Jump to content

jupiter

Users
 • Content Count

  648
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Dobra

About jupiter

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A czy Canal+ przedłużył umowę z Polsatem na dystrybucję ich kanałów na platformie? Ja podpisywałem umowę w zeszłym roku i wszystkie kanały Polsatu mam niegawarantowane, a tak mi się o tym przypomniało czytając kolejny artykuł o tym jak operatorzy kablowi dalej walczą z Polsatem po tym jak zaproponował im ponad 100% podwyżki od grudnia za pakiet swoich kanałów? Domyślam się, że do podpisania umowy mogło dojść mniej więcej na początku tefo roku kiedy to pojawiły się pierwsze zmianki że Ekstraklasa na kanałach Canal+ Sport 3 i 4 pojawi się w CP.
 2. No właśnie o tym mówiłem, chyba źle zrozumiałeś. Niezależnie czy dekoder wyświetla na pasku informacyjnym HDR czy nie, to jeżeli sygnał jest faktycznie w HDR to telewizor przełączy się w ten tryb automatycznie i pokaże że jest HDR.
 3. W ICA obrazeczki się zmieniają co jakiś czas, nie ma co im ufać, dla abonenta wiążące jest tylko to co ma na umowie.
 4. No ale chwila chwila, już jest noc już dawno po meczu a nadal Polsatu Sport nie ma w CP GO ani w Ipli! To już lepiej by było wstawić taką tabliczkę z informacją a nie usuwać kanał zupełnie.
 5. Jeżeli masz telewizor, który obsługuje HDR, to zwykle on rozpoznaje czy obraz jest w HDR czy nie, niezależnie czy dekoder wyświetla ikonkę czy nie. U mnie też czasem po przełączeniu kanału nie zaczytuje kompletu ikonek, ale po wciśnięciu po chwili INFO, ikonki wskakują na swoje miejsce Za to trzeba pochwalić, że po ostatniej podmianie kanałów Fokus TV, Superstacja i Polo TV na HD, od pierwszego dnia kanały automatycznie pojawiły się na liście w dekoderach Ultrabox+, zupełnie inaczej niż poprzednio gdy podmienione kanały w ogóle znikały z listy i trzeba było robić ręczną instalację, tracąc listę ulubionych kanałów.
 6. Dzisiaj w trakcie meczów eliminacyjnych, Polsat Sport nie jest dostępny ani w CP GO ani w IPLI. Korzystam z pakietu Ipla Sport i płacę za oglądanie kanałów w sieci a oni twierdzą, że nie mają licencji na nadawanie w sieci? 🤔
 7. To prawda, ten dekoder, jak i pilot do niego, ma kilka delikatnych niedoróbek, które może nie przyćmiewają ogólnej jego funkcjonalności ale sprawiają, że czasem człowiek tęskni jednak za starym Turbo Boxem.
 8. Nie do końca się zgodzę, zobacz sobie taki Play, ilu w nim klientów wykupuje opcję HBO GO? Pewnie stosunkowo niewielu w porównaniu do ogólnej liczby abonentów? A ilu klientów ma tą opcję w Platformie Canal+ czy Cyfrowym Polsacie? Sądzę że bardzo wielu. To samo jest z Netflixem w T-Mobile, niewielki odsetek klientów jest zainteresowanych dokupieniem go do swojego abonamentu za telefon. W Canal+ zainteresowanie może być większe, co zależy od ceny.
 9. Bałagan na liście jest teraz niemiłosierny, ITI udaje że nie słyszy głosu tysięcy abonentów, którzy chcą mieć listę "po swojemu". P.S. Ale TVP i Wiadomości z Holecką na pierwszym kanale bym nie zniósł
 10. A jaki kanał byś proponował na nr 1? P.S. U mnie CBS Reality nadal na 188 a Active Family na 209, gdyż jestem w posiadaniu ultra nowoczesnego ultra boxa, dla którego automatuczna aktualizacja kanałów na liście operatora jest zupełnie obca. Kanał albo zostaje na swoim miejscu albo zupełnie znika
 11. A możliwości ręcznej zmiany numeracji wciąż brak. Stare błędy w nowym opakowaniu.
 12. Ktoś wie więcej o jutrzejszych zmianach w układzie kanałów na Platformie Canal+? Tylko Active Family i CBS Reality HD czy jeszcze jakieś większe zmiany?
 13. Najbardziej ospale wykonywany rebranding w historii. Po tygodniu od zmiany nazwy, na oficjalnej stronie wciąż znajdziemy więcej logo nc+ niż platformy Canal+. W dekoderach brak zmiany grafiki czy nazw w menu. Myślę że w umysłach ogromnej większości abonentów wciąż funkcjonuje wyłącznie NC+. Może zmiany nabiorą tempa wraz z jesienną kampanią sprzedażową?
 14. Co to znaczy te real users? Netflix chyba korzysta z obliczeń MOR Kurskiego? W życiu tyle nie mają, cieszyli by się gdyby mieli chociaż milion takich co faktycznie płacą a nie korzystają tylko z darmowych dostępów promocyjnych. Netflix tylko sprawia wrażenie popularnego a w Polsce jego odbiór jest raczej średni. Dla mnie solidna telewizja to nadal połączenie wysokiej jakości kanałów linearnych i bibliotek VOD, ale na pewno nie VOD zamiast tv linearnej z satelity czy kabla.
 15. Nie jest to wina konwertera bo gdyby była to inne kanały z tego tp. też by tak działały. Usterka Discovery jest też na moim Wifiboxie do multiroomu czyli nie jest to też wina samego Ultraboxa. Problem leży albo po stronie nadawcy albo powstaje gdzieś na etapie dosyłu do satelity.
×
×
 • Create New...