Jump to content

swordfish

Users
 • Content Count

  1185
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

92 Świetna

About swordfish

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy w jakiś sposób idzie oglądać na tym AppleTV+? Czy da się przez przeglądarkę?
 2. Tak wygląda ranking nominacji dla poszczególnych dystrybutorów i producentów. Netflix wygrywa zarówno w filmach kinowych jako dystrybutor, i jako producent telewizyjny. DYSTRYBUTORZY FILMÓW KINOWYCH Netflix 17 Sony Pictures Entertainment & Sony Pictures Classics 10 Walt Disney Studios Motion Pictures 6 Warner Bros. Pictures 6 Lionsgate 5 Universal Pictures 5 NEON 4 Amazon Studios 3 Paramount Pictures 3 United Artists Releasing 3 A24 2 Focus Features 2 Fox Searchlight Pictures 2 LD Entertainment / Roadside Attractions 1 STXfilms 1 NOMINACJE DLA PRODUCENTÓW TELEWIZYJNYCH Netflix 17 HBO 15 hulu 5 Prime Video 5 FX Networks 4 Apple TV+ 3 Showtime 3 BBC America 2 USA Network 1
 3. Odcinki powinny trwać tyle ile twórcy mają coś ciekawego do powiedzenia. Przy drugim sezonie "Castle Rock" są odcinki trwające 60 minut, ale jest też epizod mający 35 minut. Odliczając czołówkę, napisy końcowe i streszczenie poprzednich części wychodzi poniżej pół godziny.
 4. A czy cenzurują sceny seksu? Cycki Aleksandry Popławskiej są w "Underdog" i w "Wataha".
 5. TVN 24 od wielu lat współpracuje z CNN. Mogliby nawet dać originalne programy CNN z tłumaczeniem na polski i już ramówka wypełniona.
 6. Jeszcze chwila i całkowicie zlikwidują programy własne dla BiS. Wystarczą powtórki z głównego TVN24, tak jak to robi Solorz z Polsat News 2.
 7. Co teraz oznacza skrót BiS, jak już Biznes wyrzucają?
 8. Być może nick jest już zajęty. Albo podstawia się Tobie dodatkowa spacja na końcu.
 9. Serial w stylu "Rok za rokiem" na Netflix? Odpowiedź w tym wypadku jest jedna - "Black Mirror".
 10. "Irlandczyk" trwa 3,5 godziny i niektórzy w sieci proponują go oglądać jak miniserial w odsłonach po 50 minut. https://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili/filmy/irlandczyk-jako-4-odcinkowy-miniserial/
 11. Netflix jest nieprzebraną kopalnią filmów i seriali. W sezonie oscarowym obowiązkowo należy obejrzeć filmy "Nazywam się Dolemite", "Irlandczyk", "Historia małżeńska" i "Dwóch Papieży".
 12. Fatalnie, bo sesja na GPW trwa do 17:00 i o tej godzinie można podsumować notowania. Czy jeszcze pojawiają się codzienne komentarze giełdowe? Kiedyś nawet bawili się w wirtualny portfel i zapraszali kilka osób do zabawy w obstawianie. Chyba Marek Tejchman to prowadził, ale woleli go się pozbyć.
 13. A kiedy jest blok ekonomiczny, ten co prowadził Blajer o 17:00? To była idealna pora na podsumowanie dnia na giełdzie i w biznesie. Teraz nic o giełdzie nie mówią?
 14. Ale mając HBO w Ipli dają dostęp również do HBO GO? I czy w IPLI jest możliwość zmiany ścieżki dźwiękowej i możliwość włączenia napisów?
 15. Ok. Dzięki za pomoc. Od rana mam odkodowane Sport, Filmy i Dzieci. Czy po okresie promocyjnym będę płacił 3 x 10 zł za każdy pakiet z osobna, czy 10 zł za wszystkie 3 pakiety razem? Czy będę mógł wybrać, który z 3 pakietów po dyszce mogę zostawić? Widzę, że dla Plusowiczów, którzy chcą sobie IPLĄ zastąpić kablówkę najbardziej atrakcyjny jest pakiet IPLA TV za 25 zł. Szkoda, że nie ma możliwości zmiany języka na kanałach filmowych oraz włączenia napisów. Ale Filmbox Arthouse jest z napisami na stałe.
×
×
 • Create New...