Jump to content

tweed77

Users
 • Content Count

  3108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

100 Rewelacyjna

About tweed77

 • Rank
  Zżyty z forum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zawsze można przejść na czas nieokreślony w takiej konfiguracji: Pakiet Start+ 13,99 zł 8xC+ za 25 zł Paczka Filmbox za 5 zł. Jak mi dadzą paczkę Comfort za 14,99 zł to może przejdę na umowę na czas określony Oczywiście paczka 8xC+ za 25 zł i paczka Filmbox za 5 zł.
 2. tweed77

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Wszystko kwestią twojej negocjacji. Choć do Pakietu Rodzinnego HD samemu dobrać opcji Sport HD w ICOK Polsatu nie można. Jedynie do Rodzinnego HD ( można mieć za 5 zł ) w ICOK Polsatu możesz włączyć sobie samemu pakiet Eleven HD za 15 zł .
 3. tweed77

  Telewizja na Ukrainie

  Przestaw - zamontuj antenę na Amos 4W i będziesz miał do wyboru do koloru programów ukraińskich Także NewsOne w wersji SD Antena z Polsatu w sam raz się do tego nadaje.
 4. tweed77

  Oferta platformy nc+

  Później po 20 zł do końca umowy albo do rezygnacji z oferty.
 5. tweed77

  Oferta platformy nc+

  Masz promocję na HBO / HBO Go tzw plus miesiąca aktualnie. Miesiąc aktywacji gratis + 1 miesiąc za 0 zł - później 5 miesięcy po 20 zł
 6. tweed77

  PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów CP

  Jeśli masz telefon w Plusie jako główna umowa to masz zniżkę 10 zł na następny produkt czyli TV. Tak na szybko masz ze strony Cyfrowy Polsat w umowie 24 miesiące - 3 miesiące gratis: Na infolinii Polsatu możesz dostać opcję 24 miesiące - 6 miesięcy gratis i ze zniżką Smart Dom - 10 zł. Starszej osobie - sąsiadce w grudniu 2018 roku zamawiałem Rodzinny HD + Cinemax i dostała 6 miesięcy gratis z dostępem do kanałów Familijny HD. Konsultant się pytał czy ma telefon w Plusie to by miała zniżkę 10 zł Smart Dom.
 7. tweed77

  PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów CP

  @perdos podpisujesz umowę na 24 miesiące. Przez 6 miesięcy nie płacisz nic a masz dostęp do Familijnego HD + Cinemax. Pod koniec 6 miesiąca możesz przejść na Rodzinny HD + Cinemx za 20 zł miesięcznie. Identycznie jest jak chcesz mieć Rodzinny HD + Cinemax + Eleven. Pierwsze 6 miesięcy gratis dostępu do Familijnego HD + Cinemax + Eleven. Pod koniec 6 miesiąca przechodzisz na sam Rodzinny HD + Cinemax + Eleven za 30 zł miesięcznie.
 8. tweed77

  PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów CP

  @perdos masz Rodzinny HD + paczka Cinemax HD za 20 zł na umowę 24 miesiące - 6 miesięcy gratis dostęp do Familijnego HD. Jak masz telefon z plusa to masz 10 zł zniżki czyli Rodzinny HD + Cinemax wychodzi za 10 zł. Rodzinny HD + paczka Cinemax HD + paczka Eleven nadal jest dostepna w opcji 24 miesiące - 6 miesięcy gratis dostępu do Familijnego. Cena za 30 zł. Zniżka za telefon w plusie - 10 zł. Wychodzi za 20 zł miesięcznie Rodzinny HD + paczka Cinemax HD + paczka Eleven
 9. tweed77

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  @lotus Pozostaje pytania jak zadziała taki zestaw: https://www.profan.com.pl/sklep/k1,1/k2,23,konwertery/k3,205,unicable/id,2008,zestaw_unicable_na_2_satelity.html Tylko trzeba brać pod uwagę że Ultrabox ma listę kanałów z Astry także obciętą z kanałów FTA 4K np z UHD1 by Astra/HD+. Niekodowany od godz. 8 do 22.
 10. Dwa kable od konwenterów Unicable wchodzą do domu. Oczywiscie z wyjść Unicable a nie zwykłych z tych konwenterów. Tak jak na rysunku ( malarzem nie jestem ale w miare czytelnie ) W domu rozdzielasz sygnał z poszczególnych konwentów Unicable na poszczególne pomieszczenia i po sprawie. Takim rozdzielaczem: 2 x 1 dla każdego konwentera. I masz tak: Do dekodera Vu Duo 4K do wejścia A podłączasz kabel z Hotbird i ustawiasz posczególne SCR - max 2 Do dekodera Vu Duo 4K do wejścia B podłączasz kabel z Astry 28,2 i ustawiasz poszczególne SCR max 2 Do sypialnie także dokup dekoder dwu głowicowy z głowicami FBC czyli najlepiej także Vu Duo 4K albo Uno 4K SE ( tańszy ) Do sypialni idą dwa kable ( tak na przyszłość ) kwestia odpowiedniego ustawienia SCR. Jak masz w sypialni jedno głowicowy to tylko Hotbird albo Astra jak na razie.
 11. tweed77

  tivùsat

  17 kwietnia 2019 roku na Rai 4K
 12. tweed77

  Podłączenie anteny w nowym domu - jak?

  Moja rada jak robić to raz z porządnie. Więc: 1. W salonie to przynajmniej dwa kable dla sat. Dla dekodera z możliwością nagrywania w sam raz. 2. W pozostałych pomieszczeniach to po jednym kablu dla sat wystarczy. Chyba że chcesz mieć też dekoder z nagrywaniem. 3. Z doświadczenia podpowiem ze do kuchni także kabel sat pociągnij - też się przydaje. Wszystkie kable idą do centralnego punktu na strychy i tam podłączasz do multiswitcha. Multiswitch to najlepiej 9/8 bo masz na zapas dla drugiego satelity ( Astra + dvb-t ) oraz dla dodatkowych dekoderów. 2 konwentery Quatro w układzie zez - jeden na Astrę - drugi na Hotbird. Żebyś później nie musiał kuć ścian - ciągnąć kabla po elewacji itp jak ci się zmieni chęć i będziesz chciał oglądać także z Astry 19,2E. Koszt wcale nie jest duży a i spokój masz,
 13. tweed77

  Czy warto dopłacać do Vu+ Uno 4K SE

  Vu Uno 4K SE ma jeszcze podwójną głowicę satelitarną DVB-S2X FBC. Konwenter Unicable i masz wolność w oglądaniu i nagrywaniu oraz strumieniowaniu ( na komputer - tablet ). PS. Do tego Octagon nie ma wejścia na moduł CI/CI+. W Zgemmie wejście na moduł CI/CI+ jest nie dokładnie wykonane. Decyzję musisz podjąć sam.
 14. tweed77

  Ultra HD (4K) w nc+ – oferta programowa

  TravelXP 4K jest dostępny z paczki HD+ na Astrze. Koszt roczny to 300 zł za dostęp do paczki HD+. No ale trzeba mieć własny dekoder 4K a nie dedykowany. Transmisja na poziomie 16 - 20 Mbit/s
 15. Bez problemu do Start+ za 9,99 zł dostaniesz 8xC+ za 25 zł na 6 miesięcy. Sam tak mam. Nawet napiszę więcej. Drugie włączenie opcji 8xC+ za 25 zł miesięcznie już do końca umowy poszło.
×