Jump to content

Barti

Moderators
 • Content Count

  7848
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

236 Rewelacyjna

1 Follower

About Barti

 • Rank
  Moderator

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Opolszczyzna

Recent Profile Visitors

5713 profile views
 1. Jeśli mówimy o skojarzeniu nazwy "TO!TV" z twarzą to lepiej brzmi wyraz "totwiarz" (przez "rz").
 2. I bardzo dobrze! Nazwa "Gold TV" podoba mi się o wiele bardziej, niż obecna, "TO!TV", jeszcze z tym wykrzyknikiem w środku...
 3. Barti

  Pogoda

  U mnie w tej chwili temperatura wynosi 18,5°C. Zachmurzenie jest całkowite. Aktualnie kropi niewielki deszcz. Wiatru brak.
 4. Barti

  H.266/VVC

  @bugmenot Mowa o tym jest już tutaj: Nie dublujemy dyskusji na forum.
 5. @gohan8 Wszystkie dekodery masz podłączone do jednej, tej samej anteny, czy każdy z nich do oddzielnej?
 6. Barti

  Pogoda

  U mnie dzisiaj pogoda znacznie się pogorszyła. Temperatura w tej chwili wynosi 19°C. Zachmurzenie cały czas, od rana, jest całkowite. Co rusz, pojawia się przelotny deszcz. Aktualnie właśnie pada. Wieje też dość silny, nieprzyjemny wiatr.
 7. @marekkk Dokładnie tak, jak napisał wyżej @moimzdaniem. Długość wysięgnika konwertera jest ściśle dobrana pod konkretną średnicę anteny. Im średnica anteny większa, tym wysięgnik konwertera dłuższy (większa odległość konwertera od powierzchni anteny). Zatem, nie można ot tak, po prostu, przełożyć wysięgnika konwertera np. z anteny o średnicy 80 cm do anteny o średnicy 60 cm i na odwrót.
 8. @Darek z Ozimka Dokładnie tak! Albo jako muzealny eksponat.
 9. Kanał TO!TV jest kanałem niekodowanym i być może po rebrandingu na Gold TV nadal pozostanie niekodowany. Chyba, że przy tej okazji się zakoduje, no to faktycznie może być różnie... Ale ja szczerze wątpię, aby po rebrandingu kanał ten został zakodowany. Jeśli kanał ten pozostanie nadal FTA to na dekoderach Cyfrowego Polsatu można sobie go będzie zaprogramować ręcznie, jeśli nie jest on na oficjalnej liście kanałów operatora.
 10. @ziomq Oferta, do której dałeś link powyżej to jest oferta prepaid Platformy CANAL+, czyli na tzw. "kartę", na doładowanie z góry na określony czas. Tutaj rzeczywiście moduł ten kupuje się na własność. Mając ofertę "na kartę" Platformy CANAL+ z modułem CAM CI+ ECP, można z niej przejść na abonament. Wówczas moduł pozostaje już własnością abonenta. Wątek dotyczący oferty "na kartę" Platformy CANAL+ jest tutaj:
 11. @ziomq Tak, w Platformie CANAL+ możesz podpisać umowę o abonament i zamiast dekodera dedykowanego wziąć moduł CAM CI+ ECP. Moduł taki jest wówczas wypożyczany. Nie jest sprzedawany na własność. Oczywiście musisz również posiadać odpowiedni odbiornik, z którym taki moduł będzie poprawnie współpracował. Czy to telewizor z wbudowanym tunerem satelitarnym, czy też osobny, zewnętrzny tuner satelitarny. Oddzielny wątek poświęcony modułom CAM CI+ Platformy CANAL+ jest tutaj: Platforma CANAL+ nie "chwali" się swoim modułem CAM "na lewo i prawo", gdyż najważniejsze dla tej platformy są jej dekodery dedykowane i wciskanie ich swoim, głównie niedoświadczonym w technice TV-SAT, abonentom.
 12. Jak dla mnie, reklamy pomiędzy audycjami jako tako są jeszcze do zniesienia. Ale już przerywanie reklamami audycji na kanałach typu premium jest dla mnie absolutnie nie do zaakceptowania! Rozumiem, że reklamy na kanałach CANAL+, o których wspomniał tutaj wcześniej @Waldemar Szmyt, występują tylko w przerwach pomiędzy audycjami?
 13. Barti

  Instalacja SAT

  @barcelonista Skoro posiadasz starą antenę po platformie Wizja TV to zalecam wymienić ją na nową, o średnicy minimum 80 cm. Antena po byłej Wizji TV to jest antena o średnicy 60 cm. Jest ona zdecydowanie za mała.
 14. Barti

  Koronawirus

  Ta dzienna liczba nowych zakażeń koronawirusem w Polsce cały czas "faluje". Raz jest poniżej 300, następnego dnia prawie 400, potem znowu 300 "z hakiem", następnie ponownie poniżej 300, zaś później znowu ponad 300... I tak w "kółko Macieju"... Niestety nie widać w ogóle tendencji spadkowej. Tak więc, pandemia ta będzie się u nas utrzymywać jeszcze bardzo długo. Przypuszczam, że może nawet kilka lat...
 15. @Aleksandra Maria (Natalia) To nie jest wątek o Platformie CANAL+ Poza tym, twój poprzedni post traktujący o tym samym, został już wcześniej przeniesiony do odpowiedniego wątku w dziale poświęconym Platformie CANAL+: Proszę nie powielać dyskusji i nie ponawiać jej w wątku do tego nie przeznaczonym!
×
×
 • Create New...