Jump to content

Burito

Maintainers of channel lists
 • Content Count

  4091
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

79 Świetna

About Burito

 • Rank
  Edytor wykazów Forum SK
 • Birthday 12/07/1978

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @jonus14 korzystaj z naszego wykazu.
 2. Informacyjnie dla abonentów pakietu Mini HD. Z dniem 4 grudnia 2019 r. zostały wprowadzone następujące zmiany w parametrach nadawania kanałów: - Nowa TV zmienił system nadawania z SD na HD; - Eska Rock, Polo TV HD oraz Vox TV zostały dołączone do pakietu Mini HD, jako promocyjnie nadawane (dotychczas nadawane jako FTA).
 3. Tak ta pierwsza "wersja" pakietu Rodzinny HD w cenie 4,99 zł miesięcznie, pomimo przejścia na czas nieokreślony nadal zachowuje cenę 4,99 zł. A wracając do Darmowego HD to może faktycznie szkoda go tracić, tylko, że jak się bierze nową umowę to cena jest odpowiednio wyższa, dopiero za jakiś czas możesz negocjować w sprawie Rodzinnego HD w cenie 5 zł... Namów babcię do zmiany umowy, w cenie 5 zł miesięcznie może mieć Rodzinny HD, oczywiście jak jest taka możliwość i dotychczasowa umowa dobiega końca.
 4. No to masz świeżą informację z Cyfrowego Polsatu, przesłaną za pośrednictwem ICOK: "Szanowny PanieDziękujemy za przesłaną wiadomość.Uprzejmie informujemy, że już otrzymaliśmy informacje na opisany temat.Informujemy, że z dniem 4 grudnia 2019 r. zostały wprowadzone następujące zmiany w parametrach nadawania kanałów:Nowa TV zmienił system nadawania z SD na HDEska Rock, Polo TV HD oraz Vox TV zostały dołączone do pakietu Mini HD, jako promocyjnie nadawane (dotychczas nadawane jako FTA)". Pierw mi pisali, że nic nie wiedzą o zakodowaniu tych kanałów, według nich kanały nadal nadają jako FTA
 5. VOX MUSIC TV i ESKA ROCK TV od wczoraj działają, wcześniej nie było uprawnień. Polo TV HD od razu "zaświeciło". Jaką byś chciał przejąć umowę w wyniku cesji ? Rodzinny HD za 4,99 zł miesięcznie ? Mówię z góry to nie przejdzie, Cyfrowy Polsat odmawia wykonania cesji umów promocyjnych. Przerabiałem osobiście.....
 6. Wielkiej różnicy nie ma, ale chyba każdy woli płacić za coś mniej i jeszcze z korzyścią jeżeli chodzi o ilość kanałów.
 7. Oczywiście ale stracisz możliwość aktywacji pakietu Darmowego HD. Ja tak zrobiłem z jednej umowy DRH6 lub DRH6 (nie pamiętam) przeszedłem na Rodzinny HD w cenie 4,99 zł miesięcznie.
 8. W dzisiejszych czasach pakiet Mini HD to przeżytek i nieopłacalny. Jak się ktoś postara to może dostać Rodzinny HD za 4,99 zł miesięcznie.
 9. Kanały VOX MUSIC TV i ESKA ROCK TV z nowego TP 10758 również nie działają w Darmowym HD.
 10. Śmieję się, u mnie też na A202e jest 1080i
 11. Darmowy HD, uprawnienia ponowione na świeżo - kanał Polo TV HD nie działa
 12. U mnie już działają kanały VOX MUSIC TV i ESKA ROCK z TP 10758. Mam Rodzinny HD.
 13. To nie były informacje niepełne tylko nie polegające na prawdzie. Ale temat już jest zamknięty. Dzięki @Specjalista Cyfrowy Polsat
 14. Niestety ale w pakiecie Bez Opłat TNK HD kanał Polo TV HD nie działa
×
×
 • Create New...