Jump to content

Tomo21

Friends
 • Content Count

  5790
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

119 Rewelacyjna

About Tomo21

 • Rank
  Przyjaciel forum SAT Kurier
 • Birthday 12/21/1985

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa
 • Hobby
  Informatyka, komputery, gry, telewizja, sport, muzyka, film, komiks, książka, podróże, nauka itp itd ;p

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I jest to kłamstwo, bo zdarzały się filmy, których nie było C+ VOD mimo emisji na głównej antenie. No chyba, że od teraz będą już zawsze wszystkie.
 2. Wcale bym się nie zdziwił znając zapędy Solorza. On to by wszystko co się da wykupił co tylko może mu przynieść zysk
 3. @Palamander pisałem "ostatnio jest" - czyli odnosiłem się do tego co było w styczniu na podstawie rozpisek @kamil2505 a nie do tego co będzie w przyszłości. Styczeń był bogaty w premiery. Jak będzie to w praktyce wyglądało w lutym to zobaczymy w kolejne weekendy, ten najbliższy jest faktycznie słaby.
 4. Czy ja wiem, z tego co widzę to ostatnio jest zwykle około 5 premier tygodniowo. To nie jest wcale mało. Na ten tydzień są faktycznie tylko dwie, ale może mieć to związek z transmisją gali oskarowej.
 5. Żadnego oficjalnego komunikatu od nadawcy? Po prostu pyk i koniec?
 6. Myślałem, że nadawca ma takie dane - np. ile osób w danej chwili jest podpiętych do danego streamu (kanału). Wystarczyłoby udostępnić to Nielsenowi i byłyby dane rzeczywiste zamiast estymowanych. Niepotrzebny byłby telemetr. Bo w przeciwnym wypadku to jakby to miało działać? Podłączaliby telemetr jakoś do komputera, czy do routera, żeby nasłuchiwał na jakimś porcie?
 7. Co kto lubi, tak naprawdę najlepiej by było jakby była do wyboru ścieżka z komentarzem i ścieżka bez komentarza.
 8. Tak? Ale też tylko od wybranych użytkowników, czy od każdego kto ogląda?
 9. Ja włączyłem wraz z rozpoczęciem konkursu w Zakopanem i musiałem restartować przeglądarkę z 3 razy w czasie trwania. Możliwe, że problem dotyczył tylko Eurosportu.
 10. Dzisiaj działa fatalnie. Co chwila błąd zarówno na Chrome, jak i FF.
 11. Nie po to robią niezależną telewizję żeby wciągać w nią największego medialnego molocha w kraju. Kto wie, może ten kanał wypali i rzeczywiście będzie konkurencyjny? Ale warunkiem na to jest obecność zarówno w kablu, jak i na satelicie na w miarę dobrym miejscu listy.
 12. A czy to nie jest tak, że będąc zakodowanym u Orange musielibyście chcąc niechcąc dołączyć do PC+ ? Przecież oferta satelitarna Orange nie zawiera żadnego kodowanego kanału, którego nie było by w PC+, z uwagi na te same pakiety.
 13. Nóż się w kieszeni otwiera. Żałosnej polityki największego polskiego molocha medialnego ciąg dalszy.
 14. Ale ta umowa z HBO też nie jest na wszystko. Próżno szukać w HBO GO jakichkolwiek filmów "Star Wars", że już o serialu "Mandalorian" nie wspomnę. Trochę to dziwne, skoro Disney+ ma u nas zadebiutować dopiero w 2021 roku.
×
×
 • Create New...