Jump to content

ronnie84

Users
 • Content Count

  624
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Dobra

About ronnie84

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest możliwość do pakietu ekstra z canal plus uzyskać coś lepszego niż na stronie? Dodatkowo chcę dobrać multiroom Eleven i dek 4k.
 2. Witam interesuje mnie taki zestaw: Canal+4k, dek.4k, Eleven, liga mistrzów, multiroom. W jakiej cenie mogę to dostać?
 3. Witam wypowiedzenie zaakceptowane złożone przez ICOK. Zaznaczyłem jednak że ma nastąpić najpóźniej do 17.01.2020 gdyż tego dnia kończy mi się pierwszy okres rozliczeniowy po usunięciu cbs. Teraz czekam na tel co mi powiedzą
 4. Wypowiedzenie wysłane przez ICOK termin rozwiązania umowy najpóźniej 17.01.2020 gdyż tego dnia kończy mi się pierwszy okres rozliczeniowy po wycofaniu Cbs Action. Miesiąc dłużej nie zrobi mi różnicy, a przynajmniej nikt się nie doczepi, że za wcześnie lub nie zgodnie z regulaminem.
 5. Podajcie treść wypowiedzenia jaki należy wysłać na okoliczność wyłączenia cbs action. Dzięki.
 6. Jest szansa dowiedzieć się o kanały gwarantowane w punkcie stacjonarnym Polsatu?
 7. Mam podobną sytuację co kolega. Umowę przywiózł mi kurier wraz z dekoderem i tam nke ma nic o kanałach gwarantowanych jedynie pakiety jakie posiadam Film Hd jest. A jeśli dostałem na maila to skasowałem. Dowiedzieć się o kanały gwarantowane nie jest tak łatwo gdyż dzwoniąc na infolinię konsultant nie za bardzo rozumiał słowo gwarantowany kanał, a poza tym bredzić zaczął od rzeczy.
 8. 10 pkt - Starship - Nothing's Gonna Stop Us Now (1987) 9 pkt - David Guetta&Sia - Titanium (2011) 7 pkt - 4 Non Blondes - What's Up (1993) 6 pkt - C. C Catch - Cause You Are Young (1986) 5 pkt - ABBA - Thank You For The Music (1977) 4 pkt - Borysewicz & Kukiz - Bo tutaj jest jak jest (2003) 3 pkt - Roxette - Crash! Boom! Bang! (1994) 2 pkt - Obywatel G.C. - Tak długo czekam (1986) 1 pkt - Czerwone Gitary - Gdy kiedyś znów zawołam Cię (1968) Propozycja: Travis Barker - Soulja Boy - Crank That (EPIC DRUM COVER) (2010)
 9. Pisałem do polsatu o końcu nadawania cbs action i ewentualnym wypowiedzeniu umowy na co dostałem odp , że skoro to nadawca kończy emisję kanału to Polsat nie ponosi odpowiedzialności i nie koniecznie musi przyjąć wypowiedzenie. Trochę dziwne 😲
 10. Oglądam Stars tv naprawdę często i długo i tą piosenkę słyszałem pierwszy raz. Co więcej pamiętam naszą wymianę zdań tutaj na forum jak mówiłeś, że to nie jest żaden hit i nie zagrasz tego nawet jakbyś dostał tą piosenkę w pakiecie razem z innymi nutkami.
 11. Proszę proszę Annie Lennox - WHY. Tyle razy prosiłem o ten utwór i w końcu się doczekałem😃
 12. Nikt nie chwali więc będę pierwszy. Super 4 godz muzycznych premier. Ilość ,, perełek" tak duża, że w połowie się pogubiłem z leczeniem, nawet żonka odpuściła seriale i oglądała ze mną.
 13. Aksamitny królik - Margery Williams. Bardzo pouczająca książka, na dobranoc dla dzieci.
 14. Mam umowę z października ale brak wykazu kanałów. Więc skoro we wrześniu był gwarantowany w listopadzie już nie był to w takim razie jak sytuacja wyglądała w październiku 2018 r. ?
 15. @Ceberebek Wiadomość napisana teraz pozostaje czekać na dobre wieści.
×
×
 • Create New...