Jump to content

Kiler

Users
 • Content Count

  1833
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

137 Rewelacyjna

1 Follower

About Kiler

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Gdynia

Recent Profile Visitors

1076 profile views
 1. Kiler

  Skoki narciarskie

  Jesteśmy po pierwszym konkursie w tym sezonie. W sobotę Austria wygrała konkurs drużynowy, drugie miejsce dla Norwegów, a na trzecim Polacy. Po pierwszej serii Polacy prowadzili i miałem nadzieję, że uda im się znowu zwyciężyć. W niedzielę natomiast miał miejsce loteryjny konkurs indywidualny, w którym zwyciężył Norweg Tande, drugi Słoweniec Lanisek, a trzeci Kamil Stoch. Dobre siódme miejsce dla Dawida. Po pierwszej serii wyglądało to fatalnie, na dodatek upadł Piotrek Żyła. Co do pory rozegrania niedzielnego konkursu to kpina totalna. Jak się okazało około 11 w Wiśle często wieje i cichnie właśnie popołudniem. Niestety przegraliśmy z Eurowizją Junior. Ciekawe jaka była jej oglądalność w stosunku do skoków narciarskich. Nie wiem czemu nie można było przesunąć skoków chociaż na 13. W nadchodzący weekend konkurs w Ruka.
 2. Kiler

  Skoki narciarskie

  Nareszcie! Skoki narciarskie od piątku. Przed nami konkurs w Wiśle. Poniżej program zawodów: 22 listopada 2019 (piątek) 12:00: odprawa techniczna 16:30: oficjalny trening 18:00: kwalifikacje 23 listopada 2019 (sobota) 15:00: seria próbna 16:00: konkurs drużynowy 24 listopada 2019 (niedziela) 10:30: seria próbna 11:30: konkurs indywidualny
 3. Sami sobie (użytkownicy) zrobiliście taki śmietnik. Fajnie, że atmosfera się rozluźniła i można napisać trochę więcej niż kiedyś. Jednak czasami trochę tęsknię za zasadami jakie panowały za @Mr. Orbita. Paru delikwentów już dawno zostałoby nagrodzonych ostrzeżeniami, a jak to by nie pomogło to po prostu by wylecieli.
 4. Dla garstki fanów raczej jest ta informacja. Nic prestiżowego tutaj nie widzę.
 5. Czy można wziąć dekoder w dzierżawę i płacić tylko za wybrany pakiet? Na stronie widzę tylko opcję z kupnem dekodera za 299 i 3 miesięcy ze wszystkimi pakietami za free.
 6. To jest firma Domynet z Warszawy, a nie Dominet.
 7. Na pewnym serwisie z ogłoszeniami o pracę, pojawiły się 2 ogłoszenia do DAZN Poland (lokalizacja Katowice), więc takie palcem po wodzie to pisane nie jest.
 8. Nie podoba się to nie oglądać, nie subskrybować i nie płacić. Przestańcie wylewać te żale, bo tylko śmietnik robicie.
 9. Nie wiem czy zarząd już tak mocno ma wywalone na to jak będzie wyglądała przyszłość MM, ale wydaje mi się, że chyba lepiej jakby zaczęli inwestować trochę w poszerzenie oferty kanałów. Z drugiej strony ludzie z nimi zostają przez cenę i brak poważnej konkurencji. U mnie na osiedlu w Gdyni to jest tylko MM i kablówka lecąca na Jamboxie, gdzie ceny są kosmiczne.
 10. @michal_dragon: To chyba zależy od lokalizacji. To samo miasto Gdynia - u mnie w domu Internet naprawdę działa dobrze, nie ma awarii, etc. W biurze, w pracy, w centrum Gdyni, Internet ostatnimi czasy szwankuje coraz częściej. Co chwile są jakieś przerwy, idzie się wkur...
 11. Jakoś nie wierzę w to przejęcie. Multimedia będzie się sprzedawać przez kolejne lata,a my będziemy mieli piękne ceny.
 12. Jest wyraźnie napisane, że nadawca wycofuje kanał z polskiego rynku.
 13. @JohnnyBravo97: Multimedia Polska wysyła pisma do swoich klientów w tej sprawie.
 14. W eBOKu pojawiła się informacja o wycofaniu w dniu 31.12.2019 z polskiego rynku kanału CBS Action. Kanał nie był gwarantowany. Natomiast od 1.01.2020 mają wprowadzić kanał CBS Reality HD.
×
×
 • Create New...