Jump to content

michalx1974

Maintainers of channel lists
 • Content Count

  2379
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralna

About michalx1974

 • Rank
  Edytor wykazów Forum SK
 • Birthday 08/18/1974

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Poznań
 • Hobby
  TELEWIZJA , SPORT

Equipment

 • Dish
  95 cm
 • Multifeed
  Obrotnica
 • Receiver
  4KBOX- HD51-S2X+DVBC/T/T2
 • Pay TV Operator
  INEA
 • Package
  SUPER HD

Recent Profile Visitors

548 profile views
 1. michalx1974

  INEA

  Możesz chyba wybrać ofertę z modułem , ale z nowymi pakietami. Nie będziesz miał tylko kanałów 4k oraz tych które Inea będzie ewentualnie dodawała w nowej technologii. Będę dzisiaj w Inei z wypowiedzeniem to się zapytam. EDIT: można zakupić ofertę TV z CAM z nową pakietyzacją. (ale bez kanałów 4k )
 2. michalx1974

  INEA

  Masz rację, szkoda tylko że jak podłączają domki to właśnie od samego początku powinna być możliwość dopisania ewentualnie innych abonentów. A nie stawienie pod ścianą że nie można podpisać umowy, czy przenieść ze starego adresu. Dobrze się stało że UKE nakazała operatorom tym dużym udostępnianie infrastruktury inny podmiotom, szkoda tylko że dotyczy to budynków wielorodzinnych. Sieć internetową w dużej mierze w mniejszych głównie miejscowościach mają z dotacji unijnych,. A jak na razie nic konkretnego się nie dzieje. Internet może mają dobry, lecz TV od bardzo dawna nic się specjalnie nie dzieje. Nawet HIVAY mógłby być ciekawą ofertą gdyby było więcej kanałów filmowych i dokumentalnych. Póki co okno otwarte na Dzień Matki i Dzień Dziecka
 3. michalx1974

  INEA

  Póki co to z "koncentryka" długo nie zrezygnują, tak jak z analogu jak i z dekoderów SD, a tam gdzie jest światłowód to niech już tak zostanie skoro chcą. Tylko niech zmienią przepisy, że na jednym adresie (w przypadku zabudowy "jednorodzinnej" ) może być podpisana tylko jedna umowa, a w przypadku np. dwóch rodzin to już nie.
 4. michalx1974

  INEA

  A dlaczego mają się cofać technologicznie. Przecież to mogą równolegle udostępniać. A nie razem z Internetem. Abonent mógłby mieć wybór. A tak albo bierzesz wszystko albo nic.
 5. michalx1974

  INEA

  Szkoda że nie ma możliwość oglądania kanałów 4k w dvb C. Kolejna kablówka dodaje kanał 4k i możliwy jest odbiór przez moduły CI tylko nie inea. A przecież sami widzicie ile kanałów powinno być podniesione do HD. A u nas mamy nawet upscalowane do SD
 6. michalx1974

  INEA

  @radier Nie przesadzaj, może technologicznie to rozwojowa, ale jeśli chodzi o TV to nie liczyłbym na jakiś szybki rozwój oferty (obym się mylił). Od kilku lat nic specjalnego się nie dzieje. Sam widzisz jak to w INEI idzie, kanały TV w pakietach za które trzeba dopłacać u innych są w niższych lub podstawowych pakietach. Ale cóż monopol. Ja mam teraz problem, bo się przeprowadzam do innej miejscowości, na adresie jest światło inei i nie mogę przenieść usług samej TV, co więcej nie mogę nawet podpisać nowej umowy bo do adresu jest przypisany jeden adresat, nieważne że w domu mieszkają 3 rodziny. I czerwiec to będzie ostatni miesiąc z ineą
 7. michalx1974

  DVB-T Śrem

  Mam pytanie czy wszystkie muxy że Śremu działają? Po dzisiejszej burzy programy zniknęły. Antena pokojowa. edit: Już działa
 8. michalx1974

  Telewizje lokalne

  Prośba do forumowiczów o podsyłanie informacji o Waszych lokalnych telewizjach. Ja przeglądam internet, ale nie raz okazuje się że czegoś nie zauważyłem. A chciałbym znów uaktualnić listę, kilka zmian zauważyłem. Jak jest link do transmisji live to także proszę o podanie.
 9. michalx1974

  INEA

  To była by chyba pierwszą kablówką w Polsce jak by dodali canal + 4k Póki co cisza.
 10. michalx1974

  INEA

  Patrząc na logikę INEI to może trochę potrwać. Nawet na święta nie ma żadnych "okien" otwartych. A mają pakiety dodatkowe.
 11. michalx1974

  INEA

  Mam pytanko do Was. poszukuję aktualne ceny pakietów TV: STANDARD Sport Pack + Movie pack Kids pack. CANAL+ HBO Cinemax Te które znalazłem to są jak zawsze bez promocji. A zastanawiałem się na taką opcją. Edit: już znalazłem.
 12. michalx1974

  INEA

  Pewnie że się da. Ale nie w INEI przynajmniej na razie, będą się tłumaczyć że nie da się itp. Zresztą tak jak z kanałami HD mamy mnóstwo dubli w wersjach SD, to także nie jest dla nich do wykonania.
 13. michalx1974

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  To znalazłem ale nie pomogło. Dalej to samo.
 14. michalx1974

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  Poszukuję kodu oraz instrukcji do zresetowania tego tunerka. Problem z działaniem po włączeniu włącza się niebieska dioda i po chwili dekoder się załącza, bez możliwości przełączania kanału. Brak wtedy menu oraz brak nazwy kanały na panelu. Próba wyłączenia też niestety nie pomaga z pilota. Recznie się zapetla i znowu blokuje. Kilka razy już był w sklepie restartowany i na jakiś czas wystarcza po czym znów blokuje się.
 15. michalx1974

  INEA

  Dla kablówki przekaz tv przez IPTV jest wygodnieszy. Nie ma ograniczonej ilości kanałów TV. A w DVB-C jest ograniczona pojemność, im więcej kanałów TV jest na częstotliwości to i jakość jest gorsza. Szkoda tylko że standardowych pakietów nie rozwijają.
×