Jump to content

Inspektor

Users
 • Content Count

  217
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About Inspektor

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jaki rok za free, u mnie w wyświetla tylko 1 miesiąc a potem opłata do końca umowy. Pakiet Superpremium+ 4K z Netflix za 139,99 zł/mies przez pierwszy miesiąc, następnie 182,99 zł/mies do końca okresu Oznaczonego Umowy i 219,99 zł/mies po tym okresie.*
 2. Co to za rewolucja, muszę wymienić dekoder, wykupić droższy pakiet i związać się umową na czas określony i przepłacać. A mogę bezpośrednio wykupić Netfliksa na dowolny okres i za niższą cenę. Kogoś w C+ porypało i to dobrze.
 3. Wcześniej była data 31 grudnia 2019 r. teraz jest data 1 lipiec 2020 r. a jaka będzie ta końcowa data to się jeszcze okaże. Już chyba 4 lata temu miałem telefony o konieczności dobrania sprzętu operatora bo stracę możliwość oglądania kanałów na sprzęcie własnym. Nie ma co gdybać, trzeba cierpliwie czekać, czas pokaże.
 4. Do mnie zadzwoniła miła Pani i poinformowała mnie, że do końca 2019 r. stracę możliwość odbioru na na na sprzęcie nie posiadającym autoryzacji NC+ a ponieważ widzi w systemie, że mam dwie karty a tylko jeden dekoder Pace PVR, więc w każdej chwili mogę udać się z dowodem osobistym do najbliższego punktu NC+ i dobrać drugi dekoder na wynajem za 0 zł. Poinformowałem Panią, że ma drugi dekoder Sagem com kupiony u nich na własność, więc nie widzę problemu. Pani potwierdziła, że problemu nie ma, ale mój dekoder jest już po gwarancji, więc gdyby padł, to oferta dobrania nowego jest aktualna.
×
×
 • Create New...