Jump to content

Tomo21

Friends
 • Content Count

  5757
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

104 Rewelacyjna

About Tomo21

 • Rank
  Przyjaciel forum SAT Kurier
 • Birthday 12/21/1985

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa
 • Hobby
  Informatyka, komputery, gry, telewizja, sport, muzyka, film, komiks, książka, podróże, nauka itp itd ;p

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może źle się wyraziłem - sporo potencjalnie ciekawych filmów. Z tej listy oglądałem tylko Kogel Mogel 3 i jego raczej nie polecę, bo był średni. Warto obejrzeć tylko jeśli masz sentyment do bohaterów z pierwszych dwóch części. Natomiast planuję obejrzeć na pewno: To my, Johnny English: Nokaut, X-Men: Mroczna Phoenix (ale nie spodziewam się po nim wiele), być może Tolkien i Ciemno prawie noc.
 2. Widocznie źle zrozumiałem. A wracając do tematu - na ich stronie jest ogólnikowo napisane, że mają w ofercie jakiś sport, programy lifestyle i rozrywkowe, ale cały ten opis jest dość lakoniczny. Głównie chwalą się jakością UHD, dostępnością w wielu krajach i tym, że sami tworzą swój cały content. Oprócz tego można wyczytać, że pokazują świat z szerszej perspektywy (cokolwiek to znaczy), pracują z globalnymi influencerami, skupiają się na interesujących osobowościach i modnych społecznościach
 3. I po co ta złośliwość? Od tego jest wątek o danym kanale, żeby nie trzeba było szukać niczego w google. Jak już dodajemy nowy wątek o nowym kanale, o którym nikt nie słyszał, to warto coś o nim napisać, a nie tylko, że "o, dołożyli polską ścieżkę".
 4. Może będzie kolejny "hit" w PC+ @wizjaplus a co to w ogóle jest za kanał, jakiego typu?
 5. To jest inny właściciel, więc nie mogą sobie ot tak wejść w jego miejsce Muszą się najpierw dogadać z operatorem tej częstotliwości.
 6. @Frontowiec i znowu pominąłeś kategorię lifestyle, mimo że wiele osób zwracało na to uwagę już od kilku edycji I nie ma też kategorii najlepszy kanał, który wystartował w tym roku? 1 - Najlepszy kanał ogólnotematyczny -2 - Najlepszy kanał informacyjny - 3 - Najlepszy kanał filmowy - CANAL+4 - Najlepszy kanał sportowy - CANAL+ Sport5 - Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic6 - Najlepszy kanał dziecięcy - 7 - Najlepszy kanał muzyczny - STARS TV8 - Najlepszy kanał zagraniczny -9 - Najlepsza paczka kanałów premium - CANAL+10 - Najlepszy serwis VOD - HBO GO11 - Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce -
 7. Czyli de facto Wy macie kontrolę nad tym kanałem i pewnie po zakończeniu procedury upadłościowej będziecie większościowym udziałowcem stacji?
 8. @PowerTV to może przy okazji rozwialibyście wątpliwości odnośnie struktury właścicielskiej tej stacji?
 9. Bezsensowne to jest to co Ty proponujesz. Kanały te są już znane na rynku i zdążyły wyrobić sobie markę. Zmiana nazw wprowadzi tylko chaos.
 10. Tak, ale potem Polsat 2 wrócił jeszcze na satelitę w analogu w nowym formacie.
 11. Na Firefoxie jest lipa, średnio po godzinie oglądania przestaje działać i trzeba restartować przeglądarkę. Na Chromie nie ma takiego problemu. Windows 7.
 12. Czy ktoś z forumowiczów posiada może konto w City Handlowym umożliwiające zakup biletów w Live Nation? W skrócie dla niewtajemniczonych: Jest taka firma Live Nation, która zajmuje się organizacją koncertów i innych wydarzeń (muzycznych, sportowych i innych) między innymi na Stadionie Narodowym i jeszcze kilku miejscach. Bilety na te wydarzenia można nabyć za pośrednictwem ich strony. I tutaj pojawia się ogromnie ALE - sprzedaż jest kilkuetapowa, a większość ludzi może z niej skorzystać dopiero w ostatnim etapie, kiedy okazuje się, że albo nic już nie zostało, albo zostały same najgorsze miejsca. Jest tak dlatego, że wcześniejsze etapy sprzedaży są zamknięte. Pierwszy z nich dotyczy zwykle wąskiego grona osób (np. członków oficjalnago fanklubu danego zespołu) i to jest ok. W drugim natomiast mogą wziąć udział wyłącznie klienci banku City Handlowy posiadający w nim określone konto z kartą. Jest to o tyle problem, że w przypadku wydarzeń cieszących się ogromnym zainteresowaniem, dla reszty zazwyczaj mało co zostaje i kupno biletu staje się praktycznie niemożliwe. Przykładowo: jakoś pod koniec ubiegłego tygodnia ogłoszono, że w lipcu na Stadionie Narodowym wystąpi zespół Iron Maiden. Od poniedziałku ruszyła sprzedaż biletów dla członków ich fanklubu. Od jutra bilety kupować mogą posiadacze konta w City Handlowym, a dopiero od piątku zwykli ludzie. Oczywiście zamierzamy się z kumplem zasadzić od 10 i spróbować coś upolować, a nóż się uda, jednak obaj zdajemy sobie sprawę z tego, że szanse na to są bardzo małe. Myślałem nawet, żeby założyć konto w tym banku, tylko po to, żeby mieć możliwość kupienia biletów, jednak jest trochę zbyt mało czasu, żeby się dokładnie w zasadach tego konta rozeznać i przede wszystkim żeby dostać kartę. Ale pomyślałem też, że można by zadziałać przyszłościowo, żeby drugi raz nie obudzić się z ręką w nocniku, założyć to konto i mieć je po prostu na poczet przyszłych koncertów lub innych wydarzeń. I tu pojawia się pytanie do Was - czy ktoś może posiada takie konto? Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda - czy gra jest warta świeczki, czy za prowadzenie tego konta są jakieś ukryte opłaty bądź dodatkowe warunki, które trzeba spełnić? Czy np trzeba tam mieć jakieś obroty, czy może sobie leżeć puste? Ogólnie uważam, że to jest chore, że możliwość zakupu biletów na koncert uzależniona jest od posiadania konta w jakimś tam banku, no ale mamy taką a nie inną sytuację i nic na to nie poradzimy.
 13. Mamy już prawie połowę listopada i nadal brak informacji o wyłączeniu. W ofercie Jamboxa np. nadal dostępny: https://www.jambox.pl/node/914 Chociaż równie dobrze może to być tylko pozostałość na stronie.
 14. Świetnie, chętnie zobaczę. Mam tylko nadzieję, że kanał (o ile nie będzie FTA) trafi normalnie do pakietu w PC+, nie tak jak zrobiliście z Adventure.
×
×
 • Create New...