Jump to content

lukx95

Users
 • Content Count

  455
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Dobra

1 Follower

About lukx95

 • Rank
  Rozpisany
 • Birthday 07/16/1995

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Chrzanów/Kraków

Recent Profile Visitors

572 profile views
 1. lukx95

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  @Mr. Brooks Złe parowanie karty z dekoderem, czyli co musiałeś zrobić by zadziałało Ci to i poprawnie sparowało kartę Cayman z dekoderem Pace PVR?
 2. lukx95

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  @ircios No nie wiem, czy karty Cameleon są w systemie przypisane do konkretnego dekodera na umowie, bo w porównaniu do kart Cayman, to działają z każdym innym dekoderem nc+, który obsługuje te karty i można sobie te karty przekładać bez problemu i oglądać telewizję. Natomiast kart Cayman już nie można przekładać, bo wyskakuje właśnie ten komunikat na innym dekoderze, że karta jest przeznaczona do współpracy z innym dekoderem.
 3. lukx95

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  @ircios Dekodery Pace PVR działają przez z nowymi kartami Cayman. Z tego co wiem karty Cayman są sparowane z dekoderami. No chyba, że o czymś nie wiem i w dekoderach Pace PVR karty Cayman działają na innej zasadzie i nie przypisują tych kart w systemie do konkretnego dekodera Pace PVR? Bo z tego co wiem, to dana karta Cayman jest przypisywana w systemie do konkretnego modelu dekodera i jak się przełoży kartę Cayman do dekodera innego wydanego na umowie, to już nie zadziała na tym drugim dekoderze z innym numerem seryjnym i zostanie wyświetlony odpowiedni komunikat na dekoderze, że karta jest przeznaczona do współpracy z innym dekoderem.
 4. lukx95

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  @Pawel Ja mam nadal Multiroom post Cyfra+, mimo że już dawno wymieniony miałem dekoder Pace PVR na WiFi PremiumBox+, a jako dekoder dodatkowy mam WiFi Box+ i posiadam do tego nadal karty Cameleon, bo czasami korzystam z kanałów z opcji TV France.
 5. lukx95

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  @Pawel W Multiroomie post Cyfra+ nie można mieć tzw. mydelniczki Box+(ADB ITI-2851S) i jedynie WiFi Box+ wchodzi w grę, bo Box+ Sagemcom DSI83/DSI87 nie opłaca się brać. @Beaa Jeśli chodzi o dekoder dodatkowy do Multiroomu to jak chcesz mieć nadal dwa PVR z dyskiem, to zostaw sobie najlepiej tego Pace PVR, którego masz, bo nie dostaniesz na wymianę żadnego innego dekodera dodatkowego z dyskiem nowszego, a jedynie zwykły WiFi Box+. Także możesz jedynie starać się o wymianę dekodera głównego Pace PVR na dekoder WiFi PremiumBox+. Jeśli chodzi o wymianę serwisową dekodera dodatkowego, to bez problemu jak masz Pace PVR i nie chcesz zmieniać typu sprzętu, to powinni Ci wymienić niesprawnego Pace PVR na odnowionego sprawnego Pace PVR. Jeśli chodzi o karty dekodujące, to bez problemu możesz karty Cameleon wymienić w Salonie nc+ na nowe karty Cayman. Oczywiście nowe karty Cayman zostaną sparowane z nowymi dekoderami i każda nowa karta będzie już przypisana do konkretnego dekodera Pace PVR. Wymiana kart Cameleon na nowe Cayman wiąże się z tym, że stracisz możliwość zamówienia i odbioru opcji kanałów TV France za 10 zł/m oraz nie będziesz mogła tych nowych kart Cayman używać w niezależnych dekoderach z wolnego rynku. Oczywiście do takiej wymiany kart Cameleon na nowe Cayman musisz wziąć ze sobą oprócz kart te dwa dekodery Pace PVR, bo będą musieli w Salonie nc+ te karty sparować z dekoderami wydanymi na umowie. Jeśli chcesz mimo wszystko wymienić karty Cameleon na nowe Cayman w dwóch dekoderach Pace PVR, to podzwoń po Salonach nc+ u siebie w mieście lub okolicy, by nie jeździć na marne. Tutaj pod tym linkiem możesz znaleźć Salony nc+ i kontakt do nich: https://ncplus.pl/strefa-abonenta/autoryzowane-punkty-nc-plus
 6. lukx95

  TVR

  @PowerTV powiedzcie jakie jest teraz rozwinięcie skrótu waszego kanału TVR? Telewizja Rozrywka? Bo na pewno nie oznacza ten skrót dawnej nazwy Telewizja Rolnicza.
 7. lukx95

  nc+ – opcje dodatkowe

  @tombik87 Opcja CANAL+ (2), którą dobierałeś jest z dopiskiem LIVE, czy bez tego dopisku?
 8. @mlesniew Najtaniej schodząc w dół obecnie z kwoty 79,99 zł, to pakiet Comfort+ osiągniesz za 22,50 zł. Możesz próbować walczyć o kwotę 19,99 zł za pakiet Comfort+ i potem możesz dobrać na zwykłej infolinii opcję dodatkową Dopełnienie do Extra+ za 10 zł/m do końca umowy w pierwszym lub po pierwszym pełnym miesiącu umowy.
 9. Umowa przedłużona dzisiaj do końca lutego 2021 roku i utrzymany pakiet główny w kwocie w której miałem. Jestem zadowolony bardzo z oferty. Wybrane usługi Nowy Comfort+, HBO, Dopełnienie do Extra+, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Najem HD Multiroom, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł Wybrane promocje Nowy Comfort+ 14,99 zł24 m, a po tym okresie 18,99 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł 2 m i 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 19,99 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
 10. Powiedzcie mi, czy to dobra oferta i akceptować, czy odrzucić ją i walczyć nadal o to co miałem? Do tej pory miałem pakiet Comfort+ za 14,99 zł, Dopełnienie do Extra+ 10 zł, FilmBox Pack 5 zł oraz kolekcję Kino Świat za 0 zł za łączną kwotę 29,99 zł. WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+ (2) LIVE, FOX Play, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem HD Multiroom, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ (2) LIVE 0 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-03-2019 Koniec okresu oznaczonego 28-02-2021 KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 49,99 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
 11. @nowik To zadzwoń jutro pod ten numer co powyżej podałem, czyli 22 310 45 11 i daj znać.
 12. @Buziaczek1982 @nowik Pod jaki numer dzwonicie i pytacie o tą opcję "Dopełnienie do Extra+" za 10 zł w zobowiązaniu do końca umowy? Może zadzwońcie pod numer 22 310 45 11 i po negocjujcie i dajcie znać, czy się udało.
 13. @flisiu Jak to nie ma żadnych propozycji? Może jeszcze zadzwoń pod 12 2947879. Płacisz obecnie najem za dekoder główny? Multiroom masz darmowy i ten stary post Cyfra+, czy już ten nowy łączony?
 14. Moja umowa jest do końca lutego 2019 ze złożoną rezygnacją i mam do tego zlecone do wyłączenia z końcem obecnego miesiąca stycznia opcje dodatkowe CANAL+, HBO, HBO GO i TV France. Także planowany rachunek na luty(ostatni miesiąc okresu oznaczonego) to 29,99 zł. Mam nadzieję, że w lutym na przedłużenie umowy utrzymam pakiet Comfort+ za 14,99 zł i opcje Dopełnienie do Extra+ za 10 zł wraz z opcją FilmBox Pack za 5 zł, co da mi w sumie obecną kwotę abonamentu 29,99 zł na kolejne 24 miesiące z utrzymanym bezpłatnym Multiroomem post C+ i bezpłatnym najmem dekoderów WiFi PremiumBox+ oraz WiFi Box+. Powiedzcie mi, czy oprócz tego czego oczekuję mogę coś ciekawego od nich jeszcze wyciągnąć z innych opcji dodatkowych w atrakcyjnych opłatach?
 15. lukx95

  Multiroom platformy nc+

  @roberttosat Trochę dziwne i nieuczciwe według mnie jest to traktowanie Abonentów, że chcesz pilnie dobrać dekoder, bo np. blokadę FEDC ktoś dostał na kartę Cameleon do Multiroomu post C+ i firma nie chce Ci wydać dekodera. Mimo że w regulaminie jest informacja, iż Abonent ma prawo raz na 12 miesięcy ubiegać się o wydanie dekodera do samej karty dekodującej lub zwrócić dekoder dostawcy usług i zostać z samą kartą jeśli Abonent posiada swój własny sprzęt. Poza tym regulamin promocji Multiroom Standard C+ gwarantuje najem dekodera w usłudze.
×