Jump to content

kx11

Users
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kx11

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

125 profile views
 1. kx11

  Dekoder PVR 7000

  Dokładnie. Mogliby zostawić któryś z tych starych dekoderów dla niższych pakietów, teraz jeśli chcę mieć możliwość nagrywania muszę mieć większy pakiet... Przecież i tak koszt udostępnienia jest, więc można by zwiększyć miesięczną opłatę dla abonentów pakietów niższych ( w Familijnym Max HD był za 10zł, za Fam Max HD + Sport+Film+ Cinemax za 5zł ), a dla Rodzinnego np. zrobić opłatę 15zł za udostępnienie a tak posiadacze Rodzinnego nie mają możliwości nagrywania i pozostaje zaopatrzyć się w Video i kilka kaset VHS :)
 2. kx11

  Dekoder PVR 7000

  Niestety nie. Sam miałem pakiet Familijny Max HD z dekoderem Evobox PVR ale uznałem, że większość tych kanałów które oglądam są w pakiecie Rodzinnym HD, liczyłem na dekoder Sagemcom ESI-88 lub na HD PVR 7000, ponieważ raz były w ofercie raz nie były i myślałem, że przynajmniej na któryś z tych się załapię, no niestety nie było ich w ofertach a oczywiście Evoboxa musiałem zdać
 3. kx11

  Dekoder PVR 7000

  Czy jest szansa na powrót do oferty tego dekodera ? Czy jakikolwiek dekoder z nagrywarką jest dostępny w pakiecie Rodzinnym HD ? Lub czy jest szansa aby w najbliższym czasie np. Evobox PVR był dostępny w niższym pakiecie niż Familijny Max HD ?
 4. Czy na chwilę obecną są dostępne dekodery z nagrywarką w pakiecie Rodzinnym HD ? Czy to już definitywny koniec dekoderów Sagemcom ESI-88 i HD PVR 7000, które raz były a raz nie były dostępne w ofercie ? To został tylko jeden EVOBOX PVR, który dostępny jest w pakiecie Familijnym Max HD ?
 5. kx11

  Dekoder HD5000

  Dzięki. Pomogło. Około 20 razy, ale załapało. 😂 Wyjąłem jeszcze raz kartę i znowu to samo, ale już około 10 razy, także mimo wszystko przejdę się do APS-u, bo to raczej normalne nie jest. 😉
 6. kx11

  Dekoder HD5000

  Mam problem z dekoderem. Wyskakuje mi Błąd karty 01. Wszystko było dobrze do czasu wyjęcia karty i włożenia jej do dekodera dodatkowego w celu odblokowania multiroomu. Co mam zrobić w tej sytuacji?
 7. Mam pytanko. Czy ktoś z Was wyłączał usługi dodatkowe w zestawie Internetu Domowego ODU-IDU 200? Mam to zrobić do połowy grudnia, na e-mail dostałem informację na temat instalacji Ochrony Internetu. Nie potrzebuję dodatkowych usług plus dodatkowe opłaty.
 8. kx11

  Dekoder HD5500s

  Tak, próbowałem i nadal nic nie pomagało. Dekoder został już wymieniony na HD6000.
 9. kx11

  Dekoder HD5500s

  Nadal to samo, chyba czeka mnie wymiana dekodera.
 10. kx11

  Dekoder HD5500s

  Różnie, jednak problem nadal pozostaje. Próbowałem w ustawieniach zmianę rozdzielczości z 1080i na 720p, pomaga ale do pierwszego wyłączenia i nadal to samo. Musiałbym za każdym razem zmieniać z jednej na drugą.
 11. kx11

  Dekoder HD5500s

  Mam problem z tym dekoderem. Dostałem go do jako multiroom. Problem jest tego typu, że raz działa, raz nie. Obraz przez HDMI, przywróciłem ustawienia fabryczne. Chwilę było dobrze do pierwszego wyłączenia dekodera, a później znowu czarny obraz i brak dźwięku. Mam podłączony przez Euroscart i tutaj działa bez problemu. Dodam, że sprawdzałem inne kable i wejścia w TV i przy każdym jest to samo. Co to może być za przyczyna? Dekoder mam dopiero dwa dni.
 12. kx11

  Nowości Cyfrowego Polsatu - zapowiedzi

  Racja już powinien być, ale 23:59 to też jeszcze będzie 1 października. 🤣
 13. Tak kiedyś też miałem że dioda fioletowa czyli sygnał najmocniejszy i również w ruterze była fioletowa jako ODU Status a teraz ODU Status jest niebieski czyli powinno to samo być w antenie w końcu ODU tyczy się anteny ( zawsze miałem ten sam kolor diody w statusie rutera i w antenie czy to czerwony, niebieski, fioletowy, zielony, zawsze kolor na ruterze i antenie był ten sam . ) ale ja mam kolor czerwony ( w antenie ), czyli nie powinienem mieć Internetu. Może coś z diodą w antenie albo jest coś nie tak z anteną...
 14. Tak jest to czerwony. A jeśli nawet byłby to róż czy fiolet, to i tak nigdy tak nie miałem zawsze ten sam kolor diody w antenie co i na ruterze ( chodzi o jedną diodę ODU Status która jest niebieska ), więc chyba coś tu nie gra, a co to może być ?
 15. Rozumiem, a jeszcze odnośnie tej czerwonej diody w antenie. Normalnie oznacza to brak sygnału, jeśli wszystko działa jak powinno. Dlaczego w takim razie świeci na czerwono? Ruter pokazuje wszystkie diody na niebiesko. Dodam, że sprawdzałem na innych pasmach i po restarcie rutera/anteny i migających diodach nadal jest to samo - powraca do czerwonej (tylko w antenie), tak jakby coś nie współgrało. Może ktoś miał taki "problem", jeśli mogę to tak nazwać?
×