Jump to content

Ipo

Users
 • Content Count

  1882
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Świetna

About Ipo

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Sosnowiec
 • Hobby
  Media

Recent Profile Visitors

372 profile views
 1. To do jakiego wora wyrzucisz Sandrę? Na wielu stronach widnieje jako artystka euro-disco.
 2. Zapewne nie mają licencji na fragmenty. Ma je (jeśli w ogóle) Eurosport, a nie całe Discovery. Prawa może mieć na przykład TVP na terenie Polski.
 3. Ipo

  Wiadomości

  Jakiś tam algorytm - i tu całe sedno wypowiedzi. 🙂
 4. Ipo

  Wiadomości

  Z tego co wiem to mierzona jest widownia programów z odtworzenia, ale do jakiegoś czasu (chyba 24 h od momentu emisji). Co do serwisów VOD to myślę że to kwestia czasu. Owszem Netia może sobie mierzyć widownię "na żywo", ale na jakiej zasadzie podnosi się to do milionów przed tv jest już wielką zagadką.
 5. Ipo

  Wiadomości

  Przy próbie 20 000 też kłócić by się można o to czy oddaje to preferencje ponad 30 mln Polaków. Nie sądzę. No więc tak już raczej zostanie. Tak wiem, panel ma zostać powiększony ale nieznacznie. Dane Netii jeszcze bardziej nie oddają tego kto co ogląda bo różne są pakiety i nie do wszystkich kanałów wszyscy mają dostęp, poza tym narzucona przez Netię kolejność kanałów również ma znaczenie co kto częściej ogląda.
 6. Ipo

  Wiadomości

  Dla mediów na świecie dane Nielsena są miarodajne więc raczej umówmy się, ze są bardziej niż zabawka Netii.
 7. @SMSNET fajnie, że jednak ktoś się pojawił na forum od Was po dłuższej przerwie. Muszę jednak poskarżyć się, że obsługa klienta u Was leży i kwiczy. Napisałem i na Facebooku i wysłałem maila z formularza kontaktowego w sprawie przygotowania dla mnie nowej oferty i ZERO odzewu. Już tak ze dwa tygodnie temu. Niesamowite jak się traktuje wieloletniego klienta.
 8. Ipo

  TVP 2

  Jak się okazuje zmiana dnia i pory emisji "O mnie się nie martw" nie zaszkodziła serialowi i już zapadła decyzja o kolejnym sezonie. Info z Facebooka Katarzyny Ankudowicz, aktorki serialu.
 9. Ciekawe kiedy otrzymamy TVP Kultura w HD? Od wczoraj dostępne naziemnie, a w SMS dalej z satelity wersja SD.
 10. Od dziś z kolei Polo TV w jakości HD.
 11. Zagłosowane. Nie spodziewałem się nawet, że braknie mi głosów z tych 77. 😂
 12. Jak dla mnie jest świetnie. Czekam na więcej. 🙂
 13. Ipo

  TVP Kultura

  Nareszcie TVP Kultura w HD! To jedyny kanał Telewizji Państwowej którego brakowało mi w HD ze względu na ciekawe filmy jakie emitują.
 14. Superstacja pojawiła się w jakości HD.
 15. Bardzo ładny wynik, a wydawać by się mogło, że sierpień będzie kiepski bo wakacje, ładna pogoda więc ludzie nie oglądają telewizji za dużo. Jeszcze do tego druga najdłużej oglądana stacja. Gratulacje. Ciekawe jaki będzie wrzesień.
×
×
 • Create New...