Jump to content

A&G

Users
 • Content Count

  1958
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralna

About A&G

 • Rank
  Przesiaduję 24/7
 • Birthday 08/07/1977

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Miasto Szkła Krosno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mój zestaw zaczął szaleć na 10,796 V. Chyba czas na wizytę w punkcie C+ (kontakt z infolinią).
 2. W ciągu następnych kliku dni zmuszę się do oglądania kanałów z transpondera 11,449 i zobaczę jak z innymi kanałami. A co do aktualizacji, to tak jak napisałem mam najnowszą wersję.
 3. No to zaczynają się pierwsze problemy po zmianie zestawu z Cameleona na moduł CI+ z Caymanem. Nie da się wręcz oglądać TVP1. Mój CryptoBox po ciągłym oglądaniu około 15-20 minut TVP1 restartuje się niemal co 5 minut. Co lepsze (póki co) na innych kanałach tego nie zauważyłem. Czy ktoś też to ma?
 4. Wiem, że "odgrzewam kotleta", a w zasadzie temat, ale chyba najbardziej pasuje do mojego pytania. Jakieś namiary na internet z filmami w technologii 3D, do oglądania online? Na cda.pl wielkie nic. Jakieś inne strony?
 5. RTL7 i nie pytajcie dlaczego, ponieważ nie umiem racjonalnie tego uzasadnić. Poza tym TVN CNBC Biznes (ponieważ lubię programy o gospodarce i szeroko rozumianym biznesie).
 6. Kanały filmowe typu Epic Drama, Kino TV oraz dokumentalne (Planete+) i informacyjne (TVN24 BiS).
 7. Może nie tyle zlikwidowany, co "przetransformowany". Rozrywka, to nie tylko kabarety i teleturnieje, ale również na przykład komedie (polskie), których w archiwach TVP jest cała masa, w tym te najbardziej kultowe dla polskiego widza. I nie myślę w tym momencie wyłącznie o komediach z lat 70. i 80. , ale również z lat 90. (na przykład Kiler, Pieniądze to nie wszystko itp.).
 8. Ja to stare bydle jestem - najwspanialszy rocznik - 1977.
 9. A pamiętacie jak jeden taki kilka lat temu pisał coś w ten deseń? Wypadało by napisać a nie mówiłem.
 10. Z modułem było tak, że byłem po prostu sobą. Mniej więcej z początkiem roku zaczęli do mnie dzwonić z propozycją przedłużenia umowy, a przede wszystkim z ofertą na swój STB, strasząc mnie, iż po nowym roku (2020) mogę mieć problemy z odbiorem niektórych kanałów z oferty. Więc, aby nie stracić możliwości bezproblemowego korzystania z oferty muszę (podkreślam - muszę) wziąć od nich dekoder. Ja jak to, jak zawsze odpowiadałem kategorycznie nie, ponieważ nie macie dekodera, który spełniałby moje podstawowe oczekiwania, co do funkcjonalności (własna lista kanałów). Jeżeli dojdzie do tego, iż rzeczywiście nie będę mógł w pełni korzystać z opłaconej przeze mnie oferty kanałów, to po "nastu" latach rozstaniemy się. Jak wam nie żal moich blisko 200,00 złotych co miesiąc, to trudno. Wasza strata. I tak wyglądała każda z nimi rozmowa (około 7). Aż przyszedł sądny dzień i kolejny telefon "przedłużeniowy" i oczywiście wynajem STB, a ja z uporem godnym tylko mojej osoby - nie, ponieważ nie mogę ułożyć własnej listy kanałów, co dla mnie jest podstawową funkcjonalnością STB. Oczywiście rozmowa z kierownikiem i ... mamy dla pana ofertę z modułem za free (bez dzierżawy). W skrócie tak to wyglądało. Życzę cierpliwości, uporu i powodzenia w negocjacjach.
 11. Wgrałem dokładnie ten sam soft co @Mrozuś i działa. Dziękuję za pomoc.
 12. Mam wersję 1.10.19126_patch*(15 65535) z 25 stycznia 2018. Będzie coś z tego?
×
×
 • Create New...