Jump to content
  1. Sprawy serwisów i forum

    1. Forum SAT Kurier

      Sprawy związane z funkcjonowaniem forum SAT Kurier, prośby do administracji/moderatorów, problemy z działaniem forum

      8122
      posts
    2. Serwisy grupy medialnej SAT Kurier

      Dyskusja związana z funkcjonowaniem serwisów: http://www.satkurier.pl, http://digi-tv.pl oraz sklepu http://hollex.pl

      2570
      posts
    3. Magazyn SAT Kurier i wystawa SAT Krak

      Tematy związane z Magazynem Telewizji Cyfrowej SAT Kurier oraz wystawą SAT Krak

      1964
      posts
  2. Początkujący

    1. SAT Kurier FAQ

      Zbiór przewodników poświęconych podstawowym zagadnieniom z zakresu TV satelitarnej. Nie ma możliwości zakładania nowych wątków w tym dziale

      36
      posts
    2. Dobór sprzętu

      Pomoc w wyborze niezbędnego sprzętu SAT przy tworzeniu nowych, lub rozbudowie istniejących instalacji

      17341
      posts
    3. Problemy

      Problemy występujące podczas instalacji, oraz korzystania z zestawu TV Sat

      17420
      posts
  3. TV w Polsce

    1. Platforma CANAL+ (ex nc+)

      Pytania i problemy związane z ofertą Platformy CANAL+

      246516
      posts
    2. Cyfrowy Polsat

      Pytania i problemy związane z ofertą platformy Cyfrowy Polsat

      169161
      posts
    3. Telewizja na Kartę/n na kartę/Smart HD+

      Dyskusja na temat projektów telewizji pre-paid tworzonych przez spółkę nc+ i podmioty jej podległe

      29204
      posts
    4. Orange TV

      Dyskusja na temat usługi telewizji w Orange (przekaz satelitarny oraz IPTV)

      10319
      posts
    5. TVP

      O telewizji publicznej w Polsce. Bieżące wydarzenia i plany nadawcy

      58013
      posts
    6. Polskie kanały FTA/CI

      Dyskusja poświęcona polskim i polskojęzycznym kanałom FTA i kodowanym, a także zapowiedziom i nowościom

      229963
      posts
  4. TV Naziemna w Polsce i Europie

    1. 24173
      posts
    2. DVB-T: sprzęt, tunery, karty

      Kwestie sprzętowe związane z DVB-T, odbiorniki, moduły transkodujące NP4 i karty DVB-T dla PC
      UWAGA! Nie piszemy tu o TV z wbudowanymi DVB-T! Dział dla TV jest tu: iDTV

      3955
      posts
    3. Anteny, wzmacniacze, pozostały osprzęt

      Anteny telewizji naziemnej, kable, wzmacniacze, rozdzielacze, pozostały osprzęt

      4713
      posts
  5. Sieci kablowe i IPTV

    1. Sieci kablowe i IPTV: dyskusja ogólna

      Odbiór kanałów TV poprzez sieci kablowe oraz dostawów IPTV - pytania, problemy, dyskusje

      86877
      posts
    2. Sieci kablowe i IPTV: pytania techniczne

      Dyskusja związana z kwestiami technicznymi odbioru kanałów w sieciach kablowych i IPTV. Tunery, kable, rozdzielacze, gniazda, routery, pozostały osprzęt, problemy w odbiorze spowodowane złym wykonaniem instalacji

      2498
      posts
    3. Streaming i usługi VoD (wideo na żądanie)

      Legalne oferty streamingu oraz dostępu do wydarzeń sportowych, filmów i seriali na żądanie. Usługi typu Netflix, Amazon Prime Video itp.

      9231
      posts
  6. Rozmaitości DVB: Świat, Wspomnienia & Radio

    1. Zagraniczne kanały FTA/CI

      Dyskusja poświęcona zagranicznym kanałom FTA i kodowanym, a także zapowiedziom i nowościom

      16749
      posts
    2. Zagraniczne platformy cyfrowe

      Dyskusje poświęcone ofercie i możliwości legalnej subskrypcji zagranicznych platform cyfrowych w Polsce

      4144
      posts
    3. Wspomnień czar

      Miejsce na wasze wspomnienia związane z dostępem do TV Satelitarnej

      18226
      posts
    4. Kanały erotyczne

      Legalny dostęp do oferty erotycznej z satelity - pytania, problemy

      1464
      posts
    5. Radio

      Stacje radiowe dostępne w Polsce, jak i zagranicą. Odbiór, oferta, jakość przekazu

      6231
      posts
  7. Kącik DX-era

    1. Kącik DX-era: Dział ogólny

      Dyskusje nie mieszczące się w ramach działu Kącik DX-era: Satelitarne niebo, m.in.: dotyczące wielu satelitów jednocześnie, w tym przerwy w kodowaniu

      6608
      posts
    2. Kącik DX-era: Satelitarne niebo

      Wykaz poszczególnych pozycji satelitarnych wraz z informacjami o stacjonujących na nich obiektach

      8936
      posts
    3. Wykazy

      Wykazy tworzone przez użytkowników forum. Za aktualizacje odpowiada specjalna grupa spośród użytkowników. Aktualność poszczególnych wykazów może nie zawsze być dobra, w przypadku wątpliwości proszę kontaktować się z autorami wykazów

      191
      posts
  8. Podzespoły satelitarnych instalacji antenowych

    1. Anteny satelitarne, konwertery, obrotnice, kable

      Czyli wszystko to, co znajduje się na zewnątrz i dostęp jest często utrudniony

      4353
      posts
    2. Inne akcesoria

      Pozycjonery, przełączniki, moduły CI, gniazda, złączki - wszystko oprócz odbiorników cyfrowych

      1132
      posts
  9. Odbiorniki cyfrowe i TV

    1. Ferguson Ariva

      Dyskusja poświęcona odbiornikom Ferguson z serii Ariva (100, 100E, 102E, 102mini, 120 Combo, 150 Combo, 152 Combo, 200, 200 Combo, 202E, 210 Combo, 220 Combo, 250 Combo, 252 Combo, 52E, HDcombo, TT HD PVR, @Link). Dyskusja o starszych modelach w osobnych działach w środku

      22441
      posts
    2. AX, Opticum, Globo, Optibox, Orton

      Dyskusje na temat odbiorników cyfrowych od AX Technology, sprzedawanych pod markami AX, Opticum, Optibox oraz im podobnym

      10680
      posts
    3. Odbiorniki Linux E2

      Tematy poświęcone odbiornikom opartym o system operacyjny Linux - AB IPBox (Relook), Dreambox, AzBox, dBox2, Kathrein, Triple Dragon, Vu+ Solo/Duo, QBox, Coolstream, ItGate i wielu innych

      4193
      posts
    4. Inne odbiorniki

      Miejsce na tematy dla pozostałych sprzętów. Bardziej znaczące marki na Polskim rynku posiadają własne podkategorie

      8611
      posts
    5. Telewizory LCD/LED/OLED/Plazma z tunerami (iDTV)

      Telewizory i monitory posiadające wbudowane tunery DVB-S/S2, DVB-T, DVB-C oraz analogowe. Pozwalające na korzystanie z telewizji cyfrowej bez dodatkowych urządzeń

      4623
      posts
    6. Karty DVB-PC

      Karty DVB-PC - odbiorniki cyfrowe dla komputerów. M.in.: popularne SkyStar, oraz Twinhan, TechnoTrend i X3M

      4514
      posts
  10. Nowe technologie

    1. Komputery, software, gry, Internet, programowanie

      Dyskusja dotycząca komputerów PC/laptopów, oprogramowania/aplikacji, gier, stron WWW/Internetu oraz tematów związanych z programowaniem

      6167
      posts
    2. Telefony, smartfony, tablety, akcesoria, technologie mobilne

      Dyskusje poświęcone telefonom, smartfonom, tabletom i ogólnie technologii mobilnej. Oprogramowanie urządzeń, aktualizacja - Android, Windows Phone i inne. Operatorzy telefonii komórkowej i Internetu mobilnego

      4473
      posts
    3. Nowe trendy w technologii

      Forum specjalne poświęcone nowym trendom w rozwoju technik przekazu treści multimedialnych - Ultra HD/4K, 3D, HbbTV, DVB-H, Internet via Sat

      1197
      posts
    4. SolarKurier - technologie solarne, nowe źródła energii

      Dyskusja poświęcona nowym źródłom energii, w szczególności panelom solarnym

      16
      posts
  11. W mediach & czas wolny

    1. Sport

      Dział będący miejscem dyskusji na tematy sportowe, a także zabawy w typowaniach

      96927
      posts
    2. Kino oraz filmy, seriale i animacja w TV

      Dyskusje poświęcone filmom i serialom

      16365
      posts
    3. Programy, show i teleturnieje w TV

      Dyskusje poświęcone programom emitowanym w TV, magazynom, teleturniejom i różnym show

      3340
      posts
    4. Muzyka

      Muzyka - nowości, ciekawostki, czego słuchamy

      9973
      posts
    5. Prasa i książka

      Dział poświęcony książkom oraz prasie, od gazet po wydawnictwa ukazujące się okazjonalnie

      6969
      posts
  12. Other languages section

    1. English language section

      Here You can ask questions in english language. All topics about illegal watching Pay TV are prohibited!

      71
      posts
  13. Off-topic

    1. Hyde Park

      Dyskusje o tematach związanych z TV satelitarną i nie tylko. O wszystkim i o niczym

      31866
      posts
    2. Ankiety

      Tu zadajemy pytania w formie ankiet. Inne tematy będą usuwane

      15044
      posts
    3. Archiwum

      Tematy zamknięte z uwagi na zmiany na rynku medialnym, ale obrazują stan wiedzy na dany temat w pewnym czasie, przez co nie mogą zostać usunięte

      215806
      posts
    4. Kosz

      Wysypisko śmieci - ląduje tu wszystko, co łamie regulamin, lub forum nie jest dobrym miejscem na taką dyskusję. Tematy w tym dziale są automatycznie kasowane po 30 dniach! Nie ma możliwości odpowiadania na posty tu trafiające

      270
      posts
  • Odpowiedzi

    • Ostatnio proponowali mi do końca roku za 0 zł abonament. Plus te kilka dni października jak przedłużę.Może wracają gratisowe miesiące?
    • Hmmm, a nie jest tylko jeden obsługujący 4k?
    • To faktycznie jakieś cuda. Jaki masz dekoder.   
    • Tv Puls na ekranie pasek w czasie filmu: "ogłoszenie nadawcy" 🤔 już ponad 10 minut.
    • 😁 I dlatego na PPV4 mam teraz to?
    • Czy jest możliwość w APS kupić sam konwerter Unicable bez anteny?
    • To może problem z kablem HDMI który może jest zbyt starej generacji lub uszkodzony lub rozdzielczość coś się przedstawiła/nieprawidłowe źródło hdmi z tym błędem odczytu
    • Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 41 Obowiązuje na dni: 21-27.10.2019   1. Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn (Polsat Sport Premium 1 13:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów 2. Korona Kielce - Real Saragossa (Polsat Sport Premium 1 15:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów 3. Inter Mediolan - Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 2 15:50 ŚR) - piłka nożna, Młodzieżowa Liga Mistrzów 4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa (Polsat Sport 17:30 ŚR) - siatkówka mężczyzn, Superpuchar Polski 5. Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn (Polsat Sport Premium 1 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 6. RB Lipsk - Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Premium 2 18:45 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 7. Dolomiti Energia Trento - Asseco Arka Gdynia (Eurosport 2 19:25 ŚR) - koszykówka mężczyzn, Eurocup 8. ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź (Polsat Sport 20:30 ŚR) - siatkówka kobiet, liga polska 9. Slavia Praga - FC Barcelona (Polsat Sport Premium 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 10. Inter Mediolan - Borussia Dortmund (Polsat Sport Premium 2, TVP 1 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 11. Benfica Lizbona - Olympique Lyon (Polsat Sport Premium 3 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 12. Red Bull Salzburg - SSC Napoli (Polsat Sport Premium 4 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 13. KRC Genk - Liverpool FC (Polsat Sport Premium 5 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 14. LOSC Lille - Valencia CF (Polsat Sport Premium 6 20:50 ŚR) - piłka nożna, Liga Mistrzów 15. Hiszpania - Polska (TVP Sport 0:45 CZW) - piłka ręczna, turniej towarzyski w Argentynie 16. Odra Opole - Stal Mielec (Polsat Sport 17:15 CZW) - piłka nożna, 1.liga polska 17. Polpharma Starogard Gdański - WKS Śląsk Wrocław (Polsat Sport Extra 17:30 CZW) - koszykówka mężczyzn, liga polska 18. FC Porto - Rangers FC (Polsat Sport Premium 1 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 19. Partizan Belgrad - Manchester United (Polsat Sport Premium 2 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 20. Young Boys Berno - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Premium 3 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 21. AS Roma - Borussia Monchengladbach (Polsat Sport Premium 4 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 22. Ludogorec Razgrad - Espanyol Barcelona (Polsat Sport Premium 5 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 23. Slovan Bratysława - Wolverhampton Wanderers (Polsat Sport Premium 6 18:45 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 24. Gwardia Wrocław - Stal Nysa (Polsat Sport 20:15 CZW) - siatkówka mężczyzn, 1.liga polska 25. Arsenal Londyn - Vitoria Guimaraes (Polsat Sport Premium 1 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 26. Celtic Glasgow - Lazio Rzym (Polsat Sport Premium 2 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 27. Dynamo Kijów - FC Kopenhaga (Polsat Sport Premium 3 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 28. PSV Eindhoven - LASK Linz (Polsat Sport Premium 4 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 29. Eintracht Frankfurt - Standard Liege (Polsat Sport Premium 5 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 30. Sporting Lizbona - Rosenborg Trondheim (Polsat Sport Premium 6 20:50 CZW) - piłka nożna, Liga Europy 31. Polska - Argentyna (TVP Sport 0:25 PT) - piłka ręczna, turniej towarzyski w Argentynie 32. Houston Rockets - Milwaukee Bucks (C+ Sport 2:00 PT) - koszykówka mężczyzn, NBA 33. Atlanta United - Philadelphia Union (Polsat Sport 2:05 PT) - piłka nożna, MLS 34. Montreal Canadiens - San Jose Sharks (TVP Sport 2:05 PT) - hokej na lodzie, NHL 35. Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy (Polsat Sport 4:00 PT) - piłka nożna, MLS 36. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin (C+ Sport 17:30 PT) - piłka nożna, liga polska 37. BKS Stal Bielsko-Biała - DPD Legionovia Legionowo (Polsat Sport 17:30 PT) - siatkówka kobiet, liga polska 38. Dojlidy Białystok - UKS Warta Kostrzyn nad Odrą (Sportklub 18:00 PT) - tenis stołowy, liga polska 39. Holstein Kiel - VfL Bochum (Eleven Sports 2 18:25 PT) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 40. Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin (C+ Sport 20:25 PT) - piłka nożna, liga polska 41. 1.FSV Mainz - 1.FC Koln (Eleven Sports 4 20:25 PT) - piłka nożna, liga włoska 42. PGE GKS Bełchatów - Miedź Legnica (Polsat Sport 20:30 PT) - piłka nożna, 1.liga polska 43. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin (Polsat Sport Extra 20:30 PT) - koszykówka mężczyzn, liga polska 44. Hellas Verona - US Sassuolo (Eleven Sports 2 20:40 PT) - piłka nożna, liga włoska 45. Southampton FC - Leicester City (C+ Sport 2 20:55 PT) - piłka nożna, liga angielska 46. Villarreal CF - Deportivo Alaves (Eleven Sports 3 20:55 PT) - piłka nożna, liga hiszpańska 47. AX Armani Exchange Mediolan - Fenerbahce Beko Stambuł (Polsat Sport News 23:00 PT) - koszykówka mężczyzn, Euroliga 48. Golden State Warriors - Los Angeles Clippers (C+ Sport 23:10 PT) - koszykówka mężczyzn, NBA 49. Polska - Rosja (TVP Sport 1:25 SOB) - piłka ręczna, turniej towarzyski w Argentynie 50. Los Angeles Lakers - Utah Jazz (C+ Sport 4:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA 51. Anglia - Nowa Zelandia (Polsat Sport 10:00 SOB) - rugby, Puchar Świata 52. Bahcesehir Koleji - Tofas SK (Sportklub 12:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 53. Anwil Włocławek - Trefl Sopot (Polsat Sport Extra 12:30 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga polska 54. HSV Hamburg - VfB Stuttgart (Eleven Sports 1 12:55 SOB) - piłka nożna, 2.liga niemiecka 55. Manchester City - Aston Villa (C+ Sport 2 13:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 56. Sheffield Wednesday - Leeds United (Eleven Sports 2 13:25 SOB) - piłka nożna, 2.liga angielska 57. Demian Maia - Ben Askren (Polsat Sport Fight 14:00 SOB) - sporty walki, gala UFC Fight Night 58. Gaziantep Basketbol - Pinar Karsiyaka (Sportklub 14:15 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 59. ŁKS Łódź - Raków Częstochowa (C+ Sport, nSport+ 14:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 60. Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom (Polsat Sport 14:45 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 61. US Lecce - Juventus Turyn (Eleven Sports 3 14:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 62. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund (Eleven Sports 1 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 63. Bayern Monachium - 1.FC Union Berlin (C+ Sport 2 15:25 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 64. CD Leganes - RCD Mallorca (Eleven Sports 4 15:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 65. Piast Gliwice - Korona Kielce (C+ Sport 17:10 SOB) - piłka nożna, liga polska 66. Cuprum Lubin - Aluron Virtu CMC Zawiercie (Polsat Sport 17:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 67. Inter Mediolan - Parma FC (Eleven Sports 2 17:55 SOB) - piłka nożna, liga włoska 68. Gas Sales Piacenza - Leo Shoes Modena (Polsat Sport News 18:00 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 69. Pogoń Lębork - Energa Manekin Toruń (Sportklub 18:00 SOB) - tenis stołowy, liga polska 70. Bayer Leverkusen - Werder Brema (C+ 18:20 SOB) - piłka nożna, liga niemiecka 71. Burnley FC - Chelsea Londyn (C+ Sport 2 18:25 SOB) - piłka nożna, liga angielska 72. Real Valladolid - SD Eibar (nSport+ 18:25 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 73. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze (C+ Sport 19:40 SOB) - piłka nożna, liga polska 74. Daniel Rutkowski - Adrian Zieliński (Polsat Sport 20:00 SOB) - sporty walki, gla Babilon MMA 10 75. Il Bisonte Firenze - Bartoccini Fortinfissi Perugia (nSport+ 20:25 SOB) - siatkówka kobiet, liga włoska 76. BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport Extra 20:30 SOB) - siatkówka mężczyzn, liga polska 77. Sparta Praga - Bohemians Praga (Polsat Sport News 20:30 SOB) - piłka nożna, liga czeska 78. Genoa CFC - Brescia Calcio (Eleven Sports 2 20:40 SOB) - piłka nożna, liga włoska 79. Atletico Madryt - Athletic Bilbao (C+ Sport 2 20:55 SOB) - piłka nożna, liga hiszpańska 80. Herbalife Gran Canaria - Divina Seguros Joventut (Sportklub 21:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 81. Vitesse Arnhem - ADO Den Haag (Polsat Sport News 22:30 SOB) - piłka nożna, liga holenderska 82. Milwaukee Bucks - Miami Heat (C+ Sport 2 23:00 SOB) - koszykówka mężczyzn, NBA 83. Ekwador U-17 - Australia U-17 (TVP Sport 0:50 ND) - piłka nożna, Mistrzostwa Świata 84. Walia - Republika Południowej Afryki (Polsat Sport Extra 10:00 ND) - rugby, Puchar Świata 85. Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol - Teksüt Bandirma BK (Sportklub 11:00 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 86. Celta Vigo - Real Sociedad (C+ Sport 11:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 87. Wisła Płock - Jagiellonia Białystok (C+ Sport 12:10 ND) - piłka nożna, liga polska 88. Bologna FC - Sampdoria Genua (Eleven Sports 1 12:25 ND) - piłka nożna, liga włoska 89. Chrobry Głogów - Stal Mielec (Polsat Sport 12:30 ND) - piłka nożna, 1.liga polska 90. Start Lublin - Asseco Arka Gdynia (Polsat Sport Extra 12:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga polska 91. Swansea City - Cardiff City (Eleven Sports 3 12:55 ND) - piłka nożna, 2.liga angielska 92. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Fenerbahçe Beko Stambuł (Sportklub 13:15 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 93. Granada CF - Real Betis (C+ Sport 2 13:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 94. PSV Eindhoven - AZ Alkmaar (Polsat Sport News 14:25 ND) - piłka nożna, liga holenderska 95. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (C+ Sport 14:40 ND) - piłka nożna, liga polska 96. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport 14:45 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 97. Newcastle United - Wolverhampton Wanderers (C+ 14:55 ND) - piłka nożna, liga angielska 98. SPAL 2013 - SSC Napoli (Eleven Sports 1 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 99. Atalanta Bergamo - Udinese Calcio (Eleven Sports 4 14:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 100. VfL Wolfsburg - FC Augsburg (Eleven Sports 2 15:25 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 101. Türk Telekom - Darüşşafaka Tekfen (Sportklub 15:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga turecka 102. UD Levante - Espanyol Barcelona (Eleven Sports 3 15:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 103. Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News 16:40 ND) - piłka nożna, liga holenderska 104. Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń (nSport+ 16:55 ND) - piłka nożna, liga austriacka 105. Legia Warszawa - Wisła Kraków (C+ 17:00 ND) - piłka nożna, liga polska 106. Liverpool FC - Tottenham Hotspur (C+ Sport 17:25 ND) - piłka nożna, liga angielska 107. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów (Polsat Sport 17:30 ND) - siatkówka mężczyzn, liga polska 108. Casademont Zaragoza - FC Barcelona (Sportklub 17:30 ND) - koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska 109. AS Roma - AC Milan (Eleven Sports 2 17:55 ND) - piłka nożna, liga włoska 110. Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt (Eleven Sports 3 17:55 ND) - piłka nożna, liga niemiecka 111. Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Verona (Polsat Sport Extra 18:00 ND) - siatkówka mężczyzn, liga włoska 112. Sevilla FC - Getafe CF (Eleven Sports 4 18:25 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 113. Viktoria Pilzno - Slavia Praga (Polsat Sport News 19:00 ND) - piłka nożna, liga czeska 114. s. Oliver Würzburg - FC Bayern Monachium (Sportklub 19:45 ND) - koszykówka mężczyzn, liga niemiecka 115. Formuła 1 - Grand Prix Meksyku (Eleven Sports 1 20:05 ND)* 116. Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors (C+ Sport 2 20:30 ND) - koszykówka mężczyzn, NBA 117. AC Fiorentina - Lazio Rzym (Eleven Sports 2 20:40 ND) - piłka nożna, liga włoska 118. Osasuna Pampeluna - Valencia CF (Eleven Sports 3 20:55 ND) - piłka nożna, liga hiszpańska 119. Vegas Golden Knights - Anaheim Ducks (TVP Sport 1:00 PN) - hokej na lodzie, NHL                   1. Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn 1 2. Korona Kielce - Real Saragossa 1 3. Inter Mediolan - Borussia Dortmund 2 4. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa 1 5. Ajax Amsterdam - Chelsea Londyn X 6. RB Lipsk - Zenit Sankt Petersburg 1 7. Dolomiti Energia Trento - Asseco Arka Gdynia 2 8. ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź 1 9. Slavia Praga - FC Barcelona 2 10. Inter Mediolan - Borussia Dortmund X 11. Benfica Lizbona - Olympique Lyon 2 12. Red Bull Salzburg - SSC Napoli X 13. KRC Genk - Liverpool FC 2 14. LOSC Lille - Valencia CF 2 15. Hiszpania - Polska 1 16. Odra Opole - Stal Mielec 2 17. Polpharma Starogard Gdański - WKS Śląsk Wrocław 2 18. FC Porto - Rangers FC 1 19. Partizan Belgrad - Manchester United 2 20. Young Boys Berno - Feyenoord Rotterdam 2 21. AS Roma - Borussia Monchengladbach X 22. Ludogorec Razgrad - Espanyol Barcelona 2 23. Slovan Bratysława - Wolverhampton Wanderers 2 24. Gwardia Wrocław - Stal Nysa 1 25. Arsenal Londyn - Vitoria Guimaraes 1 26. Celtic Glasgow - Lazio Rzym 2 27. Dynamo Kijów - FC Kopenhaga 1 28. PSV Eindhoven - LASK Linz 1 29. Eintracht Frankfurt - Standard Liege 1 30. Sporting Lizbona - Rosenborg Trondheim 1 31. Polska - Argentyna 1 32. Houston Rockets - Milwaukee Bucks 1 33. Atlanta United - Philadelphia Union 2 34. Montreal Canadiens - San Jose Sharks 1 35. Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy 1 36. Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 2 37. BKS Stal Bielsko-Biała - DPD Legionovia Legionowo 1 38. Dojlidy Białystok - UKS Warta Kostrzyn nad Odrą 1 39. Holstein Kiel - VfL Bochum 1 40. Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin 1 41. 1.FSV Mainz - 1.FC Koln 2 42. PGE GKS Bełchatów - Miedź Legnica 2 43. BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - King Szczecin 1 44. Hellas Verona - US Sassuolo 1 45. Southampton FC - Leicester City 2 46. Villarreal CF - Deportivo Alaves 1 47. AX Armani Exchange Mediolan - Fenerbahce Beko Stambuł 2 48. Golden State Warriors - Los Angeles Clippers 1 49. Polska - Rosja 1 50. Los Angeles Lakers - Utah Jazz 1 51. Anglia - Nowa Zelandia 1 52. Bahcesehir Koleji - Tofas SK 2 53. Anwil Włocławek - Trefl Sopot 1 54. HSV Hamburg - VfB Stuttgart 1 55. Manchester City - Aston Villa 1 56. Sheffield Wednesday - Leeds United 2 57. Demian Maia - Ben Askren 1 58. Gaziantep Basketbol - Pinar Karsiyaka 2 59. ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 2 60. Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom 2 61. US Lecce - Juventus Turyn 2 62. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund 2 63. Bayern Monachium - 1.FC Union Berlin 1 64. CD Leganes - RCD Mallorca 1 65. Piast Gliwice - Korona Kielce 1 66. Cuprum Lubin - Aluron Virtu CMC Zawiercie 2 67. Inter Mediolan - Parma FC 1 68. Gas Sales Piacenza - Leo Shoes Modena 2 69. Pogoń Lębork - Energa Manekin Toruń 1 70. Bayer Leverkusen - Werder Brema 1 71. Burnley FC - Chelsea Londyn 2 72. Real Valladolid - SD Eibar 2 73. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1 74. Daniel Rutkowski - Adrian Zieliński 1 75. Il Bisonte Firenze - Bartoccini Fortinfissi Perugia 1 76. BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 2 77. Sparta Praga - Bohemians Praga 1 78. Genoa CFC - Brescia Calcio 1 79. Atletico Madryt - Athletic Bilbao 1 80. Herbalife Gran Canaria - Divina Seguros Joventut 1 81. Vitesse Arnhem - ADO Den Haag 1 82. Milwaukee Bucks - Miami Heat 2 83. Ekwador U-17 - Australia U-17 1 84. Walia - Republika Południowej Afryki 1 85. Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol - Teksüt Bandirma BK 2 86. Celta Vigo - Real Sociedad 2 87. Wisła Płock - Jagiellonia Białystok X 88. Bologna FC - Sampdoria Genua 1 89. Chrobry Głogów - Stal Mielec 2 90. Start Lublin - Asseco Arka Gdynia 2 91. Swansea City - Cardiff City 1 92. Galatasaray Doga Sigorta Stambuł - Fenerbahçe Beko Stambuł 2 93. Granada CF - Real Betis 2 94. PSV Eindhoven - AZ Alkmaar 1 95. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1 96. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 2 97. Newcastle United - Wolverhampton Wanderers 2 98. SPAL 2013 - SSC Napoli 2 99. Atalanta Bergamo - Udinese Calcio 1 100. VfL Wolfsburg - FC Augsburg 1 101. Türk Telekom - Darüşşafaka Tekfen 1 102. UD Levante - Espanyol Barcelona 2 103. Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam 1 104. Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 1 105. Legia Warszawa - Wisła Kraków 1 106. Liverpool FC - Tottenham Hotspur 1 107. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2 108. Casademont Zaragoza - FC Barcelona 2 109. AS Roma - AC Milan X 110. Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt 1 111. Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Verona 1 112. Sevilla FC - Getafe CF 1 113. Viktoria Pilzno - Slavia Praga 2 114. s. Oliver Würzburg - FC Bayern Monachium 2 115. Formuła 1 - Grand Prix Meksyku - L. Hamilton 116. Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors 2 117. AC Fiorentina - Lazio Rzym 1 118. Osasuna Pampeluna - Valencia CF 2 119. Vegas Golden Knights - Anaheim Ducks 2
    • A masz PPV 4? I póki co się nie ciesz, że obejrzysz drugą połowę
    • Tylko  te  ceny  odstraszają     kiedy   państwa  firma     będzie mieć  pakiet  kanałów    jak poniżej   za  nie  więcej  niż 20 zł  Ta  oferta  jest  za  58zł     
    • Czyli po tym co napisałeś można wnioskować, że dosył sygnału jest z satelity i dalej puszczane są kanały przez internet? 
    • No brawo, kanały łaskawie zaczęły działać. Dziękuję Polsacie za możliwość obejrzenia 2 połowy meczu, to niemal jak oglądanie F1 na TVP z tym, że za dodatkową opłatą... Nie wiem czy kanały wróciły samoczynnie czy pomogło jednak ponowienie sygnału.    
    • Bardzo ci współczujemy może spróbuj zresetować połączenie z satelitą przez icok
    • "Kult" -"Polska" obecnie ,było coś więcej grane dziś z polskich utworów ?
  • New Topics

×
×
  • Create New...