Jump to content

tweed77

Users
 • Content Count

  3215
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

118 Rewelacyjna

About tweed77

 • Rank
  Zżyty z forum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bo Cameleony są kartami które działają bez większych problemów pod dekoderami z systemem Linux - E2. Umożliwiają podział uprawnień na kilka dekoderów.
 2. Dobrze rozumiesz. Włączenie przez ICA NC+. Wyłączenie najlepiej telefonicznie.
 3. Wymiana modułu CI+ na dekoder 4K przechodzi masz C+ 4K wtedy bez problemu. Nie przechodzi zaś wymiana dekodera 4K na moduł NC+ CI+. I jest problem z dostaniem C+ 4K jak masz moduł NC+ CI+ Walka o taką możliwość to jak walka z wiatrakami i to jest ..................... ze strony NC+.
 4. Popularne "mydelniczki" czyli ADB 2849 - 2850 - 2851 całkiem sensowne rozwiązanie jak dla starszej osoby. Nagrywanie działa jak się podłączy dysk na usb powyżej 120 GB w obudowie. Mniejsze od dwóch pozostałych. Na pewno trwalsze od ADB5800S/ ADB5800SX. Szybsze w działaniu od Pace PVR HD 7241. Dodatkowo popularne "mydelniczki" mają wbudowany także tuner DVB-T.
 5. Moduł Polsatu CI+ w trybie legacy działa. Nagrania na dysk chyba będą kodowane. Możliwość odtwarzania tylko na dekoderze. Choć bym wolał dołożyć i kupić VU Zero 4K .
 6. Dzwonisz na party line NC+ i opcja 10 x C+ masz za 25 zł na 6 miesięcy. Pod koniec 6 miesiąca zlecasz jej wyłączenie i w tej samej rozmowie przy dobrych wiatrach dostaniesz 10 x C+ już do końca umowy za 25 zł miesięcznie. Jak ci się nie uda przy wyłączaniu tej opcji to dzwonisz za parę godzin albo na następny dzień i powinieneś dostać 10 x C+ za 25 zł miesięcznie już do końca umowy.
 7. Jak będą pieniądze na koncie to dopiero aktywujesz pakiet.
 8. Do wyboru do koloru - kwestia na ile kart ma być Tu masz wybór ale zakup na Słowacji: http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=7&t=72872 Choć w Polsce też kupić na jedną kartę taki TBS 3102 albo taki Phoenix USB FTDI
 9. @dafior01 Dodatkowo przy Vu Uno 4K SE i 2 głowicach sat FBC oraz konwenterze Twin na Hotbird będziesz mógł ogldać - nagrywać kilka kanałów z kilku transponderów z dwóch ćwiartek. Nie zaś tylko z dwóch transponderów. Możesz jeszcze popatrzeć na: Octagona SF4008 z 2 x DVB-S2X możliwość montażu dysku wewnątrz - cena około 900 - 1000 zł. Gigablue UHD UE 4K - 2 x DVB-S2X FBC - możliwość montażu dysku wewnątrz dekodera - cena około 900 - 1000 zł. @GrubyBubu tak to jest jak się idzie po kosztach a później będzie narzekanie Vu Uno 4K SE jak pisałem - idealny stosunek cena - jakość - wykonanie - możliwości - wsparcie.
 10. @dafior01 Najlepszy stosunek jakość - cena - wsparcie - wykonanie to: Vu Uno 4K SE cena około 1100 - 1200 zł i będziesz pan zadowolony. 2 głowice sat DVB-S2X FBC ( to tak jak byś miał 8 głowic sat ). W połączeniu z konwenterami Unicable masz niezależne nagrywanie - oglądanie z dwóch satelit Hotbird - Astra 2,5 cala dysk sata III albo SSD do wewnątrz. 4K - jedno wejście na moduł CI/CI+ jedno wejście na kartę. HDMI - CEC powinno załatwić sprawę - włączy - wyłącz telewizor automatycznie przy włączaniu wyłączaniu dekodera.
 11. tweed77

  + Miesiąca - dyskusja

  Ludzie są wakacje - trzeba łapać słońce - świeże powietrze - trochę ruchu nad wodą a nie siedzieć z pilotem w ręku przed TV.. Przyjdą jesienno - zimowe wieczory to wtedy niech NC+ się szarpnie i daje +Miesiąca.
 12. @tomkep pod warunkiem że nie masz potrzeby oglądania programów HBO / C+ / ELEVEN. To prepaid TNK HD / N na Kartę w zupełności wystarcza.
 13. Żaden problem. Możesz nawet i po 8 latach zrobić doładowanie karty. Bez problemu przechodzi nawet aktywacja zestawów które były jako pierwsze w sprzedaży TNK HD / N NA KARTĘ. Były one w sprzedaży jakieś 8 lat temu.
 14. W prepaid także działają bez problemu z Hotbird i Astra.
×
×
 • Create New...