Jump to content

manieq01

Users
 • Content Count

  1150
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Świetna

About manieq01

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

1187 profile views
 1. manieq01

  TVP 3

  Do wyżej przytoczonej katastrofy budowlanej doszło w środę wieczorem - retransmisja TVP Info w TVP3 z kolei była w nocy z poniedziałku na wtorek. Oba te zdarzenia nie mają ze sobą nic wspólnego.
 2. Przyznam szczerze, że Eska zalicza ostatnio spory progres jeśli chodzi o ramówkę. Odpuszczenie sobie "Najlepszego (vel najgorszego :P) programu" na rzecz programów typu "Będę grał w grę" lub "Weekend z Eską" wyszło im na dobre. Oczywiście najlepiej by było gdyby zniknął polsatowski śmietnik, ale i tak jest nieźle.
 3. Redaktor Jankowski to dopiero ma pokłady ciekawych pomysłów Bardzo dobrze pamiętam, że kiedyś w którymś wydaniu "Faktu" (nomen omen w czasach gdy redaktorem naczelnym był obecny dyrektor programowy Superstacji) drukowano czerwony kwadrat na 3/4 strony, który rzekomo miał "naenergetyzować" ceniony bioenergoterapeuta i należało rzeczony kwadrat po odpowiednim nacięciu położyć na brzuchu w celu uzyskania sprawności zdrowotnej. Ciekawe czy podobne tego typu triki zawitają też do Superstacji?
 4. Nie ma co oczekiwać cudów, przecież cały budżet na PR marki idzie na Lisowską
 5. Akurat wersja "We Found Love" pojawiająca się w playliście pochodzi jeszcze z czasów "wrocławskiej" Eski - wtedy zdaje się, że byli dosyć przewrażliwieni na punkcie wszelkich używek albo lokowań produktów (czyt. "On the floor" JLo) w klipach
 6. Wiesz, Czesi jakiś czas temu zrobili rebranding ichniejszego Ocko Gold na Ocko Star, więc czemu by tak nie było w przypadku 4Funa
 7. Jak tak dalej pójdzie, to jedynymi polsatowskimi kanałami bez Chajzera malującego ściany "superinnowacyjnym wałkiem" będą kanały sportowe Polsatu i Polsat News.
 8. manieq01

  TVP INFO

  Dziś "Wiadomości" mocno spuściły z tonu, więc jest jeszcze jakaś nadzieja.
 9. Tu się rozchodzi o Cyfrowy Polsat i ogółem o nadawanie satelitarne, a nie kablówki.
 10. Ładne, aczkolwiek górna część oprawy ekranowej mogłaby być nieco wyżej i bardziej u boku ekranu.
 11. Tak dbają, że Polo TV dostaje wersję HD w Cyfrowym Polsacie, a z Eską - oczywiście nieposiadającą takowego przywileju, chociaż tu się mogę mylić, bo nie jestem z tym na bieżąco - mają problem nawet z taką głupotką. Niby nieistotną, ale jednak rzucającą się w oczy.
 12. Już od jakichś kilku lat do ogólnej playlisty wtrącają "greatesty" z lat 90-tych (np. "Torn" Natalie Imbrugli z 1997) i 00-tych, także to nic nowego.
 13. Jest już tak od paru dni. Jeszcze tylko zmniejszyć logo i można mówić w tym aspekcie o oprawie ekranowej godnej 2019 roku.
 14. "Magicy z ulicy" to program z Polsat Play, powtarzany jakiś czas temu na głównym Polsacie.
 15. Tylko po co? Jeśli komuś naprawdę zależy na Eska TV FTA, to ma oferująca praktycznie to samo (przynajmniej w warstwie muzycznej) wersję Extra.
×
×
 • Create New...