Jump to content

Inspektor

Users
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Inspektor

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Inspektor

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Do mnie zadzwoniła miła Pani i poinformowała mnie, że do końca 2019 r. stracę możliwość odbioru na na na sprzęcie nie posiadającym autoryzacji NC+ a ponieważ widzi w systemie, że mam dwie karty a tylko jeden dekoder Pace PVR, więc w każdej chwili mogę udać się z dowodem osobistym do najbliższego punktu NC+ i dobrać drugi dekoder na wynajem za 0 zł. Poinformowałem Panią, że ma drugi dekoder Sagem com kupiony u nich na własność, więc nie widzę problemu. Pani potwierdziła, że problemu nie ma, ale mój dekoder jest już po gwarancji, więc gdyby padł, to oferta dobrania nowego jest aktualna.
 2. Inspektor

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Jeżeli konsultant przy przedłużaniu umowy deklarował, że można będzie oglądać na własnym sprzęcie to poprosić o udostępnienie i sprawa w sądzie jest wygrana. Można to załatwić za pośrednictwem rzecznika ochrony praw konsumenta.
 3. Inspektor

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  Dzięki. A pomoc techniczna napisała: Informuję, że komunikat, który wyświetla się na Pana/Pani odbiorniku pojawia się w sytuacji, kiedy wskaźnik jakości sygnału jest na poziomie 0%. Jest to bezpośrednio związane z nieprecyzyjnie ustawioną anteną.
 4. Inspektor

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  Wczoraj wieczorem zauważyłem brak programu Cinemax HD - wyświetlił się napis "Brak sygnału" i brak programu Filmbox Premium HD - wyświetlił się napis "Program niedostępny". Pozostałe programy działały bez zarzutu. Co to może być?
 5. Inspektor

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Użytkowników kart Cameleon na własnym sprzęcie jest sporo, na pewno kilka procent, do tego dochodzą użytkownicy z MR, którzy mają po dwie karty Cameleon a do tego jeden dekoder na wynajem a drugi własny.
 6. Inspektor

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  Robiąc świąteczne porządki znalazłem w szufladzie nieuźywany od lat moduł po C+ (niebieski C+ HD), sprawdziłem go i okazało się, źe pracuje bez źadnego problemu. Co prawda dekoder wolniej przełącza kanał i to tylko ten jeden minus.
 7. Inspektor

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Kiedyś pisali, że: Do Multipakietu można: wynająć: dekoder Strong SD 10 zł/mies., rabat 50% do 5 miesięcy, dekoder Pace SD za 10 zł/mies., rabat 50% do 5 miesięcy, dekoder z nagrywarką Pace PVR HD - 20 zł/mies; kupić: dekoder Strong lub Pace za 99 zł, Sagem SD za 1 grosz, moduł CAM za 179 zł Sprzęt ten oferowała C+ a teraz jest NC+ , ciekawe jak to jest prawnie uwarunkowane, klient płaci a nie może oglądać programów.
 8. Inspektor

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  Ja co jakiś czas mam to samo, wystarczy, że zostawię dekoder na TVP1 na godzinkę i wszystko wraca do normy. Prawie nie oglądam Jedynki i myślę, że problem wynika z braku dosłania uprawnień do karty.
 9. Inspektor

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Ja też oglądam na własnym sprzęcie, głównie dlatego, że chcę mieć ułożoną własną listę kanałów. Mój kontakt z konsultantem NC+ średnio co dwa lata przy przedłużaniu umowy. Teraz mam przedłużoną umowę do końca listopada 2020 roku. Jak mi zablokują odbiór to wezmę ich sprzęt i do końca umowy dotrwam, nie będzie tragedii, tyle tylko, że to będzie ostatnia umowa.
 10. Inspektor

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  Ja miałem też problem z pilotem, ale jak dowiedziałem się, że mam odesłać dekoder, to kupiłem pilota zamiennika i po problemie, załatwiłem sprawę w godzinkę.
 11. Inspektor

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Regulamin to nie prawo, ale jak napisał przedmówca, kaźdy z nas go podpisał, czyli go zaakceptował.
 12. Inspektor

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Masz rację dyskusja jest jałowa, ale jak Ci zablokują korzystanie ze splitera to możesz złożyć reklamację do NC+, bo posiadasz umiejętność czytania regulaminów.
 13. Inspektor

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Rozdział VIII. Udostępnienie Sprzętu 1. Korzystanie z usług może odbywać się przy użyciu Sprzętu (lub także Zestawu antenowego) udostępnianego Abonentom przez Dostawcę usług na czas korzystania z usług w jakiejkolwiek formie prawnej bądź przy użyciu Sprzętu własnego Abonenta spełniającego wymagania techniczne Dostawcy usług. Zasadą jest korzystanie z jednego Dekodera i jednego Odbiornika dla jednej Umowy, z zastrzeżeniem przypadków, gdy Abonent korzysta z Opcji dodatkowych umożliwiających korzystanie z więcej niż jednego Dekodera/Odbiornika, chyba że co innego wynika ze Szczegółowych Warunków, Warunków Promocji. Korzystanie z usług Dostawcy usług przy użyciu Sprzętu własnego Abonenta spełniającego wymagania techniczne Dostawcy usług może odbywać się wtedy, gdy Dostawca usług udostępnia ofertę przewidującą możliwość wykorzystywania Sprzętu własnego Abonenta.
 14. Inspektor

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  To nie kwestia wiary, tylko regulaminów, nie mam potrzeby ukrywania się przed NC+, bo oglądam programy zgodnie z regulaminem.
 15. Inspektor

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Nie w dowolny sposób, jedyną dozwoloną formą dzielenia sygnału o obrębie gospodarstwa domowego jest MR dostarczony przez operatora, spliter to już niestety złamanie regulaminu i naruszenie warunków umowy (można też to nazwać po imieniu: to niestety piractwo).
×