Jump to content

nix124

Users
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About nix124

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @support458 to będzie tak na stałe, czy jest szansa, że za jakiś czas zacznie te funkcję będą też działać z PVR podobnie jak było z multiroomem? Zaraz będę mógł przedłużać umowę i nie wiem czy jest sens zmieniać drugi dekoder na tego lite zachowując jednocześnie PVR
 2. No całkowita nowość... ES3 i ES4 nie są monitorowane pomiarem oglądalności, więc logiczne, że nie ma tam reklam. Tak jest od początku ich nadawania.
 3. Jak ich lubię, to muszę się niestety zgodzić, że wczoraj to co pokazali to było dno Przedstawiane są zasady losowania - "pozwólcie państwo, że nie będziemy ich omawiać, zrobimy to na bieżąco ...". Ja je znam, więc tego nie potrzebuję, ale od profesjonalizmu to jest dalekie. Nie każdy musi te zasady znać i dlatego były one jasno przedstawiane w wersji angielskiej. Później jak już było samo losowanie to z przedstawiania tych zasad wyszło to, że po wylosowaniu pierwszej drużyny z drugiego koszyka, Smokowski od razu przyporządkował ją sobie sam do grupy A i brnął w to prawie 30 sekund, zanim zorientował się zdziwiony, że dopiero będzie losowanie konkretnej grupy. Też bym się zdziwił, w końcu to od tego sezonu dopiero tak 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ To, że nie ogarniali jakie grupy mogą być dostępne m.in. z powodu równego rozłożenia drużyn z tego samego kraju na poszczególne dni już pominę. Jednym słowem - tragedia, więc nie mogę się zgodzić, że słuchało się ich dobrze
 4. Co do tych napisów i lektora to jest ciekawa sprawa, bo to serio zależy od urządzenia Mam dwa Mi Boxy z Android TV i na jednym uruchamia się zawsze poprawnie wersja oryginalna z napisami, a na drugim właśnie lektor + napisy, jak opisaliście wyżej. Ta sama platforma, dwa te same urządzania, zachowanie inne
 5. A jest pewność, że sygnał produkowany na potrzeby rynku brytyjskiego jest identyczny jak ten międzynarodowy? Porównywał to ktoś? Nie oglądam PL, ale ta dyskusja się już tu ciągnie długo i mnie to zastanawia Kiedyś były testy i z tego co pamiętam w którejś lidze jeszcze niedawno tak było, że na świat szły zupełnie inne feedy z kamer umieszczonych po drugiej stronie stadionu - dzięki temu na bandach można umieścić różne reklamy - z jednej strony przeznaczone na rynek krajowy, a z drugiej międzynarodowy. To by rozwiązywało problem, czemu stacje międzynarodowe nie mają sygnału w 4K mimo, że lokalnie jest on dostępny.
 6. Piszcie więcej to na pewno długo podziała
 7. Skoro już jest dyskusja o rabatach, to się wtrącę delikatnie, bo widziałem gdzieś tu kiedyś taką informację i nie wiem na ile to pewne jest. Jak już się ma rabat 25zł (wcześniej był 50%) to przy kolejnym przedłużeniu pozostaje on w takiej kwocie czy spada na 10zł? Bo widziałem właśnie tu taką interpretację regulaminu, który generalnie mówi, że rabat wynosi 10zł, chyba, że wcześniej było 50%. Przy przedłużaniu nie ma już 50%, a 25zł, więc mogłoby spaść to już na tylko 10zł. Jak z tym na prawdę jest?
 8. http://grupapolsat.pl/pl/archive/pko-ekstraklasa-w-cyfrowym-polsacie-wszystkie-mecze-na-najwiekszej-polskiej-platformie Najważniejsze cytaty "PKO Ekstraklasa w Cyfrowym Polsacie – wszystkie mecze na największej polskiej platformie satelitarnej" "Szczegóły oferty dla abonentów platformy Cyfrowego Polsatu zostaną przedstawione w ciągu najbliższych kilku dni."
 9. Owszem, ale była to druga emisja. Mieli prawa tylko do pierwszego sezonu w momencie jak Showmax zaczął emitować premierowo drugi sezon. Dopiero niedawno pojawił się drugi sezon na HBO, a trzeci jest emitowany już premierowo w HBO GO. EDIT: Zresztą jest to serial Hulu, nie pierwszy już w HBO, dlatego pewnie przejąć do tego prawa nie było trudno
 10. W sklepie tylko Puffin Browser, co prawda rzadko korzystam z przeglądarki na miboxie, ale ma chyba wszystko co niezbędne i jak dla mnie działa ok. Jak będziesz chciał coś innego to zostaje tylko APK.
 11. Chyba znamy inną definicję teasera w takim razie. Nie jestem fanem Apple, ale bądźmy obiektywni proszę, bo teraz to takie czepiania się na siłę. Rozumiem, że wszyscy inni podają wszystkie informacje na tacy wiele miesięcy wcześniej ... Z mojej strony EOT.
 12. A co to jest w takim razie? Trailerem bym tego nie nazywał, ale właśnie teaserem produkcji. Było to też pokazywane w trakcie konferencji, jeśli ktoś oglądał.
 13. Jaka jesień, nawet nie lato. O ile wiem to od wczoraj wiosnę mamy, a drugi sezon wpada do HBO GO już w najbliższy wtorek Mnie osobiście ten serial niczym jednak nie przekonał, nie jest to sukces History na miarę Wikingów.
×
×
 • Create New...