Skocz do zawartości

Barti

Moderacja
 • Zawartość

  7139
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

122 Rewelacyjna

O Barti

 • Tytuł
  Moderator

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Opolszczyzna

Ostatnie wizyty

2258 wyświetleń profilu
 1. Barti

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Regulamin forum jasno i wyraźnie zabrania zamieszczania w swoich postach jakichkolwiek treści o charakterze ogłoszeniowym. W wątku dotyczącym "Graliga" jest też "doczepiona" stosowna informacja o tym od Administratora forum. Ja ze swoje strony również kilkakrotnie w tym wątku o tym przypominałem. Proszę zatem przestrzegać Regulaminu forum.
 2. Barti

  Cyfrowy Polsat GO & On The Go

  Noo, niestety. Ja też tego właśnie nie rozumiem. Co szkodziło Cyfrowemu Polsatowi dołączyć te podstawowe kanały do usługi Cyfrowy Polsat GO? Bez sensu kompletnie...
 3. Barti

  Cyfrowy Polsat GO & On The Go

  No i to właśnie sprawia, że usługa Cyfrowy Polsat GO (On the go) jest mało atrakcyjna. Przynajmniej dla mnie.
 4. Barti

  Pogoda

  U mnie temperatura w tej chwili wynosi 2,5°C. Zachmurzenie cały czas jest całkowite, bez żadnych przejaśnień. Od rana, przez cały dzień, nieustannie pada deszcz, chwilami z niewielkim śniegiem. Wiatru brak.
 5. Barti

  Cyfrowy Polsat GO & On The Go

  W tej usłudze najbardziej brakuje mi kanałów podstawowych, o których wyżej też wspomniałem. To było dla mnie głównym powodem, że ostatecznie z tej usługi zrezygnowałem. Trochę szkoda, że nie ma w niej tych kanałów podstawowych, gdyż usługa ta sama w sobie jest całkiem ciekawa.
 6. Barti

  Cyfrowy Polsat GO & On The Go

  Jeżeli te kanały są dostępne w pakiecie Rodzinny HD to w usłudze Cyfrowy Polsat GO (On the go) również powinny być dostępne.
 7. Barti

  Pakiet Darmowy HD

  Wersje SD kanałów TVN pewnie zostaną podmienione na wersje HD w pakiecie Darmowym HD. Bo nie wierzę, że pakiet ten zostanie z tych kanałów "wykastrowany"... Tym bardziej, że nawet w swojej nazwie ma człon "HD".
 8. Barti

  Cyfrowy Polsat GO & On The Go

  Pewnie tak. Pamiętać jednak należy, że w w tej usłudze nie ma dostępu do podstawowych kanałów typu TVP1, TVP2, TVN, Polsat itp. Są tylko kanały tematyczne, w tym również informacyjne i sportowe.
 9. Barti

  Oferta platformy nc+

  @mniam Wątek dotyczący ofert dla nowych klientów platformy nc+ jest tutaj: ➡️ https://forum.satkurier.pl/topic/9774-oferty-dla-nowych-abonentów-nc/ Ewentualną dalszą dyskusję w tej kwestii proszę zatem kontynuować w tamtym wątku.
 10. Barti

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  @martusia83, dokładnie, jak mówi wyżej @Pawel. To, że dekoder pokazuje satelitę "Hot Bird" i widać wskaźnik sygnału to nie oznacza wcale, że antena jest na pewno "wycelowana" w tego satelitę. Jeżeli dalej będziesz z tym miała problemy to polecam skorzystanie z usług montera anten satelitarnych. Wówczas monter wszystko kompleksowo ci ustawi.
 11. Cóż, jest jeszcze Cyfrowy Polsat. Tam można bez problemów wymienić dekoder dedykowany na moduł CAM lub odwrotnie, również podczas przedłużania umowy. To już tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. Koniec off-topic.
 12. Co, do powyżej napisałeś, nie jest w ogóle możliwe. Nie można mieć samej tylko karty nc+ (w domyśle karty Cameleon, po dawnej Cyfrze+) i jednocześnie dekoder 4K od nc+. Dekoder ten nie działa z kartą Cameleon.
 13. Niestety, nie jest to możliwe. Moduł CAM można dostać tylko poprzez podpisanie nowej umowy.
 14. Barti

  MultiPIP - Mozaika stacji telewizyjnych w kablówkach

  Ja też pamiętam podobny MultiPIP. Takie coś widziałem w "mojej" kablówce wiele lat temu, gdy mieszkałem jeszcze w Opolu i wtedy tą siecią kablową zarządzała jeszcze, bodajże, Polska Telewizja Kablowa (PTK). Później, jak tę sieć kablową przejęło UPC to ten kanał z mozaiką innych kanałów skończył się...
 15. Barti

  Humor przeważnie satelitarny?!

  Hmm, jak dla mnie to nie za bardzo śmieszne, ale spoko.
×