Jump to content

maniek357

Users
 • Content Count

  1540
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Dobra

About maniek357

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Białystok
 • Hobby
  technika satelitarna, dvb-t, motoryzacja, komputery, programowanie, lotnictwo

Equipment

 • Dish
  Corab 80

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Włącz na TVP1 HD i wyślij sms-a z nr karty na +48725727272. Nastąpi ponowienie uprawnień. Jeśli po godzinie kanały nie zaświecą, to znaczy, że masz coś z dekoderem (nie puszcza uprawnień).
 2. Zawsze dawali pełną paczkę C+ w promocji na miesiąc.
 3. Myślę, że nie ma przeciwwskazań prawnych w sprzedaży kompletu dekoder+karta. Przecież to Twoja własność. Restrykcje dotyczą bardziej dekoderów wyłudzonych od operatorów (umowa na słupa itp). Ale nie trudziłbym się nawet z wystawianiem tego "złoma" na sprzedaż. Za 160 zł można kupić dużo lepszą "mydelniczkę" ADB 2849/2850 z pakietem opłaconym na rok.
 4. Doładowałem dziś kartę przez stronę doładowań. Dosłownie kilka sekund i data ważności się przedłużyła. Świetna sprawa, można rzec - w końcu. Pytanie tylko, czy faktycznie oferty prepaid zgasną 31.10.2020.
 5. Odblokuj cookies w przeglądarce, może tu jest problem.
 6. W aplikacji pojawił się kanał Eleven Sports 1 z dopiskiem "TEST 50fps 1080". Ktoś ma do tego dostęp ? Ja pomimo posiadania opcji Eleven nie mam do tego dostępu.
 7. Seriale w HD masz na TVP HD. Kultura jak najbardziej zasługuje na HD.
 8. Teraz jest jakaś promocja (nie wiadomo dlaczego i na jak długo) i w On The Go działają kanały, których nie ma w umowie. W każdej chwili może to zgasnąć.
 9. Za moduł jest jednorazowa opłata 1 zł. Potem żadnych opłat, tylko abonament za pakiet.
 10. Te kanały nie są dostępne w Smart HD+ https://forum.satkurier.pl/topic/10327-smart-hd-wykaz-kana%C5%82%C3%B3w-oraz-tabela-op%C5%82at/
 11. Jest cała masa stron do pobierania mp3 z Youtube. Wystarczy zajrzeć do wujka Googla.
 12. Sprawdzałem 3 karty NC+MIX "by default" na stronie doładowań i na dwóch z nich pokazuje pakiet Domowy HD+. Jedna była przez ostatnie 3 lata regularnie doładowywana. Druga leżała w szufladzie od 2017 roku (wykorzystany tylko darmowy miesiąc). Na trzeciej karcie (aktywowanej w 2015 również tylko na darmowy miesiąc) faktycznie jest problem ze sprawdzeniem. Także te problemy chyba nie dotyczą wszystkich kart (może tylko jakiejś partii). Albo po prostu skasowali z systemu karty nieaktywne przez ostatnie 2-3 lata.
 13. To, że teraz dają gdzieś net w technologii 5G bez limitu nie oznacza, że tak zawsze będzie. Dają, aby zachęcić ludzi do przejścia na telefony 5G (i tym samym odciążać pasmo LTE). Przykład z Polski - T-Mobile miał ofertę internetu bez limitu - wytrzymali 2 lata, sieć zaczęła się zapychać i wprowadzili limity GB. Mobilny internet prędzej czy później zawsze będzie limitowany.
 14. Najpierw skorzystaj z programu HManager. Po kolei wymuszaj pasma LTE i sprawdzaj jakie prędkości wyciągniesz na speedtest. W pobliżu masz stację Jackowice z LTE800, LTE1800 i LTE2100.
 15. Zastanawiam się nad przejściem z prepaida do abonamentu. Głównie chodzi o paczkę C+, do tego powiedzmy pakiet Comfort+ . Jest szansa na cenę niższą niż 85 zł, jak podaje strona ? Podpisywać umowę tylko na Comfort+, a potem negocjować dołączenie paczki C+ ? Jak to najlepiej rozegrać ?
×
×
 • Create New...