Jump to content

maniek357

Users
 • Content Count

  1608
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Dobra

About maniek357

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Białystok
 • Hobby
  technika satelitarna, dvb-t, motoryzacja, komputery, programowanie, lotnictwo

Equipment

 • Dish
  Corab 80

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na własny użytek można robić kopie płyt lub ripować do plików. Także to nie jest wielki problem, aby słuchać w kilku miejscach. Ale generalnie dyskusja o wyższości streamingu nad płytami jest wg mnie jałowa.
 2. Na nowym module chyba będziesz mieć Extra HD gratis przez jakiś czas. A potem trzeba wysłać 2 sms-y pod nr 725727272: Pakiet Premium HD: nr_karty A101 Pakiet Ekstra HD: nr_karty A102
 3. W ostatnich 5-6 latach jednak trochę się pozmieniało. Poznikały wersje SD kanałów, nadawane z transponderów DVB-S, które odbierało się łatwiej. Kiedyś przy braku sygnału HD można było się ratować przełączeniem na SD. Teraz jest za to nc+ GO.
 4. Wygląda na jakiś problem sprzętowy. Przy awarii zasilacza mogło się coś jeszcze uszkodzić (RAM, płyta główna, a może dysk ?). Są takie bootowalne wersje Windowsa (nie pamiętam nazwy) z zainstalowanymi programami do diagnostyki, może tego spróbuj, aby zdiagnozować problem.
 5. A który sprzedawca przyzna się, że nagina regulamin ? Przecież ma świadomość, że maila mógł wysłać ktoś z Allegro i mogą być z tego konsekwencje. Jakoś dziwnym trafem zaporowe ceny pojawiają się u sprzedawców, u których w ich własnych sklepach internetowych widnieje brak towaru Drugą sprawa - myślisz, że jest sporo takich jeleni ? Ja myślę, że jeśli ktoś umie korzystać z Allegro, to umie też sobie sprawdzić realną cenę danego towaru. O co chodzi w zakupach internetowych? Aby kupić jak najtaniej.
 6. Widziałem już te "błędy Allegro" 2-3 lata temu Czyli co, Allegro samo zmienia ceny sprzedawcom podnosząc je 3-4 krotnie? Bądźmy poważni. To celowe działanie sprzedawców opisane we wcześniejszych postach.
 7. Przyczyną zanikania obrazu jest słaby kabel HDMI. Doraźnie pomaga zmniejszenie na dekoderze rozdzielczości do 1920x1080. Ale oczywiście warto zaopatrzyć się w lepszy kabel HDMI 2.0 i bez problemów oglądać w 4K.
 8. Wybór jest oczywisty - Unicable za 69 zł od Polsatu. Na wolnym rynku jego cena jest dużo wyższa.
 9. No chyba właśnie ogarniają ... Zniknęły mi z ICA oferty z Netflixem.
 10. Podobno z "powodów zdrowotnych". https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2598314303551255&id=124102157639161
 11. Nowy dekoder ściąga kolekcje VOD. Stąd grzanie się i "mielenie" dysku w standby. Można to w opcjach wyłączyć. Jeśli chodzi o tryb czuwania to jest jeszcze tryb maksymalnego oszczędzania energii - przy braku multiroomu mam taką opcję dostępną.
 12. Tu masz przydatny artykuł: https://satkurier.pl/news/186715/jak-przygotowac-antene-satelitarna-przed-zima.html Spryskać środkiem hydrofobowym jak najbardziej można.
 13. Widocznie zwykły satfinder nie nadaje się do Unicable. Na czas ustawiania zamontuj zwykły konwerter jak chcesz koniecznie z tego miernika skorzystać.
 14. 10x Canal+ najlepiej dobierać telefonicznie za 25 zł do końca umowy + gratis kolekcje Nat Geo Play i Fox Play. Dobierałem 2 miesiące temu, z tego co pamiętam na nowej umowie musiałem poczekać 2-3 dni od podpisania na odblokowanie tej oferty za 25 zł - konsultant sam oddzwonił i włączył.
×
×
 • Create New...