Jump to content

wiesiekcycon

Users
 • Content Count

  297
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About wiesiekcycon

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Location
  Nowy Sącz

Recent Profile Visitors

333 profile views
 1. Panowie. Po podłączeniu deka co kilka może co naście sekund, znika mi obraz i pojawia się czarny ekran, tak na jakąś 1 sekundę. Gdzie może być problem? 🤔
 2. W czym jest problem że obraz mi zanika na jakąś 1 sekundę
 3. Witam serdecznie Przy przedłużeniu umowy dobralem omawiany e tym wątku dek Mam pytanie czy muszę wymienić konwerter aby oglądać kanały 4K? A jeśli tak to jaki polecacie. Bardzo proszę o informację bo tego tematu akurat nie kumam. Dzięki za wszelką pomoc.
 4. Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Najem HD Multiroom, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów Czas od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies.
 5. Dzisiaj tel z z Kr i propozycja. Comfort -22,5. Canal (10)-25. HBO i Go do końca kwietnia 0 potem odł lub 20 zł. MR (2camele)-0 i deki 0zl. Razem od 1 kwietnia 47,50.
 6. Nie panikuje ani nie mam ciśnienia, spoko. Tak tylko zapytałem bo jestem z nimi 15 lat i wiem jak to wyglądało wcześniej..
 7. Umowę mam do końca marca, wypowiedzenie złożone w punkcie na początku lutego. Do dzisiaj ani jednego telefonu od nich, trochę dziwne. Gdzie mogę sprawdzić czy nie mam czasem zablokowanych zgód na kontakt. Wg mnie nie powinienem mieć ale sprawdzić można bo dosyć dziwna sprawa z tym brakiem tel
 8. A jeśli złożę wypowiedzenie to będę mógł je anulować, gdybym nic nie wskórał, a do tego jeszcze drożej?
 9. Dzięki, no ale właśnie czy składać w ogóle wypowiedzenie jeśli od 01. 04 będę miał tylko 4 zł więcej, tzn. 61,50? Mam się z nimi użerać i dostać może jeszcze drożej? Chyba bez sensu, prawda?
 10. Comfort+, Dopełnienie do Eextra+, 8x CANAL+, MR Standard, Wifi Premiumbox+, DSI 83 za 57,50 zł. Umowa do 31 marca 2020.
 11. Witam serdecznie,po dłuższej przerwie.Jako ze zbliża się pomału koniec umowy a nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie (przeglądając kilkanaście stron)-proszę o kilka podpowiedzi . Teraz mam to co w podpisie za 57,50. W ICA na prognozie płatności od 01.04 kwota 61,50 a wiec tylko 4 zł wiecej. Za ile teraz maksymalnie można tą ofertę dostać?. I drugie pytanie czy jest szansa na wymianę wifipremiumboxa na 4K za 0zł a jeśli nie to za ile? Dziekuje za każdą podpowiedz i serdecznie pozdrawiam forumowiczów.
 12. To wygląda na to że mnie konsul wprowadził w błąd. Tylko pytanie czy świadomie czy też nie
 13. @ircios Czyli termin 01.07 br nie razie nieaktualny mam rozumieć?
×
×
 • Create New...