Jump to content

Jacek3

Users
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Jacek3

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

833 profile views
 1. Chętnie odłożę wymianę dekodera, ale w warunkach aneksu mam, że muszę do 7 dni zdać stary dekoder i odebrać nowy. A nie za bardzo mam gdzie to zrobić... Mam nadzieję, że w tej wyjątkowej sytuacji CANAL+ prolonguje terminy w jakich trzeba wymienić dekoder po przedłużeniu umowy, w ramach którego była wymiana dekodera.
 2. Jak sobie wyokbrażasz A jak sobie wyobrażasz załatwienie czegokolwiek w salonie CANAL+ w takim mieście jak Kraków? Z 15 punktów CANAL+ 13 zostało zamkniętych, bo mieściły się w galeriach handlowych, a te 2 co zostały to punkty, które są czynne tylko do 17-tej i najgorzej zaopatrzone. Potrzebuję wymienić dekoder na Ultrabox+ bo zawarłem nową umowę z wymianą dekodera, a w tych punktach Ultraboxów nie ma . Przynajmniej tak twierdzą przez telefon. CANAL+ zamiast pisać na swej stronie: W związku z zagrożeniem związanym z epidemią kor
 3. Chętnie wymieniłbym dekoder na Ultraboxa, o ile dadzą możliwość zrobienia tego poprzez kuriera, bo w moim mieście 85% punktów wymiany właśnie zostało zamkniętych przez rozporządzenie Morawickiego o zamknięciu niespożywczego handlu w galeriach handlowych.
 4. Gdzie znaleźć jakich kanałów z pakietu Extra+ brakuje w nowym pakiecie Comfort+? Pytam bo dostałem dziś dobrą ofertę na Comfort+ z wszystkimi C+.
 5. Serio dali Ci to wszystko za 57,50 do końca umowy? Pytam, bo mnie jakiś konsultant właśnie tłumaczył, że nie ma możliwości aby C +4k był za 0 w konfiguracji z Comfort+ i 10x C+. Ponoć jest darmowy tylko tylko gdy masz Extra+ i 10x C+. Czy jesteś pewien, że C+4k dostałeś w tym pakiecie na cały czas trwania umowy, a nie tylko na ten jeden miesiąc w którym włączyli ci dopełnienie do pakietu Extra? Mógłbyś wrzucić tu podsumowanie warunków jakie przesłali ci na maila?
 6. A ja zamiast dotychczasowego pakietu Extra+, 2 x C+, Nat Geo Play, FOX Play za 47,50 jaki miałem z umową na 1,5 roku z turbodekoderem chciałbym wziąć jakiś najtańszy pakiet, w którym byłby aktywny kanał C+ 4k, wraz z Ultraboxem+. Możecie coś polecić?
 7. Zablokowano pisanie, ale nie we wszystkich działach. W dziale Internetu można pisać: https://forum.pl.canalplus.com/forum/forum/nc-internet
 8. Czy na którymś z kanałów Platformy CANAL+ można oglądać mecz Świątek z Vekic? Ten mecz już trwa, a Eurosporty pokazują mecz Niemki Kerber z Włoszką i Rosjanki z Czeszką... EDIT: Po 26 minutach od rozpoczęcia meczu Eurosport1 łaskawie zaczął go transmitować.
 9. A tak łatwo można by temu zaradzić. Wystarczyłoby aby bufor timeshiftingu działa tak, że jest w nim wszystko co oglądało się w ciągu ostatnich godzin. I tak dekoder rezerwuje na niego zawsze taką ilość miejsca na dysku by zmieściły się ostatnie 2 godziny oglądania (tak przynajmniej było w dekoderach turbobox). Co by komu szkodziło aby nie kasować bufora timeshifting gdy przełącza się kanały, a nawet gdy wyłącza się dekoder. W buforze timeshiftingu siedziałyby zawsze ostatnie godziny oglądania i nikt kto ogląda jakąś audycję z opóźnieniem nie stresowałby się, żeby sobie niechcący nie przełączyć
 10. Ultraboxa mam podpiętego do Samsunga UE65RU7454 aktywnym kablem iHDMI (ver.4.4). Przedtem używałem zwykłego pasywnego kabla HDMI 2.0. Różnicy w jakości obrazu 4K HDR nie ma, natomiast iHDMI ma dla mnie tę zaletę, że mogę gasić telewizor, a dźwięk z TV idzie mi do amplituner po optyku dalej. W przypadku kabla HDMI 2.0 dźwięk wyłączał się po ok. minucie od zgaszenie TV. Ma to dla mnie znaczenie o tyle, że głównie lecą u mnie programy informacyjne - TVN24/Polsat News/TVPinfo - które raczej słucham niż oglądam. Jak jest coś, co jest warte zobaczenia, to włączam TV i cofam time-shiftingiem do tego
 11. Czy w takiej ofercie jest C+ 4k i nie ma żadnej miesiścznej opłaty za UltraBoxa+? Czy taka promocja przedłużeniowa ze zmianą dekodera ma jakąś nazwę?
 12. A mnie zamiast dotychczasowego pakietu Extra+, 2 x C+, Nat Geo Play, FOX Play za 47,50 jaki miałem z umową na 1,5 roku z turbodekoderem, proponują Extra+, 11 x C+ (w tym 4k), FilmBox pack z Ultraboxa+ za 79,99 miesięcznie z umową na 2 lata. Co powinni mi jeszcze do tego dodać gratis (zamiast Filmboxa, który mnie zupełnie nie interesuje) lub o ile obniżyć ofertę, aby miało to sens?
 13. Prawidłowy BER powinien być 0E0 W międzyczasie wpadłem na to, że zamiast resetu (który trwa strasznie długo) wystarczy wejść do menu INSTALACJA / AKTUALIZACJA DEKODERA, kliknąć KONTYNUUJ i natychmiast wyjść ze sprawdzania aktualizacji. Błędy BER już nie występują, obraz nie klatkuje. Oczywiście do czasu gdy nie przełączę się na inny transponder i z powrotem nie wrócę na ten z kanałem 316.
 14. A jakie masz parametry sygnału z tego transpondera (z kanałem 316)? Ja mam siłę 39, jakość 53. I to w 100% wystarcza do idealnego odbioru dopóki nie przełączę na chwilę na inny transponder. Jeśli wyjmę antenę i włożę z powrotem, to też już tylko klatkowanie. Klatkowanie to ma związek z pojawieniem się niezerowego BERu. Problem ustępuje po restarcie dekodera. A mecz młodego Kacpra Żuka (448 na liście ATP) z Cilicem (38 na liście ATP) jak dotąd jest świetny. Mało brakowało a tiebreak pierwszego seta byłby dla Żuka.
 15. Od jakiegoś czasu mam problem z turbodekoderem (ITI-5720S), który ujawnia się tylko na jednym transponderze. Dotyczy transpondera, z którego nadawany jest kanał SuperTennis HD (kanał nr 316). Kanał ten transmituje cały australijski ATP CUP, w którym udział biorą Polacy. Właśnie jeden z nich gra teraz z Ciliczem. Problem polega na tym, że jeśli w czasie oglądania tego kanału przełączę dekoder na jakikolwiek inny kanał z innego transpondera, to gdy wrócę na SuperTennis HD mam kompletnie poszatkowany obraz, tak jakby jakość sygnału spadła kilkukrotnie. Oczywiście parametry sygnału z anteny są bar
×
×
 • Create New...