Jump to content

szunaj

Users
 • Content Count

  1966
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Dobra

About szunaj

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

844 profile views
 1. OK. Ale piszesz tak pewnie, że możesz kogoś wprowadzić w błąd. A tu nie chodzi o Twoją kobiecość. 😺
 2. Różnica tylko 3 zł. + aktywacja 49. Też bym brał Ultraboxa.
 3. U mnie jednym kablem hdmi podłączony dekoder a drugim Mi box. Zaobserwowałem miganie diody w momencie gdy oglądam na Miboxie choć dekoder jest wyłączony z prądu.
 4. https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/upc-wprowadza-dekoder-4k-tv-box
 5. Przy dwóch obrazach jest ok. Ale trzy i cztery to porażka.
 6. A u mnie nie działa ,,wewnętrzny błąd serwera" 😡mam tak gdzieś od 2 godz.
 7. Piszę Ci wyraźnie że w jednym pokoju jest pilot a w drugim Mibox i zmienia kanały, ale jak nie możesz tego pojąć to trudno. Wiem że to nie jakieś wielkie pieniądze ale po co wyrzucać w błoto.A ten drugi box podano przed Twoim postem więc po co wchodzisz w dyskusję jak nic nie wnosisz?A nie przepraszam podałeś sposób "podobno" parowania,nie można było od tego zacząć. Po to jest forum by się dowiedzieć przed zakupem.
 8. Twoja odpowiedź nic nie wnosi. Jesteś pewien, że pilot jest parowany z Miboxem? Bo jak nie to każda zmiana kanału w jednym pokoju zmieni też kanał w drugim.
 9. A one są parowane? Bo jak tak to nie ma problemu. Sprawdzałem i pilot w jednym pokoju, a MiBox w drugim i wszystko działa, przecież one idą po Bluetooth.
 10. Potrzebuję drugie urządzenie, ponieważ będzie w pokoju obok i piloty będą się "gryzły". Co byście polecili zamiast Mi Box-a?
×
×
 • Create New...