Jump to content

Frontowiec

Users
 • Content Count

  8531
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

270 Rewelacyjna

2 Followers

About Frontowiec

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  ZS Szczecin / ZKA Kamień Pomorski

Metody kontaktu

 • GG
  48743929

Recent Profile Visitors

2938 profile views
 1. Frontowiec

  Ci, którzy odeszli...

  W wieku 91 lat zmarł Martin Boettcher - niemiecki kompozytor, autor muzyki do filmów z serii ''Winnetou''. https://www.tagesschau.de/inland/boettcher-gestorben-101.html
 2. Frontowiec

  Dance, Dance, Dance (TVP)

  Dla mnie też to jest dziwne, że finał zrobili metodą ''live in tape'' niż na żywo. Co do wysyłania SMS-ów w trakcie nagrywanego programu, no to tutaj to jest akurat świństwo i tyle.
 3. Frontowiec

  Telewizja RAI

  Czy włoska RAI informuje o zamachach terrorystycznych w Sri Lance? (nie mówię tutaj o Rai News 24, bo wiadomo).
 4. Frontowiec

  Das Erste i ZDF

  W związku z dzisiejszymi zamachami terrorystycznymi w Sri Lance, ZDF wyemituje o 19:10 ''ZDF Spezial''. Co do Das Erste, to o 16:15 i 17:10 było emitowane wydanie specjalne ''Tagesschau'' (''Tagesschau Extra'') - jeszcze jedno wydanie będzie o 18:30 (''Brennpunkt'' nie jest zapowiadany).
 5. Frontowiec

  Nickelodeon

  Może kiedyś główny Nickelodeon przejdzie na HD, kto wie
 6. Frontowiec

  Serwisy Informacyjne Ośrodków TVP

  Nawet też grecka Star Channel wykorzystuje szablon ''Aktualności'' TVP3 Katowice do swojego serwisu informacyjnego.
 7. Frontowiec

  Niemiecka TV dawniej

  @Kirk dziękuje za informacje - a pytałem się, bo znalazłem nagranie z 1989 roku w którym reklamy na ARD leciały jeszcze w ramach programu lokalnego. Natomiast jeśli chodzi o program lokalny w ARD, to w styczniu 1993 roku został on ograniczony do 10-minutowych wiadomości, przygotowanych przez ośrodki regionalne ARD (do 2003-2004 roku tak było).
 8. Frontowiec

  Niemiecka TV dawniej

  Pewnie ci chodzi o ''Wer weiss denn sowas?'' emitowany od poniedziałku do czwartku o 18:00 (raz w miesiącu emitowana jest w soboty wersja ''XXL'' o 20:15, która trwa trzy godziny - akurat wczoraj leciała). Co do osób, które przeszły z telewizji komercyjnej do publicznej to kilku było (i jest) - np. Oliver Welke przeszedł z Sat.1 do ZDF, Jorg Pilawa z ProSieben do Das Erste, Markus Lanz z RTL do ZDF czy przez pewien czas Gunter Jauch prowadził zarówno polityczny talk-show na Das Erste, jak i ''Milionerów'' na RTL. Jednak były także przypadki przechodzenia z telewizji publicznej do komercyjnej - np. Marc Bator z Das Erste do Sat 1, gdzie tam jest szefem oraz prowadzącym ''SAT.1 Nachrichten'' o 20:00.
 9. Frontowiec

  CANAL+ analogowy

  Co do Premiere, to odkodowane były zapowiedzi programowe, studio przed Bundesligą (i pierwsze minuty meczu), magazyn filmowy i ''Zapping'' (niemieckie ''Łapu Capu'').
 10. Frontowiec

  Polsat

  Już lepsza byłaby reaktywacja ''Baru'' niż coś nowego.
 11. Frontowiec

  Serie A

  Milan dziś zremisował 1-1 z Parmą na wyjeździe (Piątek nie strzelił ani jednej bramki). Czarno widzę powrót Rossinierich do LM.
 12. Frontowiec

  Wiadomości

  A może nowe studio ''Wiadomości'' ma być gotowe na 30-lecie, czyli na 18 listopada?
 13. Frontowiec

  Niemiecka TV dawniej

  Mam pytanie: od którego roku ARD zaczął samodzielnie emitować reklamy? (nie mówie tutaj o ośrodkach regionalnych, które już wcześniej je emitowały). ZDF emituje reklamy od samego początku istnienia stacji, czyli od 1 kwietnia 1963 roku.
 14. Frontowiec

  Serwisy Informacyjne Ośrodków TVP

  @Poland wiele stacji telewizyjnych korzysta z szablonów jeśli chodzi o czołówki. Czołówka ''Aktualności'' TVP3 Katowice też jest z szablonu.
 15. Frontowiec

  Polsat News

  Może jak będzie wprowadzony DVB-T2, to pewnie Polsat News też się tam znajdzie.
×