Jump to content

bogdan425

MOD Weteran
 • Content Count

  12658
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

97 Świetna

About bogdan425

 • Rank
  Zasłużony dla forum

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Dolny Śląsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przypilnowałem. I okazuje się że numerki składające 12 cyferek wyświetlanych w kolorze atramentowym na ekranie telewizora, podczas dzisiejszego meczu, nie mają nic wspólnego z numerami kart, które posiadam od nc+. Projekcja ich trwa około minuty. I znikają tak, jak się pojawiły. Zatem co to jest takiego tajemniczego?
 2. Od 1 października 2014 roku platforma nc+ zaoferuje nowy produkt prepaid. Zapraszam do dyskusji.
 3. bogdan425

  Czwórka

  "Czwóreczka" Czwórka. Czwórka! I nie byłoby tego newsa, gdyby nie fakt reklamy o "czwórce" - I nic by nie było w tym ciekawego, gdyby nie ta modulacja głosem w tej reklamie: ..."po raz pierwszy prezenterka radia pokazała się na wizji" – słuchając tak zapowiedzianej reklamy mam wrażenie, ileż razy to słyszę, że jakoby miała się pokazać „rozebrana” Nic dodać nic ująć. Manipulowanie słuchaczem? – I czy cel zamierzony - jak to w reklamie. Ciernista jest droga tego radia a właściwie tego pasma. Niczym kameleon – od "Bis-ka" po przez "Radio Euro" do "Czwórki" – a, czy ciąg dalszy nastąpi? Słuchajcie! I patrzcie! Jak rodzi się "historia" polskiej radiofonii.
 4. bogdan425

  Wielkanoc

  To jest nasza pierwsza wspólna Wielkanoc. Tym bardziej jest mi miło, że tu na Forum, mogę wszystkim i każdemu z osobna przekazać najlepsze życzenia zdrowia, miłości i wspaniałego wypoczynku, Wam wszystkim i Waszym domom. Niech zające i barany pospełniają Wasze plany i udanego uciekania, w dniu "wielkiego lania".
 5. Co sądzicie o swoich gazetach regionalnych. Kupujecie i czytacie je. Co myślicie o łączonych wydaniach - wszystko w jednym - takich jak: Wieczór Wrocławski +Słowo Polskie + Gazeta Wrocłwska, pod jednym tytułem, "Gazeta Wrocławska". Czy gdzieś jest jeszcze po staremu - bez wydań łączonych. Lubicie swoich dziennikarzy z gazet regionalnych. Czy gazety regionalne spełniają swoje zadanie, czy też tracą czytelników. A jak jest np. z gazetami szczecińskimi lub olsztyńskimi. Piszcie tu o wszystkich wydaniach jak najwięcej - aby temat ten nie umarł - tak jak obecnie, dzieje się to, z gazetami regionalnymi........ -
 6. ........i rośpiewaj, zakolęduj nam kolędo, że najbliżsi zawsze blisko przy nas będą, że nikogo nie zabraknie przy tym stole przy kolędzie najpiękniejszej z wszystkich kolęd........ Wszystkim, Czytelnikom i Przyjaciołom naszego Forum życzę zdrowia, spokoju, miłości i wzajemnej życzliwości. Niech w te Święta Bożego Narodzenia narodzi się nam nowa nadzieja, której tak bardzo potrzebujemy. -Bogdan-
 7. Proponuję uniwersalny temat w którym można pisać wszystko o naszej piłce nożnej. Rozgrywki ligowe i ich poziom. Sędziowanie. Prawa do pokazywania ligi polskiej. Polskie sukcesy w europejskich pucharach. Mecze Reprezentacji Polskiej. PZPN.
×
×
 • Create New...