Jump to content

luke93

Users
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About luke93

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przedłużone dzisiaj: 6c+ (69.99 zł 24m) Mistrzowska Piłka (0 zł 24m) Eleven (7.95 zł 12m, następnie mogę przedłużyć na kolejne 12 miesięcy w tej samej cenie) Wifi Premiumbox+ (0 zł) Razem wychodzi 77.94, przepłacone?
 2. Umowa do końca listopada: Extra+ 6C+ Eleven (do końca sierpnia w cenie 7.95, później ~15 zł - możliwość wyłączenia po sierpniu) Wifipremiumbox - 3 zł/m Razem - 83.45 Kilka dni temu telefon i propozycja tego wszystkiego w cenie 89.89. Odmówiłem, wypowiedzenie zostanie złożone na dniach. Z tego co widzę to chyba sporo przepłacam, a czytając te wszystkie posty miesza mi się już wszystko w oczach. Stąd mam pytanie czy za taki pakiet jaki mam obecnie można zejść do tych 70 zł/m (czy istnieje opcja Elevenów w jednej kwocie na całą umowę)? Nie interesuje mnie MR, dekodery 4k i inne rzeczy z tym związane. Chciałbym zostać przy tym co mam, w rozsądnie niskiej cenie.
 3. Stanowski na twitterze: "Kanał Eleven (nowy) dzisiaj wycofał się z przetargu o Ekstraklasę, ale ruszy w połowie sierpnia. Pokaże między innymi Serie A i Ligue 1." "To może nie być koniec zakupów tej stacji. Dodatkowo będą mieli Ligę Mistrzów w piłce ręcznej i sporty moto."
×
×
 • Create New...