Jump to content

czerstwy

Users
 • Content Count

  9750
 • Joined

Community Reputation

394 Rewelacyjna

1 Follower

About czerstwy

 • Rank
  Ekspert

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Metody kontaktu

 • GG
  62198500

Equipment

 • Dish
  Laminas 120
 • LNB
  Quad,Twin
 • Receiver
  SF40084K,Vu Ultimo 4K
 • Pay TV Operator
  PC+,CP
 • Package
  Comfort+Extra+C+Eleven,Rodzinny HD+Cinemaxy

Recent Profile Visitors

2612 profile views
 1. To że oglądają to wiadomo tylko jest problem z uruchomieniem tej opcji.
 2. Spytaj Wróżbity Macieja.My nie mamy szkalnej kuli i nie wiemy czy nie masz okresu rozliczeniowego do np 3-4 dnia miesiąca.
 3. Co Ty za bzdury wypisujesz?By wymienić w PC+ na dekoder 4K nie jest wymagany żaden aneks.
 4. Nie opowiadaj bzdur opcje dodatkowe są i w CP.Oczywiscie nie tak dużo ale dekodera nie podmieni bez aneksu podobnie z MR.
 5. Dokłaadnie na octanie i opena atv 6.3 nie miałem problemów.Kiedyś wcześniej cos tam też sie działo ale pomogło wpisanie wszystkich caid naszych operatorów do oscam.dvbapi.W moim przypadku jest możliwość by obie karty były w czytniku.Wystarczy odrobina chęci.
 6. Raczej nie kolego.😉Bo w live logach gdy wybierałem te kanały na których było czarno nie było nawet śladu.Żadnej informacji że jesteś na kanale np C+sport3.Problemem był bo na razie jeszcze testuje sam moduł.Usunięte zadania z modułu i wyjęcie go i i kanały które nie działały działają.Teraz zobaczę jak się to będzie spisywało bez zadań lub wpiszę wszystkie kanały w zadania które mam w CP.A nie jak do tej pory tylko te które chcę oglądać.Jeszcze tylko ta konfiguracja by działały kanały z innych satelit.Ale tu problemem może być VTI z tego co dostałem info jak i poradę by wywalić to dziadostwo.
 7. Siła sygnału jest dobra bo kanały działaja poprawnie jak jest moduł.Po wyjęciu modułu takie cuda.Zawsze myślałem że pierwszeństwo ma dekodowanie z karty (czytnik) a dopiero moduł i zadania wpisane.Choć w Vu w przeciwieństwie do octana dekoduje np Cinemaxy których nie wpisałem do modułu.To co napisałeś to raczej mogło by ewentualnie wykluczyć zacinki.Ale dlaczego jest czarno po wyjęciu modułu na kanałach które są w ofercie jednego i drugiego operatora.Zaczyna mnie to już mocno denerwować może wolnym czasem sprawdziłbym inne image.Tylko nie wiem czy można w nim wgrać drugie image do flash czy tylko multiboot na pen czy HDD bo to drugie rozwiazanie mnie kompletnie nie interesuje.Przerabiałem nie raz.Nie podmontuje się pen i wgrywanie i ustawianie od nowa.Edit pytałem na 3 forach a problem mi rozwiązała osoba z którą mam kontakt na gg i znam go z kilku for.
 8. Coś pewnie w tym stylu tylko ja mam na własnym sprzęcie
 9. Widzę że jak grochem o ścianę.Dalsza dyskusja nie ma sensu.
 10. A masz wyciagnięte dane że pytasz?Bez danych przy 6A nie będziesz oglądał na własnym sprzęcie.
×
×
 • Create New...