Skocz do zawartości

A&G

Użytkownicy
 • Zawartość

  1929
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutralna

O A&G

 • Tytuł
  Przesiaduję 24/7
 • Urodziny 07.08.1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Miasto Szkła Krosno

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. A&G

  Kino TV oraz kanały FilmBox

  A, że tak puszczę wodze fantazji: https://satkurier.pl/news/178566/nowy-test-na-tp-nc.html Czyżby kolejny FilmBox? Miałem rację snując takie plany:
 2. A ja mam pytanie w dokładnie drugą stronę. Jak wywalić z telefonu internet. Taką mam potrzebę ze względu na dziecko. Pytam więc jak usunąć aplikację internet z telefonu, czy to klasycznego klawiszowego(np. Nokia C2, czy dajmy na to 301), czy smartfona. Ktoś ma jakiś sposób?
 3. A&G

  Tele 5 i Polonia 1

  No. Kiedyś trafiłem nawet na niezapikselowane obrazki.
 4. A&G

  Hustler HD

  Dzisiaj zaobserwowałem po raz pierwszy coś fajnego. Przełączając pomiędzy oficjalnym Hustler'em z nc+, a tym "polsatowskim" Hustler PL HD, przez kilka sekund (może 7) mam obraz, póki co bez fonii, ale obraz jest. Po tych kilku sekudach obraz zostaje "zamrożony" i pojawia się informacja "kanał zakodowany". Po przełączeniu na oficjalny Hustler HD i powrocie na Hustler PL HD, sytuacja się powtarza. Może to przymiarki do podpięcia Hustler PL HD do nc+?
 5. A&G

  Najlepszy kanał MUX8 [aktualizacja 2019]

  Zoom, oczywiście, że Zoom TV.
 6. A&G

  Kino TV oraz kanały FilmBox

  Takie tylko pobożne życzenia, niemniej jednak nie takie bezpodstawne, a wynikające z obserwacji (dziwnych) posunięć SPI w okresie ostatnich 3 miesięcy: grudzień - Kino Polska styczeń - FilmBox Extra luty - Kino TV.
 7. A&G

  Kino TV oraz kanały FilmBox

  No to teraz tylko: 8 marca - FilmBox Family HD 1 kwietnia - FilmBox Action HD 1 maja - FilmBox Arthouse HD 21 czerwca - Kino Polska Muzyka HD I mamy komplet. Do tego jeszcze listopad/grudzień Erox HD i Eroxxx HD i jestem wniebowzięty. A co do logo - nie napisałem, że ma być i mam jakieś ale..., stwierdziłem tylko fakt.
 8. A&G

  Kino TV oraz kanały FilmBox

  No to wszystko jasne. "Podpięli", "przepięli" do starych parametrów. Logo bez zmian - bez dopisku "HD" i śmiga.
 9. A&G

  TVS

  Czy to na pewno chodzi o Ciebie? Mam wrażenie, że to ja napisałem. A ja bym jeszcze dodał "Napisała: Morderstwo".
 10. A&G

  Kino TV oraz kanały FilmBox

  Tak jak pisałem, może to tylko teorie spiskowe (w końcu my - widzowie, abonenci o wszystkim nie wiemy i nie powinniśmy się nigdy dowiedzieć ), ale moje oko widzi różnicę tydzień temu i od dwóch dni.
 11. A&G

  Kino TV oraz kanały FilmBox

  Chciałbym podzielić się moimi spostrzeżeniami, może ktoś też to zauważył, a może to tylko moje błędne spostrzeżenie. Właśnie oglądam Poirot'a na Kino TV i odnoszę wrażenie, że jakość (wczoraj zresztą było to samo) poleciała "na łeb na szyję". Tak jest od 3-4 dni. Wcześniej też nie była rewelacyjna, ale teraz, to już dno. O ile dobrze pamiętam w przypadku FilmBox Extra było podobnie. Na co dzień jakość nie powalała, ale po informacji o podniesieniu FilmBox Extra do HD, na kilka dni przed tym jakość również drastycznie spadła. To samo miało miejsce w przypadku Kino Polska. Konkluzja - SPI chyba celowo prosi o obniżenie jakości na kilka dni przed podniesieniem danego kanału do HD, aby po przejściu na HD to ich "pseudo HD" wyglądało rewelacyjnie. Ale ..., może to tylko moja chora wyobraźnia. Sprawdzę przy przejściu innych kanałów na HD. W końcu jeszcze kilka ich pozostało do podniesienia do High Definition. Może rzeczywiście po jednym na miesiąc.
 12. A&G

  nc+ – opcje dodatkowe

  A ja mam takie malutkie pytanie - czy za płacenie abo rzędu 150-160 zł (VIP i takie tam wersje abo), nie powinno się należeć niejako "z urzędu" posiadanie dostępu do wszystkich kanałów w ofercie, a nie płacić jeszcze 20 zł dodatkowo? Ot, takie malutkie pytanie.
 13. A&G

  Kino TV oraz kanały FilmBox

  Jakieś oficjalne potwierdzenie zacytowanego pomysłu? Może @Mr. Orbita wtrąci jakieś zdanie?
 14. A&G

  Kino TV oraz kanały FilmBox

  A tam nie mogą! Zmiana nazwy, włączenie do opcji FilmBox, obniżenie ceny do 10 zł i poszło. CP mało przesunięć robi między pakietami? To co, nc+ nie może? To, że nie zrobiła już "lata świetlne" takiej reorganizacji, to nie znaczy, że nigdy więcej nie zrobi, a może wręcz powinna?
 15. A&G

  Kino TV oraz kanały FilmBox

  Przy tej okazji mogliby wrócić do nazwy FilmBox. O niebo lepsza niż Kino TV; i jak brzmi FilmBox HD.
×