Skocz do zawartości

Frontowiec

Użytkownicy
 • Zawartość

  7434
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

85 Świetna

O Frontowiec

 • Tytuł
  Ekspert
 • Urodziny 22.04.1996

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Lokalizacja
  ZS Szczecin / ZKA Kamień Pomorski

Metody kontaktu

 • GG
  48743929

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Frontowiec

  MTV Germany

  Nie dziwi mnie to, że będą telezakupy na niemieckim MTV. Większość stacji telewizyjnych w Niemczech daje telezakupy (głównie Mediashop) - głównie z powodu emisji FTA, która jest kosztowna.
 2. Frontowiec

  Stali goście w stacjach telewizyjnych

  Ostatni raz to JKM-a widziałem w TVN 24 w 2014 roku, a przestali go zapraszać po tym, jak spoliczkował Michała Boniego. Zresztą Polsat News też zaprasza JKM-a do swoich programów.
 3. Frontowiec

  Kler

  ''Kler'' obejrzało już w kinach prawie 3,10 milionów widzów: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kler-film-w-kinach-bilety-wojtek-smarzowski-ilu-widzow-obejrzalo-juz-3-1-mln Także film Smarzowskiego jest również szeroko komentowany w Niemczech: http://mediathek.daserste.de/Europamagazin/Polen-Missbrauch-bei-der-katholischen-K/Video?bcastId=342024&documentId=56890016 - Das Erste. https://www.mdr.de/heute-im-osten/ostblogger/skandal-film-polen-klerus-paedophile-priester-katholische-kirche-100.html - MDR. https://www.dw.com/de/polen-film-heizt-missbrauchsdebatte-an/a-45678388 - Deutsche Welle. https://www.neues-deutschland.de/artikel/1103166.filmbesprechung-klerus-kulturkampf-in-polen.html - Neues Deutschland.
 4. Frontowiec

  [FTA] TVP INFO

  Wczoraj w TVP Info doszło do niecodziennej sytuacji, w wyniku której wyprowadzili gościa ze studia.
 5. Frontowiec

  TV Puls

  Za młodu to Dąbski pracował w USA - np. jako model, właściciel klubu fitness czy jako karateka (nawet się chwalił, że wystąpił w reklamie podczas meczu Super Bowl w latach 80-tych), jednak w żadnej tamtejszej telewizji nie pracował.
 6. Frontowiec

  Stali goście w stacjach telewizyjnych

  Podobnie też jest w Superstacji, do której przychodzą bardzo często ludzie o lewicowych poglądach, jak np. Stefan Niesiołowski, Andrzej Rozenek, Anna Maria Żukowska, Tomasz Piątek czy Zbigniew Hołdys. Jest to widać w programach ''Nie ma żartów'' Elizy Michalik i ''Polska w kawałkach'' Grzegorza Jankowskiego. Polsat News wśród stałych gości ma prof. Tomasza Kowalczuka oraz Piotra Szumlewicza. @Emil.1603 jeszcze też Ludwik Dorn, Ryszard Kalisz, Włodzimierz Cimoszewicz, prof. Aleksander Smolar, prof. Ryszard Bugaj, prof. Adam Strzembosz i prof. Ewa Łętowska bardzo często przychodzą do TVN 24. Zresztą tutaj się zgodzę z tobą, że zapraszanie stałych gości jest nudne.
 7. Frontowiec

  Stali goście w stacjach telewizyjnych

  Zresztą jak Michał Rachoń prowadzi ''Minęła 20'', to w środy też się pojawia Jan Pietrzak. Jak w środy program prowadzi Adrian Klarenbach, to Pietrzaka nie ma.
 8. Frontowiec

  TV Puls

  Ja TV Puls od bardzo dawna nie oglądam - jedynie co tam widziałem, to ''Taxi 2'' w zeszłoroczne Święta Bożego Narodzenia oraz tegoroczny kabareton z Lidzbarka Warmińskiego. Dla mnie jest to telewizja nijaka, pełna filmów i seriali które znam z innych anten telewizyjnych. TV Puls potrzebny jest nowy właściciel/menadżer, ale jest to raczej niemożliwe. Dąbski nie zna się na telewizji i tyle - taka prawda.
 9. Frontowiec

  TV Puls

  Nawet powtórki ''Następny proszę!'' są przenoszone. W soboty teleturniej zostanie przeniesiony z 15:00 na 7:50, gdzie również będzie dodatkowa powtórka teleturnieju w nocy z czwartku na piątek o 2:00.
 10. Frontowiec

  Polsat Rodzina

  @exmartino tutaj jest ramówka: https://programtv.onet.pl/program-tv/polsat-rodzina-651?dzien=4&strona=1
 11. Frontowiec

  Wprost

  ''Wprost'' jest to wydawany od 5 grudnia 1982 roku tygodnik społeczno-polityczny, który od 1982 do 2000 roku był wydawany w Poznaniu, a od 2000 do dzisiaj jest wydawany w Warszawie. Od 2016 roku redaktorem naczelnym ''Wprostu'' jest Jacek Pochłopień. Od 1990 roku tygodnik publikuje listę 100 najbogatszych Polaków oraz wręcza Nagrodę Kisiela, a od 1991 roku wręcza tytuł Człowieka Roku. ''Wprost'' zasłynął zarówno z kontrowersyjnych okładek, jak i takich artykułów jak np. Afera Taśmowa (2014) czy sprawa Kamila Durczoka (2015). Najbardziej popularny był ''Wprost'' za czasów, jak redaktorem naczelnym tygodnika był w latach 1989-2006 Marek Król (z ''Wprostem'' był związany do 2010 roku), który również był pełnym udziałowcem oraz twórcą tygodnika. Co sądzicie o tej gazecie?
 12. Frontowiec

  [ALL] TVP 3

  TVP3 Szczecin pokaże dzisiaj o godz. 20:00 wydanie specjalne ''Kroniki'' w związku z nowymi taśmami w restauracji "Sowa i Przyjaciele", na których zostali nagrani szczecińscy działacze PO.
 13. Frontowiec

  Wybory w telewizji

  TVP3 Warszawa pokaże dzisiaj o godz. 20:30 debatę prezydencką w Warszawie, która również będzie w TVN 24/TVP Info/Polsat News.
 14. Bardzo często w stacjach telewizyjnych (głównie informacyjnych) pojawiają się tzw. stali goście - czy to politycy, czy to eksperci, którzy komentują najważniejsze wydarzenia minionego dnia. Najbardziej jest to widać w TVP Info, w którym wśród stałych gości są m.in. Adrian Stankowski, Łukasz Jankowski, Marek Król czy Jerzy Jachowicz. Podobnie jest również w TVN 24, w którym są zapraszani byli politycy typu Leszek Balcerowicz, Andrzej Olechowski, Kazimierz Marcinkiewicz czy Roman Giertych. A co wy o tym sądzicie?
 15. Frontowiec

  Polsat Games

  Ramówka Polsat Games jest moim zdaniem o wiele lepsza od Polsat Rodzina, przynajmniej na tym kanale będą niektóre anime z górnej półki typu ''Bleach'', ''One Piece'' czy ''Dragon Ball Super'' (szkoda tylko, że ''Detektywa Conana'' nie kupili).
×