Jump to content

luke93

Users
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About luke93

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Płaciłem 5 zł/m, i wczoraj podczas rozmowy powiedziałem, że chciałbym wymienić lub zejść z ceny, to dowiedziałem się, że na gorsze sprzęty nie wymieniają i konsultantka może zagadać z kierownikiem i zejść do 3 zł/m. Co do Elevenów to gdy nie zadzwonię i nie zrezygnuję sam po dwunastu miesiącach to ich cena wzrośnie do 15.90.
 2. Nie chciało mi się już dłużej "negocjować". Ile przepłaciłem? 15 miesięcy. Extra + (6C+) 72.50 zł, Eleveny 7.95 zł (12m. po tym okresie rezygnacja z jedenastek), WifiPremiumbox 3 zł co razem daje miesięcznie 83.45 zł.
 3. Telefon z Krakowa, umowa do końca miesiąca: 15 miesięcy Extra+ 6c+ - 72.50 Eleven - 7.95 (12m, następnie możliwość wyłączenia) Kością niezgody okazał się dekoder. Mam WifiPremiumboxa za którego płacę 5 zł miesięcznie i niestety nie mogę go zrabatować jak powiedział konsultant. Tak samo nie mogę zmienić deka na zwykłego Box+ czy jak on się tam zwie. Podobno mój dekoder jest już zrabatowany i 5 zł to najniższa opłata za niego, a wymienić mogę tylko na 4k. Oczywiście zostałem poinformowany, że taniej już nie będzie itd., a generalnie raczej bym na to poszedł gdyby nie ten nieszczęsny dekoder. Cóż... Czekam do końca miesiąca i zobaczę jak sprawa będzie wyglądać.
 4. Pytałem o kwotę w obu przypadkach i sam zdziwiłem się, że tak zostało mi to zaproponowane. Również wydaje mi się, że powinno być odwrotnie, ale cóż... Okaże się w poniedziałek.
 5. Dostałem dzisiaj telefon z Krakowa i wyszło mi coś takiego: 15 miesięcy - Extra+, 6c+, Eleveny (12 msc, następnie możliwość wyłączenia) - cena w okolicach 78 zł. 24 miesiące - Extra+, 6c+, Eleveny (z tego co zrozumiałem to 24 miesiące) - cena w okolicach 82, 83 zł. Poprosiłem o czas do poniedziałku. Wydaje mi się, że opcja na 15 miesięcy jest cenowo okej, ale chciałbym się dowiedzieć o forumowicze o tym sądzą.
 6. Do końca sierpnia Extra+, 6C+, 69.90 i 5 zł za WifiPremiumboxa. I tutaj mam pytanie: Dekoder bywa denerwujący, niekiedy łapiąc zawiechę przy włączaniu. Który z dekoderów polecacie, żeby wybrać na kolejną przygodę spod znaku nc+ (o ile zostanie mi zaproponowana umowa zadowalająca mnie). Co do samej umowy to będę starał się zejść do Comfort + w cenie 22.50 jak było tutaj podawane, z dopełnieniem do Extra za 10 zł/m i dobraniem 6c+. Co z tego wyjdzie - nie wiem.
 7. Telefon sprzed chwili, czyli to co mam Extra i 6c+ za 69.90. Do tego można dorzucić Eleveny za połowę ceny. Na moje pytanie o Comfort+ (będę czynił próby, aby zrobić tak jak jest to sugerowane tutaj, z dopełnieniem późniejszym do Extra+) nie było podjęcia tematu z drugiej strony. PS. Ktoś coś wie o negocjacjach odnośnie odkupienia w jakiś sposób Ligi Mistrzów przez nc+ od CP? Konsultant powiedział, że trwają rozmowy i przed początkiem czerwca będą wiedzieć więcej.
 8. Stanowski na twitterze: "Kanał Eleven (nowy) dzisiaj wycofał się z przetargu o Ekstraklasę, ale ruszy w połowie sierpnia. Pokaże między innymi Serie A i Ligue 1." "To może nie być koniec zakupów tej stacji. Dodatkowo będą mieli Ligę Mistrzów w piłce ręcznej i sporty moto."
×