Skocz do zawartości

tweed77

Użytkownicy
 • Zawartość

  2955
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

48 Dobra

O tweed77

 • Tytuł
  Forum to mój dom

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. tweed77

  nc+ – opcje dodatkowe

  Z chwilą włączenia mam spełniony warunek pakiet Start+ wraz z 8xC+ Opcję Mistrzowska Piłka ze zobowiązaniem do końca roku 2019 Paczka 8xC+ mam włączoną do końca lutego 2019. Pakiet Start+ zaś do końca 2019 roku Powstaje pytanie co zrobią jak z początkiem marca nie przedłużę opcji 8xC+ i zostanie mi sam Start+ Sami wyłączą mi pakiet Mistrzowska Piłka wtedy ? Zmusić mnie do wzięcia paczki 8xC+ nie mogą Zmusić do włączenia opcji Extra+ też nie mogą.
 2. tweed77

  nc+ – opcje dodatkowe

  Mam pakiet Start+ za 9,99 zł i do końca lutego opcję 8xC+ za 25 zł. Mogę dziś włączyć opcję Mistrzowska Piłka za 20 zł miesięcznie ze zobowiązaniem do końca umowy tj do grudnia 2019 roku Pytanie co będzie jak od marca 2019 roku wyłączą mi paczkę 8xC+ Opcja Mistrzowska Piłka zostanie do końca umowy za 20 zł miesięcznie z pakietem Start+ za 9,99 zł ?
 3. Jakoś braku polskich czcionek nie zauważyłem. Wszystko spolszczone - kwestia odpowiedniego skina. Soft VTi 14 oraz skin Black Harmony.
 4. 1. Kwestia jaki dekoder cię dokładnie interesuje i ile chcesz wydać pieniędzy. 2. Najpopularniejsze softy to OpenATV - Black Hole - OpenPli - VTi (ten ostatni to pod dekodery Vu+). 3. Raz skonfigurowany działa bez większych problemów. 4.Dekoder to tak jak komputer - jak nie grzebiesz to masz spokój. Za około 1000 - 1200 zł masz spokojnie VU Uno 4K SE. Miałem i spełniał swoje zadanie. http://www.vuplus.com/sub/sub0117.php
 5. tweed77

  Brak obrazu kanału TV

  Softu do HD 3000 nie ma już od 2016 roku jak dobrze pamiętam. Nie zanosi się żeby dali nowy soft.
 6. tweed77

  Brak obrazu kanału TV

  To trzeba dzwonić na ich infolinię i się pytać albo do wróżbity Macieja. Być może po zmianie formatu nadawania z MPEG-4 na MPEG-2 dekodery Polsatu nie radzą sobie z poprawnym odczytywaniem wartości PID VIDEO.
 7. tweed77

  STARS.TV

  @STARS rośnie wam konkurencja na satelicie Amos 4W w postaci kanału 4ever Music HD - też przekrój lat 60 - 90 tylko że bez reklam. Można można tylko że pozycja sat w Polsce mało popularna. Chyba że dla osób z Ukrainy mieszkających w Polsce.
 8. tweed77

  Brak obrazu kanału TV

  Ewidentnie wina dekodera dedykowanego Polsatu. Na sprzęcie niededykowanym kanał - program działa prawidłowo. PS. @sat user choć ja osobiście wolę kanał 4ever Music HD z pozycji Amos 4W. Wychodzi że grają muzykę bez reklam
 9. tweed77

  Rai 4K

  12 Grudnia 2018 godz. 21 następny mecz Juventus - Young Boys w 4K UHD.
 10. tweed77

  Vu+ Duo 4K

  Działają bez problemu w tym dekoderze jak i w innych VU+ także karty Conax - Smart HD+. I nie tylko te karty ale inne także.
 11. tweed77

  Vu+ Duo 4K

  Żeby zmienić hasło dla root to trzeba znać i umieć posługiwać się komendami w terminalu. Uruchomić linię komend CMD w Windows. Oczywiście dekoder musi być wpięty w domową siec internatową.
 12. tweed77

  Vu+ Duo 4K

  Już pisałem wcześniej ale powtórzę: Wgrywasz czysty soft np VTi albo OpenAtv- resztę ustawiasz samemu pod siebie. Vti team https://www.vuplus-support.org/ Open Atv http://images.mynonpublic.com/openatv/current/index.php?open=vuduo4k Robisz backup i masz spokój.
 13. tweed77

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  @support458 , @rafjak pozostaje pytanie czy ten dekoder TechniSat: DiGYBOXX HD C+ posiada czytnik obsługujący system Nagra z kart Cameleon ? Czy tylko karty Cameleon w systemie Seca w nim działa ? http://marcinnoga75.blogspot.com/2012/08/technisat-digyboxx-hd-c.html Na pewno czyta karty Conax.
 14. tweed77

  Vu+ Duo 4K

  Vu Duo 4K to takie nadmuchane Vu Uno 4K SE Więcej miejsca jest bo głowice montowane w pionie, a nie w poziomie. Wiec więcej miejsca na obieg powietrza, wentylację jest. Vu Duo 4K ma zastąpić Vu Solo 4K. Znajomy ma pierwszy wypust Vu Solo 4K - działa, nie narzeka. Vu Solo 4K ma już 3 lata i jak na razie nie ma problemów. Jak ktoś wstawi dekoder do szafki na styk to się nie ma co dziwić, że się zagotuje. Temperatura robi swoje i po 2 - 3 miesiącach się zagotuje i zepsuje się.
 15. tweed77

  Vu+ Duo 4K

  @shark dekoder raz skonfigurowany działa bez problemów. Jak w nim nie grzebiesz - nie wgrywasz nieznanych dodatków. W sofcie VTi masz praktycznie wszystko czego potrzebujesz. Podstawa to wgranie sobie samemu czystego softu VTi - założenie hasła dla dostępu dla dekodera dla użytkownika root. @shark Technisat Sonata 1 kosztuje 833 Euro - jak cię stać kupić
×