Jump to content

Mruczek

Users
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Mruczek

 • Rank
  Amator
 1. Mruczek

  player+ – wspólna oferta player.pl oraz nc+

  Chyba się Player+ Boxy kończą. Zniknęły ze sklepu internetowego. W sklepach stacjonarnych też coraz ciężej uświadczyć. Szkoda, bo to była najtańsza opcja zakupu dostępu do samego Playera
 2. Mruczek

  Orange TV – pytania, problemy, komentarze

  Mniej więcej miesiąc od instalacji FTTH też miałem prawie pełny pakiet. To tak na zachętę od Orange
 3. Mruczek

  Układ kanałów Orange TV

  Strasznie stary, sprzed roku, ale na stronach Orange też nie znalazłem nowszego. Chyba trzeba zrobić samemu na bazie tego.
 4. I mogę podsumować test: 1. Wczoraj wieczorem włączyłem dekoder po 2 miesiącach bez prądu -> E030 2. Po kilkunastu minutach -> E016 3. Poł godziny później - próba reaktywacji przez ICOK, i dalej do północy nic (E016) 4. Idę spać 5. W nocy dekoder się wyłącza (ECO), rano dalej nic (E016) 6. Dziś około 9:00 ponowna reaktywacja przez ICOK. 7. 10 minut później... kanały kodowane "świecą" Bez dzwonienia, bez proszenia się, nikt nie mógł interweniować, bo nikt nie wiedział na jakim dekoderze robię ten "test". Moje spostrzeżenia (poparte tylko obserwacjami): 1. Uprawnienia są nadawane dla dekodera na bardzo krótki czas (liczony w godzinach, a nie na miesiąc jak w SAT). Przy normalnym użytkowaniu Mobilnej często rano były krótkie problemy z brakiem uprawnień, pomimo iż dzień wcześniej dekodowanie działało poprawnie. Wystarczyło poczekać kilka minut, bez ponawiania przez ICOK. 2. Z 1. może wynikać, że uprawnienia (EMM, lub jakiś odpowiednik) lecą do dekoderów masowo rano, by dekoder działał cały dzień (nie dobę - dzień) bez problemów. Oczywiście mogę się mylić, lub być wyjątkowym przypadkiem.
 5. Mruczek

  Orange TV – pytania, problemy, komentarze

  Moim zdaniem kilka sekund (około 3-5). Dużo mniej niż Comedy Central na MUX-4.
 6. Teraz mam już E016 i czekam dalej...
 7. Właśnie robię dla Was eksperyment. Mam T-HD1000 nieużywany od 4-go czerwca (nawet do prądu nie był podłączony), opłacany regularnie (abonament), podłączony 5 minut temu do anteny (MUX-1-3 działa) i telewizora. Na razie, co nie dziwne, E030 i czekam na Polsacie Sport. Na razie czekam. Jak do godziny nie zaświeci, ponowię przez ICOK.
 8. Mruczek

  player+ – wspólna oferta player.pl oraz nc+

  Fabryczne nic nie dały
 9. Mruczek

  player+ – wspólna oferta player.pl oraz nc+

  Wpadła jakaś aktualizacja. U mnie zepsuła wyświetlanie loga kanału na wbudowanym wyświetlaczu. Jest ściśnięte w pionie na każdym kanale. Dalej nie idzie zmienić rozdzielczości na wyjściu HDMI.
 10. Mruczek

  player+ – wspólna oferta player.pl oraz nc+

  A macie może problem z Boxem przy korzystaniu z Backward EPG? Wybrałem ostatnio coś z rana z CN HD i mniej więcej po 5 minutach wyłączył się dźwięk. Obraz szedł dalej, ale na cicho. Co ciekawe wyłączenie dźwięku nastąpiło po jakimś czasie, ale licząc od uruchomienia materiału (biorąc pod uwagę przewijanie), a nie w konkretnym miejscu materiału. Oczywiście połączenie sieciowe bez problemowe.
 11. Mruczek

  player+ – wspólna oferta player.pl oraz nc+

  Nie wiecie może w jaki sposób wymusić na dekoderze Player+ Box użycie rozdzielczości 1080p (lub 720p) w komunikacji z telewizorem? Obecnie dekoder uparcie włącza rozdzielczość 1080i, co skutkuje dość mocnym skakaniem/drżeniem obrazu przez przeplot. Jako telewizor służy mi monitor iiyama, który "nie lubi" rozdzielczości z przeplotem. Wskazana w Pomocy możliwość zmiany rozdzielczości przez przytrzymanie przycisku +/opt nie działa (na ekranie pojawia się i znika ekran wyboru jakości obrazu).
×