Jump to content

lukx95

Users
 • Content Count

  536
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Dobra

1 Follower

About lukx95

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 07/16/1995

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Chrzanów/Kraków

Equipment

 • Receiver
  nBox recorder z E2 OpenPLi | 4K UltraBox+ (Technicolor USW4001NCP)
 • Pay TV Operator
  Platforma CANAL+

Recent Profile Visitors

986 profile views
 1. UWAGA! WAŻNA INFORMACJA ODNOŚNIE KART CAMELEON W SPRZĘCIE WŁASNYM! Informuję, że powstała nowa strona na Facebooku, która gromadzi wszelkie informacje od Abonentów Platformy CANAL+, którzy odbierają na swoim prywatnym sprzęcie z wolnego rynku przy wykorzystaniu kart dekodujących Cameleon. Wspomóżmy ten protest oraz polubmy i udostępniajmy tą stronę, a także piszmy tam na tej stronie jakie są nasze oczekiwania, tak aby udało nam się ustalić jakiś kompromis z zarządem Platformy CANAL+. Myślę, że warto zawsze próbować walczyć o swoje prawa. Link do strony: https://www.facebook.com/ProtestAbonentowCANALplus
 2. UWAGA! WAŻNA INFORMACJA ODNOŚNIE KART CAMELEON W SPRZĘCIE WŁASNYM! Informuję, że powstała nowa strona na Facebooku, która gromadzi wszelkie informacje od Abonentów Platformy CANAL+, którzy odbierają na swoim prywatnym sprzęcie z wolnego rynku przy wykorzystaniu kart dekodujących Cameleon. Wspomóżmy ten protest oraz polubmy i udostępniajmy tą stronę, a także piszmy tam na tej stronie jakie są nasze oczekiwania, tak aby udało nam się ustalić jakiś kompromis z zarządem Platformy CANAL+. Myślę, że warto zawsze próbować walczyć o swoje prawa. Link do strony: https://www.facebook.com/ProtestAbonentowCANALplus
 3. @g0nz0s Przepraszam Cię, ale wytłumacz mi jaki to kompromis dla Abonentów z kartami Cameleon, jak nie chcą mi ani nikomu z Cameleonami wymienić karty Cameleon na moduł CAM CI+ i wciskają słabego WiFi Boxa+? Poza tym przydałby się moduł CAM CI+ dwustrumieniowy. Nawet nie wprowadzili możliwości tworzenia na swoich dedykowanych dekoderach listy ulubionych kanałów z własną numeracją, tak jak to jest wszędzie standardem nawet w Cyfrowym Polsacie i nie dodali też możliwości dodawania samodzielnie kanałów FTA do listy kanałów. Także o jakich kompromisach mi tu piszesz?
 4. UWAGA! WAŻNA INFORMACJA ODNOŚNIE KART CAMELEON W SPRZĘCIE WŁASNYM! Informuję, że powstała nowa strona na Facebooku, która gromadzi wszelkie informacje od Abonentów Platformy CANAL+, którzy odbierają na swoim prywatnym sprzęcie z wolnego rynku przy wykorzystaniu kart dekodujących Cameleon. Wspomóżmy ten protest oraz polubmy i udostępniajmy tą stronę, a także piszmy tam na tej stronie jakie są nasze oczekiwania, tak aby udało nam się ustalić jakiś kompromis z zarządem Platformy CANAL+. Myślę, że warto zawsze próbować walczyć o swoje prawa. Link do strony: https://www.facebook.com/ProtestAbonentowCANALplus
 5. @g0nz0s Skąd ty bierzesz te wytyczne? Pisałeś kiedyś, że weszły wytyczne i wprowadzili blokadę w systemie i nie można zachować Multiroomu post C+ i trzeba zwrócić tą usługę Multiroom, by można było wymienić dekoder główny na 4K UltraBox+. Natomiast po zweryfikowaniu sprawy wcale tak nie jest i nie ma takich wytycznych oraz blokad w systemie i można nadal wymieniać od jakiegoś czasu dekoder główny na 4K UltraBox+ z zachowaniem bez problemu usługi Multiroom post C+.
 6. W przypadku jeśli sprawa dotyczy dekodera slave przy Multiroomie post C+ i ktoś ma gołą kartę Cameleon, to tylko WiFi Box+ jest podobno obecnie wydawany. Ja mam akurat na umowie wynajęty tylko jeden dekoder 4K UltraBox+ z kartą Cayman i do Multiroomu post C+ mam wydaną tylko gołą kartę Cameleon, której używam w swoim prywatnym dekoderze i w żadnym wypadku nie interesuje mnie od nich dekoder slave, a tym bardziej WiFi Box+, który jest słaby i niedopracowany. Tak poza tym wciśnięcie dekodera Abonentom do gołej karty Cameleon jest zmianą warunków umowy, bo zmusza się Abonenta do wzięcia dodatkowej odpowiedzialności za sprzęt, który nie spełnia oczekiwań Abonentów i którego Abonenci po prostu nie chcą, bo mają swoje lepsze prywatne dekodery z których są zadowoleni i chcą odbierać nadal na swoich dekoderach.
 7. @roberttosat Jak rozpatrzony by był wniosek, to też zależy od tego, czy dekodery Pace PVR były akurat w tym okresie na magazynach do sprowadzenia, czy nie. Był już taki okres kiedyś że nie było dekoderów Pace PVR na magazynach i na wymianę serwisową był wydawany dekoder WiFi PremiumBox+. @PWojciechowska Jaką informację w punkcie uzyskałaś na temat wymiany serwisowej tego niesprawnego dekodera Pace PVR? Mówili coś, że mogą zamówić na wymianę dla Ciebie tego Pace PVR?
 8. @PWojciechowska Tak jak piszę powyżej kolega @roberttosat, jeśli Ci uległ awarii dekoder w trakcie trwania umowy, to trzeba było żądać by sprowadzili te dekodery Pace PVR na wymianę serwisową. Natomiast jak nie było takiej możliwości sprowadzenia dekoderów Pace PVR, to trzeba było składać wniosek reklamacyjny w punkcie o umożliwienie wymiany serwisowej na podobny model. W tym przypadku na tego WiFi PremiumBoxa+ bez ponoszenia dodatkowych kosztów, ze względu na brak możliwości odbioru nie dawno przedłużonej umowy spowodowanej brakiem możliwości wymiany serwisowej niesprawnego Pace PVR na nowy sprawny z powodu braku dostępności tego dekodera w punkcie i braku możliwości sprowadzenia przez punkt tego modelu dekodera, aby dokonać wymiany na sprawny działający model.
 9. Kanał Playboy TV będzie dostępny w jakości HD i będzie udostępniony czasowo w pakiecie VIP+ Max do 31.12.2019 r., poza tym kanał wejdzie w skład opcji dodatkowej Multi Man Pack oraz będzie dostępny także jako odrębna opcja dodatkowa.
 10. @piotrekk81 Jest to popularna oferta na dodatkową umowę i dostępna do wzięcia w ciągu 30 dni od podpisania/przedłużenia umowy. Także jak masz kogoś chętnego, to możesz spokojnie brać i potem cesje zrobić na kogoś tej dodatkowej umowy.
 11. @piotrekk81 Chcą Cię wkręcić w dodatkową osobną umowę na pakiet Nowy Comfort+, gdzie masz pierwszy rok za free, a drugi rok za 39,99 zł/m i średnia abonamentu wyniesie 19,99 zł/m i uważam, że jest to dobra oferta cenowo.
 12. @PWojciechowska Zapewne przedłużałaś z pakietem bazowym Extra+ lub wyższym, a tu chodzi mi głównie o Abonentów z niższymi pakietami takimi jak Comfort+, bo jest taka akcja u części Abonentów, że można teraz w trakcie trwania umowy sobie dołączyć te dwie kolekcje internetowe FOX Play i Nat Geo Play za 0 zł/m na cały okres trwania umowy. Dlatego polecam sprawdzić sobie promocje na te kolekcje internetowe w serwisie Strefa CANAL+.
 13. Sprawdźcie sobie, czy nie macie przypadkiem w serwisie Strefa CANAL+ w zakładce "Poszerz swoją ofertę" i w sekcji "Kolekcje nc+ GO TV" możliwości aktywowania sobie opcji dodatkowej na kolekcje internetowe FOX Play oraz Nat Geo Play za 0 zł/m na cały okres trwania umowy. Nawet przy niższych pakietach takich jak Start+/Nowy Start+ czy Comfort+/Nowy Comfort+ sprawdźcie tą możliwość.
 14. @mazak02 Dziwne, bo dysk powinieneś dostać osobno w pudełku. Natomiast producenta dekodera może sprawdzić na nalepce pod spodem dekodera.
 15. @g0nz0s Jak to gniazdo eSATA odwrócono? Przez eSATA jak widać jest i musi być w tym samym miejscu na środku tak jak w 4K UltraBox+ produkcji Technicolor, by dysk dało się podłączyć.
×
×
 • Create New...