Jump to content

manieq01

Users
 • Content Count

  1100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Dobra

About manieq01

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

870 profile views
 1. manieq01

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Nie, to nie jest jednorazowy błąd, o ile tak go można w ogóle nazwać. Po prostu Eska stosuje ciekawy myk, polegający na tym, że w "Podwójnej Gorącej 20" teledysk jest wgrany wraz z wejściem prezenterki. Tak jak poniżej:
 2. manieq01

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Mi z kolei oprawa nawet się podoba - graficznie widać, że nareszcie pierwszy raz od kilku lat jest mocno spójna z oprawą ekranową. Z kolei muzycznie może być, a przynajmniej w końcu współgra z profilem stacji.
 3. manieq01

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Można się było tego spodziewać, szczególnie że w zakończonym już sezonie od czasu do czasu Ola Kot pełniła rolę "reporterki" na próbach przed występem. Mimo wszystko i tak lepsze "TTBZ" siłą rzeczy powiązane z profilem muzycznym, aniżeli paradokumenty lub "Tańce z gwiazdami"
 4. manieq01

  Oznakowanie wiekowe programów

  Naprawdę ładna koncepcja - schludna, a przy tym uporządkowana.
 5. manieq01

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Jest tyle polskich utworów, do których można wgrać napisy, ale nie - lepiej wepchać disco polo. Już raz Eska eksperymentowała z tym jakże wybitnym gatunkiem muzycznym, a jak się to skończyło wszyscy wiemy.
 6. manieq01

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Oprawa muzyczna jest niezła, takiej brakowało w Esce od kilku ładnych lat zdominowanej przez gitarowe brzdęki i bezpłciowe brzmienia (tak, chodzi mi o oprawę ze stocka z lat 2014-2015).
 7. manieq01

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Równocześnie animacja loga i podpisu jakoś "przyśpieszyła" ;D EDIT 11.18: W bloku reklamowym, który skończył się przed chwilą nie było licznika. Czyli pewnie coś testowali.
 8. manieq01

  Polo TV

  Od dziś Polo TV ze stylem oznaczenia wiekowego podobnym do symbolu używanego przez Eska TV - wcześniej od przenosin na Ostrobramską oznaczenie było typowo polsatowskie.
 9. Disco polo na Eska TV Extra? Można podać jakieś przykłady?
 10. manieq01

  4FUN TV

  Logo jest szare, ponieważ jest (jeszcze) z wielkanocnymi elementami - co prawda pojawia się rzadziej niż jeszcze w sobotę, ale jednak
 11. manieq01

  Serwisy Informacyjne Ośrodków TVP

  Tak samo, jak TVP3 Rzeszów do swojego poranka
 12. manieq01

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  "Your Love" Guetty było w Esce już w wakacyjnej rotacji
 13. manieq01

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  W social mediach Eska TV pojawił się zwiastun, a raczej kulisy, powstawania nowej oprawy (niech was nie zmyli hashtag #sesjazdjęciowa, dziś kręcona jest oprawa w ruchu):
 14. manieq01

  Polsat

  To też nie jest całkiem stuprocentowa wina po stronie Terentiew, nawet zarzucając jej zamiłowanie do przaśności - coraz trudniej wymyślić nowy format, który będzie różnił się od innych i równocześnie nie będzie promował wyżyn głupoty, dlatego coraz częściej nadawcy idą dwoma ścieżkami: reaktywują stare formaty, albo - tak jak w powyższych przypadkach - stawiają na programy "do rechotu".
 15. manieq01

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Dokładniej jest to sesja zdjęciowa prezenterek [EDIT: i również prezenterów, bowiem obecni są także Rudanacja, Jankes oraz Damian Wilczyński z "Będę grał w grę"]
×