Jump to content

danielpes5

Friends
 • Content Count

  2916
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralna

About danielpes5

 • Rank
  Przyjaciel forum SAT Kurier

Informacje o profilu

 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pierwsza nowość tej wiosny. Na kanale 212 pojawił się Active Family HD.
 2. Do końca marca będzie trwało otwarte okno TVN 24 i TVN 24 BIS dostępne dla wszystkich abonentów. Natomiast do wtorku 17 marca br. będzie trwało otwarte okno Canal+ Sport. Na DocuBox HD wybrane programy są dostępne w polskiej wersji językowej. Po dwóch miesiącach wrócił (!) kanał planszowy SMS info . Warto się zapoznać z komunikatem.
 3. Zgodnie w wcześniejszymi zapowiedziami : Comedy Central Family HD zmienił się w Polsat Comedy Central Extra HD MTV Music zamienił się w MTV Music 24 Niebawem dojdzie także do zmiany nazwy kanału Polsat Romans. Ma zmienić się w kanał Polsat Seriale.
 4. Zgasł kanał TV Regio HD ...jest EPG a kanału brak ! Wiem że telewizję regionalną macie w czterech literach , ale to już jest przegięcie. Od jakiegoś czasu szczególnie w nocy występują przerwy w dostępie do większości kanałów. Kilka dni temu nie było pakietu Canal+ A nie dalej jak wczoraj około północy zgasła paczka HBO i Cinemax. A kanały TNT,Polsat Romans,Private TV Brazzers I Playboy TV bez żadnych zapowiedzi...raptem zmieniły częstotliwość . Po czym dziś rano powróciły na stare parametry. Kanału SMS info nie ma już z miesiąc. ( LOL ) Więc gdzie ludzie mają się dowiedzieć o przerwach konserwacyjnych ? SMS Net ogarnijcie się wreszcie bo to już przestaje być śmieszne ! PS : Przez przypadek ( ? ) na kanale Playboy TV pojawiła się polska wersja językowa ...na ścieżce francuskiej
 5. Czyli kanał ten jest na razie dostępny jedynie na łamach TV SAT-Magazyn :😋 Nie mniej informacja ta jest bardzo ciekawa i liczę na to że kanał ten jednak pojawi się i u mojego operatora.
 6. Wykaz braków programowych/kanałów polskojęzycznych których brakuje w ofercie SMSNet : Kanały Polsatu : Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium PPV 3-6 & Polsat Jim Jam Polsat Crime&Investigation Kanały Canal+ : Canal+ Sport 3 HD Canal+ Sport 4 HD Kanały sportowe: Extreme Sports HD Golf Channel Polska Eleven Sports 1 4K - * jest dostępna jedynie wersja HD tego kanału !! Active Family Kanały filmowe : AXN HD - * jest dostępna jedynie wersja SD tego kanału !! AXN Spin HD 13 Ulica HD Sci-Fi HD Eurochannel Kanały popularnonaukowe : History HD H2 Water Planet Kanały informacyjne: W Polsce PL HD Inne kanały : Lifetime HD E! Polska HD Playboy Polska- * -jest dostępna jedynie wersja anglojęzyczna tego kanału !! BBC Cbeebies Baby First Jazz HD Love TV HD Museum 4K StudioMed TV QPolska Insight TV UHD GameToon HD Ginx eSports HD Lokalne stacje -TV Police
 7. @SMSNET Dlaczego nie ma przekazu na kanale TV ASTA HD ? Leci tam obecnie plansza z SMS Info. No i kiedy ruszycie z testowaniem dekoderów 4K ?
 8. Na kanale 117 pojawił się zapowiadany kanał Sundance HD
 9. Sprawdzone i działa bez najmniejszego problemu. Trzeba jedynie pamiętać o module wraz z kartą bezpośrednio od UPC tzw MediaModul CI+ .Gdyż karta jest tu parowana z modułem
 10. @SMSNETCo prawda chodzi mi już po głowie tuner 4K z podwójną głowicą DVB-C oparty na Linuxie (np. Vu+ lub Dreambox) ale się jeszcze wstrzymam z zakupem i zobaczę co rzucicie do "testów" . : ) Obecnie używam HD Vu+ Solo SE v2- DVB-C dual skonfigurowany pod kabel. No i ma szereg zalet . -dekoduje wszystkie kanały z uniwersalnego czytnika ( z softem VTI 14.0.5 lub Black Hole) oraz z modułu Conax CI -podwójna głowica pozwala swobodne nagrywanie dowolnego kanału przy jednoczesnym oglądaniu innego. Pod warunkiem że karta pracuje w czytniku. Przy module Conax CI jest ograniczenie, gdyż jest on jednostrumieniowy. I przy nagrywaniu można jedynie oglądać kanały z jednej polaryzacji lub pasma. -skaluje kanały do 1080p i 60 fps -deszyfruje wszystkie nagrania -swoboda w układaniu listy kanałów,edytowaniu. -szybkie przełączanie(poniżej 1s) oraz stabilna praca -funkcje hbb (telewizja hybrydowa) oraz testowy pakiet VOD z kanału SMS Info -streaming w 720p na urządzenia mobilne (telefon/tablet.....i konsolę Xbox One) w sieci wi-fi Wad ten sprzęt nie posiada : )
 11. Informację brałem z ulotki ale jak widzę cena za Polsat Sport Premium w UPC jeszcze bardziej poszła w dół : )
 12. W UPC pakiet Polsat Sport Premium jest bez większej łaski za 19,90 zł .gratis dokładają jeszcze pakiet Eleven. I można ? * I jak donoszą inne sprawdzone źródła Polsat Sport Premium jest tam za 10 lub nawet 8 zł . Eleven 4K to powinien być priorytet. Im szybciej będzie wprowadzony tym lepiej . . Dostępny w min Orange Stingray Festival 4K . W SMSNet są przecież dostępne dwa inne kanały tego nadawcy (Stingray Djazz i Stingray Classica) i jakoś nikomu nie przeszkadza że są "niszowe". Moim zdaniem to fantastyczne kanały. Może czas najwyższy pomyśleć o dedykowanym tunerze 4K ? Będąca do niedawna technicznie 20 lat za murzynami Vectra taki dekoder już wprowadziła. Do podobnego ruchu przymierza się UPC. Tego tematu nie da się uniknąć. A świat idzie do przodu. Tego kanału i tak nikt nie oglądał, więc zupełnie nie dziwi mnie decyzja nadawcy . Co do Sundance HD to dobry ruch z Waszej strony. Uważam że wszystkie kanały informacyjne powinny być niekodowane. Tym bardziej trzeba docenić decyzję Polsatu. Brawo !
 13. TVP Kultura jest już dostępna w HD Na kanale 911 odkodowany jest TEST 1 (obecnie jest to Polsat news HD)
 14. Na kanale 300 pojawił się test kanału TV REGIO HD
 15. Kiedy ruszą z przekazem....: ) Obstawiam początek 2020 r.
×
×
 • Create New...