Jump to content

tweed77

Users
 • Content Count

  3471
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

203 Rewelacyjna

About tweed77

 • Rank
  Zżyty z forum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tweed77

  Pakiet Darmowy HD

  Wykaz kanałów w Pakiecie Darmowym:
 2. @Sorek21 Internet LTE bez limitu GB danych z prędkościami do 20 Mbit/s oraz do 60 Mbit/s nadal można w T-Mobile wziąć na firmę. Jak masz możliwość to nie ma co się zastanawiać. Tu sprawdzisz w jakiej odległości masz nadajniki BTS T-Mobile. http://beta.btsearch.pl/ Strona pokazuje prawidłowo nadajniki naszych operatorów sieci komórkowych. Problem jest jedynie z mapami ze strony Google Maps.
 3. @echolinkTylko że z 20 zl masz na cały okres umowy którą masz. @Marcin_M W opcji włącz / wyłącz jest drożej za 35 zł. Włączasz / wyłączasz co drugi miesiąc i masz za 17,5 zł i nie jesteś związany na cały okres umowy z opcją dodatkową HBO. Możesz sobie zrobić przerwę np. na wakacje.
 4. @Nightmare Konwenter Inverto Quad Monoblock i po sprawie. Cena około 150 - 200 zł. Przeznaczony do anten 80 - 90 cm. Bardzo dobry jakościowo konwenter. Odpada montaż diseqc - dzielenia kabla. Metalowa obudowa odporna na warunki atmosferyczne. Antena jak jest nie powyginana - nie pordzewiała - odbiera prawidłowo to nie ma sensu wymieniać. Astra ma w Polsce bardzo dobry sygnał - nawet na zezie.
 5. Antena 70 cm z Polsatu ustawiona centralnie na Eutelsata 5 W dla kanałów w Multistream i PLS ( włoskie - francuskie kanały FTA ) Amos 4W odbieram przy okazji Gdybym poprawił pod tylko Amosa 4W to sygnał byłby w granicach 70 - 80 procent. Eutelsat 5W
 6. @moimzdaniem - @lad W czeskim Skylink taka oferta istnieje. Masz pakiet Flexi 10 który zawiera w cenie: 1) pakiet podstawowy Digital około 61 kanałów w tym 33 kanały HD oraz 2) możliwość dobrania sobie 10 kanałów z pakietu pełnego Kombi. Cena za pakiet Flexi 10 to 299 koron ( ok 50 zł ) miesięcznie. Można zapłacić za miesiąc - dwa - trzy itp itd aż do 12 miesięcy. Nie płacisz nie oglądasz albo wykupujesz mniejszy pakiet Digital albo Smart. Płatność kartą płatniczą w ciągu kilkunastu minut działa co ma działać.
 7. Dokładnie lepiej ustawić centralnie na 16E a zez zrobić na 13E.
 8. Co do dekoderów na linux - E2 z czytnikiem do kablówki To na znanym portalu aukcyjnym w Polsce można kupić Opticum Odin 2 Hybrid - pojedyncza głowica DVB-C/T2 z wejściem na kartę - 189 zł. Możliwoś nagrywania na dysk podłączony na usb. Przetestowałem na kanałach FTA w UPC - działa bez problemów z OpenATV.
 9. tweed77

  SAT> IP

  Do tego obsługuje konwentery Unicable I i Unicable II ( JESS LNB ).
 10. Znaleźć chętnego na zakup Technisata 4K póki jeszcze wart swojej ceny. Kupić w jego miejsce dekoder na linux - E2 z dwoma wejściami na moduł CI/CI+ oraz z dwoma czytnikami kart. Oczywiście już 4K np. Gigablue - Vu+ w komplecie z 2 x DVB-S2 FBC i 1 x DVB-C FBC i będziesz miał wszystko w jednym. Jak masz nieparowaną kartę Conax z Inei to też zadziała. Z tego co się orientuję to z modułów i z niektórych dekoderów np Arris jest nieparowana Conax. Sat i dvb-c na jednym dekoderze.
 11. @shark tyczy się to modelu Technisat Technicorder ISIO STC ( wersja HD nie zaś 4K ) takiego modelu: Po prawej stronie masz możliwość montażu dysku twardego jest zaślepka - wyciągasz - wkładasz dysk twardy. Po lewej stronie masz czarną zaślepkę żeby wstawić taki dodatkowy tuner - płytkę - wersja 2 x sat https://www.deschotelshop.nl/en/technisat-technicorder-isio-stc-loose-twin-dvb-s-s2-tuner Tutaj zaś możliwość dołożenia dodatkowej głowicy DVB-C/T taka płytka: https://www.deschotelshop.nl/en/technisat-technicorder-isio-stc-loose-twin-dvb-c-t-tuner
 12. Nawet jakbyś miał moduł wielostrumieniowy to powstaje pytanie czy: 1. Twój telewizor poprawnie obsłuży taki moduł. 2. Czy dwie głowice DVB-C ( dwa kable musisz podłączyć ) będą mogły jednocześnie korzystać z tego modułu. 3. Moduły wielostrumieniowe są o wiele droższe niż normalne a tym bardziej niż dekoder na linux - E2. Nie lepiej kupić dekoder DVB-C ( z głowicą FBC ) na linux - E2 podłączyć dysk i tak korzystać. Karta w czytniku dekodera. Dochodzi do tego możliwość oglądania TV - nagrań z dysku z dekodera na telefonie - tablecie - komputerze w sieci domowej. Dodatkowo z dowolnego miejsca na świecie jak masz dostęp do domowej sieci ( stały adres IP - VPN - przekierowanie portów do wyboru ).
 13. Karta Multimedia jak Conax nie parowany to Vu Zero 4K DVB-C i po problemie. Druga opcja VU Uno 4K SE z głowicą DVB-C FBC i możesz nagrywać z 8 częstotliwości kilkanaście kanałów jednocześnie. PS. @kozaa poprawka miało być Vu Uno 4K SE z DVB-C FBC
 14. Oj robi i to duże cyrki. Kiedyś można było wszystko załatwić listownie. Podpisywało się odpowiednie dokumenty - wysyłało pocztą i po sprawie. Teraz obie osoby muszą się stawić osobiście w jednym APS i ostateczna decyzja co do cesji należy do Polsatu.
×
×
 • Create New...