Jump to content

Burito

Maintainers of channel lists
 • Content Count

  4257
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

109 Rewelacyjna

About Burito

 • Rank
  Edytor wykazów Forum SK
 • Birthday 12/07/1978

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @maciekmm to są umowy o kodach DRH2 lub DRH6 umożliwiające elastyczną zmianę pakietów pomiędzy Darmowy HD, a Mini HD i na odwrót.
 2. Zmieniły się parametry nadawania Kino Polska HD: Eutelsat Hot Bird 13C (13°E) tp. 15 (11,488 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/194333/kino-polska-hd-i-filmbox-premium-hd-zmienia-parametry.html
 3. W takim razie jeszcze poczekamy na wersje HaDe.
 4. Znajomy płaci 25 zł abonamentu za pakiet Comfort, działa to na karcie Cameleon, która jak wiadomo "kończy żywota". Jakby chciał przejść na sprzęt operatora to czy cena tego pakietu by się zwiększyła ? Kolejny problem to taki, że tego Cameleona dzielił za pomocą splitera na 3 dekodery Fergusona. Czy ewentualny multiroom dużo by kosztował ?
 5. A dlaczego nie podlegają zwrotowi ? Nawet udostępnione ?
 6. Ciekawe czy by nie umorzyli kary jakby zdał Cameleona i podpisał nową umowę z Caymanem.
 7. Tego raczej nie uda się zrobić, a jakby kupił taki sam model ale o innym numerze ? Sprawdzają, czy sztuka się liczy ? Tak masz całkowitą rację ale trzeba chłopu pomóc.
 8. Sprzęt od operatora miał ale sprzedał. Okazało się, że był na udostępnienie...
 9. Witam, znajomy ma kartę Cameleon, którą dzielił w splitterze, kiedyś otrzymał od NC+ dekoder, który sprzedał, a okazało się, że był na udostępnienie. Co teraz ma zrobić jakby chciał wypowiedzieć umowę, zapłaci karę umowną za brak udostępnionego sprzętu ? Czy jest na to jakaś rada, aby im nie płacić ?
 10. Czyli jakby tego Cameleona włożył do czytnika dekodera operatora to zadziałają czy zmiana na Caymana ?
 11. Kolega ma kartę Cameleon w pakiecie Comfort, dziś mi zgłasza, że dużo kanałów mu nie działa. Pewnie to efekt wyłączenia SECA. Co radzicie ? Dotychczas ten Cameleon działał w splitterze. Co radzicie ? Wymienić ma na CAYMANA ? Chyba już tego nie podzieli. Czy te wyłączenia kanałów kodowanych w SECA mają wpływ na działanie oferty Smart HD+ ?
 12. Czyli te kanały w SMART HD+ też nie działają ? Chodzi mi o te które są w ofercie.
 13. Zgłasza jeszcze, że nie działa mu kanał Polsat Play HD. Czyli tak sukcesywnie wyłączą kanał po kanale dla Seca ?
 14. Czy coś się dzieje w temacie wyłączania niektórych kanałów dla kart Cameleon ? Dzwoni do mnie kolega co ma Cameleona w spliterze i mówi, że zakodowany ma kanał TVN Turbo HD. Abonuje pakiet Comfort.
 15. @pablo21 masz całkowitą rację moje niedopatrzenie, zapomniałem, że na tp. 74 (12,188 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK) jest wersja SD i HD. Dzięki za czujność. Czekamy na usunięcie zbędnych przekazów.
×
×
 • Create New...