Skocz do zawartości

aro

Przyjaciele
  • Zawartość

    4617
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

39 Dobra

O aro

  • Tytuł
    Sport Typer Arbiter

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. aro

    Lista Przebojów Sat Kurier Forum - reaktywacja

    10 pkt. - Dawid Podsiadło - Małomiasteczkowy (2018) 9 pkt. - Czarno Czarni - Wydłubany miś (2000) 8 pkt. - Krzysztof Krawczyk - To co w życiu ważne (2004) 7 pkt. - Varius Manx - Kot bez ogona (2018) 6 pkt. - Milky Chance - Stolen Dance (2013) 5 pkt. -Czarno Czarni - Nogi (1998) 4 pkt. - Bryan Adams - (Everything I Do) I Do It For You (1991) 3 pkt. - Icona Pop - I Love It (feat. Charli XCX) (2012) 2 pkt. - Ava Max - Sweet But Psycho (2018) 1 pkt. - Natalia Szroeder - Nie oglądam się (2018) Stachursky - Jedwab (2008)
  2. Temat języka polskiego rozwiązany, pozostaje kwestia języka polskiego aplikacji, która jest dostępna w języku angielskim i prawdopodobnie nie można tego zmienić...Miał ktoś z Was taki przypadek?
  3. Właśnie nie ma takich ustawień, jeśli by były to bym zrobił...na nowszym modelu Philips 7502 już mam takie ustawienia i jest wszystko w porządku.
  4. Zalogowałem się na Philips 5008 i nie mam możliwości zmiany na język polski? Czy istnieje jakiś sposób, żeby uzyskać język polski?
  5. Nawet na 5 osób można dzielić Netflix?
  6. aro

    Kurierowy Bukmacher 2019

    Kurierowy Bukmacher 2019 - 7 Kolejka : 1. Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin 2:0 2. Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 0:3 3. Slavia Praga - 1.FC Slovacko 4:0 4. Polska - Holandia 85:76 5. Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała 2:0 6. RB Lipsk - TSG 1899 Hoffenheim 1:1 7. MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 1:3 8. Girona FC - Real Sociedad 0:0 9. Eczacibasi VitrA Stambuł - Dynamo Kazań 3:0 10. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Seefeld - konkurs drużynowy na skoczni normalnej - Niemcy 11. Dynamo Moskwa - Chemik Police 3:1 12. VakifBank SK Stambuł - Beziers Volley 3:0 13. Minczanka Mińsk - Grot Budowlani Łódź 1:3 14. SSC Palmberg Schwerin - Savino Del Bene Scandicci 3:1 15. MMTS Kwidzyn - PGE VIVE Kielce 22:39 16. Imoco Volley Conegliano - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 17. RC Cannes - Igor Gorgonzola Novara 0:3 18. Newcastle United - Burnley FC 2:0 19. Lazio Rzym - AC Milan 0:0 20. Paris Saint-Germain - Dijon FCO 3:0 21. Boston Bruins - San Jose Sharks 4:1 22. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Seefeld - konkurs indywidualny na skoczni normalnej - Dawid Kubacki 23. Zenit Kazań - Halkbank Ankara 3:0 24. HC Zeleznicar 1949 Sarajewo - HC Metalurg AD Skopje 27:25 25. PGE Skra Bełchatów - Berlin Recycling Volleys 3:0 26. ACH Volley Lublana - Chaumont VB 52 Haute-Marne 1:3 27. KS Azoty-Puławy - NMC Górnik Zabrze 29:29 po rzutach karnych 1:3 28. Stade Rennes - US Orleans 2:0 29. SG Flensburg-Handewitt - HBC Nantes 29:29 30. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1:2 31. HC Vardar Skopje - HC PPD Zagrzeb 28:26 32. Cucine Lube Civitanova - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 33. Greenyard Maaseik - Trefl Gdańsk 0:3 34. Arkas Sport Izmir - Sir Sicoma Colussi Perugia 1:3 35. Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur 2:0 36. Real Madryt - FC Barcelona 0:3 37. Olympique Lyon - SM Caen 3:1 38. AC Fiorentina - Atalanta Bergamo 3:3 39. Manchester City - West Ham United 1:0 40. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - AZS AGH Kraków 3:0 41. Dinamo Bukareszt - Sporting Lizbona 26:27 42. MT Melsungen - THW Kiel 25:29 43. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 83:76 44. Valencia CF - Real Betis 1:0 45. New York Islanders - Toronto Maple Leafs 6:1 46. Energa MKS Kalisz - Enea PTPS Piła 3:1 47. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2:0 48. Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 1:0 49. MKS Zagłębie Lubin - SPR Chrobry Głogów 21:28 50. Holstein Kiel - 1.FC Union Berlin 0:2 51. Michał Cieślak - Youri Kalenga wygrana Michał Cieślak 52. FC Augsburg - Borussia Dortmund 2:1 53. Legia Warszawa - Miedź Legnica 2:0 54. Cagliari Calcio - Inter Mediolan 2:1 55. GKS Katowice - MKS Będzin 3:2 56. Leeds United - West Bromwich Albion 4:0 57. FC Barcelona - Real Madryt 77:70 58. Rayo Vallecano - Girona FC 0:2 59. Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks 120:131 60. Bahcesehir Koleji - Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye 87:83 61. GTK Gliwice - TBV Start Lublin 91:102 62. Espanyol Barcelona - Real Valladolid 3:1 63. SC Paderborn - FC St. Pauli 0:1 64. Gaziantep Basketbol - Turk Telekom 85:79 65. Tottenham Hotspur - Arsenal Londyn 1:1 66. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 0:2 64. Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów 2:3 65. Empoli FC - Parma FC 3:3 66. Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 4:1 67. Schalke 04 Gelsenkirchen - Fortuna Dusseldorf 0:4 68. Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim 3:2 69. Bayer Leverkusen - SC Freiburg 2:0 70. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Arel Univeritesi Buyukcekmece 90:84 71. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Seefeld - konkurs drużyn mieszanych - Niemcy 72. Manchester United - Southampton FC 3:2 73. Villarreal CF - Deportivo Alaves 1:2 74. PGE VIVE Kielce - Telekom Veszprem 35:36 75. ONICO Warszawa - Trefl Gdańsk 3:0 76. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2:2 77. AC Milan - US Sassuolo 1:0 78. Fraport Skyliners - ALBA Berlin 86:99 79. West Ham United - Newcastle United 2:0 80. SD Huesca - Sevilla FC 2:1 81. Borussia Monchengladbach - Bayern Monachium 1:5 82. Wisła Płock - Cracovia Kraków 3:2 83. Red Bull Salzburg - Wolfsberger AC 3:0 84. Unet E-Work Busto Arsizio - Banca Valsabbina Millenium Brescia 3:0 85. Lazio Rzym - AS Roma 3:0 86. FC Barcelona - Rhein-Neckar Lowen 30:25 87. Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3:0 88. Jordan Gill - Emmanuel Dominguez wygrana Jordan Gill 89. Real Madryt - FC Barcelona 0:1 90. Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons 93:129 91. BCC Castellana Grotte - Emma Villas Siena 3:2 92. Excelsior Rotterdam - PSV Eindhoven 0:2 93. Philadelphia 76ers - Golden State Warriors 117:120 94. Jon Jones - Anthony Smith wygrana Jon Jones 95. Viktoria Pilzno - FK Jablonec 1:0 96. Pinar Karsiyaka - Galatasaray Stambuł 78:75 97. Vitesse Arnhem - NAC Breda 4:1 98. SD Eibar - Celta Vigo 1:0 99. Torino FC - Chievo Verona 3:0 100. HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń 85:87 po dogrywce 101. Watford FC - Leicester City 2:1 102. FC Ingolstadt - 1.FC Koln 1:2 103. TVB 1898 Stuttgart - Frisch Auf Goppingen 26:26 104. Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 105. SPAL 2013 - Sampdoria Genua 1:2 106. Fulham Londyn - Chelsea Londyn 1:2 107. Bohemians Praga - Slavia Praga 0:3 108. Bjerringbro-Silkeborg - Orlen Wisła Płock 20:27 109. Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2:3 110. Arka Gdynia - Energa Toruń 70:85 111. VfB Stuttgart - Hannover 96 5:1 112. Real Betis - Getafe CF 1:2 113. Paris Saint-Germain - HC Motor Zaporoże 31:25 114. Stelmet Enea BC Zielona Góra - VEF Ryga 78:92 115. Everton FC - Liverpool FC 0:0 116. Lech Poznań - Arka Gdynia 1:0 117. Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 1:3 118. VfL Wolfsburg - Werder Brema 1:1 119. Atalanta Bergamo - AC Fiorentina 3:1 120. Kioene Padwa - Calzedonia Verona 3:0 121. Real Sociedad - Atletico Madryt 0:2 122. ZRK Buducnost Podgorica - GK Rostów-Don 20:23 123. Kirolbet Baskonia - Unicaja Malaga 112:95 124. SSC Napoli - Juventus Turyn 1:2 125. Feyenoord Rotterdam - FC Emmen 4:0 126. Valencia CF - Athletic Bilbao 2:0 127. Boston Celtics - Houston Rockets 104:115 128. Consar Ravenna - Sir Safety Conad Perugia 0:3 Tabela : 1.tyrla - 196 pkt (49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40;80-32) 2.lukas_ k - 114 pkt (51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63;84-46) 3.bartek2lp2 - 106 pkt (44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60;85-45) 4.aro - 103 pkt (29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36;52-18) 5.PLQba - 38 pkt (49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26;NT)
  7. aro

    Kurierowy Bukmacher 2019

    Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 10 Obowiązuje na dni: 18-24.03.2019 6. Zenit Kazań - Trefl Gdańsk 1 8. Anwil Włocławek - Legia Warszawa 1 9. Fenerbahce Opet Stambuł - Savino Del Bene Scandicci 1 10. Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom 1 13. Zenit Sankt Petersburg - PGE Skra Bełchatów 1 15. Rhein-Neckar Lowen - HBC Nantes 1 16. Comarch Cracovia - Tauron KH GKS Katowice 1 17. Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 1 18. Sir Colussi Sicoma Perugia - Chaumont VB 1 20. Niemcy - Serbia 1 21. Real Madryt - AX Armani Exchange Olimpia Mediolan 1 22. Kazachstan - Szkocja 2 23. Polska U-20 - Japonia U-20 1 26. Cucine Lube Civitanova - Dinamo Moskwa 1 27. Igor Gorgonzola Novara - Allianz MTV Stuttgart 1 28. Austria - Polska 2 29. Holandia - Białoruś 1 30. Belgia - Rosja 1 31. Macedonia - Łotwa 1 32. Izrael - Słowenia 1 33. Słowacja - Węgry 2 34. Chorwacja - Azerbejdżan 1 36. Polska - Islandia 1 37. Anglia - Czechy 1 38. Portugalia - Ukraina 1 39. Mołdawia - Francja 2 40. Bułgaria - Czarnogóra 1 41. Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder 1 48. Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa 2 49. Gruzja - Szwajcaria 2 50. Polska - Szwajcaria 1 51. Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia 2 53. Motor Zaporoże - PGE VIVE Kielce 2 54. Trefl Gdańsk - MKS Będzin 1 55. Szwecja - Rumunia 1 56. Gibraltar - Irlandia 2 58. Polska - Słowacja 1 61. Hiszpania - Norwegia 1 62. Włochy - Finlandia 1 63. Liechtenstein - Grecja 2 64. Charlotte Hornets - Boston Celtics 2 66. Philadelphia Union - Columbus Crew 1 68. Malta - Wyspy Owcze 2 69. Vancouver Canucks - Calgary Flames 1 70. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Planicy - Kamil Stoch 72. TBV Start Lublin - Arka Gdynia 2 74. Północ - Południe 1 76. Walia - Słowacja 1 77. Orlen Wisła Płock - MOL-Pick Szeged 1 78. Polska - Argentyna 1 80. New York Knicks - Los Angeles Clippers 2 81. Izrael - Austria 1 82. Sporting Lizbona - Telekom Veszprem HC 2 83. Real Madryt - FC Barcelona 1 84. Polska - Łotwa 1 85. Holandia - Niemcy 1 86. Cypr - Belgia 2 88. Kazachstan - Rosja 2 89. Słowenia - Macedonia 1 90. Węgry - Chorwacja 2
  8. aro

    Formuła 1 Sat Kurier Cup 2019

    Grand Prix Australii : 1.Lewis Hamilton 2.Sebastian Vettel 3.Valtteri Bottas 4.Max Verstappen 5.Romain Grosjean 6.Kimi Raikkonen 7.Daniel Ricciardo 8.Sergio Perez 9.Nico Hulkenberg 10.Charles Leclerc Miejsce Roberta Kubicy w wyścigu : 15 Mistrz Świata : Lewis Hamilton Mistrz Świata Konstruktorów : Mercedes Miejsce Roberta Kubicy na koniec sezonu - 17 Najwyższe Miejsce w wyścigu - 10 Miejsce gdzie Robert Kubica osiągnie najwyższe miejsce - Grand Prix Włoch
  9. aro

    Lista Przebojów Sat Kurier Forum - reaktywacja

    10 pkt. - Dawid Podsiadło - Małomiasteczkowy (2018) 9 pkt. - Krzysztof Krawczyk - To co w życiu ważne (2004) 8 pkt. - Czarno Czarni - Wydłubany miś (2000) 7 pkt. - Varius Manx - Kot bez ogona (2018) 6 pkt. - Bee Gees - Stayin' Alive (1977) 5 pkt. - Icona Pop - I Love It (feat. Charli XCX) (2012) 4 pkt. - Bryan Adams - (Everything I Do) I Do It For You (1991) 3 pkt. - Czarno Czarni - Nogi (1998) 2 pkt. - Ava Max - Sweet But Psycho (2018) 1 pkt. - Natalia Szroeder - Nie oglądam się (2018) Milky Chance - Stolen Dance (2013)
  10. aro

    Typowanie LM i LE 2018/19

    19 Kolejka Faza pucharowa Liga Mistrzów Pierwsze mecze 1/8 finału 19-20 lutego Liverpoool FC -Bayern Monachium 0:0 Olympique Lyon - FC Barcelona 0:0 Atlético Madryt - Juventus Turyn 2:0 Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City 2:3 Liga Europejska Rewanże 1/16 finału 20-21 lutego Sevilla FC - Lazio Rzym 2:0 Dinamo Zagrzeb - Viktoria Pilzno 3:0 FC Salzburg - Club Brugge KV 4:0 SSC Napoli - FC Zurych 2:0 Eintracht Frankfurt - Szachtar Donieck 4:1 Valencia CF - Celtic Glasgow 1:0 Zienit Sankt Petersburg - Fenerbahçe Stambuł 3:1 Villarreal CF - Sporting Lizbona 1:1 Arsenal Londyn - BATE Borysów 3:0 Inter Mediolan - Rapid Wiedeń 4:0 KRC Genk - Slavia Praga 1:4 Bayer Leverkusen - FK Krasnodar 1:1 Chelsea Londyn - Malmö FF 3:0 Betis Sevilla - Rennes FC 1:3 Dynamo Kijów - Olympiakós Pireus 1:0 Benfica Lizbona - Galatasaray Stambuł 0:0 Wyniki 19 kolejki: 1.FanMMA - 39 pkt 2.tyrla - 37 pkt 3.aro - 34 pkt 4.ezequiel93 - 30 pkt 5.fan tv - 28 pkt 6.PLQba - 26 pkt 7.SatExpert - 22 pkt 8.andi12 - 4 pkt ...historykus - 4 pkt Klasyfikacja po 19 kolejce: 1.tyrla (4) - 527 pkt 2.ezequiel93 (8 ) - 522 pkt 3.aro (3) - 493 pkt 4.SatExpert (1) - 430 pkt 5.FanMMA (6) - 425 pkt 6.fan tv (3) - 390 pkt 7.andi12 - 301 pkt 8.PLQba - 38 pkt 9.historykus - 16 pkt 10.Ilja - 8 pkt 11.domban - 0 pkt
  11. aro

    Kurierowy Bukmacher 2019

    Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 9 Obowiązuje na dni: 11-17.03.2019 10. Juventus Turyn - Atletico Madryt 1 11. Manchester City - Schalke 04 Gelsenkirchen 1 13. FC Midtjylland - Manchester United 2 15. Trefl Gdańsk - Zenit Kazań 2 18. Chelsea Londyn - Montpellier HSC 1 20. Ajax Amsterdam - PEC Zwolle 1 22. HC PPD Zagrzeb - Tatran Preszów 1 23. KS Azoty Puławy - PGE VIVE Kielce 2 25. Bayern Monachium - Liverpool FC 1 26. FC Barcelona - Olympique Lyon 2 27. Houston Rockets - Golden State Warriors 2 28. Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica 1 30. PGE Skra Bełchatów - Zenit Sankt Petersburg 2 31. Red Bull Salzburg - SSC Napoli 2 32. Dynamo Kijów - Chelsea Londyn 1 35. Comarch Cracovia - Tauron KH GKS Katowice 1 36. Chaumont VB - Sir Colussi Sicoma Perugia 2 37. Inter Mediolan - Eintracht Frankfurt 1 38. Arsenal Londyn - Stade Rennes 1 41. Benfica Lizbona - Dinamo Zagrzeb 1 46. 1.FC Heidenheim - 1.FC Union Berlin 2 48. Lech Poznań - Górnik Zabrze 1 53. Detroit Pistons - Los Angeles Lakers 2 58. Polpharma Starogard Gdański - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2 61. HSV Hamburg - SV Darmstadt 1 64. Leeds United - Sheffield United 1 65. GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 68. Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 1 69. Schalke 04 Gelsenkirchen - RB Lipsk 2 70. VfL Wolfsburg - Fortuna Dusseldorf 1 73. Real Madryt - Celta Vigo 1 76. Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 1 80. Anadolu Efes Stambuł - Arel Universitesi Buyukcekmece 1 82. Swansea City - Manchester City 2 83. Hertha Berlin - Borussia Dortmund 2 84. Athletic Bilbao - Atletico Madryt 2 85. Arkadiusz Wrzosek - Patrick Schmid 1 88. Torino FC - Bologna FC 1 89. Bosca S.Bernardo Cuneo - Imoco Volley Conegliano 1 90. ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police 1 91. CD Leganes - Girona FC 1 92. Wolverhampton Wanderers - Manchester United 2 95. Chicago Fire - Seattle Sounders 1 96. Tampa Bay Lightning - Washington Capitals 1 97. Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors 2 99. SD Eibar - Real Valladolid 1 101. VVV-Venlo - PSV Eindhoven 2 102. Genoa CFC - Juventus Turyn 2 105. Znicz Pruszków - Radomiak Radom 2 108. AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam 2 114. Fulham Londyn - Liverpool FC 2 115. Eintracht Frankfurt - 1.FC Nurnberg 1 118. Everton FC - Chelsea Londyn 2 119. Wisła Kraków - Cracovia Kraków 2 121. Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 122. Bayern Monachium - 1.FSV Mainz 1 123. SSC Napoli - Udinese Calcio 1 124. Azimut Leo Shoes Modena - Itas Trentino 1 125. Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów 1 126. Valencia CF - Getafe CF 1 127. Villarreal CF - Rayo Vallecano 1 128. Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia 2 129. Sir Safety Conad Perugia - Globo Banca Popolare Frusinate Sora 1 130. TBV Lemgo - Rhein-Neckar Lowen 2 131. AC Milan - Inter Mediolan 1 132. Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers 1 134. Real Betis - FC Barcelona 2 135. 1.FK Przybram - Slavia Praga 2 136. Atlanta United - Philadelphia Union 1
  12. aro

    Typowanie LM i LE 2018/19

    21 Kolejka Faza pucharowa Liga Mistrzów Rewanże 1/8 finału 12 - 13 marca Juventus Turyn - Atlético Madryt 1 (3:0) Manchester City - Schalke 04 Gelsenkirchen 1 P Bayern Monachium - Liverpool FC 1 (3:1) (Robert Lewandowski) FC Barcelona - Olympique Lyon 1 Liga Europejska Rewanże 1/8 finału 14 marca FC Salzburg - SSC Napoli X2 Dynamo Kijów - Chelsea Londyn X FK Krasnodar - València CF X Inter Mediolan - Eintracht Frankfurt 1 Benfica Lizbona - Dinamo Zagrzeb 1 Slavia Praga - Sevilla FC 1 Arsenal Londyn - Rennes FC 1 (4:1) Villarreal CF - Zienit Sankt Petersburg 1
  13. aro

    Typowanie LM i LE 2018/19

    18 Kolejka Faza pucharowa Liga Mistrzów Pierwsze mecze 1/8 finału 12-13 lutego Manchester United - Paris Saint-Germain FC 0:2 AS Roma - FC Porto 2:1 Tottenham Londyn - Borussia Dortmund 3:0 Ajax Amsterdam - Real Madryt 1:2 Liga Europejska Pierwsze mecze 1/16 finału 12-14 lutego Fenerbahçe Stambuł - Zienit Sankt Petersburg 1:0 Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 0:1 Slavia Praga - KRC Genk 0:0 FK Krasnodar - Bayer Leverkusen 0:0 Rennes FC - Betis Sevilla 3:3 Olympiakós Pireus - Dynamo Kijów 2:2 Lazio Rzym - Sevilla FC 0:1 BATE Borysów - Arsenal Londyn 1:0 Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona 1:2 Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb 2:1 Club Brugge KV - FC Salzburg 2:1 FC Zurych - SSC Napoli 1:3 Malmö FF - Chelsea Londyn 1:2 Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt 2:2 Celtic Glasgow - Valencia CF 0:2 Sporting Lizbona - Villarreal CF 0:1 Wyniki 18 kolejki: 1.aro - 22 pkt 2.ezequiel93 - 20 pkt 3.SatExpert - 18 pkt ...tyrla - 18 pkt 5.andi12 - 16 pkt ...FanMMA - 16 pkt 7.fan tv - 14 pkt 8.historykus - 12 pkt 9.PLQba - 12 pkt Klasyfikacja po 18 kolejce: 1.ezequiel93 (8 ) - 492 pkt 2.tyrla (4) - 490 pkt 3.aro (3) - 459 pkt 4.SatExpert (1) - 408 pkt 5.FanMMA (5) - 386 pkt 6.fan tv (3) - 362 pkt 7.andi12 - 297 pkt 8.historykus - 12 pkt ...PLQba - 12 pkt 10.Ilja - 8 pkt 11.domban - 0 pkt
  14. aro

    Typowanie LM i LE 2018/19

    21 Kolejka Faza pucharowa Liga Mistrzów Rewanże 1/8 finału 12 - 13 marca Juventus Turyn - Atlético Madryt Manchester City - Schalke 04 Gelsenkirchen Bayern Monachium - Liverpool FC FC Barcelona - Olympique Lyon Liga Europejska Rewanże 1/8 finału 14 marca FC Salzburg - SSC Napoli Dynamo Kijów - Chelsea Londyn FK Krasnodar - València CF Inter Mediolan - Eintracht Frankfurt Benfica Lizbona - Dinamo Zagrzeb Slavia Praga - Sevilla FC Arsenal Londyn - Rennes FC Villarreal CF - Zienit Sankt Petersburg Typy oddajemy do 12 marca do godziny 20.00
  15. aro

    Kurierowy Bukmacher 2019

    Kurierowy Bukmacher 2019 - 6 Kolejka : 1. Hertha Berlin - Paris Saint-Germain 2:1 2. Dinamo Zagrzeb - Lokomotiw Moskwa 1:1 po rzutach karnych 5:4 3. Chelsea Londyn - AS Monaco 3:1 4. PAOK Saloniki - Tottenham Hotspur 0:1 5. HC Mieszkow Brześć - HC Vojvodina Nowy Sad 35:19 6. HPK Haemeenlinna - Dynamo Kazań 0:3 7. Grot Budowlani Łódź - Igor Gorgonzola Novara 0:3 8. KPR Gwardia Opole - KS Azoty-Puławy 26:30 9. KH Energa Toruń - TatrySki Podhale Nowy Targ 2:1 10. MKS Ślepsk Suwałki - APP Krispol Września 1:3 11. SSC Palmerg Schwerin - ŁKS Commercecon Łódź 3:1 12. NMC Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock 23:23 po rzutach karnych 1:3 13. Liverpool FC - Bayern Monachium 0:0 14. Olympique Lyon - FC Barcelona 0:0 15. Dynamo Kijów - Juventus Turyn 3:0 16. FC Midtjylland - AS Roma 1:1 po rzutach karnych 4:2 17. Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - Eczacibasi VitrA Stambuł 2:3 18. Montpellier HSC - Benfica Lizbona 2:1 19. Fenerbahce Opet Stambuł - Dynamo Moskwa 2:3 20. Maritza Płowdiw - Beziers VB 3:1 21. Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 3:1 22. Tatran Presov - HC Zeleznicar 1949 Sarajewo 27:26 23. Sevilla FC - Lazio Rzym 2:0 24. CSM Bukareszt - Chemik Police 2:3 25. Allianz MTV Stuttgart - VakifBank SK Stambuł 0:3 26. Rhein-Neckar Lowen - PGE VIVE Kielce 30:29 27. Savino Del Bene Scandicci - Imoco Volley Conegliano 3:2 28. ONICO Warszawa - PGE Skra Bełchatów 2:3 29. Atletico Madryt - Juventus Turyn 2:0 30. Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City 2:3 31. Minczanka Mińsk - RC Cannes 3:1 32. KS Gwardia Wrocław - Stal Nysa 3:0 33. SSC Napoli - FC Zurych 2:0 34. Red Bull Salzburg - Club Brugge 4:0 35. Eintracht Frankfurt - Szachtar Donieck 4:1 36. Valencia CF - Celtic Glasgow 1:0 37. Villarreal CF - Sporting Lizbona 1:1 38. Arsenal Londyn - BATE Borysów 3:0 39. TSV Hannover-Burgdorf - Fuchse Berlin 26:25 40. Tauron KH GKS Katowice - KS Unia Oświęcim 6:3 41. AX Armani Exchange Olimpia Mediolan - Maccabi Fox Tel-Awiw 87:83 42. Inter Mediolan - Rapid Wiedeń 4:0 43. Bayer Leverkusen - FK Krasnodar 1:1 44. Chelsea Londyn - Malmo FF 3:0 45. Real Betis - Stade Rennes 1:3 46. Dynamo Kijów - Olympiakos Pireus 1:0 47. Benfica Lizbona - Galatasaray Stambuł 0:0 48. Toronto Maple Leafs - Washington Capitals 2:3 49. Los Angeles Lakers - Houston Rockets 111:106 50. HC CSA Steaua Bukareszt - HC Metalurg AD Skopje 26:28 51. Arka Gdynia - Piast Gliwice 1:2 52. E.Leclerc Radomka Radom - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 53. Chorwacja - Polska 69:77 54. 1.FC Union Berlin - Arminia Bielefeld 1:1 55. Włochy - Węgry 75:41 56. Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1:1 57. AC Milan - Empoli FC 3:0 58. Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - #Volley Wrocław 3:0 59. West Ham United - Fulham Londyn 3:1 60. Espanyol Barcelona - SD Huesca 1:1 61. Toronto Raptors - San Antonio Spurs 120:117 62. Ottawa Senators - Columbus Blue Jackets 0:3 63. Getafe CF - Rayo Vallecano 2:1 64. FC St. Pauli - FC Ingolstadt 1:0 65. Burnley FC - Tottenham Hotspur 2:1 66. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Seefeld na skoczni dużej - Markus Eisenbichler 67. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa 1:3 68. Torino FC - Atalanta Bergamo 2:0 69. ENEA AZS Poznań - Sunref Yachts Politechnika Gdańska 82:89 70. Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 2:1 71. Bayern Monachium - Hertha Berlin 1:0 72. Borussia Monchengladbach - VfL Wolfsburg 0:3 73. 1.FSV Mainz - Schalke 04 Gelsenkirchen 3:0 74. Leeds United - Bolton Wanderers 2:1 75. Sevilla FC - FC Barcelona 2:4 76. Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg 22:26 77. ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź 2:3 78. Walia - Anglia 21:13 79. Lech Poznań - Legia Warszawa 2:0 80. Itas Trentino - Kioene Padwa 3:0 81. Leicester City - Crystal Palace 1:4 82. Fortuna Dusseldorf - 1.FC Nurnberg 2:1 83. Deportivo Alaves - Celta Vigo 0:0 84. Jan Błachowicz - Thiago Santos wygrana Thiago Santos 85. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1:0 86. Frosinone Calcio - AS Roma 2:3 87. Savino Del Bene Scandicci - Unet E-Work Busto Arsizio 3:2 88. Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:0 89. Athletic Bilbao - SD Eibar 1:0 90. Francja - Szkocja 27:10 91. Philadelphia Flyers - Pittsburgh Penguins 4:3 po dogrywce 92. Golden State Warriors - Houston Rockets 112:118 93. CD Leganes - Valencia CF 1:1 94. ADO Den Haag - Ajax Amsterdam 1:5 95. Sampdoria Genua - Cagliari Calcio 1:0 96. SSV Jahn Regensburg - HSV Hamburg 2:1 97. SG BBM Bietigheim - Die Eulen Ludwigshafen 27:18 98. PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam 1:1 99. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Seefeld - konkurs drużynowy - Niemcy 100. PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2 101. Bologna FC - Juventus Turyn 0:1 102. Chievo Verona - Genoa CFC 0:0 103. Manchester United - Liverpool FC 0:0 104. Miedź Legnica - Wisła Płock 2:1 105. Hannover 96 - Eintracht Frankfurt 0:3 106. Atletico Madryt - Villarreal CF 2:0 107. RK Celje Pivovarna Lasko - Paris Saint-Germain 32:36 108. Rapid Wiedeń - Red Bull Salzburg 2:0 109. Chelsea Londyn - Manchester City 0:0 po rzutach karnych 3:4 110. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1:0 111. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 112. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 3:2 113. Parma FC - SSC Napoli 0:4 114. Real Valladolid - Real Betis 0:2 115. Montpellier Handball - FC Barcelona 28:36 116. Willem II Tilburg - AZ Alkmaar 2:1 117. SC Magdeburg - TVB 1898 Stuttgart 37:30 118. Michał Chudecki - Timur Kuzakhmedov wygrana Michał Chudecki 119. AC Fiorentina - Inter Mediolan 3:3 120. Levante UD - Real Madryt 1:2 121. Calzedonia Verona - Revivre Axopower Mediolan 0:3 122. Toronto Raptors - Orlando Magic 98:113 123. Vero Volley Monza - Sir Safety Conad Perugia 0:3 124. Sparta Praga - Banik Ostrawa 3:2 Tabela : 1.tyrla - 148 pkt (49-24;56-19;44-35;63-28;62-45;65-40) 2.lukas_ k - 76 pkt (51-32;57-28;46-47;69-37;59-60;61-63) 3.aro - 69 pkt (29-13;27-17;27-22;39-22;41-26;42-36) 4.bartek2lp2 - 66 pkt (44-23;54-31;42-51;67-39;59-60;64-60) 5.PLQba - 38 pkt (49-34;28-22;34-27;NT;NT;36-26)
×