Skocz do zawartości

nix124

Użytkownicy
 • Zawartość

  120
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

O nix124

 • Tytuł
  Amator

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. nix124

  EPG na dekoderach Cyfrowego Polsatu

  Soft aktualny. Z tego co widzę to w między czasie pobrał sobie już brakujące EPG i teraz faktycznie jest już do 16 stycznia. Nie wiem co ostatecznie było nie tak, no ale faktem jest, że problem był / jest u więcej niż jednej osoby Oby działało już dalej
 2. nix124

  EPG na dekoderach Cyfrowego Polsatu

  U mnie po restarcie dekodera się pojawiło, logotypy też wróciły. Ale dalej EPG nie jest pełne, pobrało tylko do ranka 12 stycznia. Pewnie nie pobierze dalej i wtedy znowu zniknie
 3. nix124

  EPG na dekoderach Cyfrowego Polsatu

  U mnie też nie ma EPG od kilku dni na żadnym kanale. Do tego posypały się logotypy, tj. wczoraj wieczorem też wszystkie zniknęły.
 4. nix124

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Z drugiej strony dobrze, że chociaż to jest. Ale zgadzam się, że wybór by się przydał, zwłaszcza w tych czasach, gdzie coraz częściej daje się wszelki wybór użytkownikowi według jego preferencji, a przestaje narzucać wszystko z góry. Ciężko jest narzucić jedno miejsce, bo na każdej stacji czy audycji może to być akurat idealne miejsce, bo nic ważnego tam się nie znajduje, ale może być też zupełnie odwrotnie, gdzie zasłonimy istotną cześć, a moglibyśmy przenieść to okno w inne, odpowiedniejsze miejsce. Nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta, ale na samym początku Evoboxa, PiP w ogóle nie było. Był tylko podgląd w menu Kanały na środku ekranu, a tam wszystkie dodatkowe belki praktycznie zasłaniają większość obrazu z tyłu, więc niby podgląd był zawsze, ale PiP tego nazwać nie można było.
 5. nix124

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Podczas nagrywania dioda na dekoderze zmienia kolor z domyślnego czerwonego na niebieski.
 6. nix124

  Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna

  Niech mnie ktoś oświeci, bo chyba ślepy jestem. Nie ma możliwości włączenia angielskiej ścieżki i polskich napisów w aplikacji VOD na tym dekoderze? Szukam, naciskam możliwe przyciski i nic na to nie wskazuje. Mam ten dekoder od dawna, ale do tej pory tego nie potrzebowałem, a teraz lekki szok, że tego brakuje albo jestem ślepy. Sprawdzane na przykładzie seriali HBO i mówię o aplikacji VOD, a nie HBO GO. W aplikacji CP GO, czy na komputerze te funkcje są normalnie dostępne. Problem pewnie nie dotyczy tylko HBO, ale także wszystkiego innego, bo taka funkcja jest chyba tam w ogóle niedostępna.
 7. nix124

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Nie ma, te kanały są w osobnym pakiecie Eleven Sports HD. Koszt to dodatkowe 10zł w zobowiązaniu w umowie lub 15zł miesięcznie bez zobowiązania z możliwością rezygnacji w każdym momencie.
 8. nix124

  Kanały Eleven Sports

  Same strony działają, usunięto tylko do nich linki. Pewnie ładuje ci stronę z cache, odśwież ją kilka razy (F5). EDIT: Dziwna sprawa w sumie. W Chrome też mam linki, a brakuje ich na Firefoxie, więc może to jednak coś u mnie, chociaż wcześniej nie było problemów, także sam już nie wiem.
 9. nix124

  Kanały Eleven Sports

  Na ich stronie z zakładki "Na żywo" i "Program" zniknął ES4, ktoś kojarzy kiedy? Dziwny zbieg okoliczności
 10. nix124

  Polsat Games

  Nie jest to samo, są zdjęcia obu i widać wyraźnie, że to inne pomieszczenia.
 11. nix124

  Kanały Eleven Sports

  Co oni zrobili ze studiem? Zawsze było małe, a teraz z tymi małymi stolikami to wygląda komicznie. To od dzisiaj te zmiany, czy było już wcześniej? EDIT: tutaj zdjęcie - koło to prawie połowa wielkości nowego stolika
 12. nix124

  Kanały Eleven Sports

  Z tego co gdzieś widziałem to dostęp do ES4 na ich stronie jest już od dawna. Ta plansza, że będzie wkrótce dostępne wyświetla się dla niezalogowanych użytkowników, ale jak się wykupi pakiet to podobno normalnie jest do niego dostęp. Sprawa z CP to już inna kwestia i sytuacja jest na tyle dziwna i śmieszna, że sam nie wiem co o tym myśleć, ja nadal czekam
 13. nix124

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Dzwonił ktoś z Was może do DUK dzisiaj? Do której jest czynny DUK w soboty? Bo chciałem się właśnie dodzwonić i po intrach związanych z RODO etc. jest informacja, aby zadzwonić innym razem w godzinach pracy i połączenie jest automatycznie rozłączane. Chwilę wcześniej jest informacja o tych godzinach i w sobotę wskazują 9-17, także trochę tego nie rozumiem Dzwoniłem pod 222 127 128.
 14. nix124

  Dekoder EVOBOX LITE - dyskusja ogólna

  @djadijos wytłumaczył dlaczego upload nie jest konieczny i to jest prawda. Chyba nikt nie wyobraża sobie, że każdy użytkownik uploadował by swój sygnał? przecież to nie miałoby kompletnie sensu i tak na pewno nie będzie Operator też ma przecież bezpośredni dostęp do tego samego sygnału z satelity, co użytkownicy, więc może go nagrywać bezpośrednio u siebie, a użytkownikom udostępniać na zasadzie streamingu już tylko wybrane (zaplanowane) wcześniej fragmenty. Takie coś ma same zalety: raz, że użytkownik nic nie musi przesyłać, a dwa, ten sam zapis na dysku może być serwowany wielu klientom, przez co znacznie oszczędza się miejsce na serwerze. Wyobraź sobie sytuację, że popularny program nagrało np. 10 000 osób, zamiast trzymać 10 000 osobnych nagrań, można tylko jedno.
 15. nix124

  Kanały Eleven Sports

  Nowe logo dla mnie zdecydowanie brzydsze od poprzedniego. Jedyny plus to nowa belka PREMIERA, której z tego co kojarzę wcześniej nigdy nie było. Widoczna teraz podczas magazynu Serie A.
×