovia - truly.work Stal Gorzów 2 67. Paris Saint-Germain - RK Celje Pivovarna Lasko 1 68. Arka Gdynia - CCC Polkowice 1 69. PGE Skra Bełchatów - Power Volley Milano 1 70. Białoruś - Holandia 2 71. Szkocja - San Marino 1 72. Polska - Macedonia Północna 1 73. Walia - Chorwacja 2 74. Słowenia - Austria 2 75. Estonia - Niemcy 2 76. Słowacja - Paragwaj 1 77. FC Barcelona - Valencia Basket Club 1 78. USA - Rosja 1
  12. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 37 Obowiązuje na dni: 30.09-6.10.2019 1. Wisła Płock - Arka Gdynia (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska 2. Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot (Polsat Sport Extra 17:30 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska 3. VfB Stuttgart - SV Wehen Wiesbaden (Eleven Sports 1 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 4. Robert Parzęczewski - Patrick Mendy (Polsat Sport 19:00 PT) - boks, gala Tymex Boxing Night 9 w Częstochowie 5. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz (Sportklub 19:00 PT) - tenis stołowy, liga polska 6. ALBA Berlin - Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport News 19:45 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga 7. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 20:20 PT) - piłka nożna, liga polska 8. Hertha Berlin - Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 1 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka 9. Stal Mielec - GKS Jastrzębie (Polsat Sport Extra 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska 10. Brescia Calcio - US Sassuolo (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, liga włoska 11. Real Betis - SD Eibar (Eleven Sports 3 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska 12. Polska - Argentyna (Polsat Sport, TVP Sport 5:20 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 13. Brazylia - Rosja (Polsat Sport News 6:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 14. Australia - Urugwaj (Polsat Sport Fight 7:15 SOB) - rugby, Puchar Świata 15. Tunezja - Włochy (Polsat Sport 7:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 16. Australia - Iran (Polsat Sport 9:50 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 17. Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska 18. Japonia - Samoa (Polsat Sport Fight 12:30 SOB) - rugby, Puchar Świata 19. CD Leganes - Levante UD (nSport+ 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 20. HSV Hamburg - SpVgg Greuther Furth (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 21. Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock (TVP Sport 12:55 SOB) - piłka ręczna, liga polska 22. Japonia - USA (Polsat Sport Extra 13:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 23. Egipt - Kanada (Polsat Sport News 13:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 24. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 25. Fulham Londyn - Charlton Athletic (Eleven Sports 2 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska 26. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Bahcesehir Koleji (Sportklub 14:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 27. Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa (C+ Sport, nSport+ 14:55 SOB) - piłka nożna, liga polska 28. SPAL 2013 - Parma FC (Eleven Sports 4 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 29. SC Freiburg - Borussia Dortmund (C+ 15:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 30. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 31. Bayer Leverkusen - RB Lipsk (Eleven Sports 3 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 32. Liverpool FC - Leicester City (C+ Sport 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska 33. Real Madryt - Granada CF (Eleven Sports 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 34. Skoki narciarskie - Letnie Grand Prix w Klingenthal* (TVP Sport 15:55 SOB) 35. Lech Poznań - Wisła Kraków (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska 36. Chrobry Głogów - Warta Poznań (Polsat Sport 17:30 SOB) - piłka nożna, 1.liga polska 37. Hellas Verona - Sampdoria Genua (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 38. Acana Orzeł-Jelcz Laskowice - Clearex Chorzów (Sportklub 18:00 SOB) - futsal, liga polska 39. West Ham United - Crystal Palace (C+ Sport 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 40. Valencia CF - Deportivo Alaves (nSport+ 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 41. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FC Koln (Eleven Sports 1 18:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 42. Grand Prix Polski na żużlu* (C+ 18:30 SOB) 43. Sparta Praga - MFK Karwina (Polsat Sport News 19:00 SOB) - piłka nożna, liga czeska 44. Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 45. Piotr Wawrzyniak - Ioannis Paloiologos (Polsat Sport 20:00 SOB) - sporty walki, gala Armia Fight Night 7 46. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach (nSport+ 20:30 SOB) - piłka nożna, liga austriacka 47. Iberostar Tenerife - Real Madryt (Sportklub 20:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 48. Genoa CFC - AC Milan (Eleven Sports 1 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska 49. Osasuna Pampeluna - Villarreal CF (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 50. Giennadij Gołowkin - Siergiej Derewianczenko (C+ Sport 1:00 ND) - boks, walka o pasy IBF World i IBO World w Nowym Jorku 51. Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens (TVP Sport 1:20 ND) - hokej na lodzie, NHL 52. Robert Whittaker - Israel Adesanya (Polsat Sport Extra 4:00 ND) - sporty walki, gala UFC 243 53. Włochy - Polska (Polsat Sport, TVP Sport 5:20 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 54. Nowa Zelandia - Namibia (Polsat Sport Fight 6:45 ND) - rugby, Puchar Świata 55. USA - Tunezja (Polsat Sport 7:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 56. Francja - Tonga (Polsat Sport Fight 9:45 ND) - rugby, Puchar Świata 57. Iran - Brazylia (Polsat Sport Extra 11:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 58. RCD Mallorca - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 3 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 59. ŁKS Łódź - Korona Kielce (C+ Sport 12:10 ND) - piłka nożna, liga polska 60. ADO Den Haag - Ajax Amsterdam (Polsat Sport News 12:10 ND) - piłka nożna, liga holenderska 61. AC Fiorentina - Udinese Calcio (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska 62. HydroTruck Radom - Start Lublin (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska 63. SPR Stal Mielec - MKS Zagłębie Lubin (TVP Sport 12:55 ND) - piłka ręczna, liga polska 64. Górnik Łęczna - Błękitni Stargard (TVP 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga polska 65. Borussia Monchengladbach - FC Augsburg (Eleven Sports 2 13:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 66. Celta Vigo - Athletic Bilbao (Eleven Sports 4 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 67. Fortuna Sittard - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska 68. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 69. Southampton FC - Chelsea Londyn (C+ 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska 70. Bologna FC - Lazio Rzym (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 71. AS Roma - Cagliari Calcio (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 72. KS Budowlani Lublin - MKS Ogniwo Sopot (Polsat Sport Fight 15:00 ND) - rugby, liga polska 73. VfL Wolfsburg - 1.FC Union Berlin (C+ Sport 2 15:20 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 74. Real Valladolid - Atletico Madryt (Eleven Sports 2 15:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 75. MT Melsungen - TSV Hannover-Burgdorf (Sportklub 16:00 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka 76. PSV Eindhoven - VVV-Venlo (Polsat Sport Extra 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska 77. Piast Gliwice - Legia Warszawa (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 78. Newcastle United - Manchester United (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 79. ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka kobiet, Superpuchar Polski 80. truly.work Stal Gorzów - Arged Malesa TŻ Ostrovia (nSport+ 17:45 ND) - żużel, baraż o ekstraklasę 81. Torino FC - SSC Napoli (Eleven Sports 1 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 82. Eintracht Frankfurt - Werder Brema (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 83. FK Jablonec - Slavia Praga (Polsat Sport News 18:00 ND) - piłka nożna, liga czeska 84. Real Sociedad - Getafe CF (C+ Sport 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 85. Kirolbet Baskonia - Unicaja Malaga (Sportklub 18:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 86. Argentyna - Japonia (Polsat Sport Extra 18:50 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 87. Brose Bamberg - ALBA Berlin (Sportklub 20:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka 88. Inter Mediolan - Juventus Turyn (Eleven Sports 1 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 89. FC Barcelona - Sevilla FC (C+ Sport 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 90. Kanada - Australia (Polsat Sport Extra 21:00 ND) - siatkówka mężczyzn, Puchar Świata 91. Portland Timbers - San Jose Earthquakes (Polsat Sport News 22:20 ND) - piłka nożna, MLS 92. Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning (TVP Sport 23:05 ND) - hokej na lodzie, NHL 93. FC Dallas - Sporting Kansas City (Polsat Sport News 0:30 PN) - piłka nożna, MLS 1. Wisła Płock - Arka Gdynia 1 2. Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 1 3. VfB Stuttgart - SV Wehen Wiesbaden 1 4. Robert Parzęczewski - Patrick Mendy 1 5. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz 2 6. ALBA Berlin - Zenit Sankt Petersburg 1 7. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1 8. Hertha Berlin - Fortuna Dusseldorf 1 9. Stal Mielec - GKS Jastrzębie 1 10. Brescia Calcio - US Sassuolo 2 11. Real Betis - SD Eibar 1 12. Polska - Argentyna 1 13. Brazylia - Rosja 1 14. Australia - Urugwaj 1 15. Tunezja - Włochy 2 16. Australia - Iran 2 17. Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń 2 18. Japonia - Samoa 1 19. CD Leganes - Levante UD 1 20. HSV Hamburg - SpVgg Greuther Furth 1 21. Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 2 22. Japonia - USA 2 23. Egipt - Kanada 2 24. Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur 2 25. Fulham Londyn - Charlton Athletic 1 26. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Bahcesehir Koleji 1 27. Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1 28. SPAL 2013 - Parma FC 1 29. SC Freiburg - Borussia Dortmund 2 30. Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim 1 31. Bayer Leverkusen - RB Lipsk 2 32. Liverpool FC - Leicester City 1 33. Real Madryt - Granada CF 1 35. Lech Poznań - Wisła Kraków 1 36. Chrobry Głogów - Warta Poznań 2 37. Hellas Verona - Sampdoria Genua 2 38. Acana Orzeł-Jelcz Laskowice - Clearex Chorzów 2 39. West Ham United - Crystal Palace 1 40. Valencia CF - Deportivo Alaves 1 41. Schalke 04 Gelsenkirchen - 1.FC Koln 1 43. Sparta Praga - MFK Karwina 1 44. Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin 1 45. Piotr Wawrzyniak - Ioannis Paloiologos 1 46. Red Bull Salzburg - Sportclub Rheindorf Altach 1 47. Iberostar Tenerife - Real Madryt 2 48. Genoa CFC - AC Milan 2 49. Osasuna Pampeluna - Villarreal CF 2 50. Giennadij Gołowkin - Siergiej Derewianczenko 1 51. Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens 1 52. Robert Whittaker - Israel Adesanya 1 53. Włochy - Polska 2 54. Nowa Zelandia - Namibia 1 55. USA - Tunezja 1 56. Francja - Tonga 1 57. Iran - Brazylia 2 58. RCD Mallorca - Espanyol Barcelona 2 59. ŁKS Łódź - Korona Kielce X 60. ADO Den Haag - Ajax Amsterdam 2 61. AC Fiorentina - Udinese Calcio 1 62. HydroTruck Radom - Start Lublin 1 63. SPR Stal Mielec - MKS Zagłębie Lubin 1 64. Górnik Łęczna - Błękitni Stargard 1 65. Borussia Monchengladbach - FC Augsburg 1 66. Celta Vigo - Athletic Bilbao 2 67. Fortuna Sittard - Feyenoord Rotterdam 2 68. Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1 69. Southampton FC - Chelsea Londyn 2 70. Bologna FC - Lazio Rzym 2 71. AS Roma - Cagliari Calcio 1 72. KS Budowlani Lublin - MKS Ogniwo Sopot 1 73. VfL Wolfsburg - 1.FC Union Berlin 1 74. Real Valladolid - Atletico Madryt 2 75. MT Melsungen - TSV Hannover-Burgdorf 1 76. PSV Eindhoven - VVV-Venlo 1 77. Piast Gliwice - Legia Warszawa 2 78. Newcastle United - Manchester United 2 79. ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police 2 80. truly.work Stal Gorzów - Arged Malesa TŻ Ostrovia 1 81. Torino FC - SSC Napoli 2 82. Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1 83. FK Jablonec - Slavia Praga 2 84. Real Sociedad - Getafe CF 1 85. Kirolbet Baskonia - Unicaja Malaga 2 86. Argentyna - Japonia 1 87. Brose Bamberg - ALBA Berlin 2 88. Inter Mediolan - Juventus Turyn 1 89. FC Barcelona - Sevilla FC 1 90. Kanada - Australia 1 91. Portland Timbers - San Jose Earthquakes 1 92. Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning 2 93. FC Dallas - Sporting Kansas City 2
  13. Czy tylko ja mam wrażenie, że dzisiaj na LM jest inny obraz? Chodzi mi o to, że jest taki hmm... bardziej filmowy, jakby coś było z płynnością obrazu albo ilością klatek.
  14. Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 36 Obowiązuje na dni: 23-29.09.2019 1. Dominikana - USA (Polsat Sport 5:20 WT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 2. Kamerun - Argentyna (Polsat Sport Extra 6:50 WT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 3. Chiny - Kenia (Polsat Sport 7:50 WT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 4. Rosja - Holandia (Polsat Sport News 10:50 WT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 5. Japonia - Brazylia (Polsat Sport Extra 12:10 WT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 6. Rosja - Samoa (Polsat Sport 12:15 WT) - rugby, Puchar Świata w Japonii 7. Chrobry Głogów - Lech Poznań (Polsat Sport 17:15 WT) - piłka nożna, Puchar Polski 8. Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze (TVP Sport 18:25 WT) - piłka ręczna, liga polska 9. Real Valladolid - Granada CF (nSport+ 18:55 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska 10. Hellas Verona - Udinese Calcio (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 18:55 WT) - piłka nożna, liga włoska 11. Real Betis - Levante UD (Eleven Sports 3 19:55 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska 12. Widzew Łódź - Śląsk Wrocław (Polsat Sport Extra 20:15 WT) - piłka nożna, Puchar Polski 13. Serbia - Ukraina (Polsat Sport 20:20 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 14. Preston North End - Manchester City (Eleven Sports 2 20:40 WT) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej 15. Francja - Włochy (Polsat Sport News 20:50 WT) - siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy 16. FC Barcelona - Villarreal CF (C+ Sport 20:55 WT) - piłka nożna, liga hiszpańska 17. Brescia Calcio - Juventus Turyn (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:55 WT) - piłka nożna, liga włoska 18. Fidżi - Urugwaj (Polsat Sport 7:15 ŚR) - rugby, Puchar Świata 19. Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin (Polsat Sport 14:50 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski 20. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok (Polsat Sport 17:15 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski 21. Torus Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin (TVP Sport 17:55 ŚR) - piłka ręczna, liga polska 22. Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków (Polsat Sport News 18:00 ŚR) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska 23. CD Leganes - Athletic Bilbao (nSport+ 18:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska 24. RCD Mallorca - Atletico Madryt (Eleven Sports 1 18:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska 25. AS Roma - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2 18:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska 26. Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski (Polsat Sport Extra 19:30 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Superpuchar Polski 27. Valencia CF - Getafe CF (C+ Sport 2 19:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska 28. Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa (Polsat Sport 20:15 ŚR) - piłka nożna, Puchar Polski 29. Polska - Wyspy Owcze (TVP Sport 20:20 ŚR) - piłka ręczna kobiet, Eliminacje Mistrzostw Europy 30. Milton Keynes Dons - Liverpool FC (Eleven Sports 4 20:40 ŚR) - piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej 31. Real Madryt - Osasuna Pampeluna (Eleven Sports 1 20:55 ŚR) - piłka nożna, liga hiszpańska 32. SSC Napoli - Cagliari Calcio (Eleven Sports 2 20:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska 33. Inter Mediolan - Lazio Rzym (Eleven Sports 3 20:55 ŚR) - piłka nożna, liga włoska 34. New York City - Atlanta United (Polsat Sport Extra 1:00 CZW) - piłka nożna, MLS 35. Włochy - Kanada (Polsat Sport 9:45 CZW) - rugby, Puchar Świata 36. Anglia - USA (Polsat Sport 12:45 CZW) - rugby, Puchar Świata 37. Odra Opole - Arka Gdynia (Polsat Sport 17:15 CZW) - piłka nożna, Puchar Polski 38. WKS Śląsk Wrocław - Hydrotruck Radom (Polsat Sport Extra 17:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska 39. SD Eibar - Sevilla FC (Eleven Sports 1 18:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska 40. TSV Hannover-Burgdorf - SG Flensburg-Handewitt (Sportklub 19:00 CZW) - piłka ręczna, liga niemiecka 41. Celta Vigo - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 19:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska 42. Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź (Polsat Sport Extra 20:15 CZW) - piłka nożna, Puchar Polski 43. Valencia Basket Club - Morabanc Andorra (Sportklub 20:45 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 44. Real Sociedad - Deportivo Alaves (C+ Sport 20:55 CZW) - piłka nożna, liga hiszpańska 45. Torino FC - AC Milan (Eleven Sports 1 20:55 CZW) - piłka nożna, liga włoska 46. Dominikana - Argentyna (Polsat Sport 5:20 PT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 47. Chiny - Holandia (Polsat Sport 7:50 PT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 48. Rosja - USA (Polsat Sport 10:50 PT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 49. Korea Południowa - Kenia (Polsat Sport 15:00 PT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 50. Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów (Polsat Sport 17:15 PT) - piłka nożna, 1.liga polska 51. GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza (Polsat Sport 17:30 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska 52. Fibrain AZS Politechnika Rzeszów - LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz (Sportklub 18:00 PT) - tenis stołowy, liga polska 53. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 54. 1.FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, liga niemiecka 55. Korona Kielce - Śląsk Wrocław (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska 56. Stoke City - Nottingham Forest (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, 2.liga angielska 57. Villarreal CF - Real Betis (C+ Sport 2, nSport+ 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska 58. C. Joventut Badalona - Real Madryt (Sportklub 21:00 PT) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 59. Japonia - Serbia (Polsat Sport Extra 22:30 PT) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 60. Denis Lebedev - Mike Wilson (Polsat Sport Fight 2:45 SOB) - boks, gala w Monako 61. Dominikana - Holandia (Polsat Sport 5:20 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 62. Argentyna - Tonga (Polsat Sport News 6:45 SOB) - rugby, Puchar Świata w Japonii 63. Chiny - Serbia (Polsat Sport 7:50 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 64. Japonia - Irlandia (Polsat Sport News 9:15 SOB) - rugby, Puchar Świata w Japonii 65. Korea Południowa - Brazylia (Polsat Sport Extra 11:30 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 66. RPA - Namibia (Polsat Sport 11:45 SOB) - rugby, Puchar Świata w Japonii 67. Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol - Darussafaka Tekfen (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 68. PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia (Polsat Sport 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska 69. Athletic Bilbao - Valencia CF (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 12:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 70. SSV Jahn Regensburg - HSV Hamburg (Eleven Sports 3 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 71. Sheffield United - Liverpool FC (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 72. Turk Telekom - Galatasaray Doga Sigorta Stambuł (Sportklub 14:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 73. Raków Częstochowa - Wisła Płock (nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 74. Juventus Turyn - SPAL 2013 (Eleven Sports 3 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 75. SC Paderborn - Bayern Monachium (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 76. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 4 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 77. Getafe CF - FC Barcelona (C+ 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 78. Tottenham Hotspur - Southampton FC (C+ Sport 2 15:55 SOB) - piłka nożna, liga angielska 79. Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (C+ Sport 17:00 SOB) - piłka nożna, liga polska 80. Kamerun - USA (Polsat Sport Extra 17:00 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 81. MOL-Pick Szeged - SG Flensburg-Handewitt (nSport+ 17:25 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 82. Sampdoria Genua - Inter Mediolan (Eleven Sports 1 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 83. ALBA Berlin - s.Oliver Wurzburg (Sportklub 18:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, Puchar Niemiec 84. Borussia Dortmund - Werder Brema (C+ Now 18:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 85. Everton FC - Manchester City (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 86. Granada CF - CD Leganes (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 87. PEC Zwolle - PSV Eindhoven (Polsat Sport News 18:25 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 88. Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń (nSport+ 19:15 SOB) - piłka nożna, liga austriacka 89. Górnik Zabrze - Lech Poznań (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 90. FC Porto - PGE VIVE Kielce (C+ 19:55 SOB) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 91. Jack Hermansson - Jared Cannonier (Polsat Sport Extra 20:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night 92. Unicaja Malaga - Iberostar Tenerife (Sportklub 20:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 93. US Sassuolo - Atalanta Bergamo (Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska 94. Ajax Amsterdam - FC Groningen (Polsat Sport News 20:40 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 95. Atletico Madryt - Real Madryt (Eleven Sports 1 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 96. Rosja - Kenia (Polsat Sport 23:00 SOB) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 97. Errol Spence Jr. - Shawn Porter (C+ Sport 3:00 ND) - boks, walka o pasy WBC World i IBF World w Los Angeles 98. Dominikana - Serbia (Polsat Sport 5:20 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 99. Gruzja - Urugwaj (Polsat Sport Fight 7:15 ND) - rugby, Puchar Świata w Japonii 100. Chiny - Argentyna (Polsat Sport 7:50 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 101. Australia - Walia (Polsat Sport Fight 9:45 ND) - rugby, Puchar Świata w Japonii 102. Espanyol Barcelona - Real Valladolid (Eleven Sports 3 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 103. Arka Gdynia - Piast Gliwice (C+ Sport 12:10 ND) - piłka nożna, liga polska 104. Japonia - Holandia (Polsat Sport 12:10 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 105. Feyenoord Rotterdam - Twente Enschede (Polsat Sport News 12:10 ND) - piłka nożna, liga holenderska 106. SSC Napoli - Brescia Calcio (Eleven Sports 2 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska 107. Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Astoria Bydgoszcz (Polsat Sport 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska 108. Znicz Pruszków - Stal Rzeszów (TVP 3 13:00 ND) - piłka nożna, 2.liga polska 109. Formuła 1 - Grand Prix Rosji* (Eleven Sports 1 13:05 ND) 110. FC St. Pauli - SV Sandhausen (Eleven Sports 4 13:25 ND) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 111. FRISCH AUF! Goppingen - TVB 1898 Stuttgart (Sportklub 13:30 ND) - piłka ręczna, liga niemiecka 112. SD Eibar - Celta Vigo (nSport+ 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 113. Korea Południowa - USA (Polsat Sport Extra 14:30 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 114. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 115. Lazio Rzym - Genoa CFC (Eleven Sports 2 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 116. US Lecce - AS Roma (Eleven Sports 3 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 117. Fortuna Dusseldorf - SC Freiburg (C+ Sport 2 15:20 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 118. Deportivo Alaves - RCD Mallorca (Eleven Sports 4 15:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 119. Master Pharm Rugby Łódź - MKS Pogoń Awenta Siedlce (Polsat Sport Fight 16:00 ND) - rugby, liga polska 120. Dekorglass Działdowo - PKS Kolping FRAC Jarosław (Sportklub 16:00 ND) - tenis stołowy, liga polska 121. Rosja - Brazylia (Polsat Sport Extra 16:30 ND) - siatkówka kobiet, Puchar Świata 122. Wisła Kraków - Cracovia Kraków (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 123. Orlen Wisła Płock - IFK Kristianstad (C+ Sport 17:00 ND) - piłka ręczna, liga polska 124. Leicester City - Newcastle United (C+ Sport 2 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 125. Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport Extra 17:45 ND) - piłka nożna, 1.liga polska 126. 1.FC Koln - Hertha Berlin (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 127. Cagliari Calcio - Hellas Verona (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 128. Levante UD - Osasuna Pampeluna (C+ Now 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 129. Montpellier Handball - Telekom Veszprem (nSport+ 18:55 ND) - piłka ręczna, Liga Mistrzów 130. FC Barcelona - Kirolbet Baskonia (Sportklub 19:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 131. AC Milan - AC Fiorentina (Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 132. Sevilla FC - Real Sociedad (C+ Sport 2 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 133. New York Red Bulls - D.C. United (Polsat Sport Extra 23:25 ND) - piłka nożna, MLS 1. Dominikana - USA 2 2. Kamerun - Argentyna 2 3. Chiny - Kenia 1 4. Rosja - Holandia 1 5. Japonia - Brazylia 2 6. Rosja - Samoa 1 7. Chrobry Głogów - Lech Poznań 2 8. Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze 1 9. Real Valladolid - Granada CF 2 10. Hellas Verona - Udinese Calcio 1 11. Real Betis - Levante UD 1 12. Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 2 13. Serbia - Ukraina 1 14. Preston North End - Manchester City 2 15. Francja - Włochy 1 16. FC Barcelona - Villarreal CF 1 17. Brescia Calcio - Juventus Turyn 2 18. Fidżi - Urugwaj 1 19. Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin 2 20. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 2 21. Torus Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin 2 22. Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków 1 23. CD Leganes - Athletic Bilbao 2 24. RCD Mallorca - Atletico Madryt 2 25. AS Roma - Atalanta Bergamo 1 26. Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski 1 27. Valencia CF - Getafe CF 1 28. Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa 2 29. Polska - Wyspy Owcze 1 30. Milton Keynes Dons - Liverpool FC 2 31. Real Madryt - Osasuna Pampeluna 1 32. SSC Napoli - Cagliari Calcio 1 33. Inter Mediolan - Lazio Rzym 1 34. New York City - Atlanta United 1 35. Włochy - Kanada 1 36. Anglia - USA 1 37. Odra Opole - Arka Gdynia 2 38. WKS Śląsk Wrocław - Hydrotruck Radom 2 39. SD Eibar - Sevilla FC 2 40. TSV Hannover-Burgdorf - SG Flensburg-Handewitt 2 41. Celta Vigo - Espanyol Barcelona 2 42. Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 2 43. Valencia Basket Club - Morabanc Andorra 1 44. Real Sociedad - Deportivo Alaves 1 45. Torino FC - AC Milan 2 46. Dominikana - Argentyna 1 47. Chiny - Holandia 2 48. Rosja - USA 1 49. Korea Południowa - Kenia 1 50. Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów 1 51. GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 2 52. Fibrain AZS Politechnika Rzeszów - LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz 1 53. Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart 2 54. 1.FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt 2 55. Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2 56. Stoke City - Nottingham Forest 1 57. Villarreal CF - Real Betis 1 58. C. Joventut Badalona - Real Madryt 2 59. Japonia - Serbia 2 60. Denis Lebedev - Mike Wilson 1 61. Dominikana - Holandia 2 62. Argentyna - Tonga 1 63. Chiny - Serbia 2 64. Japonia - Irlandia 2 65. Korea Południowa - Brazylia 2 66. RPA - Namibia 1 67. Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol - Darussafaka Tekfen 2 68. PGE Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 2 69. Athletic Bilbao - Valencia CF X 70. SSV Jahn Regensburg - HSV Hamburg 2 71. Sheffield United - Liverpool FC 2 72. Turk Telekom - Galatasaray Doga Sigorta Stambuł 2 73. Raków Częstochowa - Wisła Płock 1 74. Juventus Turyn - SPAL 2013 1 75. SC Paderborn - Bayern Monachium 2 76. RB Lipsk - Schalke 04 Gelsenkirchen 1 77. Getafe CF - FC Barcelona 2 78. Tottenham Hotspur - Southampton FC 1 79. Legia Warszawa - Lechia Gdańsk X 80. Kamerun - USA 2 81. MOL-Pick Szeged - SG Flensburg-Handewitt 2 82. Sampdoria Genua - Inter Mediolan 2 83. ALBA Berlin - s.Oliver Wurzburg 1 84. Borussia Dortmund - Werder Brema 1 85. Everton FC - Manchester City 2 86. Granada CF - CD Leganes 1 87. PEC Zwolle - PSV Eindhoven 2 88. Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń 1 89. Górnik Zabrze - Lech Poznań 2 90. FC Porto - PGE VIVE Kielce 2 91. Jack Hermansson - Jared Cannonier 1 92. Unicaja Malaga - Iberostar Tenerife 1 93. US Sassuolo - Atalanta Bergamo 2 94. Ajax Amsterdam - FC Groningen 1 95. Atletico Madryt - Real Madryt X 96. Rosja - Kenia 1 97. Errol Spence Jr. - Shawn Porter 1 98. Dominikana - Serbia 2 99. Gruzja - Urugwaj 2 100. Chiny - Argentyna 1 101. Australia - Walia 2 102. Espanyol Barcelona - Real Valladolid 1 103. Arka Gdynia - Piast Gliwice X 104. Japonia - Holandia 2 105. Feyenoord Rotterdam - Twente Enschede 1 106. SSC Napoli - Brescia Calcio 1 107. Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Astoria Bydgoszcz 1 108. Znicz Pruszków - Stal Rzeszów X 109. Formuła 1 - Grand Prix Rosji - L. Hamilton 110. FC St. Pauli - SV Sandhausen 1 111. FRISCH AUF! Goppingen - TVB 1898 Stuttgart 1 112. SD Eibar - Celta Vigo 2 113. Korea Południowa - USA 2 114. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1 115. Lazio Rzym - Genoa CFC 1 116. US Lecce - AS Roma 2 117. Fortuna Dusseldorf - SC Freiburg 1 118. Deportivo Alaves - RCD Mallorca 1 119. Master Pharm Rugby Łódź - MKS Pogoń Awenta Siedlce 1 120. Dekorglass Działdowo - PKS Kolping FRAC Jarosław 1 121. Rosja - Brazylia 1 122. Wisła Kraków - Cracovia Kraków 1 123. Orlen Wisła Płock - IFK Kristianstad 1 124. Leicester City - Newcastle United 1 125. Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 2 126. 1.FC Koln - Hertha Berlin 2 127. Cagliari Calcio - Hellas Verona 1 128. Levante UD - Osasuna Pampeluna 1 129. Montpellier Handball - Telekom Veszprem 2 130. FC Barcelona - Kirolbet Baskonia 1 131. AC Milan - AC Fiorentina X 132. Sevilla FC - Real Sociedad 1 133. New York Red Bulls - D.C. United 1
  15. Polsat kupił prawa na trzy sezony. Jeden minął, drugi właśnie trwa, został jeszcze jeden. Przy poprzednim przetargu już w trakcie ostatniego sezonu umowy wiadomo było, że od następnej kampanii Polsat przejmie te rozgrywki, więc myślę, że gdzieś jesienią przyszłego roku powinien być przetarg.
×
×
  • Create New...