Jump to content

Kamilx

Users
 • Content Count

  299
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Dobra

About Kamilx

 • Rank
  Czasami wpadam
 • Birthday December 27

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

454 profile views
 1. Od dziś za emisję kanału odpowiada Polsat. W MUX8 jest już tylko jedna ścieżka z napisami, a nie 4, a druga ścieżka dźwiękowa zmieniła nazwę z eng na aux. Na moim telewizorze ucina kawałek napisu TV (za daleko wysunięty do krawędzi ekranu). Oznaczenie wiekowe jest OK.
 2. Ścieżka z napisami pojawiła się po tym jak Polsat rozpoczął nadawanie tego kanału. Jednak przez długi czas nic nie było w niej nadawane. Pod koniec roku zaczęły się pojawiać pojedyncze polskie teledyski z napisami. Obecnie już jest dużo polskich teledysków z napisami, bowiem w tym tygodniu podczas programu "Made in Poland" prawie wszystkie teledyski były z napisami.
 3. Emitel o niektórych przerwach potrafi poinformować jeden dzień przed, więc jeszcze zapewne informacja się pojawi. Jak rok temu MUX3 i MUX8 przenoszono na nową wieżę w Czyżach, to informacja ukazała 20 godziny przed planowaną przerwą.
 4. Kamilx

  TVP Sport

  Po prostu wstęp ze studia + transmisja archiwalna są połączone w jeden plik do emisji i stąd dopisek jest widoczny podczas całego bloku, a nie tylko podczas wstępu.
 5. Nie rozumiem, po co wprowadzane sa takie zmiany. Owszem na TVP Sport nie ma teraz transmisji, ale te wielkie logo i linia WSS - odechciewa się oglądać. Po drugie TVP Rozrywka jest dublowana, a decyzja rezerwacyjna MUX8 zabrania obecnie dublowania kanałów. (To już mogliby testowo TVP Seriale uruchomić)
 6. Kamilx

  TVP Sport

  Dodatkowo w ramach audiodeskrypcji komentuje Michał Regulski.
 7. Od 30 czerwca 2020 r.: MUX1: 21 MUX2: 40 MUX3: bez zmian MUX4: 24 Od 30 czerwca 2022 r.: MUX1: 43 MUX2: 23 MUX3: bez zmian MUX4: 21 MUX5: 40 MUX6: 24 MUX8 jest nadawany w paśmie VHF, a zmiany dotyczą tylko pasma UHF.
 8. Pół roku temu oznaczenie wiekowe przesunęli do góry, teraz logo w prawo. Ciekawe kiedy nazwę pasma przesuną i poprawią oznaczenie wiekowe? Za kolejne pół roku? Położenie logotypu jest niemal idealne - na telewizorze kineskopowym logo lekko dotyka krawędzi ekranu. Kiedyś była taka sytuacja, że na kanałach Polsat i TV4 było za daleko przesunięte, ale po kilku latach na początku tego roku poprawili.
 9. Ja rozumiem, że Cyfrowy Polsat korzysta ze stacji MUX4, ale ponad rok temu wystąpiliście o pozwolenia na nowe stacje MUX4, np. Białystok / Krynice, Warszawa / Raszyn czy Olsztyn / Pieczewo, a nadal są nieaktywne. Tych stacji jest około 20. Około tyle samo stacji miało mieć zwiększoną moc. Stąd moje pytanie: czy w najbliższym czasie te stacje zostaną uruchomione?
 10. @Specjalista Cyfrowy Polsat Czy w końcu uruchomicie nadajniki MUX4, na które posiadacie pozwolenia UKE od roku? Znacznie poszerzyłyby zasięg Telewizji Mobilnej ze względu na duże moce i polaryzacje poziomą.
 11. Skoro coś się ruszyło w sprawie MUX4 to może w końcu uruchomią nadajniki, na które rok temu otrzymali pozwolenia.
×
×
 • Create New...