Jump to content

jupiter

Users
 • Content Count

  659
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Dobra

About jupiter

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No raczej chyba każdy normalny człowiek może oczekiwać, że w zamian za to, że bierze coś ze zobowiązaniem terminowym w pakiecie z innymi płatnymi usługami to jest ta wartość dodana i zyskujemy droższy pakiet Premium w cenie Standardu. A jednak nie, w ramach poszerzenia oferty możemy dostać Netflixa w opcji Standard w cenie... opcji Standard. Jak to mówili w "Pieniądze to nie wszystko": gdzie tu logika, gdzie zysk?
 2. Co racja to racja, kanały 4K powinny mieć określony standard przepustowości. Tak jak kiedyś upychano kanały HD tak teraz to samo zrobią z 4K.
 3. Oj tam narzekacie, Museum 4K wygląda naprawę dobrze i w ogóle pomysł na kanał jest fajny. W końcu diabeł tkwi w szczegółach, więc jeśli oglądać dzieła sztuki, te wszystkie obrazy, rzeźby i street arty to tylko w 4K! Super że od startu jest polska ścieżka dźwiękowa. Interesuje mnie natomiast w jakim docelowo będzie pakiecie?
 4. Info jakie wyszukałem na oficjalnej stronie Więcej info: https://pl.canalplus.com/netflix?content=menu
 5. Na stronie pl.canalplus.com trwa właśnie przerwa techniczna czyżby szykowali zmianę w ofercie już 1 grudnia?
 6. Znacie jakieś aplikacje na Android TV lub Tiezen ze streamingiem niemieckich kanałów? Chodzi mi zwłaszcza o kanały emitujące muzykę folkową typu: Deutsches Musik Fernsechen lub MDR, wiem że są aplikacje ARD czy ZDF Mediathek, ale większość kanałów na nie jest ograniczana na teren Niemiec.
 7. Ta oferta cenowa we Francji nie jest zła pewnie zdecydowanie gorzej będzie u nas, bo cenowo może być podobnie ale w przeliczeniu na polski portfel. Zresztą Netflix nie jest tak bardzo w kręgu moich zainteresowań jak Disney+, mam nadzieję że Canal+ Groupe szybko się z nimi porozumieją i serwis dołączy do polskiej platformy w pierwszej połowie 2020 roku.
 8. Fakt jest taki, że Cyfrowy Polsat i Plus nie powinni na ten moment podnosić cen. Rada Polityki Pieniężnej, nie podniosła stóp procentowych, koszty kredytów nie wzrosły, nie mają dobrego uzasadnienia. Od operatorów kablowych zamierzają brać dwukrotnie wyższe opłaty, więc myślałem, że to zaspokoi ich bierzące potrzeby. Okazuje się jednak że zamierzają sięgnąć do kieszeni swoich detalicznych klientów. Mogli zwyczajnie przeorganizować pakiety i kanały które drożej ich kosztują przenieść do nieco wyższych pakietów i wtedy zmiany dotyczyły by tylko nowych klientów i tych przedłużających umowę. Ceny pakietów były by podobne ale zawartość odchudzona. Też była by to podwyżka, ale przemycona w mniej dotkliwy sposób. Podniesienie cen pakietów tak bezpośrednio na pewno rozdrażni dużą część klientów. Założę się, że Canal+ nawet jeśli miał w planach jakieś podwyżki, to w tej sytuacji się z nimi wstrzyma, czekając na reakcję rynku.
 9. A po co komu Filmboxy w PC+ skoro jest tam paczka Canal+, HBO, Cinemax i ponad 20 innych filmowych kanałów? Poza tym w nowym pakiecie Superpremium+ 4K, Filmboxy są już chyba w pakiecie zamiast Cinemaxów, więc podwyższka ceny samego pakietu i tak nikogo nie zaskoczy. Mi teraz proponują od dawna Filmboxy ( w tym kolekcję Filmbox Live) za 5zł a i tak nie kupuję. Najpierw trzeba by mieć czas, żeby to wszystko oglądać.
 10. Faktycznie wcześniej nie zauważyłem tego dopisku w opisie pakietu Ipla Sport: "Mecze Polaków w ramach European Qualifiers, a także kanał Polsat Sport w czasie tych meczów, będą dostępne jedynie na platformach: PC (www.ipla.tv oraz aplikacja IPLA PC)/Samsung Smart TV/Panasonic Smart TV", czyli na Samsungach i Panasonicach Polsat Sport jest nawet w trakcie meczów Polaków w kwalifikacjach ale już np. w LG czy Sonych nie ma.
 11. A czy Canal+ przedłużył umowę z Polsatem na dystrybucję ich kanałów na platformie? Ja podpisywałem umowę w zeszłym roku i wszystkie kanały Polsatu mam niegawarantowane, a tak mi się o tym przypomniało czytając kolejny artykuł o tym jak operatorzy kablowi dalej walczą z Polsatem po tym jak zaproponował im ponad 100% podwyżki od grudnia za pakiet swoich kanałów? Domyślam się, że do podpisania umowy mogło dojść mniej więcej na początku tefo roku kiedy to pojawiły się pierwsze zmianki że Ekstraklasa na kanałach Canal+ Sport 3 i 4 pojawi się w CP.
 12. No właśnie o tym mówiłem, chyba źle zrozumiałeś. Niezależnie czy dekoder wyświetla na pasku informacyjnym HDR czy nie, to jeżeli sygnał jest faktycznie w HDR to telewizor przełączy się w ten tryb automatycznie i pokaże że jest HDR.
 13. W ICA obrazeczki się zmieniają co jakiś czas, nie ma co im ufać, dla abonenta wiążące jest tylko to co ma na umowie.
 14. No ale chwila chwila, już jest noc już dawno po meczu a nadal Polsatu Sport nie ma w CP GO ani w Ipli! To już lepiej by było wstawić taką tabliczkę z informacją a nie usuwać kanał zupełnie.
×
×
 • Create New...