Skocz do zawartości

manieq01

Użytkownicy
 • Zawartość

  1076
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez manieq01

 1. manieq01

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Czyli możliwe, że większych zmian pod kątem profilu nie będzie. Dobre i to
 2. manieq01

  Oznakowanie wiekowe programów

  @Pepek94, ile trzeba ci tłumaczyć, że YouTuberzy nic tutaj nie zdziałają. To nie jest jakaś paląca sprawa
 3. manieq01

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Wymóg koncesyjny który jest totalnym absurdem. Rozumiem i popieram ideę udogodnień dla osób z dysfunkcjami, ale narzucanie stacjom muzycznym na siłę tego typu wymagań jest co najmniej dziwne. Głuchoniemy raczej nie odczuje satysfakcji z muzyki, nawet dzięki sztucznie tworzonym pasmom o 5 rano.
 4. manieq01

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Tą listą o której mówisz był akurat "Dance Chart". "ImprESKĘ" jeszcze za czasów "wrocławskiej" Eski, w której była standardowa playlista w formie odliczanki od 20 do 1 miejsca przerywana relacjami z klubów z kolei głównie prowadził Jankes, czasem też Ola Kot i Kris Kojder.
 5. manieq01

  Ci, którzy odeszli...

  W wieku 89 lat zmarł były metropolita krakowski i wieloletni przyjaciel św. Jana Pawła II, kard. Franciszek Macharski: http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-08-02/nie-zyje-kardynal-macharski/
 6. manieq01

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Dobra wiadomość dla fanów starej "ImprESKI" - Ola Kot na Instagramie (a właściwie Instastory) zapowiedziała powrót do klubowej formuły sprzed 2014 roku.
 7. manieq01

  Oznakowanie wiekowe programów

  No tak, bo "12" na ekranie odstraszy dziecko od oglądania teledysków które mogą oglądać bez żółtych kwadratów na rogu ekranu w internecie... Wiem, że to co napiszę to tylko "walka z wiatrakami" dla niektórych z Was, ale zgłaszanie do KRRiT i posłów próśb o zajęcie się tym małym znaczkiem w rogu ekranu nic nie da... @VG02 Akurat "Państwo w państwie" ma, a przynajmniej miało jakiś czas temu "12" na ekranie.
 8. manieq01

  Polsat Games

  O co ten raban, przecież mamy od zarania gier opartych o historię - zwłaszcza w klimatach IIWŚ - więc program Wołoszańskiego pasuje idealnie do kanału o grach. Siłą rzeczy muszą to robić, ponieważ część ich kanałów nadaje w naziemnej telewizji cyfrowej która wymaga polskiej koncesji (patrz: przykład @STARS.TV). Do tego jeszcze dochodzi kwestia tego, że jest mniej papierkologii niż gdyby część kanałów miała koncesje od KRRiT, a część np. od Ofcomu.
 9. manieq01

  TVN

  Nie bez powodu - promował najnowszy film produkcji TVN, "Całe szczęście".
 10. manieq01

  MTV Music

  A wszystko zaczęło się od tego, że w Viacomie tabelki z Excela pokazały, że ludzie wolą oglądać tandetny serial o "ekskluzywnym" warszawskim życiu modelek... VIVA tuż po zmianach w 2012 jeszcze miała swoją duszę i elegancję. MTV Music z kolei to niestety sztuczny i pusty korpotwór tworzony "żeby lud się nacieszył". Piszę to z przykrością, ale ten slot może uratować oglądalnościowo tylko rebranding w trzydziesty Comedy Central lub inny Nickelodeon.
 11. manieq01

  Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace

  Miałem na myśli samo logo wersji SD, nie oprawę lub logo wersji HD.
 12. manieq01

  Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace

  Tutaj akurat inspirowałem się kolorystyką głównego Polsatu News (patrz: logo). Jeśli chodzi o "Wydarzenia" - szanuję twój gust
 13. manieq01

  Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace

  Napis jest niewyraźny, bo obrazek jest nieco skompresowany. Osobiście też uważam, że same słoneczko wyglądałoby świetnie na ekranie, chyba nawet pierwotnie miałem taką koncepcję ---- EDIT 15:21 W międzyczasie zabrałem się za lekkie odświeżenie oprawy Polsat News i "Wydarzeń". Od razu - uprzedzając pewne uwagi - duże gabaryty oprawy ekranowej (w tym informacje na belce w dwóch linijkach) są zamierzone w celu większej czytelności i przejrzystości informacji na pasku.
 14. manieq01

  Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace

  Ja z kolei bardziej preferowałbym wersję logotypu bez obramówki - coś a'la oprawa ekranowa z lat 2005-2006. Projekt zrobiony na szybko, w weekend, niemalże w środku nocy i pod natchnieniem @nieczęstego.
 15. manieq01

  Reklamy telewizyjne

  Zaczyna się odcinanie kuponów u tego jakże wybitnego artysty?
 16. Nowa wersja ankiety sprzed ponad dwóch lat: Zapraszam do głosowania
 17. manieq01

  Polsat

  Teraz jest minimalizm w modzie, stąd wygląda to tak a nie inaczej. Owszem, 10 lat temu by coś takiego nie przeszło, lecz dzisiaj jest to na porządku dziennym. Najważniejsze, że w końcu porzucono - niespodziewanie, ale jednak - już dosyć przestarzałą oprawę pamiętającą jeszcze czasy Kuby Wojewódzkiego w Polsacie i początki "Wydarzeń" (którym swoją drogą także są potrzebne zmiany).
 18. manieq01

  Polsat

  Ponadto pojawił się spot ramówkowy zupełnie odchodzący od koncepcji z jaką mieliśmy do czynienia od jesieni 2010 roku. Przynajmniej tym nadrabiają wiosenną posuchę ramówkową.
 19. manieq01

  Polsat

  Z tym, że "All Together Now" wraca 6 marca. Maratony z "Sekretami rodziny" i "Kiepskimi" o których jest mowa są już wpisane do ramówek na 9 i 16 marca.
 20. manieq01

  Wszystko o TVP

  Może chcą złapać przypadkowo widzów TV4 i TV6 nieznających numeracji stacji (bo po co? ) - zaczną szukać "Policjantek i policjantów", a tu nagle uśmiechnięta Marta Manowska
 21. manieq01

  ESKA TV i ESKA TV EXTRA

  Myślę, że w tej sprawie głos powinna zabrać pani ekspert: https://youtu.be/2SC0pcGdZis
 22. manieq01

  Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace

  Otrzymałem jakiś czas temu od jednego z użytkowników
 23. manieq01

  Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace

  Niby wygląda nieźle, ale moim zdaniem ta oprawa w formacie panoramicznym niestety traci swój urok. Dlatego też - jak już wcześniej pisałem - postawiłem na nową kompozycję z nawiązaniem do dotychczasowych opraw. Brałem pod uwagę koncepcję "reanimacji" VIVY (Classic) jako stacji grającej hity lat 00. z naciskiem na dance i pop z domieszką rapu, stąd też postawiłem na niebiesko-żółte elementy. Ta oprawa którą zrekonstruowałeś (mam na myśli logo) zahaczała - nawet w Niemczech - już jednak o obecną dekadę
 24. manieq01

  Polsat News 2

  W ostateczności, jeśli chcą już robić jakiś rebranding, to na kanał nieinformacyjny. Nie pozbywa się przecież ot tak cennego slotu do zysków z reklam.
 25. manieq01

  Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace

  Moim zamiarem był jednak zupełnie nowy projekt oparty o dotychczasowe oprawy - ukryłem w niej kilka "smaczków" niewidocznych na pierwszy rzut oka (jedynie górna belka GTC to moja prawie stuprocentowa inwencja). Niemniej szanuję twoją opinię, chociaż - co opieram o materiały z internetu, ponieważ z perspektywy czasu niestety nie było mi dane cieszenie się VIVĄ w tamtych czasach - kolorowe belki były najlepsze w pierwszym wariancie (2004-2005).
×