Jump to content

ircios

Users
 • Content Count

  16113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

576 Rewelacyjna

Metody kontaktu

 • AIM
  4049833
 • GG
  0

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Łobez/Tczew/Europa
 • Hobby
  rtv, sat, film, multimedia

Recent Profile Visitors

3186 profile views
 1. Moim zdaniem, trzeba mieć nie po kolei w głowie, albo być nieświadomym, aby z dobrej woli wymienić Pejsa na ten szajs. Trzeba stwierdzić że operator cichaczem eliminuje dodatkowe Pejsy, aby ograniczyć ilość abonentów z 2 PVR, aby przy przymusowym przejściu na MR od ITI, było jak najmniej oburzonych. A ja nadal twierdzę. Ma ktoś 2 PVR to wymiana każdego na PVR.
 2. @morfeusz-22 A po co Ci Superpremium 4k,? Tam jest wliczona opłata za Canal+4k , którego na oczy nie zobaczysz . Szukają Jelenia...I to jeszcze, który będzie dalej przepłacał, bo na dzień dzisiejszy przepłacasz. Nie rozumiem, jak nie masz argumentów, aby wypowiedzieć umowę.?
 3. Mydelniczek nie sprawdzałem. Turbo też nie. Wtedy nie było jeszcze ich. Być może przy tych sprzętach było wszystko ok.
 4. Ciekawe z iloma białasami przy montażu miałeś doczynienie? Mi kilkadziesiąt przez ręce się przewineło przy montażu gdy był szał na n. W TV LG z 2014 roku pokazuje mi 100/100. Testowałem kilkakrotnie dla pewności z Opticumem x7 podczas mniejszej nagłej ulewy. Na Opticumie x7 klatkowało, gdy na tv obraz był normalny. Niestety nie sprawdzałem pasków w tv wtedy, a w Opticumie wiedziałem, że przy 18-25% klatkuje.. Z d... sobie tego nie wziąłem. Fakty przedstawiam jak było.
 5. Przedłużenie umowy. Skoro nie możesz uzyskać dobrej oferty bez wypowiedzenia, to je złóż i czekaj...
 6. ADB. Zwłaszcza po n pudełka. Teraz jest lepiej, ale nie bardzo dobrze. Usterka powiadasz. No ok. Niech i tak będzie.
 7. Za jedyne 15/m dzierżawy i aktywacji 99-199😂
 8. Chyba zwykłe Superpremium za 99,99. Nie widzę, aby koledze @Rafiki5 zależało na sporcie. @Rafiki5 albo takie coś powinieneś wyrwać, bo to co Ci zaproponowano to trochę kpina z abonenta. Extra+ -45 zł Canal+ - 25zl/mc HBO + HBO GO na 6 m.za free, potem za 20 lub 17,50. Najem WiFi Premium Box+ - 0zl/mc Kolekcja Nat Geo Play- 0zl/mc Kolekcja FOX Play- 0zl/mc Filmbox Pack- 1 mc z autom. wył. Ewentualnie całość za 79,99. Masz też szansę wymiany dekodera na 4k 0/0 przy aneksowaniu.
 9. To proponuje Ci podłączyć jak na Premiumbox będzie zanikać obraz podczas silniejszych opadów, tuner sat co pokazuje większe wartości. Sprawdź kilka razy, aby mieć pewność. Tak jak pisałem. Na Premiumbox mam na TVN 38%, a na Wifibox 70. Dlaczego w jednym i tym samym czasie przy mocniejszych opadach, przy dekoderach podłączonych do tej samej anteny na P.box klatkuje, a na Wifibox nic się nie dzieje.?
 10. Ja nic do niczego nie porównuje. Napisałem jak jest. Fakty z życia wzięte. Nic nie pisałem i nigdy nie myślałem, że jakieś pask świadczą o uszkodzeniu.. Po co rozwijasz jakiś temat? Nie o to było pytane. Chcesz mnie pouczać? Paski stanu sygnału w każdym dekoderze mają dużo do powiedzenia. Przykład. W moim prywatnym dekoderze siła 100 jakość 95. Dekoder byłej n. Biały szrot. Podłączony do tego samego zestawu. Siła 50, jakość 15. Obraz mozaika. To był przykład z 2007 roku. Drugi to już dzisiaj rzykład. Porównanie nr3. z tego czwartku. Tuner sat w tv. 100/100. Sygnał w Premiumbox tak jak pisałem w poprzednim poście w porównaniu z wifiszrotem. Każdy sprzęt danej firmy jest wyposażony w różne głowice, a te co są w ADB to kpina. Niestety mają wpływ na odbiór. Nawet przy perfekcyjnie ustawionej antenie. Pisze Ci fakty z życia wzięte , a nie teksty pisane przez operatora czy innego śmieszka co chce udowodnić że sprzęt ADB jest super. A tak nie jest. Pisałem tylko i wyłącznie o głowicy, bo o to było pytanie, a nie o softach w dekoderach. Ja wiem, że Pejs jest mniej stabilny od ADB, ale ma lepszą głowicę. Pouczaj kogoś innego. Źle trafiłeś. W tym siedzę od 19 lat. Zaczynałem na analogu.
 11. Jak dadzą Ci C+ 4k za free, czyli 67,50, to oferta super. Za 77 jest do przełknięcia.. Może lepiej wziąć E+ z całym zestawem C+ i paczką HBO na 6 m. za free.Potem wyłączyć i włączać sobie co 2 m. Za 17,50
 12. To w takim razie nic nie będzie się działo jak niegwarantowany u większości
×
×
 • Create New...