Jump to content

Mruczek

Users
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About Mruczek

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Serio. Jest genialny. Niestety mało materiałów w wersji 4K, więc wszystko leci mocno zapętlone, ale to esencja najlepszego francuskiego dokumentu. No i dla mnie to praktycznie kanał "branżowy".
 2. Museum 4K było by super. Zresztą nawet jakbyłby w HD było by genialnie.
 3. Absolutnie niemożliwe. Legalnie płacący MUSI wiedzieć, że być może ogląda nielegalnie, być może jest złodziejem! Popatrzcie na oryginalne legalnie kupowane DVD/BD i na legalny, opłacony sygnał satelitarny. Weź pieniądze i kopnij, by wpadł na dno, gdzie jego miejsce!
 4. Bez przesady, mój Ojciec, 70-letnia osoba atechniczna, sam dał radę. Aż się zdziwiłem jak mu to działa. Poszukał, przeczytał, zrobił.
 5. O ile dobrze wiem, to może wprowadzić inny rodzaj parowania i wtedy koniec.
 6. No właśnie przed chwilką przełączyłem kartę na Nagrę. Pewnie trochę tak podziała. I tak w planach mam rezygnację z C+.
 7. O ile dobrze widzę Cartoon Network idzie z 6A. I co teraz z Bombelkami?
 8. Naprawdę masz punkt w umowie, który to gwarantuje? Zacytujesz?
 9. I nawet nie chcą dać dwóch "cudownych" dekoderów 4K z "olbrzymim" dyskiem twardym. To jest identyczna sytuacja jakby jakiś operator komórkowy dawał mi najgorszy telefon, kazał płacić za jego aktywację i użytkowanie i zabraniał przełożyć karty SIM do innego aparatu.
 10. Mam podobnie tylko bez komunikatu. Po telefonie do wsparcia proponują mi wymianę dekoderów, oczywiście z przedłużeniem umowy na 24 miesiące (mam na czas nieokreślony) oraz opłatą aktywacyjną i za wynajem sprzętu. Aha. I muszę utrzymać VIP+max za 239 zł. Mniej się nie da.
 11. Szukam dekodera do C+ i CP, spełniającego następujące wymagania: - co najmniej 1080p HD (nie musi być 4K, ale nie może być 1080i) - Dwa wejścia na moduły: CI - Cyfrowy Polsat (legacy) CI+ - Canal+ - E2, czy inny "Linux" - najlepiej OpenPLI - wystarczy jedna głowica nawet bez Unicable - dobry stosunek jakości do ceny - mile widziana możliwość podłączenia dysku do timeshift i nagrywania (bez tego też dam radę) - zakup w Polsce
 12. Jest taki numer telefonu podany na stronie C+ opisany jako "Pomoc i obsługa klienta". I wydaje mi się, że tam siedzi ktoś, kto powinien rozwiązać problem z ich usługą na ich sprzęcie, co nie?
 13. Nie. Od samego początku, każde włączenie 6A wyłącza mi dany kanał na Pace. Support nie jest w stanie mi pomóc.
×
×
 • Create New...