Jump to content

boogiman86

Users
 • Content Count

  1199
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Dobra

About boogiman86

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oferta słaba. Jeśli nie miałeś wcześniej HBO to nie dostaniesz za 0 na całą umowę, ale Za 79.99zł powinnaś dostać 8 C+ i Eleveny za 7.95zł na 12 mies.
 2. https://zapodaj.net/8aadd84b2670e.png.html Tak to u mnie wygląda.
 3. U mnie ciągle świecą te opcje, mimo że już je aktywowałem.
 4. Fox Play i Nat Geo Play aktywowałem i działają W prognozach płatności nic się nie zmieniło.
 5. U mnie dzisiaj w ICA w opcjach dodatkowych mam Mistrzowską piłkę za 0zł(i tak ją dostałem wczoraj przy przedłużeniu) , do tego Fox Play i Nat Geo Play też za 0 zł do końca umowy. Tež tak macie czy to jakiš błąd systemu?
 6. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Man Pack Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Man Pack 5 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonen tów (01/19) Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl Przedłużyłem dzisiaj na takich samych warunkach co ostatnio. Plus mistrzowska piłka za 0zł. W sumie gładko poszło. Jestem zadowolony.
 7. Witam. Pisaliście kiedyś że oferta świąteczna ma być odblokowana w dzień kobiet. Ktoś może potwierdzić?
 8. Witam. Oferta bez wypowiedzenia. Obecna umowa do końca kwietnia. Czy to dobra oferta? Akceptować? Drogi Abonencie, dziękujemy za ponowne wybranie oferty nc+. Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty. WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Man Pack, Nat Geo Play Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Man Pack 5 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18) Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 116,89 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
 9. Próbował ktoś negocjować umowę z Orange po wysłaniu wypowiedzenia? Na co można liczyć? Więcej minut, darmowe miesiące, tańsze telefony? Ja posiadam dwa numery na abonament i zastanawiam się czy jest możliwość negocjacji?
×
×
 • Create New...