Jump to content

Rocznik 02

Users
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralna

About Rocznik 02

 • Rank
  Niedoświadczony
 • Birthday 07/26/2002

Informacje o profilu

 • Gender
  Kobieta
 • Location
  Leszno PL

Equipment

 • Receiver
  HD3000
 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat

Recent Profile Visitors

678 profile views
 1. Moja dusza płaczeeee.
 2. Bardzo chciałabym podziękować STARS. TV za cykl "Nieograne lata...." a w szczególności za lata 90. Faktycznie są to nieograne piosenki bo np. takie "Miss You Much" od Janet Jackson to widziałam pierwszy raz w TV 😳
 3. Ja odrabiam lekcje, czy coś piszę? Na takiej zasadzie większość muzycznej TV teraz tak działa.
 4. Znowu aktualizacja, ale bez wykazu, bo nie chce mi się pisać. Napiszę, że miałam remont, więc wieża zmieniła swoje miejsce. Teraz mam 20 stacji, z czego tylko dwie to same szumy. Bez zarzutów działają tylko 2 stacje, ale większość ma sygnał dobry, czy bardzo dobry.
 5. Eurodance to nie jest typowy dance. Teraz raczej się łączy z popem. Chodzi mi o taki czysty dance. Ja słucham np. Aggrotechu i co? Nie jest możliwe żeby w TV każdy gatunek miał swoje pięć minut. Po za tym 70% forumowiczów twierdzi że za dużo jest tej muzyki współczesnej że by chcieli coś starego... Ja tam bym chciała więcej rocka (nie alternatywnego) i metalu (raczej tego komercyjnego trochę bo na black metal nie ma co liczyć XDDDDDDDD)
 6. Tak szczerze to Stars TV nie opłacałoby się typowy dance puszczać, bo za mało by ludzi tego słuchało, a po drugie kanał skupia się bardziej na przypominaniu muzyki z lat 70/80/90/ 2000. Piosenki od roku 2000 wzwyż nie zajmują z 60%, więc to dobrze.
 7. Moja przykładowa playlista (mam ich bardzo dużo) https://open.spotify.com/playlist/1Mmc9a7tTmgXInwg5RSZSI?si=ZKtPAipqQCSBcDy_AqitHw
 8. Ponieważ przykładowo "Dr. House" kojarzy się z FOX więc dobrze że zajmuje dość dużą część ramówki. Po prostu marka się wtedy sprzedaje. Ja osobiście lubię trochę rutyny w programie a nie co chwila zmiany. Ja tam lubię "Kości"
 9. Nie tylko na Esce ale wszędzie czuć że zmniejszyli czas reklam (przykładowo, na Lifetime to może z 2-3 minuty a zawsze było z 4-5,czasami lecą może tylko 3 reklamy). Chociaż na TVN czy Polsacie nic się nie zmieniło.
 10. No ciekawe.... Co grali (czy grają) na tym Trance Urban?
 11. Tak istnieją i mają się dobrze XDD
 12. Nigdy nie będą ponieważ jest to kanał dla dzieci i po prostu robi się wszystko pod nich (oczywiście jeszcze pod to aby jak najwięcej zarobić). Moja siostra (rocznik 2006) jak była mniejsza już nie przepadała za CN (wolała Nicka), ja lubiłam że względu na Gumballa, Zwyczajny Serial i Porę na przygodę. Mój 3 letni brat wogóle nie zna tego kanału i bardzo dobrze. CN strasznie kładzie nacisk na to aby ich współczesne kreskówki były modne i przyjemnie w odbiorze co jest błędem ale ten błąd dla nich jest pozytywem bo będą więcej zarabiać.
 13. Odkopując temat. Chętnie przeczytam wasze propozycje na to jaki jest najlepszy program informacyjny z świata oraz najgorszy ( chodzi mi o rzeczy typu oprawa graficzna itd.)
 14. Aktualizacja! W nawiasach jest podany sygnał. *Radio Maryja (słaby) *Program pierwszy (średni), program trzeci (bardzo dobry), Polskie Radio 24 (bez zarzutów) *Radio Poznań (średni) *Radio Zet (bardzo słaby) *RMF (średni czasami wręcz bardzo słaby) *Radio Emaus (dobry) *Radio Elka (bardzo dobry) *Radio Eska (bez zarzutów) I jeszcze cztery inne ale sam szum jest xD a Radio Maryja mam zdublowane. Radio skanuje co dwa tygodnie/miesiąc (w tym roku coś co miesiąc to robię)
×
×
 • Create New...