Skocz do zawartości

aro

Przyjaciele
  • Zawartość

    4562
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

27 Dobra

O aro

  • Tytuł
    Sport Typer Arbiter

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. aro

    Lista Przebojów Sat Kurier Forum - reaktywacja

    10 pkt. - Dawid Podsiadło - Małomiasteczkowy (2018) 9 pkt. - Krzysztof Krawczyk - To co w życiu ważne (2004) 8 pkt. - Izabela Trojanowska - Wszystko Czego Dziś Chcę (1981) 7 pkt. - Varius Manx - Kot bez ogona (2018) 6 pkt. - Ran D - Zombi (2018)  5 pkt. - Vaudeville Smash - Zinedine Zidane ft. Les Murray (2014) 4 pkt. - Liber & Natalia Szroeder - Teraz Ty (2014) 3 pkt. - Myslovitz - Acidland (2002) 2 pkt. - Queen - We Are The Champions (1977) 1 pkt. - Jeckyll & Hyde - Freefall (2007) Brave - Flames Of Love (2018)
  2. aro

    Kurierowy Bukmacher 2019

    Kurierowy Bukmacher 2019 Zestaw par na tydzień: 1 Obowiązuje na dni: 14-20.01.2019 3. Manchester City - Wolverhampton Wanderers 1 5. AS Roma - Virtus Entella 1 14. Halkbank SK Ankara - Zenit Kazań 2 18. Juventus Turyn - AC Milan 1 21. VfB Friedrichshafen - Zenit Petersburg 2 22. Azimut Leo Shoes Modena - VK Cez Karlovarsko 1 24. Southampton FC - Derby County 1 25. Dynamo Moskwa - Tours VB 1 31. TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium 2 35. Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs 1 36. Anwil Włocławek - Arka Gdynia 2 37. Wolverhampton Wanderers - Leicester City 1 39. AS Roma - Torino FC 1 40. Bayer Leverkusen - Borussia Monchengladbach 1 41. Eintracht Frankfurt - SC Freiburg 1 42. Skoki narciarskie - konkurs drużynowy w Zakopanem - Polska 43. Real Madryt - Sevilla FC 1 48. SD Huesca - Atletico Madryt 2 49. RB Lipsk - Borussia Dortmund 2 51. PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam 2 52. Inter Mediolan - US Sassuolo 1 53. Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2 54. Celta Vigo - Valencia CF 2 55. Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder 1 58. Houston Rockets - Los Angeles Lakers 1 60. Real Betis - Girona FC 1 61. Frosinone Calcio - Atalanta Bergamo 2 63. Huddersfield Town - Manchester City 2 64. Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 2 68. Skoki narciarskie - konkurs indywidualny w Zakopanem - Kamil Stoch 69. Villarreal CF - Athletic Bilbao 1 70. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen 1 71. Fulham Londyn - Tottenham Hotspur 2 72. GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 2 73. Schalke 04 Gelsenkirchen - VfL Wolfsburg 1 75. Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova 2 78. Comarch Cracovia - GKS Tychy 1 79. Kirolbet Baskonia - FC Barcelona 2 80. SSC Napoli - Lazio Rzym 1 81. Emma Villas Siena - Sir Safety Conad Perugia 2 82. FC Barcelona - CD Leganes 1 83. FC Emmen - PSV Eindhoven 2 84. Indiana Pacers - Charlotte Hornets 1
  3. aro

    Plebiscyt Sportowy SK 2019

    1. Najlepsza drużyna klubowa w Polsce: - Unia Leszno 2. Najlepsza polska drużyna narodowa: - Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn 3. Najlepsza drużyna klubowa na świecie: - Real Madryt 4. Najlepsza drużyna narodowa na świecie: - Reprezentacja Francji w piłce nożnej 5. Najlepszy polski sportowiec: - Bartosz Kurek 6. Najlepszy sportowiec na świecie: - Stephen Curry 7. Najlepszy polski trener: - Czesław Michniewicz 8. Najlepszy trener zagraniczny: - Zinedine Zidane 9. Wydarzenie sportowe roku w Polsce: - Tour de Pologne 10. Wydarzenie sportowe roku na świecie: - Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 11. Najlepszy polski piłkarz: - Robert Lewandowski 12. Najlepszy piłkarz na świecie: - Cristiano Ronaldo 13. Najlepszy trener piłkarski na świecie: - Zinedine Zidane 14. Najlepszy kanał sportowy roku (TV/Radio): - Canal + Sport 15. Najlepszy dziennikarz sportowy roku: - Andrzej Twarowski 16. Najlepsza sportowa strona internetowa roku: - 90minut.pl 17. Największe pozytywne zaskoczenie roku: - Mistrzostwo Świata Polskich Siatkarzy 18. Największe rozczarowanie roku: - Reprezentacja Polski w piłce nożnej
  4. aro

    Typowanie LM i LE 2018/19

    17 Kolejka Faza Grupowa Liga Mistrzów 6 Kolejka 11 - 12 grudnia Schalke 04 Gelsenkirchen - Lokomotiw Moskwa 1:0 AS Monaco - Borussia Dortmund 0:2 Club Brugge KV - Atlético Madryt 0:0 FC Barcelona - Tottenham Londyn 1:1 Inter Mediolan - PSV Eindhoven 1:1 Liverpool FC - SSC Napoli 1:0 Crvena Zvezda Belgrad - Paris Saint-Germain FC 1:4 Real Madryt - CSKA Moskwa 0:3 Ajax Amsterdam - Bayern Monachium 3:3 Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim 2:1 Young Boys Berno - Juventus Turyn 2:1 Valencia CF - Manchester United 2:1 Liga Europy 6 Kolejka 13 grudnia Villarreal CF- Spartak Moskwa 2:0 Lazio Rzym - Eintracht Frankfurt 1:2 Beşiktaş Stambuł - Malmö FF 0:1 Sevilla FC - FK Krasnodar 3:0 Dynamo Kijów - FK Jablonec 0:1 Videoton Fehérvár - Chelsea Londyn 2:2 AÉK Larnaka - Bayer Leverkusen 1:5 RB Lipsk - Rosenborg BK 1:1 FC Kopenhaga - Girondins Bordeaux 0:1 Dinamo Zagrzeb - Anderlecht Bruksela 0:0 Arsenal Londyn - Qarabag Ağdam 1:0 Olympiakós Pireus - AC Milan 3:1 Wyniki 17 kolejki: 1.ezequiel93 - 53 pkt 2.andi12 - 47 pkt ...tyrla - 47 pkt 4.fan tv - 44 pkt 5.aro - 43 pkt 6.SatExpert - 42 pkt 7.FanMMA - 36 pkt  Klasyfikacja po 17 kolejce: 1.ezequiel93 (8 ) - 472 pkt ...tyrla (4) - 472 pkt 3.aro (2) - 437 pkt 4.SatExpert (1) - 390 pkt 5.FanMMA (5) - 370 pkt 6.fan tv (3) - 348 pkt 7.andi12 - 281 pkt 8.Ilja - 8 pkt 9.domban - 0 pkt
  5. aro

    Lista Przebojów Sat Kurier Forum - reaktywacja

    10 pkt. - Dawid Podsiadło - Małomiasteczkowy (2018) 9 pkt. - Krzysztof Krawczyk - To co w życiu ważne (2004) 8 pkt. - Izabela Trojanowska - Wszystko Czego Dziś Chcę (1981) 7 pkt. - Varius Manx - Kot bez ogona (2018) 6 pkt. - Vaudeville Smash - Zinedine Zidane ft. Les Murray (2014) 5 pkt. - Ran D - Zombi (2018)  4 pkt. - Liber & Natalia Szroeder - Teraz Ty (2014) 3 pkt. - Rocco - One Two Three (2009) 2 pkt. - Queen - We Are The Champions (1977) 1 pkt. - Jeckyll & Hyde - Freefall (2007) Myslovitz - Acidland (2002)
  6. aro

    Typowanie LM i LE 2018/19

    16 Kolejka Faza Grupowa Liga Mistrzów 5 Kolejka 27 - 28 listopada Bayern Monachium - Benfica Lizbona 5:1 Olympique Lyon - Manchester City 2:2 AS Roma - Real Madryt 0:2 Juventus Turyn - Valencia CF 1:0 Manchester United - Young Boys Berno 1:0 Atlético Madryt - AS Monaco 2:0 Borussia Dortmund - Club Brugge KV 0:0 PSV Eindhoven - FC Barcelona 1:2 Tottenham Londyn - Inter Mediolan 1:0 Paris Saint-Germain FC - Liverpool FC 2:1 SSC Napoli - Crvena Zvezda Belgrad 3:1 FC Porto - Schalke 04 Gelsenkirchen 3:1 Liga Europy 5 Kolejka 29 listopada FK Astana - Dynamo Kijów 0:1 FC Zurych - AÉK Larnaka 1:2 FC Salzburg - RB Lipsk 1:0 Zienit Sankt Petersburg - FC Kopenhaga 1:0 Fenerbahçe Stambuł - Dinamo Zagrzeb 0:0 Qarabag Agdam - Sporting Lizbona 1:6 AC Milan - Football 1991 Dudelange 5:2 Rangers FC - Villarreal CF 0:0 Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia 4:0 Sarpsborg 08 FF - Beşiktaş Stambuł 2:3 Standard Liege - Sevilla FC 1:0 Chelsea Londyn - PAÓK Saloniki 4:0 Wyniki 16 kolejki: 1.ezequiel93 - 37 pkt ...SatExpert - 37 pkt 3.fan tv - 36 pkt 4.aro - 35 pkt 5.FanMMA - 35 pkt 6.tyrla - 34 pkt 7.andi12 - 32 pkt Klasyfikacja po 16 kolejce: 1.tyrla (4) - 425 pkt 2.ezequiel93 (7) - 419 pkt 3.aro (2) - 394 pkt 4.SatExpert (1) - 348 pkt 5.FanMMA (5) - 334 pkt 6.fan tv (3) - 304 pkt 7.andi12 - 234 pkt 8.Ilja - 8 pkt 9.domban - 0 pkt
  7. aro

    Lista Przebojów Sat Kurier Forum - reaktywacja

    10 pkt. - Dawid Podsiadło - Małomiasteczkowy (2018) 9 pkt. - Izabela Trojanowska - Wszystko Czego Dziś Chcę (1981) 8 pkt. - Krzysztof Krawczyk - To co w życiu ważne (2004) 7 pkt. - Varius Manx - Kot bez ogona (2018) 6 pkt. - Vaudeville Smash - Zinedine Zidane ft. Les Murray (2014) 5 pkt. - Rocco - One Two Three (2009) 4 pkt. - Kate Ryan - Voyage Voyage (2008) 3 pkt. - Jeckyll & Hyde - Freefall (2007) 2 pkt. - Queen - We Are The Champions (1977) 1 pkt. - Ran D - Zombi (2018) Liber & Natalia Szroeder - Teraz Ty (2014)
  8. aro

    Kurierowy Bukmacher 2018

    Kurierowy Bukmacher 2018 - 50 Kolejka : 1. Frosinone Calcio - AC Milan 0:0 2. Fulham Londyn - Wolverhampton Wanderers 1:1 3. Skoki narciarskie - Mistrzostwa Polski w Zakopanem - Kamil Stoch 4. Atalanta Bergamo - Juventus Turyn 2:2 5. Cagliari Calcio - Genoa CFC 1:0 6. Sampdoria Genua - Chievo Verona 2:0 7. Bologna FC - Lazio Rzym 0:2 8. HC Ocelari Trinec - HK Metallurg Magnitogorsk 1:1 po rzutach karnych 0:1 9. Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 93:84 10. Liverpool FC - Newcastle United 4:0 11. Calzedonia Verona - Vero Volley Monza 3:0 12. AS Roma - US Sassuolo 3:1 13. Torino FC - Empoli FC 3:0 14. Top Volley Latina - Sir Safety Conad Perugia 0:3 15. Bayern Monachium - Oliver Wurzburg 87:69 16. Brighton & Hove Albion - Arsenal Londyn 1:1 17. Pomi Casalmaggiore - Unet E-Work Busto Arsizio 3:1 18. TSV GWD Minden - TBV Lemgo 27:30 19. HC Davos - Team Canada 1:2 20. Watford FC - Chelsea Londyn 1:2 21. Inter Mediolan - SSC Napoli 1:0 22. Tauron GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie 3:3 po rzutach karnych 0:2 23. BK Chimki Moskwa - Kirolbet Baskonia 77:85 24. THW Kiel - Rhein-Neckar Lowen 31:28 25. GKS Tychy - TatrySki Podhale Nowy Targ 0:3 26. Southampton FC - West Ham United 1:2 27. Houston Rockets - Boston Celtics 127:113 28. Polska - Japonia 25:25 po rzutach karnych 4:3 29. PGE Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz 3:0 30. Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol - Afyon Belediyespor 84:94 31. Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice 1:3 32. Florida Panthers - Montreal Canadiens 3:5 33. Denver Nuggets - San Antonio Spurs 102:99 34. Bahcesehir Koleji - Tofas SK 79:77 35. Juventus Turyn - Sampdoria Genua 2:1 36. TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń 93:91 37. Turk Telekom - Galatasaray Stambuł 87:81 38. Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom 3:0 39. Genoa CFC - AC Fiorentina 0:0 40. Empoli FC - Inter Mediolan 0:1 41. Parma FC - AS Roma 0:2 42. Lazio Rzym - Torino FC 1:1 43. Adatip Sakarya Buyuksehir Belediye Basketbol - Banvit BK 67:75 44. Tottenham Hotspur - Wolverhampton Wanderers 1:3 45. SSC Napoli - Bologna FC 3:2 46. Liverpool FC - Arsenal Londyn 5:1 47. New Jersey Devils - Carolina Hurricanes 2:0 48. AC Milan - SPAL 2013 2:1 49. Igor Gorgonzola Novara - Pomi Casalmaggiore 3:0 50. BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz 3:1 51. Morabanc Andorra - Movistar Estudiantes 96:82 52. Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets 129:115 53. Jon Jones - Alexander Gustafsson wygrana Jon Jones 54. Gaziantep Basketbol - Istanbul BBSK 80:69 55. AZS Koszalin - Miast Szkła Krosno 99:94 po dogrywce 56. Crystal Palace - Chelsea Londyn 0:1 57. Fenerbahce Stambuł - Darussafaka Tekfen 91:61 58. Southampton FC - Manchester City 1:3 59. Anadolu Efes Stambuł - Pinar Karsiyaka 104:76 60. Skoki narciarskie - Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie - Ryoyu Kobayashi 61. Manchester United - Bournemouth AFC 4:1 62. Consar Ravenna - Cucine Lube Civitanova 0:3 63. Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Verona 3:2 64. Kirolbet Baskonia - Real Madryt 74:91 65. Orlando Magic - Detroit Pistons 109:107 66. Brose Bamberg - Bayern Monachium 75:80 67. Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights 1:5 Tabela końcowa sezonu 2018 : 1.tyrla - 1052 pkt (32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15;28-17;44-19;29-17;58-28;57-32;59-28;79-36;38-24;35-24;67-38;60-28;79-28;43-23:62-30;64-43;58-38;59-34;46-23;41-17) 2.lukas_k - 716 pkt (50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20;32-24;50-35;32-23;58-45;68-43;65-46;83-54;45-30;34-36;72-64;71-42;84-50;44-33;68-48;74-62;69-53;67-55;57-31;42-25) 3.bartek2lp2 - 633 pkt (46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21;34-22;50-35;32-23;54-49;65-46;65-46;84-53;44-31;34-36;70-66;70-43;81-53;44-32:67-49;71-65;66-56;67-55;57-31;28-18) 4.aro - 552 pkt  (29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16;25-21;28-22;30-16;49-31;39-34;56-37;66-35;30-16;27-18;40-33;40-18;40-29;26-22;34-25:44-29;37-25;34-30;33-17;26-8)
  9. aro

    Showmax

    W menu gdzie można to sprawdzić?
  10. aro

    Showmax

    Można sprawdzić, do kiedy jest ważność konta?
  11. aro

    Plebiscyt Medialni '18

    PROGRAM INFORMACYJNY Wydarzenia (Polsat) CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY Fakty po Faktach (TVN 24) COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY Kawa na Ławę (TVN 24) PROGRAM INTERWENCYJNY Uwaga! (TVN) PROGRAM SPORTOWY Liga+ Extra (CANAL+ Sport) TYGODNIK OPINII Wprost REDAKTOR NACZELNY Tomasz Lis (Newsweek) DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA Jacek Żakowski (Polityka) PREZENTER Bogdan Rymanowski (''Wydarzenia'' Polsat) PREZENTERKA Justyna Pochanke (''Fakty'' TVN) REPORTER Paweł Płuska (''Fakty'' TVN) REPORTERKA Katarzyna Kolenda-Zaleska (''Fakty'' TVN) PREZENTER POGODY Marek Horczyczak (Polsat) PREZENTERKA POGODY Milena Rostkowska-Galant (Polsat) PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO Agnieszka Gozdyra (Polsat News) PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO Michał Olszański (TVP2) PREZENTER RADIOWY Przemysław Skowron (RMF FM) KOMENTATOR SPORTOWY Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga (Polsat Sport) SERIAL Pułapka (TVN) FILM Kler PROGRAM ROZRYWKOWY Kocham Cię, Polsko! (TVP2) TELETURNIEJ Jeden z Dziesięciu (TVP1) DEBIUT Śpiewajmy Razem. All Together Now (Polsat) AKTOR Arkadiusz Jakubik AKTORKA Julia Wieniawa SPORTOWIEC Bartosz Kurek MUZYK Dawid Podsiadło KABARET/SATYRYK Kabaret Neo-Nówka JUROR Ewa Farna ODKRYCIE Jan Bednarek
  12. aro

    Radiowy kanał roku 2018

    1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - RMF FM 2 - Najlepsze radio polskie w internecie - Open FM 3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - RMF FM 4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - RMF FM 5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym - RTL 102,5 6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej - RTL 102,5 7 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie - RTL 102,5 8 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Poznań
  13. aro

    Najgorszy kanał roku 2018

    1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - Polonia 1 2 - Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info HD 3 - Najgorszy kanał filmowy - Novela TV 4 - Najgorszy kanał sportowy - Motowizja HD 5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Water Planet 6 - Najgorszy kanał dziecięcy - BBC CBeebies 7 - Najgorszy kanał muzyczny - Polo TV 8 - Najgorszy kanał lifestyle'owy - Discovery Life 9 - Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox 10 - Najgorszy kanał wprowadzony w 2018 r. w Polsce - wPolsce.pl 11 - Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - wPolsce.pl 12 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - wPolsce.pl 13 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - wPolsce.pl 14 - Najgorsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Radio Maryja 15 - Najgorsze radio polskie w internecie - Tok FM 16 - Najgorsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - Radio Maryja
  14. aro

    Telewizyjny kanał roku 2018

    1 - Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat HD 2 - Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 HD 3 - Najlepszy kanał filmowy - HBO HD 4 - Najlepszy kanał sportowy - Canal + Sport HD 5 - Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic HD 6 - Najlepszy kanał dziecięcy - Nicktoons HD 7 - Najlepszy kanał muzyczny - Nuta TV 8 - Najlepszy kanał zagraniczny - Trace Urban 9 - Najlepsza paczka kanałów premium - Canal + 10 - Najlepszy kanał wprowadzony w 2018 r. w Polsce - Polsat Premium Super HD 11 - Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Top Kids HD
  15. aro

    Kurierowy Bukmacher 2018

    Kurierowy Bukmacher 2018 - 49 Kolejka : 1. Fenerbahce Stambuł - Chemik Police 3:0 2. Trefl Gdańsk - Berlin Recycling Volleys 3:0 3. VK CEZ Karlovarsko - Cucine Lube Civitanova 0:3 4. Minczanka Mińsk - Igor Gorgonzola Novara 0:3 5. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayer Leverkusen 1:2 6. HC Zeleznicar Sarajewo - HC Nexe 18:25 7. Tours VB - Volley Perugia 1:3 8. Azimut Modena - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 9. Bayern Monachium - RB Lipsk 1:0 10. Limoges CSP - Arka Gdynia 103:87 11. Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur 0:2 12. Chelsea Londyn - Bournemouth AFC 1:0 13. Martiza Płowdiw - VakifBank Stambuł 0:3 14. HC Vojvodina Nowy Sad - HC CSA Steaua Bukareszt 28:25 15. Grot Budowlani Łódź - RC Cannes 3:0 16. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2:1 17. KPS Kielce - Tauron AZS Częstochowa 3:0 18. Rhein-Neckar Lowen - TVB 1898 Stuttgart 34:29 19. Buducnost VOLI Podgorica - Fenerbahce Stambuł 65:89 20. Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 2:3 21. Savino Del Bene Scandicci - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 22. Knack Roeselare - Zenit Kazań 1:3 23. Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 24. Philadelphia Flyers - Nashville Predators 2:1 25. Tatran Presov - HC Mieszkow Brześć 21:35 26. Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1:1 27. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cuprum Lubin 3:1 28. Arka Gdynia - Wisła Płock 3:3 29. Girona FC - Getafe CF 1:1 30. Wisła Kraków - Lech Poznań 0:1 31. Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach 2:1 32. Chemik Bydgoszcz - ONICO Warszawa 1:3 33. Wolverhampton Wanderers - Liverpool FC 0:2 34. Real Sociedad - Deportivo Alaves 0:1 35. Boston Celtics - Milwaukee Bucks 107:120 36. Colorado Avalanche - Chicago Blackhawks 1:2 37. Besiktas Sompo Japan Stambuł - Banvit BK 95:75 38. Lazio Rzym - Cagliari Calcio 3:1 39. King Szczecin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 76:86 40. Real Betis - SD Eibar 1:1 41. FC St. Pauli - 1.FC Magdeburg 4:1 42. Pinar Karsiyaka - Gaziantep Basketbol 82:81 43. Arsenal Londyn - Burnley FC 3:1 44. PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 45. SSC Napoli - SPAL 2013 1:0 46. Genoa CFC - Atalanta Bergamo 3:1 47. Korona Kielce - Miedź Legnica 0:0 48. RB Lipsk - Werder Brema 3:2 49. VfB Stuttgart - Schalke 04 Gelsenkirchen 1:3 50. Istanbul BBSK - Arel Universitesi Buyukcekmece Basketbol 78:97 51. Manchester City - Crystal Palace 2:3 52. Atletico Madryt - Espanyol Barcelona 1:0 53. Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice 3:0 54. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 4:0 55. KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1:2 56. Stelmet Enea BC Zielona Góra - Lokomotiw Kubań 67:73 57. Chievo Verona - Inter Mediolan 1:1 58. Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 0:3 59. Cardiff City - Manchester United 1:5 60. FC Barcelona - Celta Vigo 2:0 61. PSV Eindhoven - AZ Alkmaar 3:1 62. Dariusz Sęk - Robert Parzęczewski wygrana Robert Parzęczewski 63. Pomi Casalmaggiore - Unet E-Work Busto Arsizio mecz nie będzie liczony 64. Juventus Turyn - AS Roma 1:0 65. MKS Będzin - Trefl Gdańsk 0:3 66. Athletic Bilbao - Real Valladolid 1:1 67. Los Angeles Clippers - Denver Nuggets 132:111 68. Dominic Breazeale - Carlos Negron wygrana Dominic Breazeale 69. Jermell Charlo - Tony Harrison wygrana Tony Harrison 70. Afyon Belediyespor - Turk Telekom 77:79 71. Valencia CF - SD Huesca 2:1 72. Trefl Sopot - TBV Start Lublin 77:75 73. Galatasaray Stambuł - Fenerbahce Stambuł 84:74 74. Holstein Kiel - HSV Hamburg 3:1 75. Aston Villa - Leeds United 2:3 76. Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 77. FC Augsburg - VfL Wolfsburg 2:3 78. Tofas SK - Anadolu Efes Stambuł 81:93 79. CD Leganes - Sevilla FC 1:1 80. Everton FC - Tottenham Hotspur 2:6 81. TSG 1899 Hoffenheim - 1.FSV Mainz 1:1 82. Top Valley Latina - Kioene Padwa 3:1 83. Bayern Monachium - ALBA Berlin 70:78 84. Rayo Vallecano - Levante UD 2:1 85. New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets 0:3 86. SC Magdeburg - Fuchse Berlin 25:27 87. Detroit Pistons - Atlanta Hawks 95:98 88. Unicaja Malaga - Kirolbet Baskonia 64:81 89. Golden State Warriors - Los Angeles Clippers 129:127 Tabela : 1.tyrla - 1028 pkt (32-21;35-21;37-14;34-15;49-14;59-10;40-19;50-22;42-14;52-21;32-5;44-14;41-27;41-32;42-33;51-21;34-22;41-24;36-19;47-12;46-14;41-12;31-20;25-9;15-9;11-7;6-4;17-11;17-11;17-20;20-15;28-17;44-19;29-17;58-28;57-32;59-28;79-36;38-24;35-24;67-38;60-28;79-28;43-23:62-30;64-43;58-38;59-34;46-23) 2.lukas_k - 699 pkt (50-44;46-44;65-34;52-44;78-38;85-32;55-39;79-51;55-41;66-47;34-22;50-41;53-48;57-49;60-53;59-41;45-29;49-41;35-38;56-30;51-33;45-20;41-30;32-12;12-15;10-8 ;5-5;16-15;24-14;18-27;22-20;32-24;50-35;32-23;58-45;68-43;65-46;83-54;45-30;34-36;72-64;71-42;84-50;44-33;68-48;74-62;69-53;67-55;57-31) 3.bartek2lp2 - 623 pkt (46-48;44-46;63-36;52-44;78-38;83-34;51-43;76-54;57-39;61-52;32-24;52-39;52-49;57-49;57-56;57-43;37-31;47-43;42-31;57-29;50-27;46-19;39-30;32-12;16-11;10-8 ;4-6;17-14;21-17;20-25;21-21;34-22;50-35;32-23;54-49;65-46;65-46;84-53;44-31;34-36;70-66;70-43;81-53;44-32:67-49;71-65;66-56;67-55;57-31) 4.aro - 534 pkt (29-19;29-21;35-17;31-22;44-24;52-21;40-19;46-31;38-18;36-24;19-9;40-20;34-32;29-27;32-37;40-30;25-27;33-26;37-17;47-19;50-27;43-11;41-22;22-18;9-11;7-10;3-3;6-16;11-17;15-18;20-16;25-21;28-22;30-16;49-31;39-34;56-37;66-35;30-16;27-18;40-33;40-18;40-29;26-22;34-25:44-29;37-25;34-30;33-17)
×