Jump to content

kx11

Users
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kx11

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

190 profile views
 1. Dokładnie. Mogliby zostawić któryś z tych starych dekoderów dla niższych pakietów, teraz jeśli chcę mieć możliwość nagrywania muszę mieć większy pakiet... Przecież i tak koszt udostępnienia jest, więc można by zwiększyć miesięczną opłatę dla abonentów pakietów niższych ( w Familijnym Max HD był za 10zł, za Fam Max HD + Sport+Film+ Cinemax za 5zł ), a dla Rodzinnego np. zrobić opłatę 15zł za udostępnienie a tak posiadacze Rodzinnego nie mają możliwości nagrywania i pozostaje zaopatrzyć się w Video i kilka kaset VHS :)
 2. Niestety nie. Sam miałem pakiet Familijny Max HD z dekoderem Evobox PVR ale uznałem, że większość tych kanałów które oglądam są w pakiecie Rodzinnym HD, liczyłem na dekoder Sagemcom ESI-88 lub na HD PVR 7000, ponieważ raz były w ofercie raz nie były i myślałem, że przynajmniej na któryś z tych się załapię, no niestety nie było ich w ofertach a oczywiście Evoboxa musiałem zdać
 3. Czy jest szansa na powrót do oferty tego dekodera ? Czy jakikolwiek dekoder z nagrywarką jest dostępny w pakiecie Rodzinnym HD ? Lub czy jest szansa aby w najbliższym czasie np. Evobox PVR był dostępny w niższym pakiecie niż Familijny Max HD ?
 4. Czy na chwilę obecną są dostępne dekodery z nagrywarką w pakiecie Rodzinnym HD ? Czy to już definitywny koniec dekoderów Sagemcom ESI-88 i HD PVR 7000, które raz były a raz nie były dostępne w ofercie ? To został tylko jeden EVOBOX PVR, który dostępny jest w pakiecie Familijnym Max HD ?
×
×
 • Create New...