Jump to content

Kiler

Users
 • Content Count

  1758
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

101 Rewelacyjna

About Kiler

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 12/31/1986

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Gdynia

Recent Profile Visitors

618 profile views
 1. Kiler

  Mistrzostwa Świata U20 w Piłce Nożnej - Polska 2019

  Wczoraj przez osiemdziesiąt kilka minut męczyłem oczy, żeby obejrzeć mecz Polaków i jak zwykle na tego typie randze zawodów nasi pokazali się beznadziejnie. Szkoda kibiców na stadionie, którzy świetnie dopingowali naszych. Trochę Januszowo, ale zawsze. Z Tahiti sobie zapewne poradzimy, ale z Senegalem na cuda nie liczę.
 2. Kiler

  Hyde Park

  Biedronka też ma swoje outlety. Byłem w takim jednym w Gdańsku. Też bajzel, że trzeba nurkować, żeby cokolwiek znaleźć, ale ceny warte "kopania".
 3. Kiler

  Multimedia

  Pewnie, że nie ma. To tylko moje dywagacje. Ja wcale nie chcę przejęcia przez Vectrę.
 4. Kiler

  Multimedia

  Vectra przejmuję Multimedia, dostajesz nowe kanały, a cena pozostaje bez zmian. Kto normalny wypowie umowę, bo się znaczek na Vectra zamieni? Kanałów z MM raczej nie zabiorą, bo jak ich przejmą to chyba z dobrodziejstwem inwentarza i umowy z nadawcami kanałów będą dalej obowiązywać.
 5. Kiler

  Multimedia

  Przyzwoita oferta.
 6. Kiler

  Multimedia

  Można złożyć wypowiedzenie przez telefon. Za to co masz to z 40 zł bym dał.
 7. Kiler

  Eurowizja

  Ja niestety zasnąłem przy 15 występie. Dla mnie dramat jeśli chodzi o wykonawców. Żadna piosenka mnie nie zainteresowała. Występy Cypru, Białorusi czy Islandii to przemilczę. Oglądam już tylko z sentymentu tę Eurowizję. Może drugi półfinał będzie lepszy.
 8. No są, tylko, że na wsi Internet kuleje, więc te talerze dalej będą tam wisieć. Nawet jak pojawi się lepszy net to i tak lepiej będzie mieć talerz za 20-30 zł, niż internet+iptv.
 9. Myślę, że trochę przesadzacie z tym upadkiem telewizji satelitarnej. Jak obserwuje na przykład moje otoczenie to może będzie kilka osób, które ewentualnie przerzucą się na usługi przez internet. Wystarczy przejechać się po wsiach, czy obrzeżach miast i na każdym domu wisi talerz. Tyle osób tak krzyczy, ale i tak ma telewizję linearną. Streaming na pewno się będzie rozwijał, temu nie zaprzeczę, ale nie tak szybko i nie w takiej skali jak co poniektórzy piszą.
 10. Kiler

  Multimedia

  @mygen: Bardzo dobra.
 11. Kiler

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Dla mnie głównym problemem jest to, że Canal+ tak pięknie opakowuje w pazłotko to g... Pakuje się tyle kasy w to przedsięwzięcie i wmawia nam, że jest cudownie. Dopóki kasa płynie strumieniami to po się wysilać i zastanawiać?
 12. Kiler

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Ja myślę, że niestety poleci Arka. Chyba, że znowu boska ręka Siemaszki nas uratuje.
 13. Kiler

  Multimedia

  Dla mnie ok.
 14. Kiler

  Multimedia

  Przedłużyć nie można, ale zawsze możesz sobie wziąć HBO GO na próbę na miesiąc za darmo.
 15. Kiler

  Multimedia

  Wypowiedzenie można złożyć telefonicznie.
×