Jump to content

Kiler

Users
 • Content Count

  1898
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

157 Rewelacyjna

1 Follower

About Kiler

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 12/31/1986

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Gdynia

Recent Profile Visitors

1260 profile views
 1. Myślę, że opcja prepaid byłaby całkiem fajna. Zapłacić na start za dekoder 250-300 zł i co miesiąc sobie doładowywać jaki pakiet się chce. Tylko znając życie to będzie umowa na 2 lata, na start opłata za dekoder i wieszająca się usługa jak w CP.
 2. Pakiet Bajki i Seriale to już jest w Maxboxie. Oferta uważam, że bardzo dobra.
 3. @eljotnes: W tej cenie co masz teraz to spokojnie możesz mieć Maxboxa+Internet+Multiroom.
 4. @fipii: Napisz do @Specjalista Cyfrowy Polsat PW to Ci najszybciej pomoże.
 5. Ja bym jednak zadzwonił, bo obstawiam, że nie zarejestrowali wypowiedzenia w systemie. Szczególnie jeśli byłeś w BOK. Tam to często różne cyrki są. @eljotnes: Przy przedłużeniu umowy nie ma co liczyć na gratisy typu 3 miesiące za 0 zł. Bardziej można ładnie zejść z ceny lub w ramach dotychczasowej kwoty dostać więcej pakietów. Nie wiem co masz teraz i ile płacisz.
 6. Ja mam takie 2 pozycje na fakturze: DTV - usługa Catch up TV + DTV - Nagrywarka sieciowa. Mi kobitka nie chciała tego dać bezterminowo. Zobaczymy po roku co będzie.
 7. U mnie jest faktura z normalną kwotą, nic nie jest zawyżone. @Pukus: U mnie też ta promocja się skończyła i wziąłem to sobie na rok za 8.99, bo oczywiście chcieli mi to dać na 2 lata i nie było mowy o tym, żeby to zrównać czasowo z obowiązującą umową. Zostałbym potem na kilka miesięcy z pakietem Catchup.
 8. Ok, dzięki. Jeśli teściu chce dekoder z nagrywarka a ma tylko jeden przewód pociągnięty to musi zastosować konwerter Unicable? Evobox PVR Lite obsługuje Unicable? Ok, dzięki. Jeśli teściu chce dekoder z nagrywarka a ma tylko jeden przewód pociągnięty to musi zastosować konwerter Unicable? Evobox PVR Lite obsługuje Unicable?
 9. Czy coś lepszego niż Familijny za 20 złotych da się wyrwać przy złożeniu wypowiedzenia? Teść ma tez dekoder HD 5000, da się na lepszy wymienić?
 10. Solorz stał się zazdrosny, że kanały na YouTube jego pracowników notują lepsze wyniki niż kanały sportowe Polsatu.
 11. Ostatnio słuchałem audycji w TOK FM na ten temat i żadne badania na temat szkodliwości nie zostały przeprowadzone. Bardziej chodzi o to, że sieć 5G daje duże możliwości do śledzenia i ingerowania. Jak wprowadzali 4G to też było podnoszone larum, a jakoś masowych śmierci na raka nie było.
 12. Panowie @czerstwy i @bugmenot, wy to musicie się razem piwka napić i sobie wszystko wyjaśnić.
 13. No dokładnie. Jak już chcieli tworzyć te małe paczki to mogli je lepiej podobierać. Nie uważam, żeby kanał pokroju Fashion TV był warty dodatkowych pieniędzy. Tak jak wspominałem wcześniej to jest dobra oferta dla Polaków z zagranicy. Jakbym zarabiał 1.5, 2 czy 3 tyś ojro to 50 Euro na taki pakiet platynowy bym nie żałował.
 14. Najgorsze jest to, że biorąc pakiet Srebrny trzeba dopłacać do jakiś śmiesznych kanałów typu TVP Seriale, 2x2 czy Fashion TV. Ktoś totalnie nie myślał przy układaniu tych pakietów.
×
×
 • Create New...