Jump to content

rotalplus

Users
 • Content Count

  4905
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

310 Rewelacyjna

About rotalplus

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale w tym kanale właściwie nic się nie zmieni bo i tak od rana są niemal same seriale a od 21. filmy. Zniknie Nasz Nowy Dom a kanał bedzie ramówkę bardziej zgodną z profilem stacji. Bo to co do tej pory leciało np. po 21:00 typu filmy z Seagalem to był wstyd na rzekomy kanał dla kobiet. Pytanie: po co im to bratanie się z CC skoro mają własny kanał serialowy co prawda z niemal dwukrotnie niższą Widownią? Polsat gniotem był i gniotem będzie choć Polsat Doku jest tu osobliwym wyjątkiem
 2. Szczerze to powinni zostawić tylko 4 kanały Eleven i swoje własne 4, które maja zasięg, zlikwidować PSP i przenieść mecze do Eleven, podnieść o 5 zł ich cenę, przenieść w miejsce PSP i nadawać z dużym bitrate. W studio to i tak nie mają o czym gadać przez dłuższy czas. TV linearna nie nadaje się do takich wielogodzinnych analiz - to Widza nie interesuje.
 3. Caly Viacom to jedna pomyłka. Paramount Channel i odgrzewane kotlety, MTV i śmieci rozrywkowe, kanaly muzyczne coraz mniej muzyczne.
 4. Catch up jest dla nowych i przedłużających umowy. Pozostałe funkcje dla wszystkich Czy problem z klatkowaniem wystepuje na bbc lifestyle i np. comedy central ?
 5. Być może chcieli sie wycofać z polskiego rynku podobnie jak we Francji ale Zygmunt ich przekonal bo znów abonenci CP mogliby uciec bezkarnie
 6. Chca byc jak hbo tylko ze wlasnych produkcju malutko. Zle sie dzieje z c+ skoro na swoich kanalach magluja przez tydzien 5 filmow.A premiery niektore niegodne kanalu premium a na pewno nie o takich porach emisji.
 7. 3 czy 4 transpondery na HB są wolne. Potencjalnie 12 kanałów UHD plus choćby Love Natur,e który nadaje na HB.
 8. Lojalność przede wszystkim. Ale taka aktywność poza telewizyjna świadczy o tym, że w Polsacie nie wykorzystują ich potencjału, marnują dziennikarzy albo prostu telewizja nie jest już dla nich atrakcyjna. Wina i pracodawcy i pracowników i największa bolączka etatyzmu.
 9. Szybko, ale to mądra decyzja. Polsat jest zabetonowany, ale to dopiero początek. Tak słabo z kanałami sportowymi Polsatu nie było już dawno. Nie tylko pod względem praw, ale i poziomu. Dziennikarze się męczą. Kmita też powinien odejść trzeba odświeżenia. Porównajcie Polsat Sport i TVP Sport. Na przestrzeni 2-3 lat to przepaść.
 10. W końcu. Z naszych sąsiadów to chyba tylko Litwa nie ma nic teraz w dvb-t2. Reszta sasiadow ma przynajmniej jeden multipleks. Ale wstyd
 11. W biznesie nie ma tego, czego w kanałach informacyjnych - polityki opartej na kontrastach i ciągłych przepychankach. Ta ciągła walka jednych z drugimi jest motorem napędowym oglądalności, o zgrozo! A Młodkowski oferuje klasykę podręcznikową - pogadanki, notowanka itp. Z takim podejściem nie ma szans. Czas na aktywny biznes TV - startupy, teleturnieje biznesowe, reportaże o młodych przedsiębiorcach itp., a nie stare śmieci.
 12. Ten kanał to będzie klapa biznesowa.
 13. Nowy projekt - Biznes24 czyli kanał o ekonomii i gospodarce w HD od marca. Naczelnym Roman Mlodkowski. Kiedy inni sie wycofują z tematyki biznesowej oni uruchamiaja.
 14. Chyba tylko jako efekt reklamacji. Nie widzę innych powodów.
×
×
 • Create New...