Jump to content

tweed77

Users
 • Content Count

  3362
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

163 Rewelacyjna

About tweed77

 • Rank
  Zżyty z forum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odbiegając od tematu: Nawet w miastach jest problem ze światłowodami. Tylko nowo wybudowane mieszkania - bloki - osiedla jak się inwestor dogada to dociągną światłowód. Nadal kable miedziane ( ADSL/VDSL ) lub lan albo kabel koncentryczny ( Netia - Vectra - UPC - Multimedia ) królują. Zwykłemu oglądaczowi telewizji satelitarnej wystarczy sprzęt dedykowany. W mniejszości są osoby, które mają dostęp do więcej niż 2 pozycji satelitarnych. Chcą mieć jeden dekoder i możliwość oglądania na nim ofert od np. 42E - 36E - 23,5 - 19,2E - 13E - 4/5W.
 2. Promocja ze względu na premierę serialu "Żmijowisko" - dziś.
 3. U mnie w Familijnym HD - Nick Jr oraz paczka AXN działa.
 4. History to Gwiazdy Lombardu na przemian z Wojnami Magazynowymi i do tego Wykute w Ogniu. Ten kanał ma mało wspólnego z Historią. Sundance HD to filmy niszowe i bez reklam. To duży plus tego kanału. Mam History z Polsatu w pakiecie Rodzinnym HD. Przez pewien czas Sundance HD było także w Rodzinnym HD odkodowane gratis.
 5. @czerstwy zamiast tak narzekać - wystarczy poczytać - trochę inwencji własnej i zrobisz to sam co chcesz. Na przyszłość się przyda.
 6. Możesz powalczyć o Start+ za 9,99 zł i do tego dopełnienie do Comfort+ za 10 zł co da razem 19,99 zł. Dawno nie widziałem nikogo kto by dostał czysty Comfort+ za mniej niż 22,5 zł. Owszem były kiedyś promocję na Comfort / Comfort+ za 14,99 zł / 19,99 zł ale to se pewne nie vrati jak mawiają Czesi.
 7. Kierownik APS jak ogarnięty to może zamówić żeby dostarczyli do APS HD7000. Jak się chce to można.
 8. @Burito Ja napisałem wypowiedzenie przez ICOK - Trzeba wybrać: Napisz do nas - Telewizja - Numer umowy - Warunki umowy - Okres podstawowy/wypowiedzenia umowy - Wypełnij formularz kontaktowy. Napisałem w formularzu kontaktowym wiadomość że wypowiadam i tak dalej. Zarejestrowali w ciągu kilku dni i następnie przedłużyłem.
 9. Na 5W z anteny 70 cm jeszcze możliwy odbior kanałów francuskich FTA. Wymagany dekoder z głowicą DVB-S2X. Druga opcja karta Fransat i dekoder dedykowany albo moduł CI+.
 10. Normalnie zmień lekarza bo cię okłamuje albo zjedz snikersa bo gwiazdorzysz. To że ściąga sobie soft z satelity to wiadomo nie od dziś. Tylko jak ma dekoder wysłać dane na temat jaki program oglądam najczęściej ? Dekoder - antena - konwenter który ma przeciętny użytkownik w domu służy tylko do odbioru programów satelitarnych a nie do wysyłania danych takich jaki program oglądam itp itd.
 11. @patryszq z tego co ja wiem to konwenter zamontowany jest tylko do odbioru z sat. Nie ma opcji wysyłania sygnału sat do satelity. Do tego jest potrzebny specjalny konwenter a takiego nie dają platoformy sat. Nawet pierwszy internet z satelity funkcjonował na zasadzie 1. Ściągasz ( download ) dane z satelity ale zapytanie ( upload ) o nie i tak idzie przez zwykłe łącze internetowe - telefoniczne. Popatrz sobie na zestawy do internetu z satelity które były oferowane pod nazwą Tooway. Tam był montowany odpowiedni konwenter który odbiera i wysyła dane z satelity.
 12. Mi chodziło żeby była możliwość zakupu samej karty do odbioru kanałów TVP z satelity tak jak to jest z Tivusat we Włoszech. Tam nikt nie zmusza do zakupu Sky Italia żeby oglądać podstawowe kanały RAI 1 - RAI 2 itp itd. U nas zaś najtańsze pakiety w platformach sat ( PC+ i CP ) to w połowie kanały TVP za które trzeba płacić prywatnym firmom zamiast TVP.
 13. Do tego kupuje się kartę Tivusat - koszt jednorazowy ok 250 - 300 zł i się ogląda. Nasza TVP próbowała robić platformę sat na przełomie 2008 / 2009 z Astry. Miałby być karty kodowe dla płacących abonament ale jak wyszło wiadomo.
×
×
 • Create New...