Jump to content

Barti

Moderators
 • Content Count

  8060
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

275 Rewelacyjna

1 Follower

About Barti

 • Rank
  Moderator

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Opolszczyzna

Equipment

 • Dish
  Corab ASC-800 (80 cm)
 • LNB
  2x Maximum (w układzie "zeza")
 • Multifeed
  Brak
 • Receiver
  Vu+ Duo 4K
 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat + oferta Smart HD+

Recent Profile Visitors

6523 profile views
 1. Barti

  Koronawirus

  Tak, jest coś takiego. Też nie wiem, jak się nazywa. Ale póki co, nie jest on szeroko dostępny. Nie można go nigdzie kupić.
 2. Barti

  Pogoda

  U mnie dzisiaj również spore ocieplenie. Temperatura aktualnie wynosi 24°C. Zachmurzenie jest dość duże, z licznymi przejaśnieniami. Opadów brak. Wieje dość silny, chwilami porywisty wiatr.
 3. Barti

  Koronawirus

  Leku, póki co, również na razie jeszcze nie ma. Na razie trwają jeszcze próby, testy itp. Podobnie, jak ze szczepionką. Oficjalnie leku na koronawirusa nie ma. Nie można go jeszcze nigdzie kupić.
 4. Chyba wszyscy Użytkownicy tego forum tak mają... Mi również czasami coś takiego się wyświetla. Może by tak "Sat Kurier" pomyślał nad zmianą serwisu hostingowego? Bo z tego, co zauważyłem, czasowe problemy z dostępem do portalu "Sat Kurier", jak i forum leżą chyba właśnie po stronie hostingu. Ja, oprócz niniejszego, korzystam również z kilku innych forów, w tym również tego samego typu co nasze, czyli IPB i na żadnym z nich nie ma żadnych przerw w działaniu, żadnego zawieszania się, ani tym bardziej żadnego "zamulania", jak to notorycznie ma miejsce tutaj, na niniejszym for
 5. Barti

  Koronawirus

  Też myślę, że ogólnego lockdownu w Polsce już nie będzie. Będą tylko, tak jak obecnie, lokalnie wprowadzane na pewien czas większe obostrzenia w postaci stref żółtych i czerwonych. Mówiliśmy już o tym tutaj.
 6. Barti

  Koronawirus

  W zasadzie gwałtowny wzrost liczby zakażeń koronawirusem w Polsce nie powinien dziwić. Skoro praktycznie na całym świecie nastąpił taki wzrost to dziwne by było, gdyby u nas było inaczej...
 7. Barti

  Koronawirus

  Heh, no właśnie! Czytałem dzisiaj w "Nowej Trybunie Opolskiej", że z mojego regionu niektóre osoby proszą swojego lekarza o papierową receptę i mając ją "w rękach" poszukują szczepionki na grypę w Czechach. Tam podobno również tak samo ciężko ją dostać, jak u nas. To tak na marginesie, bo nie o grypie jest niniejszy wątek.
 8. Ooo, to czyli dają jeszcze "stare" pakiety na przedłużenie umowy? No bo pakiet Rodzinny HD takim chyba właśnie jest?
 9. Panowie, z taką dyskusją idźcie sobie na PW, a nie zaśmiecajcie forum.
 10. Barti

  Koronawirus

  Tymczasem w Szwecji epidemia koronawirusa się kończy? https://forsal.pl/swiat/artykuly/7805457,koniec-koronawirusa-w-szwecji-nie-bedzie-drugiej-fali-tylko-pojedyncze-ogniska.html https://www.o2.pl/informacje/koronawirus-who-stawia-szwecje-za-wzor-innym-panstwom-6505430317828225a
 11. Barti

  Pogoda

  U mnie w tej chwili temperatura wynosi 12,5°C. Zachmurzenie jest całkowite. Na dworze jest brzydko, szaro i ponuro. Aktualnie kropi niewielki deszcz. Wiatru brak.
 12. Barti

  Koronawirus

  1967 nowych zakażeń koronawirusem w ciągu ostatniej doby. Ja przypuszczam, że za jakieś 2-3 dni "pęknie" "bańka" w postaci powyżej 2000 zakażeń. Heh, kto wie, może nawet i jutro... Bo to, że tak się stanie, jest więcej niż pewne.
 13. Odnośnie kanału MTV 90s, tutaj jest o nim wątek: Tak więc, dalszą dyskusję na temat tego kanału proszę kontynuować w tamtym właśnie wątku.
 14. Na forum jest jeszcze coś takiego, jak wyszukiwarka. Działa ona poprawnie i warto z niej korzystać.
 15. Barti

  Koronawirus

  Jedną z planowanych zmian odnośnie obostrzeń jest wprowadzenie obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni publicznej również w tych powiatach, które znajdą się w żółtej strefie. Aktualnie restrykcja ta obowiązuje tylko w czerwonej strefie. Taaa, jasne, akurat noszenie maseczek na zewnątrz, na dworze, przy jednoczesnym zachowywaniu dystansu coś pomoże... Pomoże tyle, co umarłemu kadzidło... Ja rozumiem, w sklepie, autobusie, pociągu itp., czyli wszędzie tam, gdzie jest zamknięta przestrzeń i trudniej o dystans od innych osób to może jeszcze i tak, ale na zewnątrz, na dwor
×
×
 • Create New...