Jump to content

nix124

Users
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About nix124

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W sklepie tylko Puffin Browser, co prawda rzadko korzystam z przeglądarki na miboxie, ale ma chyba wszystko co niezbędne i jak dla mnie działa ok. Jak będziesz chciał coś innego to zostaje tylko APK.
 2. nix124

  Apple TV+

  Chyba znamy inną definicję teasera w takim razie. Nie jestem fanem Apple, ale bądźmy obiektywni proszę, bo teraz to takie czepiania się na siłę. Rozumiem, że wszyscy inni podają wszystkie informacje na tacy wiele miesięcy wcześniej ... Z mojej strony EOT.
 3. Jaka jesień, nawet nie lato. O ile wiem to od wczoraj wiosnę mamy, a drugi sezon wpada do HBO GO już w najbliższy wtorek Mnie osobiście ten serial niczym jednak nie przekonał, nie jest to sukces History na miarę Wikingów.
 4. nix124

  Showmax

  Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to wczoraj dodano naraz trzy ostatnie odcinki "Ucha prezesa". Można jeszcze obejrzeć przed zamknięciem usługi.
 5. nix124

  Polsat Games

  Fakt, ale mogę potwierdzić, że było wcześniej szare i tak właściwie to nie od dzisiaj, a od wczorajszego wieczora. Swoją drogą zmienili je nagle w trakcie transmisji, nie po wejściu podczas reklamy, tylko podczas zwykłej transmisji na żywo. Szare logo, takie samo jak było podczas żałoby, aż musiałem przełączyć na kanał newsowy, żeby zobaczyć czy coś czasem się nie stało
 6. nix124

  EPG na dekoderach Cyfrowego Polsatu

  Soft aktualny. Z tego co widzę to w między czasie pobrał sobie już brakujące EPG i teraz faktycznie jest już do 16 stycznia. Nie wiem co ostatecznie było nie tak, no ale faktem jest, że problem był / jest u więcej niż jednej osoby Oby działało już dalej
 7. nix124

  EPG na dekoderach Cyfrowego Polsatu

  U mnie po restarcie dekodera się pojawiło, logotypy też wróciły. Ale dalej EPG nie jest pełne, pobrało tylko do ranka 12 stycznia. Pewnie nie pobierze dalej i wtedy znowu zniknie
 8. nix124

  EPG na dekoderach Cyfrowego Polsatu

  U mnie też nie ma EPG od kilku dni na żadnym kanale. Do tego posypały się logotypy, tj. wczoraj wieczorem też wszystkie zniknęły.
 9. nix124

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Z drugiej strony dobrze, że chociaż to jest. Ale zgadzam się, że wybór by się przydał, zwłaszcza w tych czasach, gdzie coraz częściej daje się wszelki wybór użytkownikowi według jego preferencji, a przestaje narzucać wszystko z góry. Ciężko jest narzucić jedno miejsce, bo na każdej stacji czy audycji może to być akurat idealne miejsce, bo nic ważnego tam się nie znajduje, ale może być też zupełnie odwrotnie, gdzie zasłonimy istotną cześć, a moglibyśmy przenieść to okno w inne, odpowiedniejsze miejsce. Nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta, ale na samym początku Evoboxa, PiP w ogóle nie było. Był tylko podgląd w menu Kanały na środku ekranu, a tam wszystkie dodatkowe belki praktycznie zasłaniają większość obrazu z tyłu, więc niby podgląd był zawsze, ale PiP tego nazwać nie można było.
 10. nix124

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Podczas nagrywania dioda na dekoderze zmienia kolor z domyślnego czerwonego na niebieski.
 11. nix124

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Niech mnie ktoś oświeci, bo chyba ślepy jestem. Nie ma możliwości włączenia angielskiej ścieżki i polskich napisów w aplikacji VOD na tym dekoderze? Szukam, naciskam możliwe przyciski i nic na to nie wskazuje. Mam ten dekoder od dawna, ale do tej pory tego nie potrzebowałem, a teraz lekki szok, że tego brakuje albo jestem ślepy. Sprawdzane na przykładzie seriali HBO i mówię o aplikacji VOD, a nie HBO GO. W aplikacji CP GO, czy na komputerze te funkcje są normalnie dostępne. Problem pewnie nie dotyczy tylko HBO, ale także wszystkiego innego, bo taka funkcja jest chyba tam w ogóle niedostępna.
 12. nix124

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Nie ma, te kanały są w osobnym pakiecie Eleven Sports HD. Koszt to dodatkowe 10zł w zobowiązaniu w umowie lub 15zł miesięcznie bez zobowiązania z możliwością rezygnacji w każdym momencie.
 13. nix124

  Kanały Eleven Sports

  Same strony działają, usunięto tylko do nich linki. Pewnie ładuje ci stronę z cache, odśwież ją kilka razy (F5). EDIT: Dziwna sprawa w sumie. W Chrome też mam linki, a brakuje ich na Firefoxie, więc może to jednak coś u mnie, chociaż wcześniej nie było problemów, także sam już nie wiem.
 14. nix124

  Kanały Eleven Sports

  Na ich stronie z zakładki "Na żywo" i "Program" zniknął ES4, ktoś kojarzy kiedy? Dziwny zbieg okoliczności
 15. nix124

  Polsat Games

  Nie jest to samo, są zdjęcia obu i widać wyraźnie, że to inne pomieszczenia.
×