Jump to content

lukas_k

Friends
 • Content Count

  9574
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

297 Rewelacyjna

About lukas_k

 • Rank
  Przyjaciel forum SAT Kurier
 • Birthday 07/17/1996

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Okolice Radomia
 • Hobby
  TV SAT, Gry komputerowe, Internet, Komputery, Media, Sport etc.

Recent Profile Visitors

1783 profile views
 1. To raczej oczywiste, że oglądalności na lidze portugalskiej nie zbiją. Myślę jednak, że mecze Porto, Benfiki czy Sportingu będą miały swoje stałe grono widzów.
 2. Chodzi mi bardziej o ilość premier niż ich jakość. Poza tym tych premier też znowu tak dużo nie było, większość blockbusterów przesunięto na kolejne lata.
 3. Ekipa z Eleven Sports wkracza do komentowania Ligi Mistrzów i Ligi Europy Mecz Barcelona z Ferencvarosem skomentują Łukasz Wiśniowski i Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński będzie pracował przy meczu Tottenham - LASK. Czekamy na pełną rozpiskę komentatorską.
 4. Teraz można sobie wyobrazić jak będzie wyglądał rok 2021 w kanałach premium. Podpowiem - tak jak listopad w C+
 5. No to dobrze, że nie mają. Skoro nie mają limitów i mają wolne anteny to uważam, że 3 mecze w kolejce to powinny być minimum. Przypomnę, że Sportklub puszczał swojego czasu praktycznie większość (jeśli nie wszystkie) mecze w danej serii.
 6. Nic dziwnego. Patryk Vega jako reżyser = mega ilość bluzgów i seksu w filmie. Powinni to albo puszczać po 23 albo sobie darować, bo tak to szkoda czasu. Nagrałem sobie Underdoga (od Kawulskiego tak BTW) i wytrzymałem 15 minut z tym pikaniem.
 7. Bardzo dobra. Prawda jest taka, że Twarowski przez niedzielny program był mocno ograniczany w komentowaniu, poza tym odkąd nie prowadzi go ze Smokowskim to szczerze mówiąc był tam jak piąte koło u wozu. Myślę, że sam z zadowoleniem przyjął tę decyzję.
 8. I to jest bardzo dobra decyzja. Aż trochę się dziwię, że Polsat wyraził zgodę.
 9. Wiadomo, duet Rafał Wolski - Radosław Majdan.
 10. Murawski również komentuje spotkanie w niedzielę. Wychodzi więc na to, że po prostu pewnie nie są już na etacie, a będą komentować pojedyncze mecze + może jakieś wizyty w studio.
 11. Ani ekspertów, ani komentatorów. Przez długie lata sytuację ratował Borek jako jedynka, dwójka Iwanow, ale poza tym przepaść... Teraz jest jeszcze gorzej, bo został praktycznie Iwanow.
 12. lukas_k

  TVP Sport

  To byłoby bardzo sensowne rozwiązanie. Nie wiem jednak czy obydwie stacje będą się w ten sposób potrafiły dogadać. Z Ekstraklasy nigdy dobrowolnie nie zrezygnują W czym ci przeszkadza nazwa? Piłka nożna to też sport, a poza tym mają jeszcze koszykówkę czy żużel.
 13. Borek nigdy nie komentował boksu i jak sam mówił, nie ma takiego zamiaru. Jedynie prowadził studio.
 14. lukas_k

  TVP Sport

  CANAL+ nie pada na pysk tylko wraca do korzeni. Zamiast rozdrabniać się na kilka dyscyplin (które się nie oglądają) to skupiają się na jednej-dwóch i biorą z niej wszystko. Moim zdaniem to bardzo dobre podejście, nie tylko dla abonentów, ale również kibiców sportu. Co do piłki ręcznej - wszystko fajnie tylko obawiam się, że tych meczów (przy jednej antenie) może być bardzo mało. Pokażę pewnie tylko Kielce, może jeszcze jakieś spotkanie i pewnie tyle.
 15. Świetna wiadomość! Przyjście Borka to niewątpliwie bardzo mocne wzmocnienie obsady. Mam nadzieję, że będzie go też można usłyszeć przy innych rozgrywkach, szczególnie lidze polskiej. Co do Żewłakowa - też bardzo dobry nabytek. Pewnie to jeszcze nie koniec, bo przecież kilku ekspertów i reporterów odeszło. Cieszy przede wszystkim fakt, że zmienili retorykę w stosunku do Kanału Sportowego. Może Kołodziejczyk ściągnie jeszcze Smokowskiego na gościnne występy? Co do praw - odpuszczenie siatkówki i piłki ręcznej, zatrudnienie głośnych nazwisk to dowód na jedno - CANAL+ będzie chciał znó
×
×
 • Create New...