Jump to content

manieq01

Users
 • Content Count

  1160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Świetna

About manieq01

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

1283 profile views
 1. W marcu Eska pokaże kolejne pozycje z biblioteki Viacomu - do obecnie emitowanych dołączą "Miłość na bogato" (VIVA Polska) i "Nastoletnie matki PL" (MTV Polska).
 2. manieq01

  TVP Historia

  Propagowanie komunizmu jest owszem zabronione, ale głównie poprzez głoszenie haseł z nią powiązanych na forum publicznym. Nie sądzę, aby emitowanie archiwalnych, a co za tym idzie, zdezaktualizowanych kronik podchodziło pod przepisy - mają one wartość historyczną.
 3. @JohnnyBravo97 "Pod lupą" to akurat produkcja ZPR (Fokus TV). A sama ramówka jest rzeczywiście bardzo dziwna - "Szybkie strzały" już o 7 rano, piątkowe i sobotnie wieczory bez muzyki, "Impreska" w formie playlisty z dwie godziny w tygodniu. Quo vadis, Eska?
 4. Proszę państwa, MTV Eska jak się patrzy
 5. Aktualnie Polo TV gra... zagraniczne utwory - i to bynajmniej nie z pasma Marka Sierockiego. Aczkolwiek playlista jest uboga, bo drugi raz w ciągu godziny leci "Despacito" EDIT: Ten hurraoptymizm był pośpieszny, bo widzę, że na Facebooku Polo TV jest rozpiska według której aktualnie nadawane jest pasmo "Latino mix" - i to się chyba w sumie zgadza, bo są same nutki pokroju "Despacito", Enrique Iglesiasa i ich pochodne.
 6. Paint akurat nie ma możliwości tworzenia gradientów, więc tutaj raczej trzeba byłoby obstawiać użycie Gimpa w niezbyt zaawansowanym stopniu Tak już całkiem serio - do loga, jak i do tego poprzedniego, pewnie za jakiś czas się oswoję. Jednak na tę chwilę jest dosyć nijakie i bez polotu. Oprawa jest nieco lepsza, ale również daleko jej do ideału - o ile kolorystycznie połączenie niebieskiego i amarantowego jeszcze jakoś wygląda, o tyle żółty z niebieskim kojarzy mi się tylko z tym - i to bynajmniej nie za sprawą pewnego pana w sweterku : Osobiście do dzisiaj największą sympatią darzę pierwszą oprawę - jeszcze z czasów, kiedy Stopklatka próbowała się kreować na stację "freemium".
 7. Tak, format tej gazety jest taki jak w przypadku Tele Max / Super TV - kompaktowy.
 8. Dziś przy okazji wizyty w Empiku zauważyłem nowy twór o nazwie "Panorama TV" - prawdopodobnie wydawany przez Bauera. Wyróżnia się on tym, że składa się w przeważającej części z krzyżówek, ale zawiera też program telewizyjny na dwa tygodnie (począwszy od dzisiaj do 2.01.2020). Moją uwagę przykuł taki fakt, że listing tam prezentowany jest bliźniaczo podobny (jeśli nie identyczny) do tego z Tele Maxa / Super TV. Cena: 3,69 zł.
 9. Śniegu nie ma za oknem, to po co ma być na ekranie? :D
 10. Z końcem roku z anteny znika program plotkarski "Bywanie na dywanie" emitowany w stacji od maja 2017 roku. W porównaniu do nieodżałowanych "24 godzin" i tak pociągnął on dosyć długo.
 11. manieq01

  TVP 3

  Do wyżej przytoczonej katastrofy budowlanej doszło w środę wieczorem - retransmisja TVP Info w TVP3 z kolei była w nocy z poniedziałku na wtorek. Oba te zdarzenia nie mają ze sobą nic wspólnego.
 12. Przyznam szczerze, że Eska zalicza ostatnio spory progres jeśli chodzi o ramówkę. Odpuszczenie sobie "Najlepszego (vel najgorszego :P) programu" na rzecz programów typu "Będę grał w grę" lub "Weekend z Eską" wyszło im na dobre. Oczywiście najlepiej by było gdyby zniknął polsatowski śmietnik, ale i tak jest nieźle.
 13. Redaktor Jankowski to dopiero ma pokłady ciekawych pomysłów Bardzo dobrze pamiętam, że kiedyś w którymś wydaniu "Faktu" (nomen omen w czasach gdy redaktorem naczelnym był obecny dyrektor programowy Superstacji) drukowano czerwony kwadrat na 3/4 strony, który rzekomo miał "naenergetyzować" ceniony bioenergoterapeuta i należało rzeczony kwadrat po odpowiednim nacięciu położyć na brzuchu w celu uzyskania sprawności zdrowotnej. Ciekawe czy podobne tego typu triki zawitają też do Superstacji?
 14. Nie ma co oczekiwać cudów, przecież cały budżet na PR marki idzie na Lisowską
 15. Akurat wersja "We Found Love" pojawiająca się w playliście pochodzi jeszcze z czasów "wrocławskiej" Eski - wtedy zdaje się, że byli dosyć przewrażliwieni na punkcie wszelkich używek albo lokowań produktów (czyt. "On the floor" JLo) w klipach
×
×
 • Create New...