Skocz do zawartości

Barti

Moderacja
 • Zawartość

  6847
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

81 Świetna

O Barti

 • Tytuł
  Moderator

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Opolszczyzna

Ostatnie wizyty

1960 wyświetleń profilu
 1. Barti

  Nowości muzyczne

  Gesek – Będę walczył o Ciebie
 2. Barti

  Propozycje logotypów dla stacji TV

  Też jestem tego samego zdania. 😀 To logo po lewej stronie to jest logo oryginalne stacji Animal Planet, które za jakiś czas zastąpi to obecnie obowiązujące.
 3. Barti

  Dekoder EVOBOX LITE - dyskusja ogólna

  Ja też właśnie myślę, że dodatkowo obsługę systemu Nagra w tym modelu dekodera pozostawiono właśnie w tym celu.
 4. Barti

  Tapatalk

  Ja właśnie z tego powodu nie korzystam w ogóle z aplikacji Tapatalk. Kiedyś na próbę ją zainstalowałem, wszedłem za jej pomocą na nasze forum i jak zobaczyłem, że moderowanie forum za pomocą Tapatalka jest istną udręką to sobie tę aplikację całkowicie "podarowałem". Wyrzuciłem ją z mojego smartfona i nie zamierzam więcej z niej korzystać. Na forum wchodzę zawsze tylko z komputera.
 5. Barti

  Dysk twardy do tunerów Ferguson Ariva

  Podczas zwyczajnej pracy mojego tunera Ferguson Ariva 202E z włączoną funkcją Time Shift i podłączonym do niego dyskiem WD Elements 1TB, a także w trakcie nagrywania programu, od jakiegoś czasu dość nieregularnie potrafi pojawić się na ekranie komunikat "Speed to slow... coś tam", którego treści teraz dokładnie nie pamiętam i jej tutaj nie powtórzę, ale z tego komunikatu zrozumiałem, że prędkość transmisji dysku jest za niska dla nagrywania. Gdy ten komunikat się pojawi to jednocześnie tuner niemal za każdym razem się zawiesza (nic się nie da wtedy na nim zrobić, ani zmienić kanału, ani go wyłączyć z pilota itp.), a z dysku słychać dość głośne, regularne "stukanie", tak jakby głowicy dysku. Wówczas jedynym wyjściem pozostaje wyłączyć tuner "z hebla", czyli wyłącznikiem ręcznym z tyłu jego obudowy. Jeśli w tym czasie odbywało się nagrywanie programu to to nagranie zostaje oczywiście utracone. Czy powyższe objawy to oznaka, że dysk pomału "dokonywuje żywota"? Albo może sam tuner? Kurczę, nie uśmiecha mi się, aby ten mój dysk, a tym bardziej tuner miał za chwilę paść. Nie mam ochoty w najbliższym czasie kupować nowego. Planuję inne wydatki. Dodam jeszcze, że w moim tunerze korzystam z modułu CAM CI+ Cyfrowego Polsatu.
 6. Barti

  Polsat Rodzina

  Aaa, faktycznie, pomyliłem się. Mój tuner podaje wartości bitrate w kilobajtach na sekundę, a nie w megabitach i ja to sobie ręcznie przeliczyłem, ale nie popatrzyłem dokładnie i za jednostkę wziąłem kilobity na sekundę, a nie kilobajty i wyżej tutaj podałem. I stąd też moja powyższa gafa. Według wskazań mojego tunera, bitrate na kanale Polsat Rodzina wynosi w tej chwili 512 KB/s, czyli 4 Mb/s.
 7. Barti

  Polsat Rodzina

  Przed chwilą zaprogramowałem sobie na moim tunerze kanał Polsat Rodzina. Z tego, co widzę to jakość obrazu na tym kanale jest paskudna! Widać lekką "zupę pikseli". 😏 Bitrate również jest bardzo cieniutki. Zaledwie 0,7 Mb/s. Jak na kanał typu "HD" to są normalnie jaja z abonentów! 😡
 8. Barti

  Pogoda

  U mnie temperatura obecnie wynosi 13°C. Zachmurzenie jest duże, z licznymi przejaśnieniami. Aktualnie brak opadów. Wiatru również brak. Dzisiaj w nocy było chłodno. Temperatura wynosiła zaledwie 6°C. Niemal całą noc padał też słaby deszcz.
 9. Barti

  Radio ZET

  Wątpię, aby ten zabieg w jakikolwiek sposób poprawił słuchalność tej stacji. No, ale niech próbują...
 10. Barti

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Na dekoderze dodatkowym masz w tej chwili aktywny tzw. pakiet techniczny, który jest odpowiednikiem pełnego pakietu w Cyfrowym Polsacie. Pierwszego dnia kolejnego twojego okresu rozliczeniowego, a może nawet i wcześniej, na dekoderze tym automatycznie pojawi się pakiet, na który masz umowę.
 11. Barti

  Multiroom platformy nc+

  Dokładnie, jak mówi wyżej @ircios. Nie ma siły, aby karta jednego systemu kodowania zadziałała w czytniku kart innego systemu. Pan konsultant zwyczajnie banialuki opowiada...
 12. Barti

  Pogoda

  U mnie temperatura w tej chwili wynosi 11,5°C. Zachmurzenie jest niemal całkowite. Na chwilę obecną brak opadów. Jednak od strony zachodniej kłębią się coraz bardziej "czarne" chmury i jakby zanosiło się na deszcz. Wieje też lekki, chłodny wiatr.
 13. Barti

  Karta Cameleon przestała zupełnie działać z Seca

  Sam już doszedłeś do tego, gdzie toczy się już dyskusja w tym temacie. W związku z tym los niniejszego wątku jest taki, że zostaje on zamknięty. 🔒
 14. Barti

  Odświeżone Forum SAT Kurier: dyskusja, propozycje

  Przez jakiś czas, od wprowadzenia obecnej, nowej wersji forum podgląd ten nie był dostępny. Ostatnio jednak pojawił się ponownie.
 15. Barti

  [nc+ CP O TnKHD] Animal Planet HD

  To nowe logo, choć też "czterech liter" nie urywa to podoba mi się o wiele bardziej, niż obecne. Logo obowiązujące obecnie, w mojej ocenie, jest wręcz ohydne! Chyba najbrzydsze ze wszystkich, jakie do tej pory stację Animal Planet reprezentowały.
×