Skocz do zawartości

swordfish

Użytkownicy
 • Zawartość

  939
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

12 Neutralna

O swordfish

 • Tytuł
  Aktywny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. swordfish

  Netflix – oferta programowa

  Dzięki właśnie rozwojowi serwisów VOD takich, jak Netflix skraca się długość oczekiwania na premierę. Teraz takie filmy, jak "Roma", czy "22 lipca" mogą debiutować jednocześnie w tym samym czasie na całym świecie. Dodatkowo dostajemy wybór, czy chcemy oglądać w swoim zaciszu domowym, czy może jednak jako przeżywanie zbiorowe w sali kinowej.
 2. swordfish

  Netflix – oferta programowa

  Może uda się, aby "Roma" pojawiła się w większej liczbie kin. "22 lipca" był tylko w Oh Kino i w paru kinach studyjnych. "Roma" w zwiastunie wygląda rewelacyjnie jeśli chodzi o stronę wizualną. Na dużym ekranie lepiej to będzie wyglądać niż na laptopie. Już teraz "Roma" jest wymieniana jako jeden z ważniejszych tytułów w wyścigu oscarowym.
 3. Wkrótce rusza własny serwis VOD od Disneya (także w Polsce). Jest już strona: https://preview.disneyplus.com/pl/?fbclid=IwAR1L1d3AcDFKiWKiJanR8UrWWXJLcBtiO5DpTV0mVjWe_acWm8_oek6uYqo
 4. swordfish

  Netflix – oferta programowa

  Kto w takim razie pomógł Netflixowi wprowadzić "22 lipca" do kin?
 5. swordfish

  Netflix – oferta programowa

  Za dużo ideologii i nachalnej propagandy. Obejrzę jako ciekawostkę. Alternatywna Polska według Holland i pary LGBTQ Adamik-Chajdas.
 6. swordfish

  Player.pl

  Ten pakiet to podpucha dla potencjalnego widza. Wiadomo, że lepiej już brać pakiet start lub start extra. Niby drożej, ale większy wybór. Przy okazji zwracają uwagę na swoje najchętniej oglądane pozycje - dodatkowa reklama dla "Diagnozy" i "Warsaw Shore". Tak jak w McDonald's - pojedyncza kanapka wychodzi "drożej" niż w zestawie.
 7. swordfish

  [FTA] TVP INFO

  Ale wielgachny pasek! Szkoda, że nie idą w minimalizm jaki jest w BBC World Service i w BBC News. Tam praktycznie pasek nie istnieje. Dają tylko w ważnych momentach i jest cieniutki. Na pewno nie powinni iść w stronę irlandzkiego RTE News. Tam oprócz paska jest wielki margines z boku z zapowiedziami kolejnych programów.
 8. swordfish

  Amazon Prime Video

  Dokładnie! Lektor to podstawa. Nie do pomyślenia, aby w Amazonie dawali musical "Nędznicy" tylko w oryginale z napisami. Wiem, że kosztowne jest aby Russell Crowe zaśpiewał głosem Karolaka. Ale, żeby nie dać Tomasza Knapika za Crowe'a? To skandal! Tego nie idzie bez tego obejrzeć. Przez to patrzymy tylko na dół ekranu, a nie na cały. A! Najlepiej jakby lektor był na światowym poziomie, jak to się robi w cywilizowanych krajach jak np. w Rosji. Głosy męskie tłumaczy mężczyzna, a głosy żeńskie kobieta. Czyli w przypadku "Nędzników" w piosenkach kwestie śpiewane przez Russella Crowe i Hugha Jackmana ma czytać Knapik, a kwestie Amandy Seyfried powinna tłumaczyć Krystyna Czubówna.
 9. swordfish

  Showmax

  "Totem" i "Na mlecznej drodze" - dwie nowości z kina z ostatnich 12 miesięcy. Swoją drogą bardzo nisko oceniane przez widzów i recenzentów. W końcu 3. sezon "Mr. Robota"! A ze staroci polecam "12 małp" i "Scott Pilgrim kontra świat". I widzę, że zaczęli skupywać bibliotekę TV Puls - seriale "Przypadki Cezarego P." i "Lekarze na start".
 10. A jaka oglądalność o 21:00 była TVP 3? Regionalne oddziały miały wtedy specjalne wydania swoich serwisów informacyjnych z łączeniem się z lokalnymi sztabami wyborczymi.
 11. A co z Playpuls.pl (seriale TV Puls)? Jeszcze jest serwis Vod o nazwie MUBI (płatny) z ofertą filmów artystycznych.
 12. swordfish

  Showmax

  Ciekawe czy będzie łączenie z reporterem w terenie, czy tylko czytanie wiadomości? A politycy będą przemawiać na początku? Czekam, aż przerobią Jakiego lub Trzaskowskiego.
 13. swordfish

  Polsat News

  Polsat News jest obecny rano na głównym Polsacie od 6:00 do 9:00. Dystrybucja Polsat News jest ograniczona. Nie we wszystkich kablówkach jest dostępny od podstawowego pakietu. Abonenci Plusa mogą oglądać go za darmo w pakiecie IPLA Plus.
 14. swordfish

  HBO GO

  Przy kanałach live przydałaby się funkcja, aby sprawdzić jaki film leci w danym momencie i aby można było oglądać go od początku z biblioteki aplikacji (bezpośrednie przekierowanie do bieżąco nadawanego tytułu). W starym HBO GO sprzed roku była taka możliwość.
 15. swordfish

  CANAL+, CANAL+ Film i CANAL+ Family

  Śmierdzi mi próbą reaktywacji czegoś w stylu "13.posterunku".
×