Skocz do zawartości

tweed77

Użytkownicy
 • Zawartość

  3044
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

76 Świetna

O tweed77

 • Tytuł
  Zżyty z forum

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. tweed77

  Odbiorniki Cyfrowego Polsatu - pytania, problemy, komentarze

  Tak będzie działać to poprawnie.
 2. tweed77

  Odbiorniki Cyfrowego Polsatu - pytania, problemy, komentarze

  @Krakus Jak posiadasz Cryptobox 652 HD to moduł Polsat CI+ będzie w sam raz dla ciebie. Do tego dokupisz kartę prepaid z oferty Smart HD+ ( działa w czytniku dekodera ) konkurencji i masz dwie platformy sat w jednym dekoderze. Bardzo poważnie zabrzmiała ta nowo mowa marketingowo korporacyjna - Cryptobox jest prosty w obsłudze. Cryptobox ma skanowanie listy kanałów dla NC+ oraz dla Polsatu. Można też samemu sobie kanały poukładać wg uznania czyli TVP 1 HD jest pod numerem 1 - TVP 2 HD jest pod numerem 2 a Polsat HD może być pod numerem 666.
 3. tweed77

  iCOK Cyfrowego Polsatu

  Wysłana prawie dwa tygodnie temu informacja przez ICOK. Problem dalej występuje - utrzymuje się od prawie miesiąca. Dla konsultantów infolinii Polsat czarna magia - nie potrafią tego naprawić.
 4. tweed77

  FRANSAT

  Do końca lutego promocja dla użytkowników kart Fransat V5 i V6. Działa paczka Bis TV z Eutelsat 5W
 5. tweed77

  nc+ telewizja na kartę

  Były - są dostępne oferty z TNK HD - 12 miesięcy za darmo - pakiet bez opłat czyli podstawowe kanały po ostatnim doładowaniu - takie jak w naziemnej. N na Kartę to to samo co TNK HD tylko w N na Kartę pakiet bez opłat działa 1 miesiąc za darmo po ostatnim doładowaniu. Świat HD - NC+ Telewizja na kartę i nowsze pochodne pakiet bez opłat działa 1 miesiąc za darmo po ostatnim doładowaniu. Niektóre dekodery np ADB 2850ST umożliwiają odbiór naziemnych kanałów nawet jak karta nie doładowana jest.
 6. tweed77

  Przedłużka do gniazda na moduł CAM?

  Nie ma czegoś takiego.
 7. tweed77

  Promocja +miesiąca - dyskusja

  Zrobili w tym miesiącu jednodniową promocję dla tych co mają Ultrabox albo moduł NC+ CI+ i dali możliwość uruchomienia C+ 4K za 0 zł. Nawet ci co mieli wcześniej płatny to dawali za 0 zł.
 8. tweed77

  iCOK Cyfrowego Polsatu

  U mnie zaś takie komunikaty od 10 dni: Infolinia - dział techniczny nie widzi problemu. Tylko zbywa proszę pisać reklamację - proszę czekać będzie rozmowa i tak w kółko
 9. tweed77

  Vu+ Solo 4K

  Obsługuje bez problemu.
 10. tweed77

  Tunery Vu+ - wspólne ich połączenie

  @smolny Każdy dekoder do routera po lan i masz spokój.
 11. tweed77

  Ustawianie anteny na 5W

  @markar nie powinieneś mieć problemu z ustawieniem anteny w okolicach Poznania W porównianiu do anteny ustawionej na Hotbird to antena na Eutelsat 5W powinna patrzeć trochę niżej niż na Hotbird. https://satlex.de/pl/azel_calc.html
 12. tweed77

  Vu + Solo 2 Lista kanałów

  Działa co ma działać.
 13. tweed77

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  224307777 spróbuj tutaj - przejście z oferty prepaid na abonament.
 14. tweed77

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  @support458 nawet sprzęt prepaid nabyty od operatora ma 12 - 24 miesiące gwarancji. Później operator sat umywa ręce. I zostajesz z problemem. Jak ktoś pamięta to były - są problemy z otrzymaniem karty ( zamiennej ) w prepaid TNK SD - Smart HD jak padła a była opłacona na kilka miesięcy na przód. Praktycznie niemożliwe po upływie gwarancji. Tak to jest w NC+ W Polsacie takich problemów nie ma. Dzwonisz na infolinię zamawiasz [beep]likat karty i ci przysyłają. Czy to abonament czy prepaid ( ważne żeby był opłacony ). Sparują w systemie - wkładasz do posiadanego dekodera i oglądasz dalej. Nie musisz lecieć z dekoderem - kartą do APS. Przysyłają listem na adres korespondencyjny - w większości za darmo wymiana.
 15. tweed77

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  @kfm877 zadzwoń do operatora jak masz prepaid i dekoder od nich kupiony na własność po gwarancji. Dostaniesz odpowiedź naprawa we własnym zakresie - czasami się nie da i masz problem. Zapłaciłeś - nie masz dostępu do oferty prepaid. Operator umywa ręce. Nawet w formie reklamacji nic nie zyskasz. Prawda jest taka że piraci sobie poradzą a ucierpi przeciętny Kowalski, I dalej będzie się biznes kręcił.
×