Skocz do zawartości

tweed77

Użytkownicy
 • Zawartość

  2812
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 Neutralna

O tweed77

Informacje o profilu

 • Zainteresowania
  Nbox E2 - Universe + 6xC + HBO - pace pvr 500 - multiroom = 59 zł oraz karta N na kartę okazjonalnie.

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. tweed77

  Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

  Jeśli komuś wystarcza oferta Smart HD to w zupełności wystarcza. Do tego własna lista programów - odbiór niekodowanych programów 4K UHD FTA, dowolnego satelity oraz transmisji MultiStream ( czego nie ma w dedykowanych dekoderach ). Nagrania są niekodowane i można oglądać na komputerze - także stream kanałów z dekodera.
 2. tweed77

  ProSieben MAXX

  Zainwestujcie w kartę HD+ i skończą się problemy - kodowany, czy niekodowany. Cena doładowania na rok karty HD+ to 70 Euro, czyli ok. 300 zł.
 3. tweed77

  ProSieben MAXX

  Pro7 Maxx w wersji SD jest FTA. Pro7 Maxx w wersji HD jest kodowany dla HD+ i / Sky. Jest też wersja na rynek austriacki Pro7 Maxx Austria. Wersja SD niekodowana, wersja HD kodowana. W sumie wersje dla Niemiec i Austrii różnią się reklamami.
 4. tweed77

  Moduł CAM CI / CI+ Cyfrowego Polsatu

  Moduł Polsat CI+ działa w trybie legacy i jest mniej wybredny od modułu NC+ CI+. Więc powinien działać bez większych problemów. Sam mam moduł Polsat CI+ i działa w 4 letnim telewizorze Sharp Full HD.
 5. Jak dobrze to rozegrasz to po 6 miesiącach pierwszej opcji 8 x C+ za 25 zł dostaniesz to na stałe na cały okres umowy i w czasie nieokreślonym także. Także w cenie 25 zł.
 6. tweed77

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Używanie nie parowanej karty we własnym dekoderze nigdy nie było - nie jest i nie będzie piractwem. Po prostu operatorzy sat + dostawcy treści chcą zmusić nas do korzystania z ichniego sprzętu. Zawsze to dodatkowo kasa bo się jeszcze wciśnie VOD i inne mało potrzebne rzeczy. Co do piractwa czyli korzystania z sh....u to i tak "wielcy tego rynku" będą się mieli dobrze. Wpadnie "Janusz Biznesu" co ma kilkunastu klientów. Odtrąbią sukces i dalej się będzie działo co się dzieje. Stracą tylko te uczciwe osoby co legalnie opłacają abonament a chcą mieć - korzystać z własnego dekodera satelitarnego. Mieć wszystkie legalnie opłacane platformy sat w jednym dekoderze a nie robić wystawki pod / nad telewizorem sprzętu.
 7. @widex Idealna oferta przy przedłużaniu to Comfort+ za 22,50 zł + opcja 8xC+ za 25 zł czyli razem 47,5 zł. Da się taniej jeszcze: Pakiet Start+ za 9,99 zł dopełnienie do Comfort+ za 10 zł i 8xC za 25 zł co daje razem 44,99 zł
 8. tweed77

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Pooglądasz jak wiesz co trzeba zrobić. Wujek Google zawsze pomoże.
 9. tweed77

  Platformy cyfrowe w Czechach i na Słowacji

  @tail# nie każdy mieszka na południu Polski i ma dostęp do czeskich / słowackich programów z naziemnej DVB-T/DVB-T2. Wiem, czeskie / słowackie nadajniki są silne i można spokojnie odbierać programy w odległości 100 km od granicy.
 10. tweed77

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  To wie wróżbita Maciej albo samo NC+
 11. tweed77

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  @Justify11 Tymczasowo zażegna problem. Każdy dekoder na linux - E2 ma już zrobionego Oscama pod karty Cameleon z SECA - FEDC Do czasu całkowitego wyłączenia kodowania Seca na kartach Cameleon. Zostanie wtedy na Cameleonach tylko Nagra.
 12. tweed77

  Karta ELITE

  Na odpowiednim forum dostałeś odpowiedź - tu lepszej nie uzyskach.
 13. tweed77

  nc+ – opcje dodatkowe

  Najpierw był Start+ za 19,99 zł na 12 miesięcy. Przedłużenie umowy na następny okres czasu - 15 miesięcy - 9,99 zł - Start+. Paczka 8 x C+ mam za 25 zł miesięcznie.
 14. tweed77

  nc+ – opcje dodatkowe

  @jaszek Mam pakiet Start+ za 9,99 zł abonament na zestawie zakupionym na własność z oferty NC+ Mix ( Conax - ADB5800 - BSLA ). Mogę sobie dobrać między innymi paczkę Eleven Sports za 11,90 zł miesięcznie. Dopełnienie do paczki Comfort+ w ofertach promocyjnych za 15 zł - na infolinii zaś proponują mi za 10 zł.
 15. tweed77

  Nabity w "butelkę"

  Obstawiam że: 1. Pierwsze 2 miesiące gratis Familijny HD 2. Po 2 miesiącach mogłeś się zdecydować albo zostajesz a. Familijnym HD za 45 zł z montażem b.Rodzinny HD + Cinemax HD za 25 zł miesięcznie z montażem 3. Jak masz telefon w plusie to byś miał w Smart Dom zniżkę 10 zł na Rodzinny HD + Cinemax i wtedy płaciłbyś właśnie 15 zł miesięcznie.
×