Jump to content

kx11

Users
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kx11

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

159 profile views
 1. Dokładnie. Mogliby zostawić któryś z tych starych dekoderów dla niższych pakietów, teraz jeśli chcę mieć możliwość nagrywania muszę mieć większy pakiet... Przecież i tak koszt udostępnienia jest, więc można by zwiększyć miesięczną opłatę dla abonentów pakietów niższych ( w Familijnym Max HD był za 10zł, za Fam Max HD + Sport+Film+ Cinemax za 5zł ), a dla Rodzinnego np. zrobić opłatę 15zł za udostępnienie a tak posiadacze Rodzinnego nie mają możliwości nagrywania i pozostaje zaopatrzyć się w Video i kilka kaset VHS :)
 2. Niestety nie. Sam miałem pakiet Familijny Max HD z dekoderem Evobox PVR ale uznałem, że większość tych kanałów które oglądam są w pakiecie Rodzinnym HD, liczyłem na dekoder Sagemcom ESI-88 lub na HD PVR 7000, ponieważ raz były w ofercie raz nie były i myślałem, że przynajmniej na któryś z tych się załapię, no niestety nie było ich w ofertach a oczywiście Evoboxa musiałem zdać
 3. Czy jest szansa na powrót do oferty tego dekodera ? Czy jakikolwiek dekoder z nagrywarką jest dostępny w pakiecie Rodzinnym HD ? Lub czy jest szansa aby w najbliższym czasie np. Evobox PVR był dostępny w niższym pakiecie niż Familijny Max HD ?
 4. Czy na chwilę obecną są dostępne dekodery z nagrywarką w pakiecie Rodzinnym HD ? Czy to już definitywny koniec dekoderów Sagemcom ESI-88 i HD PVR 7000, które raz były a raz nie były dostępne w ofercie ? To został tylko jeden EVOBOX PVR, który dostępny jest w pakiecie Familijnym Max HD ?
 5. kx11

  Dekoder HD5000

  Dzięki. Pomogło. Około 20 razy, ale załapało. 😂 Wyjąłem jeszcze raz kartę i znowu to samo, ale już około 10 razy, także mimo wszystko przejdę się do APS-u, bo to raczej normalne nie jest. 😉
 6. kx11

  Dekoder HD5000

  Mam problem z dekoderem. Wyskakuje mi Błąd karty 01. Wszystko było dobrze do czasu wyjęcia karty i włożenia jej do dekodera dodatkowego w celu odblokowania multiroomu. Co mam zrobić w tej sytuacji?
 7. Mam pytanko. Czy ktoś z Was wyłączał usługi dodatkowe w zestawie Internetu Domowego ODU-IDU 200? Mam to zrobić do połowy grudnia, na e-mail dostałem informację na temat instalacji Ochrony Internetu. Nie potrzebuję dodatkowych usług plus dodatkowe opłaty.
 8. kx11

  Dekoder HD5500s

  Tak, próbowałem i nadal nic nie pomagało. Dekoder został już wymieniony na HD6000.
 9. kx11

  Dekoder HD5500s

  Nadal to samo, chyba czeka mnie wymiana dekodera.
 10. kx11

  Dekoder HD5500s

  Różnie, jednak problem nadal pozostaje. Próbowałem w ustawieniach zmianę rozdzielczości z 1080i na 720p, pomaga ale do pierwszego wyłączenia i nadal to samo. Musiałbym za każdym razem zmieniać z jednej na drugą.
 11. kx11

  Dekoder HD5500s

  Mam problem z tym dekoderem. Dostałem go do jako multiroom. Problem jest tego typu, że raz działa, raz nie. Obraz przez HDMI, przywróciłem ustawienia fabryczne. Chwilę było dobrze do pierwszego wyłączenia dekodera, a później znowu czarny obraz i brak dźwięku. Mam podłączony przez Euroscart i tutaj działa bez problemu. Dodam, że sprawdzałem inne kable i wejścia w TV i przy każdym jest to samo. Co to może być za przyczyna? Dekoder mam dopiero dwa dni.
×
×
 • Create New...