Jump to content

danielpes5

Friends
 • Content Count

  2929
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Dobra

About danielpes5

 • Rank
  Przyjaciel forum SAT Kurier

Informacje o profilu

 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nowy polski kanał muzyczny Mix Tape właśnie wystartował. Jest dostępny min. w sieci SMS Net (Sat Mont Service) Szczecin,Sosnowiec oraz Bart-Sat (Bartoszyce). Jest to kanał z tematyką hip-hop, reggae, gangsta rap.Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/192468/mixtape-muzyczny-kanal-z-koncesja-krrit.html
 2. Na kanale 236 pojawił się dziś nowy polski kanał muzyczny . Mix tape HD. Więcej informacji o tym kanale : https://satkurier.pl/news/192468/mixtape-muzyczny-kanal-z-koncesja-krrit.html
 3. Dokładnie tak. Cała paczka AXN już dawno temu powinna być HD
 4. TVP Polonia oraz Polonia 1 są od dziś dostępne w HD
 5. Potwierdzam. Polsat Seriale jest w HD. Teraz ten kanał da się jakoś oglądać.Co do Polonii 1 to sytuacja jest bardzo dziwna.Kanał ten już dawno powinien być w HD a nie jest. Podobna sytuacja jest z paczką AXN. Kanały te są w dalszym ciągu w SD !.( tutaj salwa śmiechu ). Leciał tam ostatnio drugi sezon polskiego serialu Znaki. Oglądanie tu czegokolwiek to istny dramat. A że sieć "kocha SD" to dobitny przykład TTV. Kanał ten na przemian jest raz w HD raz w SD. Po telefonie do BOK-u przełączają do poprawnego formatu, by po kilku dniach wrócić do stanu pierwotnego ( ) .Dziś TTV HD znowu jest w SD. Ja już nawet nie wspomnę o 4K.Sieć do dzisiaj milczy na temat dekoderów.Ponury żart.
 6. Serio. Ta sytuacja trwa już 2 tygodnie.
 7. I w mojej lokalizacji TTV jest obecnie tylko w marnym SD
 8. Zgodnie z informacją rozsyłaną do operatorów https://www.smsnet.pl/aktualnosci/zmiany-w-tv-cyfrowej/ 5 października dojdzie do zmiany nazwy VH-1 Classic na MTV 80s. Przy okazji, nazwę zmieni także MTV Rocks . Będzie to MTV 90s.
 9. Słowo "Home" nie jest zastrzeżone Więc Discovery nie ma tu nic do gadania. Dobrze, że kanał ten zmienia nazwę, bo TVR źle się kojarzy. Mimo, że od dawna z rolnictwem nie ma nic wspólnego.
 10. Minęło 7 miesięcy i pytam się, co w tej kwestii się zmieniło? Po za tym, kiedy pojawią się nowości programowe? Bo po za Active Family, sieć nie dodała do oferty żadnego kanału!
 11. A ja nadal nie mogę się zalogować. Próbowałem z kilku różnych źródeł. I za każdym razem wyskakuje Erreur-Service indisponible.. Cala liga zdąży się skończyć zanim oni to ogarną.
 12. A ja dalej nie mogę się zalogować zarówno ze smartfona jak i laptopa. Cyrku ciąg dalszy.
 13. Jedna wielka kompromitacja Nic nie idzie obejrzeć .. Ale czego się można spodziewać po tej firmie. Po jednym dniu "bycia" abonentem rezygnuje jutro z tej "usługi".
 14. Pierwsza nowość tej wiosny. Na kanale 212 pojawił się Active Family HD.
 15. Do końca marca będzie trwało otwarte okno TVN 24 i TVN 24 BIS dostępne dla wszystkich abonentów. Natomiast do wtorku 17 marca br. będzie trwało otwarte okno Canal+ Sport. Na DocuBox HD wybrane programy są dostępne w polskiej wersji językowej. Po dwóch miesiącach wrócił (!) kanał planszowy SMS info . Warto się zapoznać z komunikatem.
×
×
 • Create New...