Jump to content

kolos22

Users
 • Content Count

  1829
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About kolos22

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 08/21/1987

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Skawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może HBO nabyło prawa do tak zwanego drugiego okienka premium i wyemitują Alita:Battle Angel w przyszłym roku na HBO (podobnie było dawniej z filmami UNIVERSALu)???
 2. Ale "Aleksander" - film O. Stone'a z 2014 roku to wytwórnia Warner Bros, więc czemu film lecieć ma na CANAL+???
 3. Wg nieoficjalnych informacji była to zatorowość płucna.
 4. Mam Nokię 8 i platformę Cyfrowy Polsat. Na Nokii mam zainstalowany HBO GO i jak wybieram Cyfrowy Polsat by zalogować HBO GO, to wyskakuje mi komunikat : Widok strony nie mógł zostać załadowany. Spróbuj ponownie. Ponowna próba nic nie daje. Co robić???
 5. Od wczoraj EPG TVN24 BIS nie zgadza się z tym co jest nadawane na antenie. Nawet aktualnego programu TVN 24 BIS w internecie nie ma ...
 6. A co z filmami z dystrybucji KINO ŚWIAT, które są koprodukowane przez HBO ??? Wszystkie magicznie wlecą do myCanal/ CANAL+, a znikną z HBO/ HBO GO ???????
 7. Raczej to będzie przerwa wakacyjna, chyba że jutro "Ranking Mazura" zostanie wyemitowany o godzinie 18:15.
 8. U mnie pojawiła się aktualizacja o numerze 3.1.1. Jedyna zmiana, którą widzę to zmiana nazwy menu VOD na CP GO.
 9. Gdzie jest aktualny program TVN24 BIS ???? Pytam, bo według EPG o godzinie 8:55 miało być "Szkło kontaktowe", a wyemitowano jakiś dokument podróżniczy. Sprawdzałem teleman, onet, tvn.pl wszędzie o 8:55 widniało "Szkło kontaktowe".
 10. Raczej wzrost będzie dotyczył abonamentu Plusa, a nie telewizji w CP , ale jak będzie zobaczymy...
 11. Wbrew informacjom Press na SUPERSTACJI są informacje polityczne dzisiaj mówili rano o 4 czerwca w Senacie i ECS w Gdańsku oraz protestach w Czechach przeciwko polityce rządu.
 12. Serial "Niania" z Agnieszką Dygant będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o 10:00 i 10:30 w Super Polsat. https://www.tvpolsat.info/news/10106/serial-niania-z-agnieszka-dygant-w-super-polsacie-kiedy-emisja
 13. Jak nagrywałem jednocześnie POLSAT SPORT NEWS HD, PARAMOUNT CHANNEL HD, TV4 HD to były kanały z różnych ćwiartek ??? Dodam,że nagrało się wszystko dobrze.
 14. @mingo A jakie to są ćwiartki częstotliwości pasma satelitarnego ???
×
×
 • Create New...