Jump to content

Tomo21

Friends
 • Content Count

  5909
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

159 Rewelacyjna

About Tomo21

 • Rank
  Przyjaciel forum SAT Kurier
 • Birthday 12/21/1985

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa
 • Hobby
  Informatyka, komputery, gry, telewizja, sport, muzyka, film, komiks, książka, podróże, nauka itp itd ;p

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trochę tak, trochę nie. Samo HBO należy cały czas do Warner Media, tyle tylko, że koncern ten został całościowo wykupiony przez AT&T w 2018 roku (więc patrząc od tej strony de facto zmieniło). Ale nawet jeśli spojrzymy na to w ten sposób, to na linii HBO - WB nie zmieniło to absolutnie nic, dlatego, że i jedni i drudzy zmienili właściciela (przez spółkę matkę) w tym samym momencie i na tego samego.
 2. Ogólnie na wszystkich. Na razie włączyłem sobie tylko paczkę Eleven więc nie mam porównania z resztą, a nie chcę póki co włączać.
 3. Ja oglądam właśnie pierwszy raz coś na Ipli i muszę przyznać, że jakość jest fenomenalna w porównaniu z takim nc+ Go. A w dodatku nie ma problemów z płynnością, nic się nie tnie.
 4. Całkiem fajnie to im wyszło z tymi "dźwiękami trybun".
 5. Jak to jest z tymi 14 dniami za free? Czy to dotyczy każdego pakietu osobno czy też samej usługi jako takiej całościowo? Jeżeli np dziś wezmę pakiet Eleven na 14 za darmo to czy np. za miesiąc będę mógł wziąć na tej samej zasadzie jakiś inny, czy też muszę wszystkie, które chciałbym przetestować wziąć na raz?
 6. To już pewne? Szkoda, bo liczyłem, że seria "Dawno temu w CANAL+" będzie kontynuowana.
 7. PZPN pogodził wszystkich - awansuje zarówno Motor, jak i Hutnik. Rozwiązanie bardzo dobre, jedyny minus to, że będzie 19 drużyn i na koniec pewnie będzie musiało spaść ich więcej niż zazwyczaj (chociaż mogę się mylić, bo przecież Ekstraklasa będzie powiększona i siłą rzeczy wpłynie to na spadki i awanse na kilku szczeblach niżej).
 8. Strasznie drogo w porównaniu do oferty SAT biorąc pod uwagę, że jest to oferta mocno wybrakowana. A czy zwróciliście uwagę na to? Z czasem w nc+ GO wykorzystane zostaną rozwiązania technologiczne nowego serwisu CANAL+, tak aby mogli z niego korzystać również abonenci CANAL+ w ramach ich oferty satelitarnej. Ciekawe, które to rozwiązania i kiedy możemy na nie liczyć.
 9. Rozbuchaliście ten wątek do granic możliwości. Co chwila tony nowych postów, które nic nie wnoszą. Tytuł wątku należałoby chyba zmienić na "marzenia i fantazje o myCanal".
 10. Tymczasem już wszystkie cztery regionalne związki zarządzające III ligą podjęły decyzję o zakończeniu sezonu z awansami, ale bez spadków. Niestety nie obyło się bez kontrowersji. Z trzech grup awans został przyznany drużynom zajmującym aktualnie pierwsze miejsce w grupie, awansowały więc: Sokół Ostróda, KKS Kalisz i Śląsk II Wrocław. Inaczej stało się w grupie czwartej: na chwilę obecną liderem tej grupy jest Hutnik Kraków, a drugie miejsce zajmuje Motor Lublin. Oba zespoły mają tyle samo punktów, ale Hutnik wygrał z Motorem w bezpośrednim spotkaniu. Lubelski ZPN zarządzający tą grupą postanowił jednak przyznać awans zespołowi z Lublina, tłumacząc to tym, że mają oni korzystniejszy bilans bramkowy biorąc pod uwagę całą ligę. Hutnik zapowiedział odwołanie, ale nie wiadomo jak to się skończy. Rozwiązanie najgorsze z możliwych, już lepiej było rozegrać dodatkowy baraż między zespołami, albo awansować oba.
 11. A Top Shop czy tam TV Shop? Kiedyś to właśnie było znaczną częścią ramówki.
 12. Piekło zamarzło. Kanał, który przez lata był synonimem fatalnej wręcz jakości technicznej (i wcale nie lepszej programowej) rozpoczął nadawanie w HD Czekamy jeszcze na wersję 4K...
 13. Tymczasem Mango wylatuje z CP: https://satkurier.pl/news/191756/cyfrowy-polsat-bez-kanalu-mango-24-na-liscie.html Zigi pozbywa się konkurenta dla swojego TV Okazje. Trochę to żenujące usuwać z listy kanał, który jest FTA po polsku.
×
×
 • Create New...