Jump to content

Mimic

Users
 • Content Count

  741
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Dobra

About Mimic

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mimic

  Układ kanałów nc+ – dyskusja ogólna

  W ogóle to Mango usunęli z tej sekcji, przy której on już lepiej pasuje. Oczywiście takie coś to powinno być na 200+ kanale, ale mimo wszystko bliżej mu do rozrywki niż dokumentu. Mogli przywrócić Trace Urban do pozostałych muzycznych skoro już mają miejsce po WP, no ale nie.
 2. Mimic

  Kanały AXN

  Od dziś kanały AXN Black i AXN White w nc+ przesunięte na pozycje 193 i 194. Tak się zastanawiam, czy na tych kanałach puszczają jakieś premiery? Nadawca chyba nie ma zamiaru w najbliższym czasie podnieść ich do HD skoro nc+ wyrzuca je na koniec listy a ich miejsce zajmują 2 kanały które w HD są od dawna (SCI FI i 13 Ulica).
 3. Mimic

  Comedy Central Family

  Od 7 maja CCF zacznie emitować ’Allo ’Allo!. Tym sposobem w ramówce od 6 do 10:35 będzie: Latający Cyrk Monty Pythona, Co ludzie powiedzą, ’Allo ’Allo! oraz Moja rodzinka. Coraz więcej klasyków, ciekawe czy przemianują ten kanał w końcu na CC Extra, bo on właśnie powstał na innych rynkach po to aby puszczać takie starocie.
 4. Mimic

  Układ kanałów nc+ – dyskusja ogólna

  Na stronie nc+ się pośpieszyli i wrzucili nowy układ kanałów od 15.04, to co zauważyłem to: AXN White i AXN Black wywalone na pozycje 193 i 194. W ich miejsce na 65 i 66 na liście 13 Ulica i SCI FI. W miejsce 13 Ulicy na pozycji 73 ma być WP. Pozycja 170 po WP zostaje pusta. Chyba tyle, przynajmniej na pierwszy rzut oka.
 5. Mimic

  Gametoon

  W Polsat Media są tylko Eleven 1 i 2.
 6. Mimic

  DocuBox

  Pewnie gdyby się pojawiła polska wersja to tak, bo teraz tylko napisy przy wybranych audycjach są jak dobrze pamiętam?
 7. Mimic

  Gametoon

  Który kanał będąc w Polsat Media nie był w ofercie CP?
 8. Mimic

  TVR

  Czy taki Nobox TV kiedyś nie pisał, że ma zamiar wejść na satelitę? Proszę bardzo jak znalazł do dodania.
 9. Mimic

  Ultra HD (4K) w nc+ – oferta programowa

  Tutaj: https://ncplus.pl/oferta/wszystkie-kanaly
 10. Mimic

  Różnica kanałowa między CP, a nc+

  Stan na 01.04.2019 nc+: 1. Active Family 2. Adventure HD 3. Ale kino+ HD 4. Baby.tv 5. Blue Hustler 6. CANAL+ 1 HD 7. CANAL+ 4K Ultra HD 8. CANAL+ Discovery HD 9. CANAL+ Family HD 10. CANAL+ Film HD 11. CANAL+ HD 12. CANAL+ Now HD 13. CANAL+ Seriale HD 14. CANAL+ Sport HD 15. CANAL+ Sport2 HD 16. Domo+ HD 17. Dorcel TV HD 18. Eleven Sports 4 HD 19. FightKlub HD 20. HGTV HD (w CP dostępny w wersji SD) 21. Kuchnia+ HD 22. Mezzo 23. MiniMini+ HD 24. Motowizja HD 25. NASA TV HD (FTA) NOWOŚĆ! (w CP poza oficjalną listą, z możliwością ręcznego wyszukania) 26. NASA TV UHD (FTA) NOWOŚĆ! (w CP poza oficjalną listą, z możliwością ręcznego wyszukania, ale do odbioru wymagany dekoder 4K/Ultra HD, którego w ofercie brak) 27. nSport+ HD 28. Planete+ HD 29. Puls2 30. SportKlub HD 31. teleTOON+ HD 32. Trace Urban 33. TVN24 BiS HD (w CP dostępny w wersji SD) 34. TVR NOWOŚĆ! 35. WP 36. Zest TV 37. Polskie kanały FTA: Nuta TV, Power TV, To!TV, NTL, TBN Polska, Red Carpet TV HD (w CP poza oficjalną listą, z możliwością ręcznego wyszukania) Cyfrowy Polsat: 1. Brazzers TV 2. Golf Channel Polska HD 3. Novela TV 4. Polsat Doku HD 5. Polsat Games HD 6. Polsat Rodzina HD 7. Polsat Sport Extra HD 8. Polsat Sport Fight HD 9. Polsat Sport HD 10. Polsat Sport News HD 11. Vivid Red HD 12. Vivid Touch 13. Water Planet 14. wPolsce.pl 15. Polskie kanały FTA: TV Okazje
 11. Mimic

  TVR

  Ogólnie to jest moc, kanał niby byle jaki, ale o tym, że wrócił na satelitę w 5 różnych wątkach pisane. Niby nikt nie czekał ale poruszenie jest :D.
 12. Mimic

  Nowości na platformie nc+ – zapowiedzi

  W wykazie kanałów na stronie nc+ oprócz TVR wrzucili też logotypy NASA TV HD/ NASA TV UHD. Edit: Usunęli wszystkie, ale mówię z ręką na sercu, że na prawdę tam były. Edit2: Ale strony zostały: https://ncplus.pl/program-tv/nasa-tv-hd https://ncplus.pl/program-tv/nasa-tv-uhd https://ncplus.pl/program-tv/tvr
 13. Mimic

  nc+ – przekazy testowe

  nc+ lubi ostatnio importować takie "wynalazki" z kablówek. Ale uprawnień chyba jeszcze brak?
 14. Mimic

  Gametoon

  FightKLUB od Extra+.
 15. Mimic

  Gametoon

  W takim razie, z ciekawości napisałem na pw do nich. Na pytanie czy wejdą na satelitę odpisali, że muszą to pytanie zostawić bez komentarza.
×