Jump to content

Tomo21

Friends
 • Content Count

  5649
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53 Świetna

About Tomo21

 • Rank
  Przyjaciel forum SAT Kurier
 • Birthday 12/21/1985

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa
 • Hobby
  Informatyka, komputery, gry, telewizja, sport, muzyka, film, komiks, książka, podróże, nauka itp itd ;p

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tomo21

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Dokładnie. Rzucać bezpodstawne oskarżenie to każdy głupi potrafi. Czy tam jest napisane, że mecz został ustawiony? Nie, jest napisane że policja bada sprawę. Ale niektórzy przecież wiedzą swoje i wolą rzucać się jak hieny zamiast poczekać na wyjaśnienie.
 2. Tomo21

  TVP Sport

  Czy ja wiem czy szkoda? Z tego co patrzyłem większość meczów jest w nocy, niektóre o 22:00 a niektóre nawet o 2:00. Oglądalność była by mizerna.
 3. Tomo21

  TVP Sport

  O rany. MŚ U-20, ME U-21, siatkówka, co post to o czym innym i wszystko się miesza. Za dużo tego naraz i człowiek się już gubi
 4. Tomo21

  TVP Sport

  Czyli to jakaś szersza akcja, że siatkarki komentują mecze piłki nożnej?
 5. Tomo21

  Kanały od BBC Studios

  W 20 wieku nie było jeszcze dekoderów z nagrywarką.
 6. Tomo21

  Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

  Ja musiałem dwa razy zamykać Chrome'a i włączać jeszcze raz - koło 70 minuty meczów i potem koło 80-którejś bo cięło lub wręcz zatrzymywało się. Ale wcześniej i później już było ok.
 7. Tomo21

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Brawo dla Piasta! Zasłużyli na ten tytuł
 8. Tomo21

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Dlaczego nagle teraz liczą się bramki? Przecież miało być tak, że w przypadku równej liczby punktów liczy się kto był wyżej po rundzie zasadniczej.
 9. Tomo21

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Lech gra na maksa, cisną jakby sami walczyli o mistrzostwo. I niestety po raz kolejny to się potwierdza, że najlepiej w Ekstraklasie grają zespoły nie walczące już o nic. Wczoraj Zagłębie i Śląsk, a dziś i tydzień temu Lech i Pogoń.
 10. Tomo21

  Piłka nożna: II liga, III liga oraz niższe ligi

  Elana Toruń dołączyła do dzbanów sezonu. Obok Widzewa i GKSu Katowice. Bełchatów zremisował i wystarczyło wygrać ze słabym Elblągiem by świętować awans. Przegrali. U siebie.
 11. Tomo21

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Co Ty bredzisz? Kto szuka winnych, gdzie? Każdy zdaje sobie sprawę, że Legia gra słabo przez kiepskie pomysły menadżerskie prezesa, przede wszystkim przez zatrudnianie niekompetentnych trenerów. To nie jest przecież wina innych klubów, że grają lepiej, jeśli ktoś tak myśli to ma problemy z logiką.
 12. Tomo21

  TVP Sport

  Taki sam dźwięk? I pokazywali wtedy takiego gola, czy tylko mówili gdzie padł i kto strzelił?
 13. Tomo21

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Dawno już nie słyszałem większej bzdury.
 14. Tomo21

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Wisła próbowała Śląskowi Wrocław w sezonie 2011/2012. Nie grali już o nic a sprawiali wrażenie jakby za wszelką cenę chcieli wygrać, gdyby tak się stało mistrzem został by Ruch. Na szczęście Śląsk był wtedy na tyle mocny, że mimo tego zdołał wygrać 1:0. Pytanie czy Piast będzie na tyle mocny psychicznie by to zrobić, jeśli Lech na nich ruszy tak jak (również niegrająca o nic) Pogoń. Jak pokazuje chociażby ta ostatnia kolejka, problem z drużynami grającymi o nic jest taki, że grają na luzie, bez spiny, bez presji. I okazuje się, że wtedy właśnie grają nagle znacznie lepiej niż do tej pory.
 15. Tomo21

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  A, faktycznie, mój błąd. No to nie, raczej chyba tego nie zrobią. Chociaż kto ich tam wie, za kibolami nie nadążysz, wszystkiego się po nich spodziewać można.
×