Jump to content

mingo

Users
 • Content Count

  1863
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

139 Rewelacyjna

About mingo

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 11/10/1993

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

825 profile views
 1. mingo

  Koronawirus

  Oczywiście, tu nawet nie będę polemizował bo ta władza jaki nikt inny umie w bardzo prymitywny sposób obciążyć winą kogoś innego, byle tylko się wybielić w oczach swojego elektoratu (który naiwnie łyka takie tłumaczenia, co widać na przykładzie Twojej Cioci, sam zresztą znam kilka takich osób). Ja odnosiłem się do mądrości tych, co wypowiadają się na temat stanu polskie służby zdrowia.
 2. mingo

  Koronawirus

  Otóż to. Szlak mnie trafia, jak widzę kogoś z PO jak krytykuje tylko i wyłącznie PiS za to, jak wygląda nasza służba zdrowia. A oni to co zrobili? Też nic. Oczywiście działa to też w drugą stronę, jakoś w ubiegłym tygdoniu widziałem wypowiedź kogoś z PiSu mówiącego o tym, że zaniedbania są wynikiem tylko i wyłącznie 8 lat rządów PO. No wiadome, Ci są już 5 lat, też nic nie zrobili ale winni tylko poprzednicy. Jak widzi się tego typu wypowiedzi to aż jest ochota rzucić czymś w telewizor.
 3. mingo

  Koronawirus

  To ile on w końcu dostał? Bo ja słyszałem już o kilku milionach $, 80 mln$, teraz mowa o 900 mln €. Wszyscy wzięli tylko on, bohater narodowy Białorusi nie zniewolił swojego kraju. HERO! Internet jest czymś, co zmieniło świat. Tak pozytywnie jak i negatywnie. Mogę sobie wymyślić, że Królowa brytyjska robi niebieską kupę i o tym napisać a jutro już jakaś część ludzi wierzących w bzdury napisane w internecie będzie to brać za prawdę objawioną. I jak ich zapytasz, czemu wierzą w takie bzdury to ich jedyną odpowiedzią będzie: "A widziałeś, że jej kupa jest brązowa? Nie! Więc robi na n
 4. mingo

  Koronawirus

  Dokładnie. Każdy mądry a jak przyjdzie co do czego i się zarazi to pierwszy będzie trząsł portkami i modlił się o łagodny przebieg. Mój znajomy też sobie lekceważył, śmiał się i mówił, że idiotyzmem jest się od tego chronić. Zachorował dwa tygodnie temu, miał kilka dni gdzie nie miał siły oka otworzyć. Teraz jest już lepiej ale mówi, że czegoś takiego w życiu nie przeżył. Zdanie też zmienił.
 5. mingo

  Koronawirus

  Ponoć są zastrzeżenia co do tych liczb, w wielu krajach europejskich ofiary grypy liczy się w tysiącach, u nas w setkach, więc coś jest w tym prawdy. Grypa też zabija sporo osób i nie są to takie liczby jakie widzimy oficjalnie w statystykach. Co nie zmienia faktu, że koronawirus jest dużo bardziej zaraźliwy i tu jest przyczyna tego całego zamieszania. W tej chwili każde wyjście jest złe, nie robiąc lockdownu pozwolimy koronawirusowi zabijać, robiąc-dobijemy gospodarkę. I tak źle i tak niedobrze.
 6. mingo

  Koronawirus

  No właśnie, to nie grypa, covidem zarażamy się dużo szybciej 😛
 7. Nie widzę wątku o aplikacji Eleven, a mam z nią problem. Mianowicie, chodzi mi o aplikację na Smart TV. Czy w tej apce jest możliwość oglądania z odtworzenia? Na PC czy Androidzie mogę się cofać do 12 godzin, na TV nie widzę takiej opcji. Jest gdzieś ukryta czy jej zwyczajnie nie ma?
 8. 1. Verstappen 2. Hamilton 3. Bottas 4. Albon 5. Perez 6. Norris (ZS) 7. Sainz 8. Vettel 9. Leclerc 10. Stroll Autor najszybszego okrążenia: Verstappen
 9. Od kilku dni mam ten dekoder. Dzisiaj chciałem sobie skorzystać z usługi catch-up i obejrzeć trening F1 z 14, który leciał na Eleven Sports. Niestety, wyświetla się info o braku kanału w abonamencie (błąd E016-0). Normalne kanały Eleven działają bez zarzutu. Ktoś ma/miał podobny problem? Jak to rozwiązać? Pozostaje tylko infolinia?
 10. GP Brazylii: 1. Verstappen 2. Hamilton 3. Vettel 4. Leclerc 5. Bottas 6. Albon 7. Norris 8. Gasly 9. Perez 10. Ricciardo
×
×
 • Create New...