Jump to content

Tomo21

Friends
 • Content Count

  5732
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

86 Świetna

About Tomo21

 • Rank
  Przyjaciel forum SAT Kurier
 • Birthday 12/21/1985

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa
 • Hobby
  Informatyka, komputery, gry, telewizja, sport, muzyka, film, komiks, książka, podróże, nauka itp itd ;p

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No ale najfajniej to by było jakby wersję DVB-T można było wziąć jako dodatek do umowy na SAT, za jakąś niewielką opłatą nawet - czy to jednorazową czy w formie dopłaty do abonamentu rzędu kilkunastu złotych miesięcznie..
 2. Wersja z DVB-T wygląda ciekawie, pytanie tylko czy będzie można to użytkować na podobnej zasadzie jak obecnie nc+ go, poza miejscem zamieszkania. I pytanie też czy będzie w nim dostępna pełna oferta, czy tylko to co jest w nc+ go w tej chwili. Wersji pod DVB-S nie było na tych zdjęciach, więc ciężko cokolwiek powiedzieć. Nie wiadomo czy obsługuje 4K, czy ma tylko jedno wejście SAT czy więcej, czy ma dysk, a to są najbardziej istotne rzeczy.
 3. Według mnie stacje informacyjne powinny być z założenia FTA. Z drugiej strony mało kto raczej bawi się w oglądanie samych kanałów niekodowanych, bo jest ich garstka - w tym większość albo muzyczne albo "o niczym". Przeważnie gdy ktoś już ma dostęp do tv sat to ma też pakiet jakiegoś operatora, a kanały informacyjne są zwykle w najniższych pakietach. Dlatego odkodowanie nie podniesie raczej zbytnio oglądalności. Co innego za granicą. Idealnym rozwiązaniem było by gdyby zarówno TVP Info, Polsat News i TVN24 były w DVB-T. Każdy mógłby wtedy zobaczyć wszystkie "punkty widzenia" i samodzielnie zdecydować, który jest mu bliższy
 4. Tomo21

  Puchar Polski

  Niczym ligowy klasyk sprzed lat
 5. A czy Wojna Światów będzie też równolegle emitowana w CANAL+ ? Bo to jest koprodukcja tych dwóch stacji.
 6. Iron Maiden w Stars TV - super Więcej takich kawałków
 7. Fajna niespodzianka na Cyprze. Dudelange ograło APOEL 4:3
 8. Ale ja nie rozumiem o co jest to bicie piany przez niektórych. Prześcigacie się we wzajemnych oskarżeniach czy usługa jest gwarantowana, czy jest płatna dodatkowo czy nie, co to ma do rzeczy w ogóle? Usługa jest oferowana i powinna działać. To, że operator stosuje tani chwyt z "dostępem promocyjnym" wykorzystując lukę prawną jest karygodne i nie wiem dlaczego część z Was próbuje to wszystko jakoś usprawiedliwiać, atakując ludzi którzy wyrażają swoje zdanie o fatalnym działaniu usługi.
 9. I znów Liga Mistrzów zaskoczyła serwery nc+. Żenada to już jest Przepraszamy, z powodu zbyt dużego zainteresowania transmisjami w nc+ GO, dostęp do usługi jest chwilowo ograniczony. Prosimy spróbować za kilka minut. Wstyd, że to się powtarza raz za razem, oby w tym myCanal było to jakoś lepiej rozwiązane.
 10. Owszem, każdy kto przystąpi do oglądania filmu "7 uczuć" z założeniem, że jest to komedia, to się zawiedzie i rozczaruje. Bo to nie jest komedia. To jest poważny film, traktujący o jak najbardziej poważnym problemie, tyle tylko, że przedstawionym w charakterystyczny dla reżysera sposób (który na pierwszy rzut oka może wydawać się komediowy) - bardzo podobnie, jak to miało miejsce w filmie "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", który był filmem świetnym, mocnym, prawdziwym, ale różwnież zdecydowanie nie był komedią.
 11. Mogę polecić 7 uczuć, reszty (poza Klerem) nie widziałem.
 12. A tymczasem nowym zawodnikiem ŁKSu został Arek Malarz
 13. Wcześnie kończysz pracę Znając życie te news będzie równie wielki jak w przypadku platformy C+.
 14. Skoro nie jest taniej to nie ma to sensu. Na to samo wychodzi jakby założyć sobie konto osobno. A nawet gorzej, bo konto osobne możesz dzielić z innymi płacąc taniej. To już lepiej np. gdyby się dogadali w taki sposób, że produkcje Netfliksa będą emitowane na antenach CANAL+.
×
×
 • Create New...