Skocz do zawartości

Barti

Moderacja
 • Zawartość

  7466
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

171 Rewelacyjna

O Barti

 • Tytuł
  Moderator

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Opolszczyzna

Ostatnie wizyty

2825 wyświetleń profilu
 1. Barti

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Czyli, że co, bo nie rozumiem? W APS-ach Cyfrowego Polsatu mają też gotowe druki wypowiedzenia umowy? Pierwsze słyszę...
 2. Barti

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Niestety, nie jest to prawda. Tak akurat jest w APS-ach platformy nc+. Natomiast w APS-ach Cyfrowego Polsatu niestety nie. W przypadku Cyfrowego Polsatu należy dostarczyć do APS-u własnoręcznie napisane (może być na komputerze) i podpisane wypowiedzenie umowy. Wówczas pracownik je przyjmuje i składającemu je abonentowi wręcza wydrukowane z systemu Cyfrowego Polsatu potwierdzenie przyjęcia tegoż wypowiedzenia.
 3. Barti

  Pogoda

  U mnie dzisiaj jest niemal wiosna! Temperatura aktualnie wynosi 13,5°C (). Zachmurzenie jest duże, z licznymi przejaśnieniami. Brak opadów. Nadal jednak wieje dość silny wiatr.
 4. Barti

  Odświeżone Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje

  Na niniejszym forum nie ma możliwości wstawiania załączników. Aby wstawić np. obrazek w poście, należy wpierw wgrać go na jakiś zewnętrzny hosting plików graficznych i potem wkleić go do postu, podając do niego bezpośredni link.
 5. Barti

  Odświeżone Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje

  Rzeczywistość wygląda tak, że Administratorem niniejszego forum może być wyłącznie osoba, która jest pracownikiem Redakcji "Sat Kuriera". Żadna inna nie otrzyma stosownych uprawnień. Dlatego też, żadnego głosowania w tej sprawie na forum nie będzie. Jako, że @Mr. Orbita odszedł z Redakcji "Sat Kuriera" to musiał się, niestety, zrzec również dalszego administrowania niniejszym forum i to pomimo tego, że to właśnie on to forum założył i to on przez 12 ostatnich lat z ogromnym poświęceniem tym forum zarządzał.
 6. Barti

  Pogoda

  U mnie temperatura w tej chwili wynosi 4,5°C. Zachmurzenie jest całkowite. Na chwilę obecną brak opadów. Wieje też dość mocny wiatr.
 7. Barti

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Strona internetowa www.graliga.pl już nie działa. Przy próbie wejścia na nią pojawia się taki oto komunikat:
 8. Barti

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Złożenie wypowiedzenia umowy to jest podstawa. Dopiero potem można "startować" do negocjacji w sprawie przedłużenia umowy i dopiero wtedy rosną szanse na otrzymanie satysfakcjonującej oferty.
 9. Barti

  Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

  Najlepiej zrobić to możliwie najszybciej. Tak, aby nowe warunki umowy weszły już od kolejnego okresu rozliczeniowego i tym samym pozostałe miesiące dotychczasowej umowy zostały anulowane.
 10. Barti

  Ulubiony główny program informacyjny

  Ja oglądam "Fakty" w telewizji TVN. Tylko i wyłącznie. Żadne inne telewizyjne serwisy informacyjne mnie nie interesują. Dodatkowo też często oglądam kanał TVN 24. Dlatego też w niniejszej ankiecie oddałem swój głos na opcję "Fakty (TVN)".
 11. Barti

  Pogoda

  U mnie dzisiaj jest bardzo ładna pogoda. Niebo jest całkowicie bezchmurne, cały czas grzeje słońce. Powiewa też lekki wiaterek. Temperatura w tej chwili wynosi u mnie 4°C.
 12. O jaki konkretnie model dekodera ci chodzi?
 13. Barti

  nc+ – opcje dodatkowe

  Nie mam żadnych informacji na ten temat. Kanały Polsat Sport Premium kompletnie mnie nie interesują. I proszę nie powtarzać tego powyższego pytania na forum wielokrotnie
 14. Barti

  nc+ – opcje dodatkowe

  Dlatego bardzo ważne jest, aby w przypadku korzystania z opcji "włącz/wyłącz" pilnować sobie terminów.
 15. Barti

  nc+ – opcje dodatkowe

  Tak, możesz powtarzać ten "zabieg" w kółko. Wówczas faktyczna kwota, jaką za daną opcję płacisz to połowa jej nominalnej ceny, jeśli to uśrednimy na każdy miesiąc.
×