Jump to content

lukas_k

Friends
 • Content Count

  9558
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

284 Rewelacyjna

About lukas_k

 • Rank
  Przyjaciel forum SAT Kurier
 • Birthday 07/17/1996

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Okolice Radomia
 • Hobby
  TV SAT, Gry komputerowe, Internet, Komputery, Media, Sport etc.

Recent Profile Visitors

1701 profile views
 1. Podobno Węgrzyn jest wśród tej grupy. Trochę dziwnie, bo on już z naszą ligą jest związany tyle lat i dobrze mi się go słuchało... Ciekawe kto jeszcze poleci i przede wszystkim, kto przyjdzie, bo to też jest ważne.
 2. Najbardziej szkoda Faktów o Świecie, bo takiego programu w polskiej telewizji brakuje... Dziwne, że nawet nie są zainteresowani wrzuceniem takiego wydania do TVN 24.
 3. OK, ale jeśli uzyskał zgodę przełożonych, a nagle potem zmieniono zdanie o 180 stopni to nie fair było rozstanie. Zwłaszcza w ten sposób...
 4. Gdyby zbanowali jego mecze z komentarzem to nie mieliby za bardzo co puszczać
 5. Z tego co mówił sam zainteresowany przed chwilą w Kanale Sportowym to sam sposób rozstania mocno słaby i żenujący... Zwłaszcza z człowiekiem, który wiele dla Polsatu zrobił, a dodatkowo był ikoną tego kanału.
 6. Dzisiaj już widzę, że jest tak, jak spodziewałem się od początku i tak jak jest na Bundeslidze. Dobrze, że to poprawili. EDIT: W Gliwicach jest już jednak po staremu...
 7. Skoro w Bundeslidze potrafią, to u nas też nie powinien to być problem. Zwłaszcza, jeśli tak się tym chwali.
 8. Rozczarowałem się kompletnie. Brakuje normalnego głosu trybun podczas meczu, a nie tylko sztuczne reakcje przy sytuacjach bramkowych.
 9. Tym bardziej dziwne, że raz, nic ich to nie kosztuje, po drugie byłoby fajnym urozmaiceniem całej ramówki.
 10. Taka sytuacja jest od kilku sezonów. Nie sprawdziłeś tego? Podobnie wygląda kwestia z ligą hiszpańską, a wszystko przez kwestie finansowe i rosnącą cenę praw. To, że nie ma meczu Bayernu na Eleven to wyjątek, bo w większości Eleven jako pierwszy mecz wyboru decyduje się właśnie na mistrzów Niemiec, a mecze Borussii Dortmund leciały głównie na C+.
 11. Nie tylko z pierwszej, na ten moment mamy po sześć transmisji z każdej kolejki. Bardzo ciekawe rozwiązanie, choć szkoda, że nie pokusili się o jeszcze większą ilość transmisji. Mimo wszystko bardzo dobra decyzja, bo raz, że pewnie dużo kibiców będzie oglądać mecze, a dwa, że będą mieli czym wypełnić ramówkę.
 12. Nie ma w tym raczej nic dziwnego, że stacja informuje o ważnych wydarzeniach z innych anten tej samej grupy lub też z życia/działalności właściciela. W końcu to prywatny kanał.
 13. Jeśli się nie mylę to było tak, że Monolith przez długie lata był w CANAL+, później prawa pozyskał nFilm/nPremium, a po fuzji znowu filmy były w C+. Teraz umowa się skończyła i mamy to co mamy.
 14. Jak tak dalej pójdzie to ciekawe czy za trzy lata będą nadal na rynku.
 15. Głośne hity polecą, gorzej z niszowymi/festiwalowymi filmami plus taki produkcjami, co do których prawa są niejasne (jak obecnie Monolith).
×
×
 • Create New...