Skocz do zawartości

markar

Użytkownicy
 • Zawartość

  2602
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

55 Świetna

O markar

 • Tytuł
  Forum to mój dom

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Póki co, oferta jest aktywna. Zamierzam ją uaktywnić jak zdam Cameleona na koniec września. Jeśli będzie trzeba, zasilę wcześniej, by móc spokojnie korzystać ze swojego sprzętu z kartą w czytniku.
 2. 9,90 lub 9,99 zł. M.in. @tweed77 otrzymał taką ofertę.
 3. markar

  Piłka ręczna

  Będą choćby na niemieckich kanałach FTA: ARD i ZDF.
 4. markar

  Powolny upadek telewizji satelitarnej

  Temat na czasie. Coś w tym jest. Ja już widzę po sobie, że nie dość, że prawie nic nie oglądam to jeszcze gdy widzę te wszystkie reklamy to od razu wyłączam TV. Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam. U mnie ten ponad 10-letni okres fascynacji TV SAT powoli mija. W przyszłości pozostawię sobie jedynie Skylink ze względu na Travel XP, tivusat, bo darmo i może pakiet Darmowy z CP. Ewentualnie wziąłbym sam Canal+, tak jak to było kiedyś możliwe.
 5. Jedynie czyścik i upload softu przez RS.
 6. markar

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  @misiek1985 Masz tylko kartę, czy jakiś dekoder? Wymiana na moduł to byłby przełom w tej operacji, choć ta oferta nie dla posiadaczy 2 kart.
 7. markar

  Ferguson Ariva TT

  Na moich 2 egzemplarzach Ariva TT tunery nie widzą jednocześnie włożonych do slotów CI: modułu CI+ CP oraz modułu CI tivusat. W takim przypadku widzi jedynie moduł CP CI+. Nie ma znaczenia kolejność slotów. Po wyciągnięciu modułu CP CI+ moduł tivusat jest widziany. W starszym modelu HF8900 działa jak należy. Czy to może kwestia elektroniki, czy software? Oba moduły Nagravison. Może to ma znaczenie? Dodatkowo jeden z TT zresetował się i musiałem z palca listę układać. Najciekawsze w tym wszystkim jest fakt, że w przypadku zastosowania modułu CI CP, nie CI+, wraz z modułem tivusat, oba moduły są widziane.
 8. Około 10 minut. Mnóstwo informacji o dekoderze za 0 zł.
 9. Wyjaśniłem temat. Na mojej karcie był włączony pakiet Multi+. Zleciłem jego wyłączenie. Teraz wystarczy doładowanie 20 zł i karta znów ożyje.
 10. Aaaa...teraz dopiero skumałem sens Twojego posta.
 11. Ale ja nie zadawałem pytania, tylko odpowiedziałem.
 12. markar

  nc+ – opcje dodatkowe

  Wyłączyłem opcję Canal+ wraz z końcem roku. Włączyłem ponownie 02.01. Mam także dostęp do Polsat Sport Premium. Promocja czy raczej wyłączą wraz z powrotem LM?
 13. Czekaj do końca umowy. Bierzesz Comfort + za 22.50. Później dzwonisz na infolinię i domawiasz dopełnienie do Extra+ za 10zł.
 14. Czyli jeśli ostatnie doładowanie było za 35 zł to pakiet Multi był uruchomiony. Jeśli teraz chciałbym go wyłączyć to musiałbym najpierw wpłacić 35 zł następnie w trakcie tych 30 dni zlecić wyłączenie pakietu Multi i wtedy wpłacać dalej 20 zł?
 15. markar

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Rychły licznik na 2 jak w Holandii?
×