Skocz do zawartości

manieq01

Użytkownicy
 • Zawartość

  1079
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

36 Dobra

O manieq01

Ostatnie wizyty

781 wyświetleń profilu
 1. manieq01

  Propozycje logotypów dla stacji TV

  Co powiecie na coś takiego?
 2. manieq01

  Big Brother (TVN 7)

  A miało być tak pięknie... Jak tak dalej będzie, to produkcji pozostanie powiedzieć jedynie srogie - parafrazując Halinkę Kiepską - "arrivederci, Roma"
 3. manieq01

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Z tą różnicą, że 8TV to nazwa niesugerująca stacji muzycznej - tak jak to jest w przypadku ewentualnego Music TV
 4. manieq01

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Czyli możliwe, że większych zmian pod kątem profilu nie będzie. Dobre i to
 5. manieq01

  Oznakowanie wiekowe programów

  @Pepek94, ile trzeba ci tłumaczyć, że YouTuberzy nic tutaj nie zdziałają. To nie jest jakaś paląca sprawa
 6. manieq01

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Wymóg koncesyjny który jest totalnym absurdem. Rozumiem i popieram ideę udogodnień dla osób z dysfunkcjami, ale narzucanie stacjom muzycznym na siłę tego typu wymagań jest co najmniej dziwne. Głuchoniemy raczej nie odczuje satysfakcji z muzyki, nawet dzięki sztucznie tworzonym pasmom o 5 rano.
 7. manieq01

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Tą listą o której mówisz był akurat "Dance Chart". "ImprESKĘ" jeszcze za czasów "wrocławskiej" Eski, w której była standardowa playlista w formie odliczanki od 20 do 1 miejsca przerywana relacjami z klubów z kolei głównie prowadził Jankes, czasem też Ola Kot i Kris Kojder.
 8. manieq01

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Dobra wiadomość dla fanów starej "ImprESKI" - Ola Kot na Instagramie (a właściwie Instastory) zapowiedziała powrót do klubowej formuły sprzed 2014 roku.
 9. manieq01

  Oznakowanie wiekowe programów

  No tak, bo "12" na ekranie odstraszy dziecko od oglądania teledysków które mogą oglądać bez żółtych kwadratów na rogu ekranu w internecie... Wiem, że to co napiszę to tylko "walka z wiatrakami" dla niektórych z Was, ale zgłaszanie do KRRiT i posłów próśb o zajęcie się tym małym znaczkiem w rogu ekranu nic nie da... @VG02 Akurat "Państwo w państwie" ma, a przynajmniej miało jakiś czas temu "12" na ekranie.
 10. manieq01

  Polsat Games

  O co ten raban, przecież mamy od zarania gier opartych o historię - zwłaszcza w klimatach IIWŚ - więc program Wołoszańskiego pasuje idealnie do kanału o grach. Siłą rzeczy muszą to robić, ponieważ część ich kanałów nadaje w naziemnej telewizji cyfrowej która wymaga polskiej koncesji (patrz: przykład @STARS.TV). Do tego jeszcze dochodzi kwestia tego, że jest mniej papierkologii niż gdyby część kanałów miała koncesje od KRRiT, a część np. od Ofcomu.
 11. manieq01

  TVN

  Nie bez powodu - promował najnowszy film produkcji TVN, "Całe szczęście".
 12. manieq01

  MTV Music

  A wszystko zaczęło się od tego, że w Viacomie tabelki z Excela pokazały, że ludzie wolą oglądać tandetny serial o "ekskluzywnym" warszawskim życiu modelek... VIVA tuż po zmianach w 2012 jeszcze miała swoją duszę i elegancję. MTV Music z kolei to niestety sztuczny i pusty korpotwór tworzony "żeby lud się nacieszył". Piszę to z przykrością, ale ten slot może uratować oglądalnościowo tylko rebranding w trzydziesty Comedy Central lub inny Nickelodeon.
 13. manieq01

  Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace

  Miałem na myśli samo logo wersji SD, nie oprawę lub logo wersji HD.
 14. manieq01

  Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace

  Tutaj akurat inspirowałem się kolorystyką głównego Polsatu News (patrz: logo). Jeśli chodzi o "Wydarzenia" - szanuję twój gust
 15. manieq01

  Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace

  Napis jest niewyraźny, bo obrazek jest nieco skompresowany. Osobiście też uważam, że same słoneczko wyglądałoby świetnie na ekranie, chyba nawet pierwotnie miałem taką koncepcję ---- EDIT 15:21 W międzyczasie zabrałem się za lekkie odświeżenie oprawy Polsat News i "Wydarzeń". Od razu - uprzedzając pewne uwagi - duże gabaryty oprawy ekranowej (w tym informacje na belce w dwóch linijkach) są zamierzone w celu większej czytelności i przejrzystości informacji na pasku.
×