Jump to content

swordfish

Users
 • Content Count

  1145
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Świetna

About swordfish

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W NTC, w UPC i w Play Now mam Fokus TV. Żadnych usterek.
 2. Interesujące jest brytyjskie "Rok za rokiem". Pokazanie prawdopodobnej wizji przyszłości. Zmiany w polityce światowej, nowe migracje, kolejne upadki banków, konflikt atomowy, nowe urządzenia technologiczne i związane z tym zagrożenia. Obserwujemy to z perspektywy typowej angielskiej rodziny. Można powiedzieć, że ten serial jest inspirowany "Black Mirror".
 3. Nie, nie kojarzę. W IPLI płatnej za pojedyńczy tytuł jeszcze nie było. A to film od Solorza (jest głównym prezesem Mówi Serwis).
 4. Czy w T-mobile również jest pierwsze 6 miesięcy za 13 zł? Czy potencjalni subskrybenci są informowani, że lektor w Amazon jest rzadkością i głównie królują napisy? Aby potem nie było reklamacji do T-mobile...
 5. "Władca przygód" premierę w kinie miał 21.03.2019. Dosyć szybko trafił do Netflixa z pominięciem telewizji kodowanych (pół roku). Dystrybutor Mówi Serwis należy do Solorza i Polsatu. Nie dali do siebie do IPLI, a wrzucają do Netflixa. Ciekawa sprawa.
 6. Filmów robionych z takich rozmachem artystycznym jak "Godfather" czy "Once Upon A Time In America" już chyba się nie doczekamy. Może być coś zbliżonego klimatem, ale nigdy nie osiągnie tego poziomu. Rynek nerwowo reaguje na ostatnie wyniki Netflixa: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/akcje-netfliksa-przez-trzy-miesiace-w-dol-o-30-proc-to-dopiero-poczatek-problemow
 7. Czy oferta MyCanal np. za 30 zł z kanałami C+, ale bez pakietu TVN, byłaby ciekawsza? Obecnie kupując pakiet C+ w Player automatycznie dostajemy dostęp do wszystkich produkcji TVN (m.in. do przedpremierowych odcinków "Chyłki" i "Pułapki") + produkt luksusowy niedostępny w naziemnej TVN24.
 8. Usługa dostępna tylko dla użytkowników wybranych telewizji kablowych (m.in. Vectra i Toya), satelitarnych i sieci komórkowych. Nie jest szeroka dostępna. Za to łatwo można znaleźć wersje pirackie seriali FOX Chcę jednak skorzystać z "legalnej kultury".
 9. TVN24 jest produktem premium, gdyż to jedna z najdroższych stacji w utrzymaniu w kraju. Helikoptery, kamery HD, studio wirtualne, korespondenci zagraniczni, prowadzący, reporterzy regionalni, wozy transmisyjne, osoby od researchy informacji, graficy komputerowi, technicy, dźwiękowcy, charakteryzacja, kostiumy itd. Kamery chodzą same, ale ktoś musi nimi sterować z reżyserki. Sprzęt co jakiś czas muszą wymieniać (amortyzacja). Tego nie da się zrobić za parę groszy, nawet jeśli cała ekipa byłaby zatrudniona na umowach śmieciowych. A wiemy, że nie są. Stawki głównych gwiazd oscylują koło kwot 8-10 tys. zł netto. Pozostali pewnie w okolicach 4 tys. zł netto. Nie chcę nawet zgadywać jaki jest koszt produkcji dziennie TVN24.
 10. Dodajmy, że poranek Polsat News leci na głównym Polsacie. Dodatkowo są jeszcze "Wydarzenia" na obu kanałach o 15:50 i 18:50. Odbiorcy naziemnego TVN muszą zadowolić się tylko "Faktami" o 19:00. TVN24 jest produktem luksusowym. Nie po to tworzyli aplikację TVN24 GO, gdzie macie dostęp do streamu internetowego za 30 zł na 30 dni (aktualnie w promocyjnej cenie 10 zł), aby na tym nie zarabiać. Jak ktoś uważa, że za drogo może na otarcie łez posłuchać bezpłatnego przekazu audio.
 11. A dlaczego nie ma powtórek nowego sezonu "American Horror Story"? Przegapię premierę lub nagrywarka wysiądzie i już nie ma jak złapać kolejnej emisji.
 12. Czy kolejne sezony "Arrow" pojawią się w Netflix, czy już żegnamy się z serialem w tym serwisie?
 13. Albo do 2021 roku zwiększy się odsetek użytkowników preferujących napisy niż lektora. Może zaszaleją i dadzą dubbing. Obecnie Prime Video wchodzi tylnymi drzwiami. Nadal brak marketingu czy wspólnych ofert z operatorami jak robi to Netflix i HBO GO. Chyba tylko T-Mobile daje darmowy transfer danych z ich aplikacji w ramach opcji dodatkowej video bez limitu. O serialach Amazona nie ma tylko artykułów sponsorowanych co o Netflixie. I cały czas większość Bollywoodu, który pojawia się na Amazon nie ma polskich napisów. Czyli ten Prime Video jest jak dla mnie jeszcze u nas w fazie beta.
 14. Czy obecność Netflixa w polskim Canal+ nakłada na nich konieczność wrzucania oznaczeń wiekowych obecnych cały czas na ekranie? Czy dostęp do biblioteki Netflixa będzie tylko z aplikacji C+? Czy będzie można zalogować się bezpośrednio do serwisu Netflixa w ramach abonamentu łączonego?
×
×
 • Create New...