Jump to content

boogiman86

Users
 • Content Count

  1200
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Dobra

About boogiman86

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Posiadam: - Ekstra -Canal+ ( bez 4k) -Hbo -ManPack -Mistrzowzka piłka -Canal+VOD -Hbo Go Za 89.99 zł Zainteresowana osoby ( najlepiej z okolic Częstochowy) piszcie na Priv. Umowa do 04.2021
 2. Oferta słaba. Jeśli nie miałeś wcześniej HBO to nie dostaniesz za 0 na całą umowę, ale Za 79.99zł powinnaś dostać 8 C+ i Eleveny za 7.95zł na 12 mies.
 3. https://zapodaj.net/8aadd84b2670e.png.html Tak to u mnie wygląda.
 4. U mnie ciągle świecą te opcje, mimo że już je aktywowałem.
 5. Fox Play i Nat Geo Play aktywowałem i działają W prognozach płatności nic się nie zmieniło.
 6. U mnie dzisiaj w ICA w opcjach dodatkowych mam Mistrzowską piłkę za 0zł(i tak ją dostałem wczoraj przy przedłużeniu) , do tego Fox Play i Nat Geo Play też za 0 zł do końca umowy. Tež tak macie czy to jakiš błąd systemu?
 7. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Man Pack Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Man Pack 5 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonen tów (01/19) Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl Przedłużyłem dzisiaj na takich samych warunkach co ostatnio. Plus mistrzowska piłka za 0zł. W sumie gładko poszło. Jestem zadowolony.
 8. Witam. Pisaliście kiedyś że oferta świąteczna ma być odblokowana w dzień kobiet. Ktoś może potwierdzić?
 9. Próbował ktoś negocjować umowę z Orange po wysłaniu wypowiedzenia? Na co można liczyć? Więcej minut, darmowe miesiące, tańsze telefony? Ja posiadam dwa numery na abonament i zastanawiam się czy jest możliwość negocjacji?
×
×
 • Create New...