Jump to content

michalx1974

Maintainers of channel lists
 • Content Count

  2463
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Dobra

About michalx1974

 • Rank
  Edytor wykazów Forum SK
 • Birthday 08/18/1974

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Hobby
  TELEWIZJA , SPORT

Equipment

 • Dish
  95 cm
 • LNB
  ASTRA/HOT BIRD
 • Multifeed
  Wiele LNB
 • Receiver
  4KBOX- HD51-S2X+DVBC/T/T2
 • Pay TV Operator
  JAMBOX LAJT
 • Package
  PAKIET BOGATY, WIECEJ SPORTU, PAKIET ELEVEN, PAKIET FILMBOX

Recent Profile Visitors

1767 profile views
 1. A korzysta ktoś z tunera na linuxie E2? Potrzebowałbym aktualną listę w pliku. Mój mail [email protected] dzięki
 2. Poszukaj w menu technisata gdzie jest wyszukiwanie kanałów. Być może masz listę kanałów własną. To wtedy poszukaj na liście głównej.
 3. Na Technisacie powinny Ci się pojawić. Masz sygnał DVB-C. Przeinstaluj kanały. Światło rozumiem że masz w osobnym przewodzie.
 4. Dziś pojawiły się 2 nowości. POLSAT DOKU POLSAT GAMES INFO z FB Cytat: 👉🏻 Polsat Doku, to kanał prezentujący znakomite filmy i seriale dokumentalne. (HIWAY, 154) 👉🏻 Polsat Games, to kanał dla gamerów (i nie tylko), przedstawiający gry oraz najważniejsze polskie i zagraniczne wydarzenia w świecie gier. (HIWAY, 155) p.s. prośba o częstotliwości do uzupełnienia listy 🙂
 5. Jak tylko się pojawiła chyba w marcu to nie da się tego oglądać. Ja mam lajta i powiem szczerze słabo ogolnie to wygląda. Często się mi zawiesza, to jest wina niestety sprzętu. Słaba jakość sprzętu który nie wyrabia to wina pamięci i oprogramowania.
 6. Zapowiedź od 27.04 ma być nowa wersja i ponad 100 kanałów.
 7. Lokalne czy regionalne nie ma większego znaczenia. Chodzi o kanały które działają na lokalnych najczęściej telewizjach kablowych. Naziemnie jest tylko kilka kanałów. Chcę uaktualnić listę, a czy lokalnie czy regionalnie nie ma znaczenia.
 8. Co nie zmienia faktu że liczba lokalnych TV jest i tak duża. Szkoda tylko że nie wszyscy nadają on line na żywo całych programów. Co nie którzy nawet blokują dostęp tylko w swojej sieci. Dostęp do odbiorców byłby dużo większy, a i ludzie wyjeżdżający też by mogli obejrzeć swoje programy. Mówimy o tych którzy wolą tv na żywo niż wyszukiwanie pojedynczych materiałów Jak wygląda to w innych lokalizacjach? MULTIMEDIA : UPC: VECTRA: ... może są jeszcze jakieś kanały TV które zostały pominięte.
 9. Takich dużych miast jest więcej. Np. Trójmiasto, Szczecin. A naprawdę dziwię się że nikt nie nadaje w miastach wojewódzkich lokalnych kanałów. (ECHO 24, TV GORZÓW, TV TOYA, WTK) pomijam że są w tych miastach kanały TVP 3.
 10. Świetnie 🤔 brak Internetu Puszczykowo 😕
 11. Zamówienie złożone - przelew pewnie dotrze we wtorek Wesołych Świąt
 12. Ponawiam prośbę o informacje o TV lokalnych działających na Waszych lokalizacjach. Podawajcie jakie kanały są w Multimedii i UPC, (VECTRA - ma kanały ze Stowarzyszenia "Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne" ) Czy w Multimedii i UPC też jest jakieś stowarzyszenie lub instytucja zrzeszająca tv nadające w ich sieciach? Chciałem uaktualnić listę kanałów.
 13. Mam pytanie czy ktoś posiada instrukcję w języku Polskim do tego tunerka? Znalazłem tylko angielską. Czy ustawienie listy FAV jest możliwe dla jednej listy czy można stworzyć kilka? Czy w przypadku MUX Polsatu Polsat FILM - wyszukuje mi jako radio, czy to wina DVB-T2/HEVC Polsat NEWS HD wyszukuje prawidłowo (DVB-T2/AVC)
 14. Jaki byłby koszt prenumeraty bez numeru 1/2 2020?
 15. Ostatnio zauważyłem że w lajt dekoder się zawiesza . Co może być przyczyną? Łącze 50 MB.
×
×
 • Create New...