Skocz do zawartości

swordfish

Użytkownicy
 • Zawartość

  1009
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

32 Dobra

O swordfish

 • Tytuł
  Połowa mocy ;)

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. swordfish

  HBO, HBO 2 i HBO 3

  Na "Hana Solo" wiele osób narzekało już rok temu po pokazach kinowych, że obraz jest za ciemny. Być może problemem jest sam film i jakość wykonania. W sali IMAX wyglądał dla mnie normalnie. W mniejszych salach, w starszych kinach, na wypalonych lampach projektora mogło wyglądać gorzej. Za kilka miesięcy sprawdzicie na Netflixie jak to wygląda w 4K.
 2. swordfish

  wPolsce.pl

  Dodatkowo w bloku reklamowym dodali zegar odmierzający koniec czasu reklamy. Czcionka podobna do tej z Superstacji. Zmniejszyli logo stacji w belce. Doszedł kwadrat z nazwą aktualnego pasma.
 3. swordfish

  CANAL+, CANAL+ Film i CANAL+ Family

  W Playerze "Deadpool 2" nie ma dubbingu. Dubbing jest droższy od lektora. Prawa autorskie do głosów aktorów kosztują więcej niż prawa do głosu pojedynczego lektora. Dubbing wydaje mi się, że zabija urok filmu. Tylko oryginał i napisy.
 4. swordfish

  Netflix – oferta programowa

  Ważna premierą kwietnia jest serial przyrodniczy "Nasza planeta" (będzie można przetestować możliwości techniczne swoich telewizorów 4K UHD). Serial ma zachwycać widowiskowymi ujęciami zwierząt i przyrody.
 5. swordfish

  Disney+

  Wracając do tematu Disney+. Jeśli rozpisaliście się o transmisjach sportowych, czy takowe będą tutaj? Cały czas mówi się, że Disney+ ma być serwisem filmowym. Chyba, że jak przejmują częściowo Hulu, to i sport się pojawi.
 6. swordfish

  HBO GO

  HBO OD ma niestety tylko wybrane pozycje i nie ma napisów. A jeśli chodzi o jakość i format obrazu, to IMAX 70mm wygrywa z wszystkim tu wymienionym wyżej. W Polsce niedostępne. Najbliższy IMAX 70mm jest w czeskiej Pradze. Taśma celuidowa najbardziej naturalnie oddzorowuje kolory niż rozpiskelowany obraz cyfrowy. Tego nie uzyskacie w domowych warunkach. Zobaczcie, ile tracicie w obrazie przez formatowanie.
 7. swordfish

  wPolsce.pl

  Historyczny moment. wPolsce zawstydziło TVN24. Pierwszy kanał informacyjny w 4K w Polsce to wPolsce.
 8. swordfish

  Ultra HD (4K) w nc+ – oferta programowa

  Ok. Podsumowując. Na którym kanale odbieranym z anteny satelitarnej na platformie nc+ możemy obejrzeć seriale TVNu w wersji 4K? Chodzi mi o nowości takie jak "Diagnoza 4" czy "Odwróceni 2".
 9. swordfish

  Ultra HD (4K) w nc+ – oferta programowa

  4K tylko w necie? Czy to znaczy, że powoli należy demontować anteny satelitarne z budynków, a inwestować w światłowód? ?
 10. swordfish

  Player.pl

  Ok. Znalazłem "Chyłkę" w 4K: https://player.pl/playerplus/seriale-online/chylka-zaginiecie-odcinki,16352 "Pod powierzchnią" w 4K: https://player.pl/playerplus/seriale-online/pod-powierzchnia-odcinki,14889 "Pułapka" w 4K: https://player.pl/playerplus/seriale-online/pulapka-odcinki,14220 "Diagnoza" w 4K: https://player.pl/playerplus/seriale-online/diagnoza-odcinki,9675 I pierwszy sezon "Odwróconych" w 4K: https://player.pl/playerplus/seriale-online/odwroceni-odcinki,13853
 11. swordfish

  Player.pl

  Czy możesz podać bezpośredni link do "Chyłki" w 4K? "Owdróceni 2" są jak najbardziej w 4K, ale tak jakby ukryci głębiej. Nie wyszukuje się tego bezpośrednio i nie ma przekierowania przez główną stronę. Gdy wchodzimy do Playera (przynajmniej tak jest u mnie przez stronę www w przeglądarce), to są "Odwróceni 2", ale tylko w jakości HD. https://player.pl/playerplus/seriale-online/odwroceni-ojcowie-i-corki-odcinki,16961/ Ale wchodząc przez ten link mamy osobny strumień serialu, gdzie jest wyraźnie zaznaczone, że jest w wersji 4K: https://player.pl/playerplus/seriale-online/odwroceni-ojcowie-i-corki-odcinki,17495 Tu wersja jest rzeczywiście "ostrzejsza" od tradycyjnej. Wyszukiwarka w Playerze ma możliwość szukania materiału w 4K, ale to chyba jeszcze u nich nie działa. Nic mi nie wyszukało.
 12. A u mnie przy nowej rejestracji wyskakują jeszcze inne ceny. Podstawowy 37 Standard 50 Premium 63
 13. swordfish

  Amazon Prime Video

  Epizod Kulig w "Hanna" nie spowodował tej gorączki medialnej jak przy tytułach konkurencji. Przykładowo przy premierze kolejnego sezonu "Gry o tron" czy "House of Cards" pojawiają się clickbajtowe artykuły na stronach plotkarskich typu pudelek. "Gdzie obejrzeć serial? Sprawdź u nas", "Co wydarzy się w kolejnym sezonie?", "67 dni do nowego sezonu. Zacznij oglądać już dzisiaj poprzednie". Produkcja skierowana do widza z Polski. Tu mam na myśli takie tytuły jak "Rojst", "Ślepnąc od świateł", "1983","Wataha","Odwróceni". Zupełnie inna forma promocji. Nawet otwierając przysłowiową lodówkę wyskakiwały mi reklamy. Nie widziałem w Polsce ani jednej reklamy "Hanny" czy "The Grand Tour" (nic nie ma billboardach, wiatach przystankowych).
 14. swordfish

  Amazon Prime Video

  "Słabość" Prime Video dla niektórych wynika pewnie z tego, że Amazon nie wszedł z tą usługą "oficjalnie" do Polski. To jest wersja beta, czyli testowa/próbna. Brak oryginalnych produkcji, które mogłyby być dedykowane polskim odbiorcom. Brak reklamy. Ich własne seriale nie są promowane u nas agresywnie jak kluczowe tytuły z HBO GO i z Netflixa. Jednak "American Gods" czy "High Castle" mają nie mniejszy rozmach inscenizacyjny niż "Gra o tron", "Westworld" czy "Stranger Things". Netflix daje dużą kasę na marketing skoro nawet pudelkowe strony piszą o ich serialach. A o serialach Amazona pisze się mało. "Mozart in the jungle" mimo pozytywnych ocen i otrzymania 2 Złotych Globów jest u nas praktycznie nieznany.
 15. swordfish

  Amazon Prime Video

  Nowy e-mail i nowa karta za każdym razem? 13 zł za wybrakowaną ofertę nie jest złą opcją. Materiały w dobrej jakości, tylko z tym brakiem tłumaczenia należy się pomęczyć. Mogliby jednak bollywood dać z napisami.
×