Jump to content

tweed77

Users
 • Content Count

  3534
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

220 Rewelacyjna

About tweed77

 • Rank
  Zżyty z forum

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie muszę mieć ale znając Polsat też mogli na taki pomysł wpaść. Od dłuższego czasu utrudniają klientom życie czytaj: Cesje umów - podpisywanie umów na sprzęcie własnościowym.
 2. Dobrze wiesz że to ograniczenie dokonywania cesji to zagranie polegające na zwiększeniu ilości podpisanych umów.
 3. @Burito otrzymasz odpowiedź że w związku z wprowadzeniem stanu epidemii na terenie Polski dokonywanie Cesji zostało zawieszone do czasu zniesienia stanu epidemii - epidemicznego.
 4. tweed77

  TECHNIBOX UHD S

  Zapomnij o takim kombajnie od Technisata.
 5. Paczka Eleven oraz Mezzo za 0 zł na miesiąc w promocji. Czyli do końca kwietnia można oglądać i z końcem kwietnia wyłączyć można.
 6. Travel XP 4K kończy działanie w platformie HD+ z dniem 01.04.2020 roku https://satkurier.pl/news/190406/koniec-travelxp-4k-z-astry-19-2e.html
 7. I do tego możliwość przejścia z własnościowego sprzętu na moduł CI+. Nie każdy potrzebuje ich hiper - super dekodera 4K.
 8. W takim tempie zakupu to oferta zniknie ze sklepów.
 9. Jeśli to zestaw z oferty TNK HD / N na Kartę to Domowy HD za 19,99 zł Najszybciej to będzie przez alledrogo https://allegro.pl/oferta/doladowanie-tnk-smart-nnk-telewizja-na-karte-5-min-6430345688 W wiadomości dla sprzedającego podajesz numer karty cały. Uprawnienia masz w ciągu godziny - dwóch max. Przełączyć na TVP 1 HD.
 10. @madridista555 Numer karty masz ? Opłać dany pakiet i po sprawie. Jeśli rzeczywiście jest to zestaw - dekoder i karta z oferty TNK HD / N na Kartę. Najprościej będzie pewnie Domowy HD - 19,99 zł. Wpłać na konto bankowe przypisane do karty. Najszybciej ale drożej przez alledrogo. https://allegro.pl/oferta/doladowanie-tnk-smart-nnk-telewizja-na-karte-5-min-6430345688 W wiadomości dla sprzedającego podajesz cały numer karty. W ciągu godziny dwóch masz kartę opłaconą - doładowaną. Ustawić na TVP 1 HD.
 11. Można i tak na 3 satelity + DVB-T ( RADIO - DAB+ do wyboru ). Można także dodać 4 satelitę. Multiswitche z konwnenterami Wide Band z wyjściem Unicable. 24 odbiorniki i dalej można rozbudować o następne multiswitche Unicable.
 12. Dołożyć do VU+ Uno 4K SE - warto.
 13. @EagleEye nie ciesz się tak. Moduł NC+ CI+ z ECP może stwarzać problemy w starszych dekoderach oraz TV. Jak NC+ załączy ECP to będzie ciemność na takich urządzeniach mino certyfikatu CI+. Nie wspominając o braku możliwości nagrywania na własny dysk w dekoderze lub w TV.
 14. Karta lan 1 Gbit/s w dekoderze to podstawa dla takich rzeczy: Stream na komputer - tablet - telewizor także. Telewizor z androidem i zainstalowanym programem VLC na przykład. Nagrywanie na dysk sieciowy po lan. Router wtedy także musi być dobrej marki.
 15. @tail# Przecież sama C+ / NC+ reklamowała się że to dekoder dedykowany specjalnie do odbioru ich oferty i sprzedawała za grube pieniądze. I co najciekawsze ten Technisat to jedyny dekoder który na dzień dzisiejszy wspiera oficjalnie korzystanie z dwóch platform jednocześnie. Karta NC+ / PC+ w czytniku oraz CP ( Polsat ) z modułem CI+. I tak na poważnie o wiele lepszy niż ADB5800 - ADB2850ST.
×
×
 • Create New...