Jump to content

A&G

Users
 • Content Count

  1989
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Dobra

About A&G

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 08/07/1977

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Miasto Szkła Krosno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @mastano o tym właśnie pisaliśmy kilka podstron do tyłu: Ale na szczęście mamy już wrzesień i nasze sugestie szanowny pan właściciel ma w .... .
 2. Szkoda tylko, że to logo nie funkcjonuje na ekranie (wersja bez "HD") - dlaczego?
 3. Do Wrocławia z Krakowa prowadzi prosto A4, a do nas A4, DK 73, DK 28, więc siłą rzeczy u Ciebie musiało być szybciej. 😉 Wiesz jak potwornym przeżyciem jest przejazd od Pilzna do Krosna? 😖 Wydaje się być wiecznością. 😀
 4. Dziś dotarł do mnie "kryzysowy" numer SatKuriera. Dziękuję.
 5. A&G

  Dawna Polonia 1

  Tak, tak, tak. O jakże tęsknię za tamtymi czasami i tamtą Polonią1. 😥
 6. No błagam, nie !!!! Siąść przed komputerem i zmniejszyć logo, wpisać spółki do scroll'a z nazwą indeksu przed nimi. No naprawdę wprowadzenie takich zmian w tym trudnym okresie nie jest proste.
 7. Panie @PowerTV, czy naprawdę tak ciężko wcielić w życie nasze propozycje na "uprofesjonalnienie" kanału? Pytam, ponieważ mam wrażenie, iż nikt z osób odpowiedzialnych za Biznes24 nie zapoznał się z naszymi propozycjami (brak jakichkolwiek, choćby najprostszych do wprowadzenia zmian). Czy ktokolwiek z władz kanału tutaj zagląda? Czy może po prostu jak większość ludzi we współczesnym świecie, tak i wy macie innych (nas - widzów) i ich opinie w d.... !!!???!!! Jedynie słuszna wizja to ta, którą przyjęliście jeszcze przed startem i jej będziecie się kurczowo trzymać. "Ani kroku w tył", co ???
 8. Ja już zamówiłem w Hollex'ie. I muszę przyznać, iż bez zawahania zaakceptowałem cenę. Sytuacja jest wyjątkowa, więc i cena musi być taka. Musimy sobie pomagać jak to mawiał Pawlak. Trzymajcie się - dacie radę !!!👍
 9. A, że tak "wsadzę kij w mrowisko", a PolSat Music, to już nie PolSat? Dlaczego w imię ujednolicenia marki nie zmienili logo tego kanału?
 10. A&G

  TVP HD

  Właśnie o tym pisałem 6 postów wyżej.
 11. A&G

  TVP HD

  A jak zaczynał TVP HD? 🤔 No właśnie kablówki, platformy.
 12. A&G

  TVP HD

  A tak a propos TVP 4K. Już czas najwyższy "przerobić" TVP HD na TVP 4K. I tak jak w czasach braku kanałów HD w portfolio TVP (nie było wówczas TVP1 HD, TVP2 HD itd.) TVP HD był "czymś" (wiem nie super, extra glancuś picuś, ale ...), tak teraz ten beznamiętny i bez wyrazu kanał mógłby być ówczesnym TVP HD, czyli teraz TVP 4K. W ten sposób TVP mogłaby nadać trochę wyrazu temu kanałowi. Więc krótko: TVP HD -> TVP 4K !
 13. A&G

  RMF Maxxx

  Wczoraj już (przynajmniej w Krośnie) mieliśmy lokalną wersję.
 14. O tym samym właśnie pisałem. A tak w ogóle, czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć z jakiego indeksu są obecnie prezentowane spółki. Kto je wybrał do emisji? Pytam, ponieważ wygląda to tak, jakby jakiś decydent dokonał wyboru w stylu: dobra dajmy aaaa SA, dssww SA, fhdg SA, no i ... cdfvc SA.
 15. A&G

  TVP HD

  Dlatego moja opinia, to TVP Seriale, a nie TVP HD. Przy tym pierwszym łatwiej umilić pobyt w domu, bo co jak co, ale nic tak się nie ogląda jak klasyki (Kloss, ks. Mateusz, Alternatywy itd.).
×
×
 • Create New...