Jump to content

manieq01

Users
 • Content Count

  1142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

61 Świetna

About manieq01

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

1097 profile views
 1. Tu się rozchodzi o Cyfrowy Polsat i ogółem o nadawanie satelitarne, a nie kablówki.
 2. Ładne, aczkolwiek górna część oprawy ekranowej mogłaby być nieco wyżej i bardziej u boku ekranu.
 3. Tak dbają, że Polo TV dostaje wersję HD w Cyfrowym Polsacie, a z Eską - oczywiście nieposiadającą takowego przywileju, chociaż tu się mogę mylić, bo nie jestem z tym na bieżąco - mają problem nawet z taką głupotką. Niby nieistotną, ale jednak rzucającą się w oczy.
 4. Już od jakichś kilku lat do ogólnej playlisty wtrącają "greatesty" z lat 90-tych (np. "Torn" Natalie Imbrugli z 1997) i 00-tych, także to nic nowego.
 5. Jest już tak od paru dni. Jeszcze tylko zmniejszyć logo i można mówić w tym aspekcie o oprawie ekranowej godnej 2019 roku.
 6. "Magicy z ulicy" to program z Polsat Play, powtarzany jakiś czas temu na głównym Polsacie.
 7. Tylko po co? Jeśli komuś naprawdę zależy na Eska TV FTA, to ma oferująca praktycznie to samo (przynajmniej w warstwie muzycznej) wersję Extra.
 8. Eska TV jest już kodowana od powrotu do NTC i Cyfrowego Polsatu w czerwcu 2018 roku (a nawet od 2016, licząc również 8TV).
 9. Nową edycję "Big Brothera" zamiast Agnieszki Woźniak-Starak poprowadzi znana z "Dzień Dobry TVN" Gabi Drzewiecka - ogłosił Edward Miszczak w studiu tego drugiego programu.
 10. manieq01

  TVP 2

  Musi, żeby udowodnić, że nie jest tylko odmrażana na sylwestra
 11. Niestety ponurym panom w garniturach, których obchodzą jedynie tabelki w Excelu i korporacyjna nowomowa, nie w głowie sentymenty do marki (no chyba, że mowa o MTV). A szkoda, bo ktoś odpowiedzialny za ten projekt robił kawał dobrej roboty, a przynajmniej momentami przebijał to co serwuje Eska i 4FUN.
 12. Znane są szczegóły wrześniowej ramówki: - wracają wszystkie programy, które przeszły na wakacyjną przerwę oprócz "Miejskiej listy" - "Love Island. Wyspa miłości" będzie emitowana od poniedziałku do piątku o 20 i w niedziele o 23 - pozostaje emisja "Pod lupą" w poniedziałki o 18 - na razie (pomijając oczywiście "Wyspę miłości") we wrześniu nie będzie zapowiadanych przez Adriana Harasima nowych programów
 13. Jeśli chcą sobie emitować pasma typu nawet "Transgender & Dragqueens hits", to spoko, w końcu mają do tego prawo jako prywatna telewizja. Jednak raczej to pasmo nie zagości za długo w ramówce - zaraz ktoś zgłosi do KRRiT, że coś takiego jest i tyle po tym będzie.
 14. Jakieś źródło tych sensacyjnych doniesień?
 15. Nie od dziś wiadomo, że w czasie szuszy szosza szucha [emoji38]2:
×
×
 • Create New...