Jump to content

maniek357

Users
 • Content Count

  1681
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Świetna

About maniek357

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Białystok
 • Hobby
  technika satelitarna, dvb-t, motoryzacja, komputery, programowanie, lotnictwo

Equipment

 • Dish
  Corab 80

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, pod warunkiem, że wystawiłbyś własną antenę z konwerterem Unicable za okno. W zbiorczej instalacji to nic nie da - tam jest specjalny konwerter do multiswitcha.
 2. Ja mam Philipsa 50PUS7303. Android czasem zawiśnie na chwilę, ale generalnie działa całkiem szybko. Fajny obraz z Ultraboxa 4K. No i podświetlenie Ambilight robi wieczorami kapitalną robotę.
 3. Nie patrzysz ile kabli wychodzi z anteny, tylko ile kabli możesz podłączyć w swoim mieszkaniu.
 4. Zrozum, że masz taką instalację, która nie pozwala na niezależny odbiór 2 różnych dowolnych kanałów. Ta duża skrzynka na strychu to multiswitch. Rozwiązanie Twojego problemu, to podciągnięcie drugiego kabla z owego multiswitcha (jeśli to jakimś cudem możliwe), lub montaż własnej anteny z konwerterem Unicable - wtedy full wypas z nagrywaniem.
 5. Temat jest o Smart HD - tu karty powinny być nowe (bo niby skąd operator ma mieć używane nieparowane ?). Co innego zestawy parowane, o których pisze @tail# - tu wiadomo, że dekodery są odnawiane, a karty zazwyczaj zostają te same.
 6. Jak masz opcję "Katalogi online", to na komórce jest dostęp do kanałów na żywo. I tak jest nie od dziś. Możesz to obejść, ograniczając przepustowość w przeglądarce (np do 2 Mb/s). W narzędziach deweloperskich znajdziesz taką opcję.
 7. Kabel z sygnałem SAT tak czy siak musisz doprowadzić do dekodera.
 8. Z kanałów dostępnych naziemnie, na satelicie niekodowany masz tylko TVP Info. Także te kilka-kilkanaście zł miesięcznie za multiroom (nie znam dokładnych cen) to by była chyba najlepsza i najtańsza opcja na odbiór kanałów z satelity. Konwerter Televes lub Inverto. Kabel Triset, na zewnątrz najlepiej czarny. Wszystko jest na forum, wystarczy poszukać.
 9. Ja akurat miałem od razu widoczną promocję w Strefie C+ (a miałem MMP w listopadzie). Także dzwonić nie musiałem. W innym wątku ktoś napisał o telefonie na infolinię, tym się zasugerowałem.
 10. To promocja walentynkowa. Jak nie ma w Strefie, to trzeba dzwonić na infolinię.
 11. A masz dekoder TV SAT ? Druga sprawa - to, co masz w naziemnej niekodowane, na satelicie jest w zdecydowanej większości zakodowane. Więc i tak potrzebujesz jakiejś formy płatnej telewizji. Może jednak lepiej zainwestować w porządną antenę naziemną ?
 12. Może po prostu sprzęt za słaby na 4K ? Co to za komputer ? Sprawdź zużycie procesora przy odtwarzaniu.
 13. Szkoda, nie będzie już błyskotliwych analiz Romana Kołtonia w Polsacie ... Reakcja gości w studio - bezcenna https://www.youtube.com/watch?v=9KHb--1_ggQ
 14. W Gdańsku powinieneś móc odbierać też wersję HD.
×
×
 • Create New...