Skocz do zawartości

jupiter

Użytkownicy
 • Zawartość

  565
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralna

O jupiter

 • Tytuł
  Aktywny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. jupiter

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Ja wszystko rozumiem, że czas się liczy itd, ale nie powiecie mi, że 200 osób na godzinę zdobywa bez pomyłki 207 punktów i jeszcze robi to szybciej niż tysiące innych graczy. Innym razem zaś wynik prawie stoi w miejscu. Wygrana w tej grze jest zupełnym przypadkiem.
 2. jupiter

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Ja raz czapeczkę z daszkiem wygrałem mając 30-kilka punktów, a wczoraj w grze o parasol, miałem 207 punktów i 748 miejsce od razu po grze :) Myślę że to w mniejszym stopniu gracz a w większym organizator decyduje jakie numery w jakich miastach wygrają. Nie zapominajmy, że gra jest sworzona dla promocji LM i PSP a nie dla samej idei rywalizacji. Swoje zadania promocyjne spełnia.
 3. jupiter

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  U mnie na liście nie ma już wersji SD, jest dwa razy wersja HD nie wiem jak u Was?
 4. jupiter

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Czy ktoś może mi powiedzieć, czy w pakiecie Rodzinnym jest obecnie Nat Geo Wild w wersji SD czy już wyłącznie HD? Ciężko mi to stwierdzić bo w familijnym jest na pewno w HD, a potrzebuję taką informację.
 5. Jeśli ktoś odbiera już Extra+ to po przedłużeniu umowy nie zobaczy różnicy w kanałach, dziwi mnie natomiast, że MTV Music będzie dopiero od Extra+. Przecież ten kanał to dawna VIVA Polska tylko z nowym logo, a wszyscy wiemy, że był to kanał bezpłatny, po przejęciu VIVY przez Viacom, mówiono, że kanał pozostaje bezpłatny dla operatorów, ale będzie kodowany bo licencje bo inne bzdety. A teraz się okazuje, że kanał wędruje do wyższych pakietów. Z bezpłatnego stał się płatny? Coś przegapiłem?
 6. jupiter

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Mogę dogadać się z kimś ws. vouchera na cały sezon LM w pakiecie IPLA Polsat Sport Premium (dostęp do 30 czerwca 2019). Mam już dostęp do tych kanałów więc mogę się na coś wymienić, np. chętnie obejrzał bym najbliższą galę KSW 46 w PPV, która kosztuje 40zł
 7. jupiter

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Ktoś potrzebuje kod na 7 dni do PS Premium, na najbliższą kolejkę LM i LE?
 8. jupiter

  Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

  Oj czepiacie się, pomyliło mi się z innym kanałem, ale fakt jest taki, że od 1.11 nie będzie Wellbeinga w Polsce, a zero nawet lakonicznych komunikatów ze strony nadawcy czy operatorów.
 9. jupiter

  Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

  Czy w umowach CP przedłużanych w ostatnim roku jest gwarantowany kanał Wellbeing Network HD? Jak wynika z informacji pojawiających się w nielicznych mediach wynika, że kanał kończy nadawanie w Polsce nad ranem 1 listopada. Potwierdza to brak programu TV na ten kanał od 1 listopada, zarówno w programie TV na stronie NC+ jak i na stronie CP. Może faktycznie kanał był dość wyspecjalizowany i nie cieszył się zbyt dużą oglądalnością, ale brak informowania abonentów, że kanału nie będzie już za trzy dni, to kompletna ignorancja.
 10. jupiter

  Oferta platformy nc+

  Jak donoszą media branżowe, z dniem 1 listopada 2018 znika kanał Wellbeing Network. Nie wiadomo do końca czy znika tylko z oferty NC+ czy jest to definitywny koniec kanału w Polsce?
 11. jupiter

  Oferta platformy nc+

  W Wifibox+ można tworzyć własną nunerację, co jest niemożliwe w większości innych dekoderów NC+. Nie ma to jednak sensu, bo ktoś, kto tworzył oprogramowanie, pewnie celowo usunął możliwość zmiany pozycji kanałów w utworzonej już liście. Oznacza to, że przy każdej zmianie częstotliwości jednego kanału, trzeba by od nowa tworzyć listę.
 12. jupiter

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Za 5 zł? Serio?
 13. jupiter

  Dostęp do CANAL+ 4K Ultra HD po 1 września - zamieszanie

  Swoją drogą to nie wiem skąd to zdziwienie, że za kanał 4K się dopłaca? Jak HD wchodziło też był to towar luksusowy i też się płaciło ekstra za poszczególne kanały. Wiadomo, że nadawca kanału chce zarobić na nowości, za jakiś czas dostęp stanieje i pojawią się inne kanały w 4K.
 14. jupiter

  Układ kanałów nc+ – dyskusja ogólna

  Na stronie NC+ jest tylko wykaz kanałów FTA dla dekoderów Box+, TurboBox+ czy MediaBox+ a nie ma np. dla Wifibox+ czy 4K Ultrabox+. Ktoś może mi podrzucić taką listę? Nie mogę na nowej liście znaleźć kilku kanałów, nie wiem czy po prostu jestem mało spostrzegawczy czy faktycznie listy się nie pokrywają i nie ma niektórych kanałów? W ogóle to poza obecnością kanałów France, które nie mają kodowania w Conax i nie mogły się znaleźć np. na liście w Turbo, to jaki jest sens, by nadal obowiązywały dwie listy zamiast jednej, ujednoliconej dla wszystkich dekoderów nc+?
 15. Pierwsi użytkownicy dekodera 4k Ultrabox, decydowali się na niego tak naprawdę nie wiedząc jaka będzie oferta 4K. Ciekaw jestem, ile z tych osób faktycznie zdecyduje się dopłacać 10 zł za Canal+ 4K? Ja się zdecydowałem na rok podpisać umowę, ale niestety cena 10zł za kanał i 15zł za dekoder 4K nie podlegały negocjacjom. Dobrze że wszystko inne było do dogadania
×