Jump to content

markar

Users
 • Content Count

  2767
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Świetna

About markar

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Leci gdzieś Borussia - PSG FTA? Atletico - Liverpool także na Match! TV HD na platformie Tricolor.
 2. Podłączyłem tuner DVB-T do przedniego wejścia USB. Gdzie mogę znaleźć informacje o nim, ewentualnie jak dograć sterownik jeśli nie ma?
 3. Nowe kanały na łączu światłowodowym: CBS Reality HD, Comedy Central Family HD, Discovery Historia, Discovery Life HD, Fanklub HD, Food Network HD, HGTV HD, Kino TV HD, TVN24 BiS HD, TVP Kultura HD.
 4. To zależy czy będziesz używał głowicę DVB-C (DVB-T). W przypadku VU+ Zero 4K musisz dodatkowo dokupić USB tuner turbo żeby mieć ten sam układ głowic co w modelu Octagon SF8008 combo. Octagon nie ma wejścia na moduł CI. Oba rozważam jako 2 tuner do domu - głównym jest VU+ Ultimo 4K.
 5. Ja mam od pół roku 3 anteny Televes 80 i naprawdę działają bardzo dobrze. Wieje od wczoraj niemiłosiernie a sygnał ani drgnie.
 6. A jaki masz sprzęt? U mnie działa
 7. Polecam UPS-y poznańskiej firmy Ever. Sam używam takie od dość dawna, sprawdzają się i nie ma problemu z nimi.
 8. Mogliby jeszcze nadawać CBS Europa, Kino TV, Travel Channel czy Polsat Sport Fight w jakości HD...
 9. W dniach 27.01-31.01 była dostępna promocja: "Dodatkowe 30 dni w prezencie dla Ciebie!" Promocja była skierowana do odbiorców emaila i trzeba było zasilić konto za minimum 25 zł żeby otrzymać dodatkowe 30 dni swojego pakietu w prezencie.
 10. Zadałem pytanie w ramach nr karty z pakietem Darmowym HD, a mam jeszcze inne karty na inne pakiety.
 11. Zapytałem - podając dane mojego własnościowego modułu CAM z Darmowym HD i oto taka odpowiedź: "Uprzejmie informujemy, że do prawidłowego przeprowadzenia procesu przeniesienia Praw i obowiązków (cesji) obligatoryjne jest stawienie się w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży dotychczasowego Abonenta (Cedenta) oraz nowego Klienta (Cesjonariusza), na którego ma zostać przepisana usługa. Do przeprowadzenia obu procedur niezbędne jest również okazanie się aktualnymi dokumentami tożsamości (Dowód osobisty). W sytuacji spełnienia wszystkich powyższych założeń oraz jeżeli podczas weryfikacji zgłoszenia w Cyfrowym Polsacie nie zostaną stwierdzone żadne nieprawidłowości, na wskazany przez Klientów adres zostanie przesłane w 3 egzemplarzach porozumienie, które jest jednocześnie zgodą Cyfrowego Polsatu na zmianę danych Abonenta, dla przeniesienia Praw i obowiązków. Podpisane dokumenty należy przesłać na adres siedziby głównej Cyfrowego Polsatu listownie (najlepiej listem poleconym). Korespondencja może zostać również odesłana w kopercie zwrotnej, dołączonej do porozumienia."
 12. Poprosiłem o podanie kanałów wchodzących w skład Darmowego HD. Oto odpowiedź: "Jednocześnie wyjaśniamy, że Pakiet Darmowy HD umożliwia odbiór następujących kanałów: TVP Historia, TVP Kultura, Polsat HD, TV 4 HD, TV 6 HD, TV Puls HD, TVN HD, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP 3 HD, TVP HD, ATM Rozrywka, Super Polsat HD, TTV HD, TVN 7 HD " TVP3 HD?
 13. Po reaktywacji kanały wróciły. Jest i TVP ABC!
 14. Sprawdziłem inne kanały. Działają Polsat HD i TVN7 HD. Nie działają TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVN HD. Póki co puszczam reaktywację i zobaczymy co dalej.
 15. Słuszna uwaga. Niestety nie znalazłem na stronie CP żadnego oficjalnego wykazu.
×
×
 • Create New...