Jump to content

Ipo

Users
 • Content Count

  1920
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

90 Świetna

About Ipo

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Sosnowiec
 • Hobby
  Media

Recent Profile Visitors

551 profile views
 1. Ipo

  Wiadomości

  Reakcja niektórych jest tutaj typowa. Ktoś coś zrobił to my też możemy. Skoro sędzia pokazał to Lichocka w jakikolwiek sposób jest wytłumaczona? Nie sądzę. Oboje są dorośli i odpowiadają za swoje czyny. W przypadku posłanki kontekst jest o tyle bardziej żenujący, że chodziło o ewentualne 2 mld zł na onkologię.
 2. Ipo

  Wiadomości

  Cóż to w ogóle za porównanie? Lichocka jest posłanką która w Sejmie pokazała opozycji wulgarny gest i zostanie to już raczej symbolem obecnej władzy przypominanym przez lata, a Rusin dziennikarką i omawiano w groteskowy sposób jej zdjęcie na Instagramie. Nie widzisz różnicy?
 3. Jeśli od początku to ok. Gorzej ze stacjami które kiedyś nadawały ciekawe rzeczy, a nagle pojawiają się jakieś tureckie dziadostwa czy inne "szoły".
 4. Z roku na rok jest właściwie to samo więc gdzie tu coś gorszego? Serial Motyw już obejrzany?
 5. @SatZnawca szalenie kreatywna wypowiedź wnosząca bardzo dużo do dyskusji.
 6. Żaden fan, mało tego jeździł po TVN przed laty grubo. Wystarczy poczytać archiwalne posty. Zmieniło się to po tym jak zmieniła się TVP. Wkurza mnie krytyka TVN-u gdy TVP jest obecnie jedną wielka farsą. Nie będę jednak rozwijał tematu bo tu przecież i tak trwają nieustanne wojny co lepsze.
 7. Cóż, widocznie uznali że coś w temacie trzeba zrobić. Zresztą nie kryjmy obrażania ludzi tłumacząc, że to jeet wolność slowa. Państwowe media szczują i obrażają i nawet po ogólnej nagonce nic sobie z tego nie robią. Nie ma dla nich tematu albo "tak trzeba". Co gorsze?
 8. Ależ rozumiem wszystko i napisałem na początku, ale chyba nie zalapaleś. Nie, to nie był reporter którego posłano na ulicę jako biedną ofiarę, to był równocześnie autor tego tematu. Tyle, dobrej nocy.
 9. Słabiutko z Tobą jeśli autor reportażu i operator który reportaż rejestrował to to samo. A jeśli już zadajesz głupie pytania no to może powód był taki sam dla którego nie zwolniono operatora który przywalił Daszczyk. 😎
 10. Ipo

  TVN

  Kocham takie wnoszące cokolwiek do dyskusji posty. Pogratulować. 🙂
 11. Ukarali tego co trzeba. To reporter był autorem tematu, a Kalczyńska z Sołtysikiem byli jedynie "zapowiadaczami" tematu. TVN przeprosił więc jest dobrze. W TVP temat by przemilczano i na Twitterze Kurski by stwierdził, że w sumie to nic się nie stało więc jak najbardziej zachowanie stacji ok. Co do spadków to nie ma się co dziwić. TVN ma najmłodszego widza w dużych miastach i ich traci na rzeczy Netfliksow i innych serwisów. To zupełnie naturalne. Oni wcale nie przechodzą do TVP bo tam mamy starszego widza. Programy mające po kilka milionów widzów gromadzą po 600 tysięcy w komercyjnej.
 12. Przed chwilą wszystko wróciło do normy. 🙂
 13. Ipo

  TVN

  TVP pisząca o tolerancji. Kocham po prostu. ❤️❤️❤️
 14. Ipo

  TVN

  Weź pigułkę chłopie bo usuwają Ci te posty, a Ty z uporem maniaka dalej i każdy kolejny jest coraz bardziej pozbawiony sensu.😂
 15. Ipo

  TVP INFO

  To oczywiste, ale to by musiało też nastąpić wtedy kiedy startowała telewizja naziemna bo teraz to już po ptokach kiedy ludzie mają kanały poustawiane i male szanse, że starsze osoby będą się bawiły w ich ustawianie na nowo jak już mają TVP Info. Polsat przed laty bardziej stawiał na kasę z gniazdka niż dostępność tego kanalu.
×
×
 • Create New...