Jump to content

kolos22

Users
 • Content Count

  1840
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About kolos22

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 08/21/1987

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Skawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chciałem, spytać się, jak działa przekazywanie uprawnień przez WIFI między dekoderami EVOBOX PVR, a EVOBOX Lite? Bo mam zamiar zmienić dekoder multiroom MINI 2000 HD na EVOBOX Lite i chcę wiedzieć, czy są jakieś problemy z EVOBOX Lite...
 2. Mam EVOBOX PVR i jako multiroom MINI 2000 HD. Czy jest możliwość wymiany dekodera do multiroom z MINI 2000 HD na EVOBOX HD/ EVOBOX Lite??????????
 3. Na częstotliwości 12015 H pojawił się... POLSAT1...
 4. kolos22

  TVP ABC

  U mnie w CP na TVP ABC jest głos.
 5. Czemu "Terminator: Mroczne przeznaczenie" będzie na CANAL+, a nie na HBO????
 6. Pytanie do @support458. Czy zostaną dodane funkcje reStart i CatchUP do EVOBOX PVR??? Do EVOBOX LITE już są te funkcje pomału dodawane.
 7. Raczej Polsat i TVN mają prawa do całej serii GW, bo obydwaj mają prawa do filmów Disneya. Zobaczysz, niedługo "Gwiezdne Wojny:Część 7 - Przebudzenie Mocy".będzie na Polsacie lub "Gwiezdne Wojny:Ostatni Jedi" na TVNie.
 8. Czyli przy Premium Max Plus tylko umowa na 24 m-ce i 6 m-cy gratis??? A jaka oferta byłaby przy Premium MAX??? Czy można przy Premium MAX dostać POLSAT SPORT PREMIUM i C+ SPORT - jeśli tak to za ile ???
 9. Mam pakiet Premium Max Plus i Multiroom HD za który płacę 125 zł miesięcznie. Na jakie oferty będę mógł liczyć po wysłaniu wypowiedzenia umowy w związku usunięciem CBS ACTION z oferty CP???
 10. Może HBO nabyło prawa do tak zwanego drugiego okienka premium i wyemitują Alita:Battle Angel w przyszłym roku na HBO (podobnie było dawniej z filmami UNIVERSALu)???
 11. Ale "Aleksander" - film O. Stone'a z 2014 roku to wytwórnia Warner Bros, więc czemu film lecieć ma na CANAL+???
 12. Wg nieoficjalnych informacji była to zatorowość płucna.
×
×
 • Create New...