Jump to content

rtl7fan

Users
 • Content Count

  494
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About rtl7fan

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zauważyłem, że po aktualizacji starego boxa w "moich aplikacjach" nie wyświetlają się wszystkie ikony z zainstalowanymi rzeczami. Oczywiście można wybrać je z listy i na inne sposoby ale słabo to wygląda.
 2. rtl7fan

  TVP Sport

  Szymon Borczuch podczas komentowania meczu Malmo - Cracovia w czasie powtórki myślał, że to nowa akcja dla Malmo, nawet stwierdził, że mamy kopie akcji sprzed chwili. Zauważył to ktoś z forum? Taka ciekawostka 😁
 3. Nie jest już od kilku tygodni dostępny w HBO GO. Na bardzo krótko ostatnio zawitały tam filmy Marvela.
 4. Nie ma po raz kolejny darmowego miesiąca.
 5. We wtorek 16.06 rusza norweska Ekstraklasa i widzę, że wszystkie mecze dostępne będą w Playerze a wybrane spotkania także na antenach Eurosportu.
 6. No serio serio... serio to nie sądziłem, że ktoś to na poważnie by mógł wziąć, więc po co to pytanie?
 7. Rozumiem o co chodziło koledze @tracer10. Tylko co się będziemy szczypać, idźmy dalej tym tokiem i odejmijmy 180 od 240 to wyjdzie nam 2,5 zł miesięcznie za ofertę Play z android boxem, dwoma Eleven Sports na stałe, jakimiś pozostałymi 30 kanałami i bazą filmów 😁 To jest dopiero oferta co nie? Zresztą na stronie APV nie kosztuje czasem 25zl? To wyjdzie mniej jeszcze za pół roku. Fakt faktem warto ich wziąć co najwyżej raz na kilka miesięcy z obecną ofertą. Porównanie Amazona samego i z ofertą Play bylo dla mnie w tym przypadku bez sensu.
 8. No a jak się ma do tego APV? 6 miesięcy za darmo i nie musisz dalej mieć. Nie rozumiem tego porównania.
 9. Bez sensu takie pisanie, może box nie jest rewelacyjny ale jak ktoś jest zainteresowany to Play daje w tym pakiecie kilkadziesiąt kanałów jak np Eleven 3 i 4, Foxy i kilka innych stacji filmowych plus np bazę filmów od Paramount. Co do samego Amazona mogę się zgodzić, na tą chwilę są u nas lepsze serwisy.
 10. Mało przyjazna ta polityka Play, prawdopodobnie będę musiał wymienić boxa lub oddać na gwarancję a w przypadku gdy zamawiałem go telefonicznie lub przez internet to do punktu go zanieść nie mogę. Trzeba im wysyłać. Słabe trochę.
 11. https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/serial-mala-brytania-usuniety-z-netflix-iplayer-britbox-bbc-powod-rasizm Niestety nawet jeden z twórców stwierdził, że dziś nie zrobiłby tego serialu w ten sposób bo zdenerwowałby ludzi. Smutne to wszystko się robi.
 12. Oglądajmy Małą Brytanię póki jest u nas w HBO GO. W Wielkiej Brytanii już w żadnym serwisie niedostępna. Szkoda gadać.
 13. Po odznaczeniu preferowanych 50Hz jest jakby odrobinę lepiej ale nadal Canal+ nie da się oglądać, obraz cały czas przycina. Oczywiście próbowałem różnych ustawień w TV i nawet zmieniałem Hz poprzez aplikację na Android TV.
×
×
 • Create New...