Jump to content

Kacper3100

Users
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralna

About Kacper3100

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

367 profile views
 1. Kacper3100

  Radio ZET

  Od wczoraj sporo piosenek zostało przywróconych do playlisty. Warto posłuchać.
 2. Kacper3100

  Radio ZET

  Mam nadzieję, że nie powrócą do nazwy "Muzyka, informacje, zabawa", bo kojarzy się z RMF-em, poza tym "Radio ZET i już" jest legendarnym i o wiele lepszym sloganem. Poza tym wieczorną Siłę muzyki dzisiaj prowadzi Marcin Wojciechowski. Ponadto, od około 22.06 w ZET na punkcie muzyki grane będą wyłącznie utwory Madonny w związku z wydaniem jej najnowszego albumu Madame X.
 3. Kacper3100

  Radio ZET

  Zetka dzisiaj emituje dżingle, stworzone na bazie piosenek granych w stacji, z hasłem "Słuchaj tylko mamy i Radia ZET". Jest też dżingiel z lektorką, która mówi "Słucham tylko mamy i Radia ZET".
 4. Kacper3100

  Radio ZET

  Jeśli mogę wtrącić swoje dwa grosze... 1. Nie lóg, tylko log. 2. Logo i logotyp to nie zawsze jest to samo.
 5. Kacper3100

  Radio ZET

  Napisałem do Radia ZET. Ciekawe, czy coś z tym zrobią.
 6. Kacper3100

  Radio ZET

  Michał Celeda i Agnieszka Woźniak zostają na swoich stanowiskach. https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/radio-zet-michal-celeda-na-stale-redaktorem-naczelnym-a-agnieszka-wozniak-dyrektorem-muzycznym Oboje są beznadziejni. Michał Celeda za to, że zwolnił bezpodstawnie Marzenę Chełminiak, a Agnieszka Woźniak za uszczuplanie playlisty, wyrzucanie po kilku tygodniach nowości muzycznych, a także ucinanie intro z niektórych piosenek. Do wymiany.
 7. "Sędzia Anna Maria Wesołowska" wróci z nowym, trzynastym sezonem jesienią do telewizji TTV.
 8. Kacper3100

  Radio ZET

  Ponad tydzień temu, w środę, w miejsce Planety singli pojawił się nowy program Beaty Tadli StereoTYP. Więcej o nowym programie: https://www.radiozet.pl/Radio/Programy/StereoTYP-w-Radiu-ZET
 9. Kacper3100

  Radio ZET

  Poczułem ulgę. Agora to był jeden z najlepszych kandydatów. Kibicowałem także PMPG Polskim Mediom, ale Agora to też świetny wybór
×
×
 • Create New...