Skocz do zawartości

kx11

Użytkownicy
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O kx11

 • Tytuł
  Niedoświadczony

Ostatnie wizyty

55 wyświetleń profilu
 1. kx11

  Dekoder HD5500s

  Nadal to samo, chyba czeka mnie wymiana dekodera.
 2. kx11

  Dekoder HD5500s

  Różnie, jednak problem nadal pozostaje. Próbowałem w ustawieniach zmianę rozdzielczości z 1080i na 720p, pomaga ale do pierwszego wyłączenia i nadal to samo. Musiałbym za każdym razem zmieniać z jednej na drugą.
 3. kx11

  Dekoder HD5500s

  Mam problem z tym dekoderem. Dostałem go do jako multiroom. Problem jest tego typu, że raz działa, raz nie. Obraz przez HDMI, przywróciłem ustawienia fabryczne. Chwilę było dobrze do pierwszego wyłączenia dekodera, a później znowu czarny obraz i brak dźwięku. Mam podłączony przez Euroscart i tutaj działa bez problemu. Dodam, że sprawdzałem inne kable i wejścia w TV i przy każdym jest to samo. Co to może być za przyczyna? Dekoder mam dopiero dwa dni.
 4. kx11

  Nowości Cyfrowego Polsatu - zapowiedzi

  Racja już powinien być, ale 23:59 to też jeszcze będzie 1 października. 🤣
 5. kx11

  Internet CP

  Tak kiedyś też miałem że dioda fioletowa czyli sygnał najmocniejszy i również w ruterze była fioletowa jako ODU Status a teraz ODU Status jest niebieski czyli powinno to samo być w antenie w końcu ODU tyczy się anteny ( zawsze miałem ten sam kolor diody w statusie rutera i w antenie czy to czerwony, niebieski, fioletowy, zielony, zawsze kolor na ruterze i antenie był ten sam . ) ale ja mam kolor czerwony ( w antenie ), czyli nie powinienem mieć Internetu. Może coś z diodą w antenie albo jest coś nie tak z anteną...
 6. kx11

  Internet CP

  Tak jest to czerwony. A jeśli nawet byłby to róż czy fiolet, to i tak nigdy tak nie miałem zawsze ten sam kolor diody w antenie co i na ruterze ( chodzi o jedną diodę ODU Status która jest niebieska ), więc chyba coś tu nie gra, a co to może być ?
 7. kx11

  Internet CP

  Rozumiem, a jeszcze odnośnie tej czerwonej diody w antenie. Normalnie oznacza to brak sygnału, jeśli wszystko działa jak powinno. Dlaczego w takim razie świeci na czerwono? Ruter pokazuje wszystkie diody na niebiesko. Dodam, że sprawdzałem na innych pasmach i po restarcie rutera/anteny i migających diodach nadal jest to samo - powraca do czerwonej (tylko w antenie), tak jakby coś nie współgrało. Może ktoś miał taki "problem", jeśli mogę to tak nazwać?
 8. kx11

  Internet CP

  Jeszcze tak z ciekawości - dlaczego odradzasz ten zestaw? Ja aktualnie go posiadam nie mam zastrzeżeń, ostatnio tylko nie wiem czemu w antenie ODU mam diodę czerwoną. Wcześniej była niebieska, tak jak w ruterze IDU niebieską mam nadal, tylko w antenie się zmieniła, ale Internet działa. Czemu tak może być? Zawsze było zgranie z ruterem, jaka dioda na ruterze, taka w antenie.
 9. kx11

  Internet CP

  OK, dzięki. Czyli z 30 zł robi się 50 zł miesięcznie. Trochę ten czynsz odstrasza w obu urządzeniach 200/300. Myślałem, że kwota za sprzęt jest już zawarta w abonamencie, a ewentualnie opłata jednorazowa za udostępnienie sprzętu.
 10. kx11

  Internet CP

  Czy zestaw Internetu Domowego LTE ODU IDU 200/300 jest dostępny w abonamencie od 20zł? Bo na ulotkach jest inaczej napisane a w punkcie CP dowiaduje się że jest dostępny od 30zł (bo występuje w pakiecie bez limitu), ale podobno dodatkowo płace za udostępnienie 15 zł (ODU 200) lub 20 zł (ODU 300)? Ktoś coś więcej wie na ten temat?
 11. Problem sam się rozwiązał, temat uważam za zamknięty
 12. Witam, mam mały problem związany z Playerem. Chodzi o to, że od 3 dni jest kłopot z jednym z seriali na Playerze. Wchodząc w niego nie ma żadnego odcinka, natomiast jak wchodzę przez komputer to wszystko jest bez zmian. W czym może być problem? Dodam, że aktualizacje robię na bieżąco, jak się tylko pojawią. Robiłem też powrót do ustawień fabrycznych, też nic nie dało, a Player wymaga aktualizacji, żeby z niego skorzystać. Proszę o pomoc. Dziękuję.
 13. kx11

  smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?

  Witam, może ktoś mi udzieli dokładnie odpowiedzi na pytanie bo nie uzyskałem dokładnej informacji na ten temat. Otóż interesują mnie dwie usługi: 1- Telewizja 2 - Internet Domowy Obecnie mam pakiet Familijny Max HD z dekoderem Evobox + Multiroom. Chciałbym zejść na pakiet Rodzinny HD z usługą multiroom zachowując dekoder Evobox. Czy za internet mogę płacić 30zł jak jest oferowany ? Czy mam to łączyć w smartdom czy osobno produkty ? Przepraszam jeśli powtarzam pytanie ale nigdzie nie znalazłem podobnej sytuacji a większość pytań dotyczy usług z telefonem
 14. kx11

  smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?

  Witam, mam pytanie odnośnie Nowego SmartDomu. "Teraz będzie dostępny dla każdego i z każdym abonamentem" mnie interesują tylko dwie usługi - TV i Internet Domowy. Chcę zejść do pakietu najmniejszego czyli aktualnie chyba Rodzinny HD ( cnea 20zł czy 30 zł ? ) i jak sprawa wygląda z doborem Internetu ile wyniesie ? Podobno jest już od 30zł a i jeszcze kwestia dekodera obecnie mam EvoBoxa po zmniejszeniu pakietu chyba nie ma szans żeby go zostawić ?
 15. kx11

  Multiroom Cyfrowego Polsatu

  Sądziłem, że dekodery można było posiadać na udostępnienie jak również na własność a czy PVR HD 7000 można czy nie można mieć na własność... tego nie wiem ale w dobie EVOBOXA może istnieje taka możliwość Za PVR HD7000 są jakieś dodatkowe miesięczne opłaty w zależności od pakietu w jakim jest oferowany ?
×