Jump to content

Tomo21

Friends
 • Content Count

  5975
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

166 Rewelacyjna

About Tomo21

 • Rank
  Przyjaciel forum SAT Kurier
 • Birthday 12/21/1985

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa
 • Hobby
  Informatyka, komputery, gry, telewizja, sport, muzyka, film, komiks, książka, podróże, nauka itp itd ;p

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W sumie fajny kanał. Pooglądałem ostatnio trochę i rzeczywiście grają fajną muzykę. Na minus oczywiście jakość obrazu, ale do posłuchania jest OK. No i mogliby grać ciut mniej nowych piosenek. Nie jest ich dużo, no ale trochę nie pasują do nazwy kanału.
 2. Został zwolniony czy odszedł sam, jak piszą na 90minut? http://www.90minut.pl/news/306/news3068381-Aleksandar-Vukovic-odszedl-z-Legii.html W sumie nie ma to znaczenia. Po ostatnich meczach nie dziwię się z takiego obrotu spraw.. Zęby bolały jak się to oglądało. W meczu z Górnikiem nasza obrona nie istniała. Prawdopodobnie jego następcą Czesław Michniewicz.
 3. No i świetnie, osobiście trzymam kciuki za szybki powrót ŁKSu do Ekstraklasy. Na razie (odpukać) idzie to w dobrym kierunku.
 4. Ale naprawili już kolekcje Planete+, przynajmniej u mnie działają.
 5. Zmiana Eski w coś innego była by strzałem w stopę, to obecnie jedyny kanał muzyczny w DVB-T (pomijając muxy lokalne), który gra coś innego niż tylko disco polo. Poza tym na to musiałby wyrazić zgodę ZPR, bo mimo że nie są już właścicielami stacji, to przecież mają prawa do samej marki Eska i coś tam do powiedzenia mają.
 6. A czy wy też tak macie po wejściu w kanały na życzenie, że nie wszystko jest dostępne, a przy niektórych pozycjach jest dopisek "Subskrybuj" przy miniaturce? Jest tak jak np wejdę w Planete+ i "Polska z góry Zamki, dworki, pałace". Mogę obejrzeć odcinki 3 i 4 ale dwóch pierwszych nie. Po kliknięciu w któryś z nich przenosi mnie na stronę gdzie jest informacja: Oglądaj jeszcze więcej w CANAL+ telewizji przez internet Jeżeli chcesz poszerzyć ofertę, kliknij w Strefę CANAL+ lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Dziwne bo w nc+ Go są normalnie dostępne wszystkie odcinki.
 7. Aktualizacja Kwiecień 2020 - kanały zaktualizowane: Polsat 2, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Film, Polsat Film HD, Polsat Seriale, Disco Polo Music, Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD, Super Polsat, Polsat Doku, Super Polsat HD, Polsat Music Aktualizacja Wrzesień 2020 - kanały zaktualizowane: Telewizje Kablowe, TVP Polonia, Polonia 1, CANAL+ Premium, TV Odra, Stacje lokalne sieci Odra, Planete+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport, Ale Kino+, Mango, Mini Mini+, CANAL+ Sport 2, Kuchnia+, nSport+, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Film HD, Club MTV, TVP HD, Domo+, Telewizja na Kartę, Orange TV, TVP Seriale, CANAL+ Premium HD, TeleTOON+, Ale Kino+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, Mini Mini+ HD, Planete+ HD, TeleTOON+ HD, Platforma CANAL+, CANAL+ Family, Polsat Seriale, Polsat News HD, 4fun Gold, CANAL+ Dokument, CANAL+ Seriale, CANAL+ 1, TO!TV, Metro, HGTV, CANAL+ Now, W Polsce.PL, CANAL+ 4K Ultra HD, CANAL+ Sport 3, CANAL+ Sport 4, Insight TV UHD, Biznes 24 - kanały dodane: Gold TV, Super TV, 4fun Kids
 8. Wyższy priorytet powinno mieć podpisanie stosownych umów z TVN Discovery i z Polsatem, tak żeby ich kanały z nc+ Go pojawiły się także tu.
 9. Moim zdaniem nie. Robisz przecież koszulkę na własny użytek a nie na handel czy inne wykorzystanie komercyjne, więc w teorii powinni zrobić bez problemu.
 10. Są teraz takie, że możesz wysłać dowolną grafikę i Ci zrobią. Nie korzystałem jeszcze ale patrzyłem jakie są możliwości i chyba to sprawdzę. Co do radiowych gadżetów to np. w Esce Rock co jakiś czas jest konkurs i można wygrać kubek. Ale zwykle są trudne zagadki i jeszcze mi się nie udało
 11. 4fun Kids Rodzaj kanału: dla dzieci, muzyczny Właściciel: 4fun Media Data startu: 2020.09.01 Kanał muzyczno-rozrywkowy kierowany do najmłodszych widzów oraz ich rodziców. Oprócz samych teledysków z piosenkami dla dzieci emituje też audycje o charakterze edukacyjnym oraz programy interaktywne angażujące dzieci w różnego rodzaju zabawy ruchowe. Muzyczne pasmo wieczorne dedykowane jest z kolei rodzicom i opiekunom. Nadawca ogłosił plany uruchomienia stacji w sierpniu 2018 - kanał miał wystartować obok już istniejących innych stacji 4fun Media. Ostatecznie jednak do startu nie doszło i wydawało się, że projekt na razie odłożony został na półkę. Sytuacja zmieniła się w marcu 2020, kiedy to na antenach 4fun Dance i 4fun Gold zostały wprowadzone pasma muzyczno-rozrywkowe przeznaczone dla dzieci. Ich wysoka oglądalność przyczyniła się do decyzji koncernu o uruchomieniu całodobowej stacji dedykowanej dzieciom i ich opiekunom. W przeciwieństwie jednak do pierwotnego projektu, stacja nie wystartowała jako nowy byt, ale zastąpiła po prostu kanał 4fun Gold. Kanał nadaje FTA z satelity HotBird. Dostępny jest też na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych.
 12. Ja swego czasu wygrałem kubek CANAL+ Sport z autografem Smokowskiego w konkursie organizowanym przez wtedy jeszcze Cyfrę+. Z tego co pamiętam trzeba było najpierw wysłać zgłoszenie i przysyłali SMSem kiedy i o której godzinie trzeba wysłać do nich SMSa. Pierwsze ileś tam osób, które wysłały najbliżej tej pełnej godziny wygrywały kubki (dość dużo osób z tego co kojarzę). Ale takich "konkursów" nie ma już od dawna. Co do koszulek, to teraz są takie strony, gdzie możesz wysłać dowolną grafikę i zrobią Ci koszulkę z takim nadrukiem, więc teoretycznie można wysłać logo jakiejś stacji i będziesz miał Pytanie tylko jakiej to będzie jakości.
 13. Nawet nie musisz usuwać, wystarczy że zmienisz adres email w dotychczasowym koncie i też zadziała
×
×
 • Create New...