Jump to content

sebczak

Users
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About sebczak

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mam 40 cali, jakość na kanałach niesportowych wygląda bardzo dobrze w aplikacji Canal+, jest lepsza niż w Player+. Dzięki aplikacji C+ dowiedziałem się, czym jest kometa zamiast piłki 😁, w kablowce takich bajerów nie widziałem na swoim TV wcześniej. W Horizon TV jest tylko 720p, o ile nie mylę się.
 2. Ja w Player+ mam pakiet start, kilka dni temu właczyli w promocji 26 kanałów do końca wakacji, na niektórych można cofać kilka dni wstecz.
 3. Ja przedłużyłem pakiet KIDS, uprawnienia zaktualizowały się automatycznie, dyszka ściągnięta z konta.
 4. Netflix wygasł w Samsungach z 2011 roku, w modelach z roku 2012 nadal działa :-0
 5. Można już oglądać 40 kanałów poza siecią w Inea Online TV https://www.inea.pl/tpl/img/online-tv/INEA_Online_TV_wykaz_kanalow_od_10.06.2020.pdf
 6. Pakiet Exclusive zawiera internet 1Gb/s. Na obszarach POPC kosztuje 94,90, na pozostałych 69,90.
 7. Exclusive w ofercie POPC kosztuje 274,90, a na pozostałych obszarach 249,90 + 15 za utrzymanie łącza w domach jednorodzinnych.
 8. Gdyby można cofać do 24 godzin to byłoby przyzwoicie
 9. Faktycznie aplikacja zaktualizowala mi się automatycznie. W ustawieniach jest opcja "Strona startowa Android dodaj swoje kanaly" Niestety na Mi Box S nie moge nic dodac
 10. Tizen w telewizorach Samsunga jest od 2015 roku, jeśli powstanie apka ną tą platformę to raczej na pewno zadziała na wszystkich TV (bez względu na wersję systemu) od modeli z 2015 roku wzwyż.
 11. Generalnie z routera jestem zadowolony, tylko raz od 3 lat musialem go uruchomić ponownie, ponieważ zgubił sieć 2.4GHz (może ma tryb oszczędzania energii i wyłączył wifi, ponieważ przez dlugi czas żadne urządzenie nie łączyło się do tej sieci W godzinach rannych pełna prędkość łącza.
 12. Wymiana urządzenia na życzenie klienta kosztuje 200zł, chyba, że przedłużę umowę, ale to nie opłaca się.
 13. Mam router Technicolor EPC3928AD. Połowa Osiedla ma światłowód, druga połowa korzysta z HFC. Internet działa z pełną prędkością w godzinach porannych, bardzo zwalnia wieczorem.
 14. Ja czekam na rozbudowę wezła..mam łacze HFC 250/25 niestety wieczorami często mam 1/10 łacza, ale zdarza się, że w oklicach 10Mb/s. Prośba o informację czy inni również mają takie problemy z HFC? Dostałem pół roku temu zapewnienie, że rozbudowa węzła zaplanowana jest na 2021 rok, ale nie wiedzą czy w styczniu czy w grudniu Nie potrafili na infolinii powiedzieć, czy modernizacja wiąże się ze zmianą technologii na światłowód.
×
×
 • Create New...