Jump to content

tweed77

Users
 • Content Count

  3667
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

274 Rewelacyjna

About tweed77

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @PawelTSW zapamiętaj jedno platformy sat żyją z naszych pieniędzy a nie odwrotnie. Więc to im powinno zależeć żeby klient był zadowolony. Nie zaś odwrotnie że mam płacić i godzić się na to co oni proponują. Tyczy się to każdego operatora sat. Mając dostęp do kilku platform sat to bym musiał co chwilę przekładać moduły w dekoderze. Pokaż mi aktualnie dekoder sat który ma więcej niż dwa wejścia na moduł CI/CI+ i poprawnie będzie umożliwiał oglądanie / nagrywanie z więcej niż dwóch modułów jednocześnie. Jest / był sobie taki jeden Dreambox 8000 HD - 4 wejścia na moduły i dwa wejścia na kartę. Nie działało oglądanie - nagrywanie z dwóch modułów jednocześnie.
 2. Dla mnie to już zaczyna podpadać pod paranoję ze strony operatora - firm od zabezpieczeń i twórców treści. Legalnie płacisz abonament i to nie mały miesięcznie - rocznie i masz pan problemy z działaniem karty we własnym dekoderze. Płacąc 1/10 legalnego abonamentu rocznie ma się dostęp do oferty z bliskiego wschodu albo dalekiej Azji i odpalisz to na własnym dekoderze.
 3. Ja bym złożył wypowiedzenie umowy na czas nie określony. Następnie załatwiał to przez Dział Utrzymania Klienta. Wypowiedzenie zawsze można wycofać w razie co. W ostateczności poszedł i wziął nową umowę z pakietami które naprawdę są potrzebne.
 4. Na kanale Canale 5 HD 7 sierpnia godz. 21 Juventus - Lion 8 sierpnia godz. 21 Barcelona - Napoli
 5. Problem to fabryki z Azji / Bliskiego Wschodu i "janusze biznesu" a nie zwykły Kowalski który chce bezproblemowo oglądać i nagrywać na swoim sprzęcie. Najprościej uprzykrzać - walczyć z abonentem. Który legalnie opłaca abonament. "Poprawność polityczna" aż z daleka widać.
 6. Jak NC+ / PC+ nie ma pomysłu na stworzenie możliwości wyboru poszczególnych kanałów to niech się wzoruje na ofercie Skylink - pakiet Flexi 10. https://www.skylink.cz/televize-pres-satelit/balicky/flexi-10 W sumie Skylink został wykupiony przez M7 a M7 zostało przejęte przez Canal+. Przy okazji w Skylink mogą pojawić się kanały z paczki Canal+.
 7. Dla tych co tak bardzo bronią tego ECP - uszczelniania systemów w walce z "piractwem". Nie tędy droga bo z Azji można mieć wszystko. Były już zakusy wydawców żeby robić płyty Blu-ray z muzyką - filmami, które po odtworzeniu np. 20 - 30 razy by się same dezaktywowaly. Wnioski wyciągnijcie sobie sami.
 8. Każdy abonent też ma prawo a nie obowiązek może zrezygnować i nie płacić Jak się abonenci odwrócą od platform sat / kablowych to z czego one będą żyć. Przyklad: Dlaczego Tivusat ma 3,5 mln aktywnych kart do odbioru sat. Nie tylko we Włoszech. Bo przez wiele lat nie było problemu z odbiorem tej platformy z zestawów karta + moduł CI+ . Nie wielu samych Włochów mimo dopłaty od państwa ma chęć zmieniać karty na te zestawy z CI+ z ECP.
 9. @umek napiszę jaśniej żebyś coś zrozumiał. Operator został zmuszony do wprowadzenia dodatkowych zabezpieczeń treści przez właścicieli - twórców to problem operatora a nie abonenta. Abonent nie powinien mieć z tego powodu żadnych problemów z ich odbiorem. Czy to korzystając w TV - dekoderze własnościowym z modułów CI+ / CI+ z ECP / czy w ostateczności z dekodera dedykowanego od operatora Operatora i abonenta obowiązuje umowa i żadna że stron nie może nadużywać pozycji dominującej w umowie. Abonent jest aktualnie zmuszany przez operatora do wybrania tego co najbardziej pasuje operatorowi. Nie zaś tego co najbardziej odpowiada abonentowi. Tym bardziej że to abonent płaci operatorowi pieniądze - nie odwrotnie.
 10. Jedyny plus w tym wszystkim że mam C+ 4K za 0 zł na całą długość umowy - bezterminowo. Dzierżawę modułu CI+ z ECP mam za 0 zł. Za aktywację też nic nie płaciłem.
 11. Póki co działa VH1 Classic oraz VH1 z paczki dawnej MTV z Astry 19.2E Odbiór na przykład z oferty Skylink SK / CZ - Cryptoworsk - Irdeto - Viaccess.
 12. Ktoś kogoś "przekonał" do wprowadzenia na rynek modułów CI+ z ECP. W sumie w Tivusat oraz teraz w PC+ / NC+ są dostępne. Przez takie "zabawki" cierpi klient i producenci TV / dekoderów. Platformy satelitarne np. HD+ / Skylink / Fransat / Tricolor / nadal korzystają z modułów CI+ i działa co ma działać także z kanałami 4K UHD.
×
×
 • Create New...