Jump to content

danielpes5

Friends
 • Content Count

  2910
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralna

About danielpes5

 • Rank
  Przyjaciel forum SAT Kurier

Informacje o profilu

 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @SMSNET Dlaczego nie ma przekazu na kanale TV ASTA HD ? Leci tam obecnie plansza z SMS Info. No i kiedy ruszycie z testowaniem dekoderów 4K ?
 2. Na kanale 117 pojawił się zapowiadany kanał Sundance HD
 3. Sprawdzone i działa bez najmniejszego problemu. Trzeba jedynie pamiętać o module wraz z kartą bezpośrednio od UPC tzw MediaModul CI+ .Gdyż karta jest tu parowana z modułem
 4. @SMSNETCo prawda chodzi mi już po głowie tuner 4K z podwójną głowicą DVB-C oparty na Linuxie (np. Vu+ lub Dreambox) ale się jeszcze wstrzymam z zakupem i zobaczę co rzucicie do "testów" . : ) Obecnie używam HD Vu+ Solo SE v2- DVB-C dual skonfigurowany pod kabel. No i ma szereg zalet . -dekoduje wszystkie kanały z uniwersalnego czytnika ( z softem VTI 14.0.5 lub Black Hole) oraz z modułu Conax CI -podwójna głowica pozwala swobodne nagrywanie dowolnego kanału przy jednoczesnym oglądaniu innego. Pod warunkiem że karta pracuje w czytniku. Przy module Conax CI jest ograniczenie, gdyż jest on jednostrumieniowy. I przy nagrywaniu można jedynie oglądać kanały z jednej polaryzacji lub pasma. -skaluje kanały do 1080p i 60 fps -deszyfruje wszystkie nagrania -swoboda w układaniu listy kanałów,edytowaniu. -szybkie przełączanie(poniżej 1s) oraz stabilna praca -funkcje hbb (telewizja hybrydowa) oraz testowy pakiet VOD z kanału SMS Info -streaming w 720p na urządzenia mobilne (telefon/tablet.....i konsolę Xbox One) w sieci wi-fi Wad ten sprzęt nie posiada : )
 5. Informację brałem z ulotki ale jak widzę cena za Polsat Sport Premium w UPC jeszcze bardziej poszła w dół : )
 6. W UPC pakiet Polsat Sport Premium jest bez większej łaski za 19,90 zł .gratis dokładają jeszcze pakiet Eleven. I można ? * I jak donoszą inne sprawdzone źródła Polsat Sport Premium jest tam za 10 lub nawet 8 zł . Eleven 4K to powinien być priorytet. Im szybciej będzie wprowadzony tym lepiej . . Dostępny w min Orange Stingray Festival 4K . W SMSNet są przecież dostępne dwa inne kanały tego nadawcy (Stingray Djazz i Stingray Classica) i jakoś nikomu nie przeszkadza że są "niszowe". Moim zdaniem to fantastyczne kanały. Może czas najwyższy pomyśleć o dedykowanym tunerze 4K ? Będąca do niedawna technicznie 20 lat za murzynami Vectra taki dekoder już wprowadziła. Do podobnego ruchu przymierza się UPC. Tego tematu nie da się uniknąć. A świat idzie do przodu. Tego kanału i tak nikt nie oglądał, więc zupełnie nie dziwi mnie decyzja nadawcy . Co do Sundance HD to dobry ruch z Waszej strony. Uważam że wszystkie kanały informacyjne powinny być niekodowane. Tym bardziej trzeba docenić decyzję Polsatu. Brawo !
 7. TVP Kultura jest już dostępna w HD Na kanale 911 odkodowany jest TEST 1 (obecnie jest to Polsat news HD)
 8. Na kanale 300 pojawił się test kanału TV REGIO HD
 9. Kiedy ruszą z przekazem....: ) Obstawiam początek 2020 r.
 10. HD ciąg dalszy. TVR już w HD. Wkrótce dołączy jeszcze TVP Polonia i TVP Kultura.. Wdrożenie 4K do sieci idzie jak krew z nosa. Obecnie w SMS są 2 kanały na krzyż (FunBox UHD i Ultra TV 4K). Na rynku jest już dużo kanałów UHD które spokojnie można dołączyć (np .Canal+ 4K,Eleven Sports 4K,Festival 4K, NASA TV ) Z innymi nowościami jest naprawdę słabo. Brak Polsatów Sport Premium to jest istne kuriozum.Pakiet AXN-ów jest nadal w SD ( !!!) Dołącza się lokalne wersję ...TVP 3 Kraków i TVP 3 Warszawa a nie dołącza się lokalnych stacji TV Pomerania (dostępny w UPC i Vectrze) oraz TV Police (Vectra).
 11. Rozmawiałem na ten temat,będąc ostatnio w BOK na Ku Słońcu w Szczecinie. Istotnie zawiesili współpracę z osobą która dbała o social media. Stwierdzili że ich obecność w internecie nie jest obecnie priorytetem. No cóż..dziwne to podejście,gdyż uważam że jest to najważniejszy kanał wymiany informacji.Żeby było jeszcze śmieszniej ...o ostatnich nowościach nie ma żadnej wzmianki na ich funpagu na fb, na stronie operatora https://www.smsnet.pl/. A tym bardziej na kanale SMS info.
 12. Mały wysyp jesiennych nowości : Na kanale 409 pojawił się niemiecki DW HD Na kanale 607 pojawił się erotyczny EROX HD Na kanale 608 pojawił się erotyczny EROXXX HD
 13. Może ruszą z własną platformą iptv ? Inna szczecińska firma już miała kiedyś taki biznes (Globo vel Skymaster) -platformę TNTV .
 14. Najlepszą nazwą była by Nowa Stara Cyfra+ .
 15. Ta grafika wygląda tak, jak by była robiona przez jakiegoś początkującego programistę. Który za zrobioną fuchę wziął flaszkę Tandeta.
×
×
 • Create New...