Jump to content

A&G

Users
 • Content Count

  1967
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by A&G

 1. Logo mogło by być w lewym dolnym rogu, oczywiście ekstremalnie mniejsze (kilka centymetrów zabranych z kroll'a chyba nikomu nie zrobiło by różnicy) - ot, taka wielkość TVP Info (+/- mogło by być 10 cm dł. i 5 cm wys.). No i informacja przed notowaniami spółki z jakiego indeksu (WIG30, mWIG40, czy sWIG80) będą właśnie prezentowane.
 2. No właśnie - studio. To jakaś porażka! Wygląda jakby znajdowało się w jakimś większym pokoju. Dno, po prostu dno.
 3. I do tego ten prymitywny i przestarzały bluebox rodem z lat 90. . Nie wiedzą, że już nawet na greenbox'ie lepiej wychodzi, nie mówiąc już o bardziej zaawansowanych technologiach?
 4. Właśnie o tym piszę. Brak podziału krolli - na przykład górny kroll WIG30, dolny wszystkie spółki GPW, albo z przesunięciem czasowym na zmianę WIG30, mWIG40, sWIG80.
 5. Winnicki, Winnickim, ale Młodkowski. Przecież tworzył TVN CNBC Biznes, więc wydawałoby się, że nie pozwoli na "odstawianie chały". W końcu firmuje to własnym nazwiskiem.
 6. Logo przytłacza. Brak strzałek przy kursach czy rośnie, czy spada i o ile procent. Brak podziału krolli - na przykład górny kroll WIG30, dolny wszystkie spółki GPW, albo z przesunięciem czasowym na zmianę WIG30, mWIG40, sWIG80.
 7. Nie wiem, czy wiązać to z urodzinami, ale ja w tym miesiącu dostałem rabat 10,00 zł na abonament. Ponoć związany z "promocją" na Multi Man Pack (z 20,00 zł na 10,00 zł). Jeżeli to urodzinowy prezent, to 10,00/mc - powinszować za 25 lat razem. Dziki prezent.
 8. Więc tak "łopatologicznie" - do końca roku mam -25% od ustalonej ceny? Pytam, ponieważ chciałbym wiedzieć co ja z tego będę miał, ponieważ wiele ostatnich "promocji" mnie jakoś nie obejmowało, ponieważ wszystko co włączali za free, ja i tak miałem wykupione.
 9. Mój zestaw zaczął szaleć na 10,796 V. Chyba czas na wizytę w punkcie C+ (kontakt z infolinią).
 10. W ciągu następnych kliku dni zmuszę się do oglądania kanałów z transpondera 11,449 i zobaczę jak z innymi kanałami. A co do aktualizacji, to tak jak napisałem mam najnowszą wersję.
 11. No to zaczynają się pierwsze problemy po zmianie zestawu z Cameleona na moduł CI+ z Caymanem. Nie da się wręcz oglądać TVP1. Mój CryptoBox po ciągłym oglądaniu około 15-20 minut TVP1 restartuje się niemal co 5 minut. Co lepsze (póki co) na innych kanałach tego nie zauważyłem. Czy ktoś też to ma?
 12. Wiem, że "odgrzewam kotleta", a w zasadzie temat, ale chyba najbardziej pasuje do mojego pytania. Jakieś namiary na internet z filmami w technologii 3D, do oglądania online? Na cda.pl wielkie nic. Jakieś inne strony?
 13. RTL7 i nie pytajcie dlaczego, ponieważ nie umiem racjonalnie tego uzasadnić. Poza tym TVN CNBC Biznes (ponieważ lubię programy o gospodarce i szeroko rozumianym biznesie).
 14. Kanały filmowe typu Epic Drama, Kino TV oraz dokumentalne (Planete+) i informacyjne (TVN24 BiS).
 15. Może nie tyle zlikwidowany, co "przetransformowany". Rozrywka, to nie tylko kabarety i teleturnieje, ale również na przykład komedie (polskie), których w archiwach TVP jest cała masa, w tym te najbardziej kultowe dla polskiego widza. I nie myślę w tym momencie wyłącznie o komediach z lat 70. i 80. , ale również z lat 90. (na przykład Kiler, Pieniądze to nie wszystko itp.).
 16. Ja to stare bydle jestem - najwspanialszy rocznik - 1977.
 17. A pamiętacie jak jeden taki kilka lat temu pisał coś w ten deseń? Wypadało by napisać a nie mówiłem.
 18. Z modułem było tak, że byłem po prostu sobą. Mniej więcej z początkiem roku zaczęli do mnie dzwonić z propozycją przedłużenia umowy, a przede wszystkim z ofertą na swój STB, strasząc mnie, iż po nowym roku (2020) mogę mieć problemy z odbiorem niektórych kanałów z oferty. Więc, aby nie stracić możliwości bezproblemowego korzystania z oferty muszę (podkreślam - muszę) wziąć od nich dekoder. Ja jak to, jak zawsze odpowiadałem kategorycznie nie, ponieważ nie macie dekodera, który spełniałby moje podstawowe oczekiwania, co do funkcjonalności (własna lista kanałów). Jeżeli dojdzie do tego, iż rzeczywiście nie będę mógł w pełni korzystać z opłaconej przeze mnie oferty kanałów, to po "nastu" latach rozstaniemy się. Jak wam nie żal moich blisko 200,00 złotych co miesiąc, to trudno. Wasza strata. I tak wyglądała każda z nimi rozmowa (około 7). Aż przyszedł sądny dzień i kolejny telefon "przedłużeniowy" i oczywiście wynajem STB, a ja z uporem godnym tylko mojej osoby - nie, ponieważ nie mogę ułożyć własnej listy kanałów, co dla mnie jest podstawową funkcjonalnością STB. Oczywiście rozmowa z kierownikiem i ... mamy dla pana ofertę z modułem za free (bez dzierżawy). W skrócie tak to wyglądało. Życzę cierpliwości, uporu i powodzenia w negocjacjach.
 19. Wgrałem dokładnie ten sam soft co @Mrozuś i działa. Dziękuję za pomoc.
 20. Mam wersję 1.10.19126_patch*(15 65535) z 25 stycznia 2018. Będzie coś z tego?
 21. A&G

  CryptoBox 800UHD

  No właśnie CI+, ponieważ na moim 750 HD niestety nie ma CI+ (752 HD ma ) i póki co mogę oglądać tylko na LG. Tak więc mam nadzieję, że wzorem 752 HD 850 UHD będzie obsługiwał CI+.
×
×
 • Create New...