Jump to content

lukx95

Users
 • Content Count

  633
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82 Świetna

2 Followers

About lukx95

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Chrzanów/Kraków

Equipment

 • Pay TV Operator
  Platforma CANAL+

Recent Profile Visitors

1672 profile views
 1. @darlen Może to był błąd ze strony techników, bo nie możliwe żeby ECP było stosowane na CANAL+ Premium, ponieważ z tego co mam potwierdzenia i jak mówi instrukcja nowego modułu, to ECP jest przeznaczone tylko dla treści 4K i jeśli by było tak jak mówisz, to Abonenci z poprzednim modułem niebieskim z kartą Cayman też by mieli ciemność na CANAL+ Premium. Były stosowne informacje wysyłane do Abonentów z niebieskimi modułami, że od 1 lipca będzie zwiększenie zabezpieczeń treści jedynie kanale CANAL+ 4K Ultra HD i żeby móc nadal odbierać pełne treści 4K wymagana jest bezpłatna wymiana modułu na nowy czarny. Standard ECP jest stworzony pod treści 4K Ultra HD.
 2. Bloki reklamowe do tej pory były tylko na kanałach CANAL+ Sport, a od początku lipca bloki reklamowe pojawiły się jedynie na kanale CANAL+ Family. Dobrze o tyle, że reklamy są między audycjami i nie przerywane są audycje reklamami. Reszta kanałów CANAL+ Premium, CANAL+ 1, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale i CANAL+ Dokument nadal będą kanałami całkowicie bez bloków reklamowych.
 3. Spółka ITI Neovision S.A. zmieni nazwę na CANAL+ Polska S.A. https://satkurier.pl/news/193400/iti-neovision-zmieni-nazwe-na-canal-polska.html
 4. @Emil33 Na tym poprzednim module z niebieską nalepką nc+ CAM CI+ z kartą Cayman, też będzie ciemność na sprzęcie CI+ na audycjach z włączonym zabezpieczeniem ECP na kanałach 4K.
 5. Moduły CAM te poprzednie i te nowe, które są najmowane u Abonentów nie są jak na razie widoczne w Strefie CANAL+ w zakładce "Mój sprzęt", ale z czasem się to pewnie zmieni. Na mojej umowie w Strefie CANAL+ też nie mam widocznego modułu CAM CI+ ECP w zakładce "Mój sprzęt" i widoczny mam w tej zakładce dekoder 4K UltraBox+ i dwie karty Cayman. @ww6 W zakładce "Szczegóły mojej oferty" na samym dole strony pod opcjami dodatkowymi aktywnymi na Twojej umowie w sekcji "Sprzęt" zapewne masz tam pozycję "Najem CAM Multiroom".
 6. @ircios Sagemcomy bez problemu będą działać z kartą Cayman. Może się zdarzyć, że system sparuje błędnie Caymana z innym sprzętem na umowie, bo w tym przypadku osobno się wydaje sprzęt uzupełniający i osobno zupełnie się wymienia kartę w systemie. Już dwie osoby mi pisały co mają Pace PVR, że dział techniczny musiał przeparować kartę do modułu CAM CI+ ECP, bo Cayman działał w Pace PVR, a nie w module CAM CI+ ECP.
 7. @ww6 Dekoder Sagemcom DSI83 jest u Ciebie na umowie głównym dekoderem, a moduł CAM CI+ ECP jest jako sprzęt uzupełniający? Wkładałeś może Cameleona do tego modułu by sprawdzić, czy zadziała z Cameleonem i odwrotnie Caymana do DSI83? Jeśli moduł zadziała z Cameleonem, to oznacza, że karta Cayman jest sparowana błędnie w systemie z głównym dekoderem Sagemcom DSI83 i musisz zadzwonić na infolinię abonencką, by zobaczyli do czego karta Cayman jest sparowana i jak do DSI83, to żeby zgłosili do odpowiedniego działu, aby przeparowali Ci kartę do modułu CAM CI+ ECP.
 8. Z tego co od jakiegoś czasu informuje Platforma CANAL+ swoich klientów, którzy mają włączony kanał CANAL+ 4K Ultra HD na module tym niebieskim nc+ CAM CI+ z kartą Cayman, to oznacza, że gdy pewne audycje będą miały załączone zabezpieczenie ECP, to wtedy te audycje nie będą dostępne na tych niebieskich modułach. Także potwierdza się to, że ECP będzie dotyczyć tylko treści 4K, bo gdyby zastosowali to na wszystkim, to na niebieskich modułach byłaby ciemność. Także nie ma znaczenia, który moduł się ma, czy starszy czy nowszy, bo na jednym i drugim będą w pełni dostępne kanały w SD i HD na odbiornikach CI+ bez wsparcia ECP.
 9. @menthal Instrukcja obsługi modułu CAM CI+ ECP przewiduje możliwość podłączenia modułu CAM CI+ ECP zarówno w telewizorze, jak i w dekoderze. Zgodnie z instrukcją obsługi najnowszego modułu CAM CI+ ECP moduł jest dla odbiorników z gniazdem CI+ oraz CI+ ECP. Zabezpieczenie ECP będzie stosowane zgodnie z zapisami poniższymi tylko na wybranych audycjach na kanałach 4K. Moduł współpracuje z odbiornikami satelitarnymi zgodnymi ze standardem CI+/CI+ ECP. Przed zakupem Modułu CAM CI+ ECP upewnij się u Sprzedawcy lub Producenta Twojego odbiornika satelitarnego, że jest on wyposażony w slot CI+/CI+ ECP i będzie poprawnie współpracował z takim typem sprzętu. Wybrane audycje 4K będą dostępne wyłącznie na odbiornikach satelitarnych zgodnych ze standardem CI+ ECP. Odbiór programów z oferty Platformy CANAL+ wymaga odbiornika satelitarnego zgodnego z DVB-S2 i MPEG-4. Konieczne jest korzystanie z odbiornika UHD. Programy nadawane w ramach oferty Platformy CANAL+ są udostępniane za pośrednictwem satelity Hot Bird 13ºE. Informacje o parametrach kanałów dostępne są na stronie canalplus.pl.
 10. Jako założyciel akcji protestacyjnej "Protest Abonentów CANAL+ odbierających na własnym sprzęcie" postaram się pomóc wszystkim osobom co mają problem z uzyskaniem modułu CAM CI+ ECP przy Multiroomie post Cyfra+ w zamian za gołą kartę Cameleon. Proszę pisać do mnie na priv o jaki salon chodzi i jak sytuacja wygląda, to zainterweniuje u odpowiednich osób, aby taki moduł CAM CI+ ECP został wam wydany w zamian za gołą kartę Cameleon. Nie ma żadnego dzielenia Abonentów na gorszych i lepszych, tylko pewne salony i konsultanci mogą być niedoinformowani. Kolega @Waldemar Szmyt może potwierdzić skuteczność mojej pomocy w uzyskaniu modułu CAM CI+ ECP.
 11. @Pawcio29 Idź jeszcze raz do salonu i zażądaj, aby pracownik salonu zadzwonił przy Tobie na infolinię wsparcia i się dowiedział odnośnie modułów CAM CI+ ECP przy Multiroomie post Cyfra+, bo od marca tego roku została wprowadzona taka nowa możliwość dla tych tylko co mają właśnie starą usługę Multiroom z Cyfry+. Infolinia wsparcia APS oświeci pracownika salonu o tej możliwości i wytłumaczy pracownikowi salonu CANAL+ jak ma Ci ten moduł CAM CI+ ECP wydać jako sprzęt uzupełniający w MR post Cyfra+ i wymienić kartę Cameleon na Cayman do tego modułu.
 12. @Pawcio29 Echh widać niedoinformowani konsultanci są i w salonach jak i na czacie, czy infolinii. Ja byłem dziś w swoim mieście w salonie CANAL+, bo miałem na umowie dekoder 4K UltraBox+ z kartą Cayman, a do Multiroomu z Cyfry+ miałem gołą kartę Cameleon, którą dziś wymieniłem bez problemu na moduł CAM CI+ ECP z kartą Cayman. Teraz mam na umowie dekoder 4K UltraBox+ z kartą Cayman, a do usługi MR post Cyfra+ mam moduł CAM CI+ ECP z kartą Cayman. Także jestem wyposażony już w sprzęt spełniający wymagania, które wchodzą od 1 lipca tego roku.
 13. @@[email protected] Salony dostały na początku marca tego roku komunikaty o możliwości wydawania modułów CAM CI+ ECP przy MR post Cyfra+, ale jak widać są salony co komunikatów nie czytają. Jeśli zrobi się tak jak napisał kolega @Bushiken i ja powyżej, czyli zażąda, aby pracownik salonu zadzwonił na swoją infolinie wsparcia, to powinno to pomóc, bo tam doinformują salon, że istnieje taka możliwość.
 14. @Waldemar Szmyt @arkosol Jak pracownik salonu twierdzi, że się nie da, to trzeba twardo zażądać, aby pracownik salonu zadzwonił na swoją infolinie wsparcia, by go doinformowali, że jest możliwość wydania modułu CAM CI+ ECP przy Multiroomie na zasadach z Cyfry+. Infolinia wsparcia doinformuje salon, że jednak się da i jak trzeba w systemie wydać ten moduł CAM CI+ ECP.
 15. Zgodnie z instrukcją obsługi najnowszego modułu CAM CI+ ECP moduł jest dla odbiorników z gniazdem CI+ oraz CI+ ECP. Zabezpieczenie ECP będzie stosowane zgodnie z zapisami poniższymi tylko na wybranych audycjach na kanałach 4K. Moduł współpracuje z odbiornikami satelitarnymi zgodnymi ze standardem CI+/CI+ ECP. Przed zakupem Modułu CAM CI+ ECP upewnij się u Sprzedawcy lub Producenta Twojego odbiornika satelitarnego, że jest on wyposażony w slot CI+/CI+ ECP i będzie poprawnie współpracował z takim typem sprzętu. Wybrane audycje 4K będą dostępne wyłącznie na odbiornikach satelitarnych zgodnych ze standardem CI+ ECP. Odbiór programów z oferty Platformy CANAL+ wymaga odbiornika satelitarnego zgodnego z DVB-S2 i MPEG-4. Konieczne jest korzystanie z odbiornika UHD. Programy nadawane w ramach oferty Platformy CANAL+ są udostępniane za pośrednictwem satelity Hot Bird 13ºE. Informacje o parametrach kanałów dostępne są na stronie canalplus.pl.
×
×
 • Create New...