Jump to content

markar

Users
 • Content Count

  2701
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

68 Świetna

About markar

 • Rank
  Forum to mój dom

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zakupiłem Inverto Multiconnect i czekam na dostawę. Konwerter będzie odbierał pozycję 9E i mam nadzieję, że złapię także 10E.
 2. Ciekawa propozycja. Jeszcze znalazłem konwerter Single Multifeed Megasat. Pytanie który lepszy.
 3. Chcę kupić konwerter o szerokości główki nieznacznie większej niż sam promiennik (40mm). Praktycznie wszystkie konwertery na rynku mają 60mm. Możecie coś polecić?
 4. Podjąłem próbę. Obecnie Comfort+ za 22,50 i 2 lata do końca umowy. Pierwsza propozycja to upgrade pakietu Comfort+ do Extra+ za kwotę większą około 27zł. Przy drugim podejściu propozycja upgrade'u do kwoty 44,99 za pakiet Extra+. W żadnym przypadku nie ma możliwości dobrania dopełnienia za 10,15 czy nawet 30 zł na zasadzie włącz\wyłącz.
 5. Zgodnie z zapowiedzią oferta zubożała. Zostały 3 kanały.
 6. Z końcem września wygasa mi bezpłatne dopełnienie do pakietu Extra+. Obecnie posiadam pakiet Nowy Comfort + za 22,50 i wg konsultantki mam pakiet w promocyjnej cenie i nie może mi zaoferować dopełniania za 10 zł. Jedyna opcja to upgrade do pakietu Extra+ w cenie....uwaga....54,99. Liczę na to, że w październiku gdy nie będzie dopełnienia na moim koncie uda się wytargować cenę 10 zł. A może coś się zmieniło w temacie?
 7. Jeżeli zastosuję konwerter kołowy do odbioru kanałów z tej pozycji to czy będę mógł także odbierać kanały z polaryzacją liniową?
 8. Kilka dni temu przedłużyłem umowę z darmowym dekoderem Pace oraz usługą multiroom. Teraz w MOJE NC+ mam ofertę wynajmy dekodera ULTRABOX 4K za 15 zł. Oczywiście nie uczynię tego skoro obecnie mam dekoder za 0 zł. Czy w przypadku wymiany Pace na Ultrabox 4K obecna karta Cameleon pozostaje? MR obecnie to druga karta bez dekodera -czy konieczne będzie dobranie drugiego dekodera i połączenie LAN-em?
 9. Obecnie jestem na Bali, w Indonezji. Podejrzewam, że pytanie typu mission possible ale wolę się upewnić. Czy odbiór kanałów z Indonezji w ogóle w Polsce osiągalny i czy dostępne jakieś oferty na kartę?
 10. Dziękuję. Canal + jest za 25 zł bez możliwości wyłączenia. Ale i tak jestem zadowolony bo- umówmy się- Canal + w tym wszystkim najważniejszy.
 11. Umowa miała wygasnąć 30.09. Przedłużyłem przy okazji próby włączenia Canal+. Bez wypowiedzenia.Dotychczas Extra+ 44,99 a teraz: WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, NAJEM PVR Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Mult i Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
 12. Umowa do 30.09. Pakiet Extra+. Nie ma dla mnie opcji włączenia opcji Canal+. Zarówno 6*25 zł oraz promocja ze strony 30 zł jedynie przy przedłużeniu zlecenia. Nie ma innej opcji włączenia?
×
×
 • Create New...