Skocz do zawartości

A&G

Użytkownicy
 • Zawartość

  1906
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

O A&G

 • Tytuł
  Przesiaduję 24/7
 • Urodziny 07.08.1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Miasto Szkła Krosno
 1. Tam byłem, ale zamiast linku do ściągnięcia przełącza mnie na stronę z płatnymi serwisami, a chodzi mi o jakąś wersję za free.
 2. A&G

  [nc+] Blue Hustler

  I znowu te pasy. Który to już raz?
 3. Potrzebuję dostęp do IPCMultiView. Czy ktoś może mi pomóc? W sieci tylko jakieś płatne, zagraniczne linki.
 4. A&G

  [nc+ CP O] Wellbeing Network

  22:30 i jeszcze "świeci". Zajrzę po 00:00.
 5. A&G

  Epic Drama

  Mam dokładnie takie samo zdanie.
 6. A&G

  13 Ulica

  Dzisiaj po raz pierwszy od pewnie już pół roku (patrząc na ostatni mój wpis), włączyłem 13-tą i jakież jest moje zdziwienie - logo "znormalniało". Gładkie jak "pupa niemowlaka". Miło, że wreszcie ktoś zauważył, iż pierwsza propozycja graficzna ("ząbkowanie") była lekko mówiąc "niedopracowana".
 7. Kolejne szybkie pytanie - czy istnieje jakaś wersja oprogramowania, która umożliwiałaby współpracę X110 TS z modułami CP? Znajomy kupił i ma problem, ponieważ nie zapytał.
 8. A&G

  AB CryptoBox 750 HD

  No to gdzie był ten transponder i na której liście, skoro na liście, którą mi wyświetlał CR nie było tego transpondera widać? Było ich około 95 (transponderów). Więc co, była jakaś opcja "ukryj transponder" ?
 9. A&G

  AB CryptoBox 750 HD

  Puściły mi nerwy. Już naprawione. Niestety musiałem poświęcić znowu sporo czasu na układanie listy. Wpinałem dwa USB i czytnik z kartą - niestety dekoder "nie widział" żadnego z nich. Więc poświęciłem listę w imię dostępu do transpondera. Przywrócenie ustawień fabrycznych - transponder pojawił się na liście , co zdziwiło mnie niesamowicie, ponieważ nie zmieniałem softu, więc skąd on, skoro go nie było ?!? Summa summarum działa. Dziękuję za wszelką pomoc i poświęcony czas.
 10. A&G

  AB CryptoBox 750 HD

  Ja mam 1.10.19126_patch*(15 65535) z 25 stycznia 2018.
 11. A&G

  AB CryptoBox 750 HD

  Już robiłem - skakanie po LNB - na żadnym nie łapie. A poza tym problem dotyczy TYLKO tego dopisanego preze mnie transpondera. Reszta działa bez zarzutu!!!
 12. A&G

  AB CryptoBox 750 HD

  Ja menu mam to samo. Tylko zamiast "przeszukaj satelitę" mam "przeszukaj tp". Odkryłem, że po najechaniu na "LNB1" wciskam "INFO" i pojawia mi się sygnał, ale przy próbie wyszukania kanałów wszystko wraca do punktu wyjścia - jakość - 0%. O co chodzi???
 13. A&G

  AB CryptoBox 750 HD

  I to właśnie mam i ... nic !!!
 14. A&G

  AB CryptoBox 750 HD

  Pytanie techniczne - na liście transponderów nie było nowego-starego transpondera 11,117 V. Dopisałem go do listy, ale pomimo tego nie mogę wyszukać niczego, ponieważ mam tylko siłę około 88%, przy wskaźniku jakość 0%. Co zrobiłem nie tak?
 15. A&G

  [FTA] CNN

  No to mamy wersję HD w nc+.
×