Jump to content

dvbtowiec

Users
 • Content Count

  602
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

181 Rewelacyjna

About dvbtowiec

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myślę że jesteśmy na takim etapie, że to się zacznie zapętlać. Dobowo mamy przyrost ok 450. Kwestią czasu jest kiedy dobowo będzie o 1000 więcej. Wszyscy już położyli na tym lagę. Idź na jakąś korona imprezę i przetestuj na sobie czy będziesz miał ciężki przypadek, czy lekki, jak taki chojrak jesteś
 2. dvbtowiec

  TVP 3

  https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/ryszard-terlecki-corka-maria-terlecka-kosowska-z-tvn-do-tvp/drn1tdv,79cfc278
 3. Ja odbieram kanały UHD w HB i Astry na 75cm Tak jak napisał @K63, jeśli odbierasz HD, będziesz odbierał 4K, o ile dysponujesz odbiornikiem 4K. Mam zrobionego zeza.
 4. Bo 4K jest Ci potrzebne do oglądania z bliskiej odległości, abyś nie widział pikseli Przy odpowiedniej odległości od telewizora zacierają się różnice między HD a 4K, a nawet przy SD. Kupujemy coraz większe telewizory, więc potrzebujemy coraz większych rozdzielczości, aby nie narzekać na jakość obrazu.
 5. Niewiele zyskasz. 80cm dla HB i Astry, to optymalna wielkość w Polsce.
 6. Dla wszystkich którzy uważają że maseczki nic nie dają: źródło https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)31142-9/fulltext
 7. Lekcja dyplomacji poniżej https://www.tygodnikprzeglad.pl/dlaczego-coraz-czesciej-zamiast-polsce-mowimy-tym-kraju/ Nie jest ładnie wypowiadać się o Polsce jako Twoim domu, per "ten kraj" - szkoda że nie zrozumiałeś mojej intencji, tylko z niej drwisz. P.s. dziękuję że docenienie mojej rodziny, jej wyjątkowości jeśli chodzi o długość życia. W takim razie mam przyjemność żyć w wyjątkowej społeczności, gdyż w moim bloku i w ogóle na osiedlu jest cała masa ludzi w wieku 70+ ciesząca się dobrym zdrowiem. A starsze Panie i Panowie przesiadujący w parkach na ławkach widocznie nie wiedzą że powinni już dawno leżeć i udawać obłożnie chorych A tak na serio społeczność ludzi starszych jest naprawdę duża i od początku uważam, że mamy o kogo dbać jeśli chodzi o ochronę przed COVID-19, dlatego ja stosowałem i będę stosował środki ostrożności.
 8. 1. "Ten kraj" to Polska. 2. Co ty opowiadasz? Skąd te informacje? Tylko w swojej rodzinie mam krewnych, którzy mają się doskonale po 70-tce i 80-tce i nie są to sporadyczne przypadki. Zejdź na ziemię.
 9. Za ten darmowy pakiet u mnie się płaci 15zł miesięcznie, gdy się tylko z niego korzysta On jest darmowy może wraz z inną usługą. Więc nie wykluczone że biorąc od nich internet, dostaje się ten pakiet w prezencie. Tego już nie wiem, bo dawno nie jestem abonentem żadnej kablówki. A internet mam tańszy u konkurencji.
 10. Za pakiet start w kablówce musi płacić, podejrzewam że minimum 12-15zł, a dostaje prawie to samo co w naziemnej. Jeśli zależy Ci na kosztach, to z kabla, lub z Orange brałbym tylko internet, Naziemną telewizję Cyfrową (za niecałe 2 lata w HEVC będzie wszystko lub prawie wszystko w HD), która bez opłat rozprowadzam do każdego odbiornika, oraz pakiety w necie. Zazwyczaj można je w opłacie używać na dwóch odbiornikach równocześnie, zatem jeśli każdy odbiornik będzie miał Android TV, obsługa jest bezproblemowa. Dziś możliwości jest tyle że jeśli ktoś nie nastawia się na oglądanie kanałów linearnych, płacenie za full pakiety telewizyjne w kablu, po to żeby oglądać tylko 2 mija się z celem.
 11. Przy dobrej jakości sygnału prawie żadne. Przygotuj się na opłaty od każdego gniazdka, jeśli rozdzielasz sygnał. Jeśli oglądasz wyłącznie HBO, Netflix to po co Ci kablówka? Naziemna TV Cyfrowa, telewizor z Android TV i opłacony Netflix z HBO.
 12. Telewizory mają zazwyczaj jedno wejście HDMI-ARC. Ten amplituner o którym ja mówię, ma właśnie takie rozwiązanie o jakim piszesz, że dodatkowe sprzęty można podłączyć do niego i to na nim się źródło dźwięku będzie ustawiać w zależności od włączonego sprzętu. Wszystko zależy od telewizora, czy ma obsługę sterowania menu innych urządzeń (w Sony np. nazywa się to SYNC MENU). Wówczas przez telewizor powinieneś obsłużyć dodatkowe urządzenia jednym pilotem. Niestety nie ma to jednej odpowiedzi Po HDMI nie ma różnicy w jakości połączeń. HDMI przesyła sygnał bezstratnie w postaci cyfrowej.
 13. Już jest aktualizacja do niego Z tym końcem aktualizacji dla iPhonów to różnie bywa. Kilka razy koniec zapowiadano dla młodszego brata wersji 5 i nadal są iPhony są znacznie dłużej wspierane niż telefony z Androidem. Mnie osobiście też bliżej do Androida, co nie zmienia faktu że jeśli chodzi o jakość wykonania iPhon bije na głowę Xiaomi.
 14. Oj, chyba kolega lubi mieć mnóstwo kabli i dużo pilotów
 15. Prawdopodobnie nie. Głowica nie widzi tego sygnału. Musisz mieć DVB-T2, wtedy sygnał będzie, ale jeśli nie ma HEVC, zaprogramowane kanały nie będą miały obrazu. Niektóre tunery DVB-T2 bez HEVC nawet nie programują kanałów bez obrazu, a inne programują jako radiowe.
×
×
 • Create New...