Skocz do zawartości

swordfish

Użytkownicy
 • Zawartość

  958
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Neutralna

O swordfish

 • Tytuł
  Aktywny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. swordfish

  Amazon Prime Video

  26 zł po 6 miesiącach nie jest wysoką ceną za jakość 4K. W Netflix ta przyjemność kosztuje 52 zł.
 2. swordfish

  Telewizja WP

  Kto powiedział, że to będzie aktualizowane codziennie? Może raz nagrają informacje uniwersalne typu ciekawostki naukowe i technologiczne oraz plotki ze świata show-biznesu. I będą powtarzać 3-4 te same odcinki miesiącami dla wypełnienia koncesji.
 3. swordfish

  Kanały FilmBox

  Arthouse jest w HD w kablówkach. W Horizon GO (aplikacja mobilna UPC) jest dostępny tylko w wersji oryginalnej, brak możliwości włączenia napisów (sic!). Czy w IPLA jest tak samo? Na tym kanale nie ma lektora. Ale napisy przydałyby się. Niestety ciężko zrozumieć japoński czy koreański....
 4. swordfish

  Netflix – oferta programowa

  Nieco więcej klasyki i arthouse'u jest w HBO GO. Hardkorzy, którzy są zainteresowani wyłącznie "nowohoryzontowymi" polecam serwis MUBI (mubi.com). Stała opłata abonamentowa. W ofercie tylko 30 tytułów, codziennie jeden zmieniany (1 film opuszcza serwis, drugi premierowo przychodzi z dostępem na 30 dni). Starają się robić przegląd wszystkich twórców kina artystycznego. Minus - głównie napisy angielskie.
 5. swordfish

  CANAL+, CANAL+ Film i CANAL+ Family

  W tym wypadku nie brać żadnej. Treść, treścią, ale jakość techniczna również jest ważna.
 6. swordfish

  ESKA ROCK TV

  Grają to, za co wytwórnia im zapłaci, aby im grali. Sony Music w Podsiadło pompuje ogromną ilość kasy. Dlatego tak często jest grany wszędzie w stacjach muzycznych (nie tylko w Eska Rock). Playlistą rządzą managerowie z dużych wytwórni płytowych, a nie redaktor muzyczny ze swoim gustem.
 7. swordfish

  Player.pl

  Premiera na Player - serial „Chyłka – Zaginięcie” z Magdaleną Cielecką.
 8. swordfish

  HBO GO

  Promocja PayPal - usługa HBO GO przez 2 miesiące bezpłatnie https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/hbo?utm_content=DISPLAY&dclid=CjkKEQiAx4fhBRDpncKKqvzM5ewBEiQAoGvDY0Lt_Lvihb8l8I2QRmVEXYhjIwYRNrRr0Mm6tKV2yxnw_wcB
 9. swordfish

  HBO, HBO 2 i HBO 3

  Po to są "premiery" po czasowej nieobecności. Kupili z powrotem prawa do filmu i wyświetlają ponownie. "Last Christmas" Wham co roku w okolicach grudnia debiutuje na playlistach stacji radiowych.
 10. swordfish

  Polsat News 2

  Darmowy dla operatorów? To czemu niektórzy wrzucają do droższych pakietów? Często w tańszym jest TVN24, a Polsaty już w wyższym. Nawet w takim Orange trzeba wykupić dodatkowy pakiet z kanałami Polsat, jakby to było nie wiadomo jakie premium.
 11. swordfish

  Showmax

  "Kler" teraz pewnie premierowo trafi do Canal+ i Playera. IPLA, Player, HBO i Netflix mogą powalczyć o prawa do produkcji własnych (za dwa dni premiera filmu Vegi "Plagi Breslau"). Jak na usługę "darmową" uzyskaną za kody z chipsów i z Coca-Coli, miała nawet dobrą jakość techniczną w swojej aplikacji. Gorzej było z ofertą nowości, to był taki ubogi pakiet C+. Bez żalu usunę aplikację. Dobrze, że zostaje z nami Netflix, HBO i Amazon.
 12. swordfish

  Polsat News

  I tak jest na większości kanałach informacyjnych, łącznie z TVN24. Wcześniej nagrane rozmowy z celebrytami, reportaże, powtórki, kolędy itd.
 13. swordfish

  Kanały FilmBox

  To już należy narzekać na jakość obecnych produkcji filmowych. Skargi, że nie ma co oglądać, proszę kierować do twórców filmowych.
 14. swordfish

  Amazon Prime Video

  "W cieniu drzewa" ma niesamowite zdjęcia naszej rodaczki Moniki Lenczewskiej (serial "Trust", "City of Lies").
 15. swordfish

  HBO GO

  Wreszcie "Modern Family" w HBO GO, mimo, że cały czas serial był pokazywany w kanałach HBO. W końcu wydłużyli prawa na internet.
×