Jump to content

Nicker

Users
 • Content Count

  1043
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About Nicker

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyżby powrót do pomysłu na Kino Polska Nostalgia? Tym razem z partnerem, więc są większe szanse, że tym razem uda się zrealizować plan. A póki co propozycja Agory i Kino Polska jest prawie bezkonkurencyjna, więc zapowiada się, że Kino Polska ponownie dostanie miejsce na multipleksie. Pomijam niepewną konkurencję ze strony TVP, bo obstawiam, że ta będzie raczej chciała się skupić na kanale dla dzieci. A jeśli nawet Telewizja Polska wystawi do konkursu swój kanał filmowy, to myślę, że pierwszeństwo i tak będzie miała wspólna propozycja Agory i KP.
 2. Spółka 4Fun Media już w styczniu br. zapowiadała nowy kanał z muzyką taneczną, który miał wystartować pod koniec 2010 roku (źródło). Od tamtego czasu nie pojawiła się żadna nowa informacja, aż do dnia dzisiejszego. Już wiemy, że kanał pojawi się w przyszłym roku, ale co ciekawe może nie będzie to tylko jeden kanał. Spółka 4Fun Media ma apetyt na więcej nowych stacji tematycznych i co za tym idzie - większe oczekiwane dochody. Zatem rozpoczyna się ciekawy okres, a właściwie się już zaczął i chyba pora na utworzenie nowego wątku, dotyczącego właśnie nowych kanałów spółki 4Fun Media.
 3. Nicker

  TVP 2

  Czyli znamy już pierwszą nową produkcję wiosenną TVP 2. A podobno cała Telewizja Polska jest w wielkim kryzysie finansowym... Mimo to jednak o widzach nie zapomnieli...
 4. Nicker

  TVP Seriale

  Proponuję w tym wątku kontynuować wszelkie rozmowy na temat nowego kanału TVP - TVP Seriale. Przypomnę, co wiemy już o tym kanale: - W 60 proc. oferta kanału składać się będzie z polskich produkcji z zasobów TVP, a resztę stanowić mają zagraniczne seriale kupowane na inne anteny. W ramówce TVP Seriale ma pojawić się też pasmo z filmami fabularnymi. - W 80 proc. stacja składać się będzie z seriali, 20 proc. z filmów fabularnych. - Kanał TVP Seriale znajdzie się w ofercie FTA platformy TVP. Nie wykluczone, że znajdzie się w ofertach innych platform cyfrowych i telewizji kablowych. - 1 października br. do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynął wniosek Telewizji Polskiej o przyznanie koncesji dla kanału TVP Seriale. Data startu nowej stacji uzależniona jest od przyznania koncesji przez KRRiT. Z tych informacji wynika, że kanał będzie emitował także zagraniczne seriale kupowane na inne anteny, a więc czy możemy się spodziewać na tym kanale odcinków, np. "Zagubionych" i "Dr. House"? Czy może jednak TVP wybierze starsze seriale, m.in. "Allo, allo", "M.A.S.H.", itd.?
×
×
 • Create New...