Skocz do zawartości

kx11

Użytkownicy
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O kx11

 • Tytuł
  Niedoświadczony

Ostatnie wizyty

84 wyświetleń profilu
 1. kx11

  Dekoder HD5000

  Dzięki. Pomogło. Około 20 razy, ale załapało. 😂 Wyjąłem jeszcze raz kartę i znowu to samo, ale już około 10 razy, także mimo wszystko przejdę się do APS-u, bo to raczej normalne nie jest. 😉
 2. kx11

  Dekoder HD5000

  Mam problem z dekoderem. Wyskakuje mi Błąd karty 01. Wszystko było dobrze do czasu wyjęcia karty i włożenia jej do dekodera dodatkowego w celu odblokowania multiroomu. Co mam zrobić w tej sytuacji?
 3. Mam pytanko. Czy ktoś z Was wyłączał usługi dodatkowe w zestawie Internetu Domowego ODU-IDU 200? Mam to zrobić do połowy grudnia, na e-mail dostałem informację na temat instalacji Ochrony Internetu. Nie potrzebuję dodatkowych usług plus dodatkowe opłaty.
 4. kx11

  Dekoder HD5500s

  Tak, próbowałem i nadal nic nie pomagało. Dekoder został już wymieniony na HD6000.
 5. kx11

  Dekoder HD5500s

  Nadal to samo, chyba czeka mnie wymiana dekodera.
 6. kx11

  Dekoder HD5500s

  Różnie, jednak problem nadal pozostaje. Próbowałem w ustawieniach zmianę rozdzielczości z 1080i na 720p, pomaga ale do pierwszego wyłączenia i nadal to samo. Musiałbym za każdym razem zmieniać z jednej na drugą.
 7. kx11

  Dekoder HD5500s

  Mam problem z tym dekoderem. Dostałem go do jako multiroom. Problem jest tego typu, że raz działa, raz nie. Obraz przez HDMI, przywróciłem ustawienia fabryczne. Chwilę było dobrze do pierwszego wyłączenia dekodera, a później znowu czarny obraz i brak dźwięku. Mam podłączony przez Euroscart i tutaj działa bez problemu. Dodam, że sprawdzałem inne kable i wejścia w TV i przy każdym jest to samo. Co to może być za przyczyna? Dekoder mam dopiero dwa dni.
 8. kx11

  Nowości Cyfrowego Polsatu - zapowiedzi

  Racja już powinien być, ale 23:59 to też jeszcze będzie 1 października. 🤣
 9. Tak kiedyś też miałem że dioda fioletowa czyli sygnał najmocniejszy i również w ruterze była fioletowa jako ODU Status a teraz ODU Status jest niebieski czyli powinno to samo być w antenie w końcu ODU tyczy się anteny ( zawsze miałem ten sam kolor diody w statusie rutera i w antenie czy to czerwony, niebieski, fioletowy, zielony, zawsze kolor na ruterze i antenie był ten sam . ) ale ja mam kolor czerwony ( w antenie ), czyli nie powinienem mieć Internetu. Może coś z diodą w antenie albo jest coś nie tak z anteną...
 10. Tak jest to czerwony. A jeśli nawet byłby to róż czy fiolet, to i tak nigdy tak nie miałem zawsze ten sam kolor diody w antenie co i na ruterze ( chodzi o jedną diodę ODU Status która jest niebieska ), więc chyba coś tu nie gra, a co to może być ?
 11. Rozumiem, a jeszcze odnośnie tej czerwonej diody w antenie. Normalnie oznacza to brak sygnału, jeśli wszystko działa jak powinno. Dlaczego w takim razie świeci na czerwono? Ruter pokazuje wszystkie diody na niebiesko. Dodam, że sprawdzałem na innych pasmach i po restarcie rutera/anteny i migających diodach nadal jest to samo - powraca do czerwonej (tylko w antenie), tak jakby coś nie współgrało. Może ktoś miał taki "problem", jeśli mogę to tak nazwać?
 12. Jeszcze tak z ciekawości - dlaczego odradzasz ten zestaw? Ja aktualnie go posiadam nie mam zastrzeżeń, ostatnio tylko nie wiem czemu w antenie ODU mam diodę czerwoną. Wcześniej była niebieska, tak jak w ruterze IDU niebieską mam nadal, tylko w antenie się zmieniła, ale Internet działa. Czemu tak może być? Zawsze było zgranie z ruterem, jaka dioda na ruterze, taka w antenie.
 13. OK, dzięki. Czyli z 30 zł robi się 50 zł miesięcznie. Trochę ten czynsz odstrasza w obu urządzeniach 200/300. Myślałem, że kwota za sprzęt jest już zawarta w abonamencie, a ewentualnie opłata jednorazowa za udostępnienie sprzętu.
 14. Czy zestaw Internetu Domowego LTE ODU IDU 200/300 jest dostępny w abonamencie od 20zł? Bo na ulotkach jest inaczej napisane a w punkcie CP dowiaduje się że jest dostępny od 30zł (bo występuje w pakiecie bez limitu), ale podobno dodatkowo płace za udostępnienie 15 zł (ODU 200) lub 20 zł (ODU 300)? Ktoś coś więcej wie na ten temat?
 15. Problem sam się rozwiązał, temat uważam za zamknięty
×